RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 05 avg 2017, 20:52

haj bola ne sanjaj, svi su imali priliku vidjeti tribine. znas bio je prenos na tv ! vise mi je mitomanije mostarske pun kuratz. hvala bogu pa vise ne dijelim ulicu sa takvima. na RQA tribinu prije 4 godine cackalica nije mogla d a padne ! a vi koji toliko ste pravi navijaci a ne kao mi koji se time pravimo se zapitajte zasto je to tako !

nastavite d a pljujete po Denisu Zvonicu yebo vam on mater, jedini igrac koji istinski voli Velež ali vi mahalci nastavite d a pljujete i uvlacite se u supak lozadjiji koji placa 13 sati rada dnevno u svom vinogradu cijelih 20 maraka. dobar neki insan ;)

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la ANTIFA ! » 05 avg 2017, 20:53

Provokatoru odyebi i ne pravi se navijacem Veleza, a svakakve nebuloze pises po ovom forumu.
Posjeta solidna i na RA tribini i na ostalim tribinama kad uzmemo u obzir uzivo prenos i +40 danas u Mostaru.
RA nema niko nista progovoriti po pitanju brojnosti na domacim i gostujucim utakmicama, kada uzmemo u obzir da i ostale grupe kao sto su Ultrasi, Manijaci, Horde Zla osciliraju po pitanju te iste brojnosti, a bore se za trofeje dok Velez igra u drugoj ligi. :wave:
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 05 avg 2017, 20:55

salmy je napisao/la:@JosipMusa, haj se ti brato prvo malo ohladi hladnom Neretvom, pa onda komentarisi Ibru .
Mojne brato tako, prva je bola tekma, polako, Rodjeni ce abd na kraju biti prvi.

je li Ibro proveo cijele pripreme po svom plan ? jest
je li Ibro radio na dovodjenju "pojacanja"? jest
je li ibro danas postavio taktiku ? jest
je li ibro danas izgbio utkakmicu ? jest

Je li moglo danas puno bolje da ibro nije isao glavom kroz zid ? ti mi reci. pozz

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3527
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Alminjo99 » 05 avg 2017, 20:56

Zaslužena pobjeda Olimika, veoma dobra i iskusna ekipa i po meni su glavni kandidat za ulazak u PL.
A ovo danas je Ibrin poraz nažalost, loše izmjene i pozicije igrača.
Rezultat je trend, ideal je vječan!

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la ANTIFA ! » 05 avg 2017, 20:58

josipmusa je napisao/la:haj bola ne sanjaj, svi su imali priliku vidjeti tribine. znas bio je prenos na tv ! vise mi je mitomanije mostarske pun kuratz. hvala bogu pa vise ne dijelim ulicu sa takvima. na RQA tribinu prije 4 godine cackalica nije mogla d a padne ! a vi koji toliko ste pravi navijaci a ne kao mi koji se time pravimo se zapitajte zasto je to tako !

nastavite d a pljujete po Denisu Zvonicu yebo vam on mater, jedini igrac koji istinski voli Velež ali vi mahalci nastavite d a pljujete i uvlacite se u supak lozadjiji koji placa 13 sati rada dnevno u svom vinogradu cijelih 20 maraka. dobar neki insan ;)
Eto koliko poznajes RA proslost,sadasnjost i pitanje brojnosti jednostavno lupas ko maksim po diviziji.
Ja nisam RA, ali ih apsolutno podrzavam momci su pravi po tom navijackom pitanju. :thumbup:
Nebitno ti si ubaceni elemenat koji se predstavlja navijacem Veleza, a navijac Veleza nisi.
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 05 avg 2017, 21:02

ANTIFA ! je napisao/la:
josipmusa je napisao/la:haj bola ne sanjaj, svi su imali priliku vidjeti tribine. znas bio je prenos na tv ! vise mi je mitomanije mostarske pun kuratz. hvala bogu pa vise ne dijelim ulicu sa takvima. na RQA tribinu prije 4 godine cackalica nije mogla d a padne ! a vi koji toliko ste pravi navijaci a ne kao mi koji se time pravimo se zapitajte zasto je to tako !

nastavite d a pljujete po Denisu Zvonicu yebo vam on mater, jedini igrac koji istinski voli Velež ali vi mahalci nastavite d a pljujete i uvlacite se u supak lozadjiji koji placa 13 sati rada dnevno u svom vinogradu cijelih 20 maraka. dobar neki insan ;)
Eto koliko poznajes RA proslost,sadasnjost i pitanje brojnosti jednostavno lupas ko maksim po diviziji.
Ja nisam RA, ali ih apsolutno podrzavam momci su pravi po tom navijackom pitanju. :thumbup:
Nebitno ti si ubaceni elemenat koji se predstavlja navijacem Veleza, a navijac Veleza nisi.
sta mislis na bojkot koji smo imali ? ti i takvi ste dok smo mi bojkotovali letali oko stadiona mozda za koji politicki poen. Govorim na period kad su od nas svi strahovali, kad smo zgazili sirokog u listici i izgbili 1-0, pa one kise na revansu kad je RA zapalio stadion. e tad je RA bio u drzavi bez premca, ne sto sam ja tu bio. ovo danas necu komentarisati jer nisam upucen vise u rad RA niti sam dio toga vec par godina. Dok je takvih kao ti i onih koji sa tribina psju igracima a iz licnih interesa uzdizu neke druge ljude ja na stadion necu ni doci. neka "fala". navijajte vi.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la jasmin10 » 05 avg 2017, 21:04

Šteta. Nadao se da će Velez uci ali pored ovakve Sloge pa i Olimpika teško. Ne znam zašto se nisu dovela prava pojačanja. Pa imate para. Velezu nije mjesto u Federaciji. Tek je prvo kolo ali sad za sad ovo nije dobro.

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la ANTIFA ! » 05 avg 2017, 21:13

josipmusa je napisao/la:
ANTIFA ! je napisao/la:
josipmusa je napisao/la:haj bola ne sanjaj, svi su imali priliku vidjeti tribine. znas bio je prenos na tv ! vise mi je mitomanije mostarske pun kuratz. hvala bogu pa vise ne dijelim ulicu sa takvima. na RQA tribinu prije 4 godine cackalica nije mogla d a padne ! a vi koji toliko ste pravi navijaci a ne kao mi koji se time pravimo se zapitajte zasto je to tako !

nastavite d a pljujete po Denisu Zvonicu yebo vam on mater, jedini igrac koji istinski voli Velež ali vi mahalci nastavite d a pljujete i uvlacite se u supak lozadjiji koji placa 13 sati rada dnevno u svom vinogradu cijelih 20 maraka. dobar neki insan ;)
Eto koliko poznajes RA proslost,sadasnjost i pitanje brojnosti jednostavno lupas ko maksim po diviziji.
Ja nisam RA, ali ih apsolutno podrzavam momci su pravi po tom navijackom pitanju. :thumbup:
Nebitno ti si ubaceni elemenat koji se predstavlja navijacem Veleza, a navijac Veleza nisi.
sta mislis na bojkot koji smo imali ? ti i takvi ste dok smo mi bojkotovali letali oko stadiona mozda za koji politicki poen. Govorim na period kad su od nas svi strahovali, kad smo zgazili sirokog u listici i izgbili 1-0, pa one kise na revansu kad je RA zapalio stadion. e tad je RA bio u drzavi bez premca, ne sto sam ja tu bio. ovo danas necu komentarisati jer nisam upucen vise u rad RA niti sam dio toga vec par godina. Dok je takvih kao ti i onih koji sa tribina psju igracima a iz licnih interesa uzdizu neke druge ljude ja na stadion necu ni doci. neka "fala". navijajte vi.
Napisao sam ti nisam RA, ali ih podrzavam 1/1 jer su momci pravi i kontaju navijacku pricu.
Dovoljno govore o tome izdanja na domacim i gostujucim utakmicama RA zadnjih sezona i 4 godine bez propustenog gostovanja, a vrlo dobro znamo u kakvoj je situaciji Velez bio proteklih godina.
Strahovali jesu,ali da smo imali navijacki mentalitet i konstantu na gostovanjima k'o sadasnja generacija nismo iskreno.
Mi smo na tribinama kupujemo clanske gradimo zajedno zdrav klub i kolektiv, a ti lupaj ko maksim po diviziji.
Takodjer brukaj se i ofiraj po forumu sa svakakvim izjavama po pitanju svega u klubu od navijaca,igraca i uprave sto dovoljno govori koliko si neupucen u citavu situaciju.
Ne stoji da imas naziv po jednom od najvecih ljudi u historiji Veleza,a ovdje palamudis i izjavljujes svakojake gluposti.
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 05 avg 2017, 21:25

pa druze nista ne kosta da svi podrzite te momke koji su danas bili iza gola. kazem i ja ne znam situaciju sad ali znam kako se islo na gostovanja, znam kako se islo protiv jedinstva pjesice od razvitka na stadion iako je bio suspendovan. pa cak smo i tad sami sebi vodu kupovali da ne krepamo, a nije puno bilo hladnije nego sto je bilo danas. znas po cijoj naredbi su pusteni kerovi na nas od strane policije ? znas da se kurvice nisu same placale po fejicevoj a mi smo neki to zrtvovali za novi trans ili koreografiju

rekao sam i ponovit cu opet. ja navijam za Velež a ne za ljude koji su u njemu. Evo i danas se neki pametan nasao pa u toku meca psje tataru sve po spiku i ulazi u raspravu sa njim. bola jes tatar lopata ali bitnije je podrzit momke koji nose crveno nego ljude koji sjede u pozadini svega. Ti ljudi prije svega moraju vratiti momke na stadion. ljude koji vole crveno od rodjenja. fino je imati stadion i sve ali ljudi traze rezultate da napune stadion. kako stvari stoje to se ove sezone nece desiti i bojim se da ce ljudi dici ruke od svega a tek smo onda u problemu u kojem smo bili prije godinu dana. Ali de brate ne treba ni njima samo klimati glavom ako nisu u pravu. ibro je danas izgubio utakmicu i prepolovio posjetu za iducu utakmicu. Mislis da nije tako, ok. svi mi imamo pravo na misljenje, ali de brate imaj svoje a ne nametnuto.

ja kazemd a je danas promasena i taktika i formacija. hajmo o tome malo., sta mislis da je bilo ok a sta ne ? sta nam fali u igri. sta s e moglo uraditi za bolji rezultat danas ?

konjicanin01
Postovi: 654
Pridružen/a: 15 jul 2011, 18:16
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la konjicanin01 » 05 avg 2017, 21:53

Josipmusa..tebe nesto opasno handri u zivotu.Toliko negativnosti..pesimizma..pljuvanja po svemu zaista je nevjetovatno.Takve treva banoovati dozivotno.A u ratu streljati po kratkom postupku.

1922VFC1981
Postovi: 1666
Pridružen/a: 04 sep 2014, 11:09
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la 1922VFC1981 » 05 avg 2017, 22:20

josipmusa je napisao/la:haj bola ne sanjaj, svi su imali priliku vidjeti tribine. znas bio je prenos na tv ! vise mi je mitomanije mostarske pun kuratz. hvala bogu pa vise ne dijelim ulicu sa takvima. na RQA tribinu prije 4 godine cackalica nije mogla d a padne ! a vi koji toliko ste pravi navijaci a ne kao mi koji se time pravimo se zapitajte zasto je to tako !

nastavite d a pljujete po Denisu Zvonicu yebo vam on mater, jedini igrac koji istinski voli Velež ali vi mahalci nastavite d a pljujete i uvlacite se u supak lozadjiji koji placa 13 sati rada dnevno u svom vinogradu cijelih 20 maraka. dobar neki insan ;)
Je.be.mo i mi tebi mamicu pi.ckic.e mala.Zugas na Hasica covjek nas spasio od gasenja,idi rami omanovicu j.eb.o sisetinu materinu
#musvdg

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 05 avg 2017, 22:30

1922VFC1981 je napisao/la: Je.be.mo i mi tebi mamicu pi.ckic.e mala.Zugas na Hasica covjek nas spasio od gasenja,idi rami omanovicu j.eb.o sisetinu materinu
to si sigurno naucio u sva 4 razreda u Kokorini

Avatar
dzelllo
Postovi: 1651
Pridružen/a: 24 jun 2015, 21:07
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la dzelllo » 05 avg 2017, 22:32

Dosta svadje,malo raspravljajte o igri i strategiji danas
lezVe do bagro

mujoisuljo
Postovi: 1003
Pridružen/a: 03 jun 2010, 18:08
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la mujoisuljo » 05 avg 2017, 22:35

josipmusa je napisao/la:pa druze nista ne kosta da svi podrzite te momke koji su danas bili iza gola. kazem i ja ne znam situaciju sad ali znam kako se islo na gostovanja, znam kako se islo protiv jedinstva pjesice od razvitka na stadion iako je bio suspendovan. pa cak smo i tad sami sebi vodu kupovali da ne krepamo, a nije puno bilo hladnije nego sto je bilo danas. znas po cijoj naredbi su pusteni kerovi na nas od strane policije ? znas da se kurvice nisu same placale po fejicevoj a mi smo neki to zrtvovali za novi trans ili koreografiju

rekao sam i ponovit cu opet. ja navijam za Velež a ne za ljude koji su u njemu. Evo i danas se neki pametan nasao pa u toku meca psje tataru sve po spiku i ulazi u raspravu sa njim. bola jes tatar lopata ali bitnije je podrzit momke koji nose crveno nego ljude koji sjede u pozadini svega. Ti ljudi prije svega moraju vratiti momke na stadion. ljude koji vole crveno od rodjenja. fino je imati stadion i sve ali ljudi traze rezultate da napune stadion. kako stvari stoje to se ove sezone nece desiti i bojim se da ce ljudi dici ruke od svega a tek smo onda u problemu u kojem smo bili prije godinu dana. Ali de brate ne treba ni njima samo klimati glavom ako nisu u pravu. ibro je danas izgubio utakmicu i prepolovio posjetu za iducu utakmicu. Mislis da nije tako, ok. svi mi imamo pravo na misljenje, ali de brate imaj svoje a ne nametnuto.

ja kazemd a je danas promasena i taktika i formacija. hajmo o tome malo., sta mislis da je bilo ok a sta ne ? sta nam fali u igri. sta s e moglo uraditi za bolji rezultat danas ?
Koja je alternativa ovim ljudima iz kluba?
Ako ima neko da ceka sa milionima a oni ga koce, daj da ih rastjeramo brate!O cemu bola pricas?!?!
.....ravno u srce, puca ko Semir Tuce ! ! !

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 05 avg 2017, 22:42

mujoisuljo je napisao/la: Koja je alternativa ovim ljudima iz kluba?
Ako ima neko da ceka sa milionima a oni ga koce, daj da ih rastjeramo brate!O cemu bola pricas?!?!
nema alternative, ali ovi ljudi nisu veci od Veleža ! Ja mislim da je bila pogresna strategija da se gradi tribina koja nije neophodna a da se ne dovedu prava pojacanja. mislim da se trebaju malo porinuti za obicne navijace. napraviti neku anketu na stranici kluba, ukljuciti se vise u marketing sto ce privuci i navijace i sponzore, napraviti neke akcije, sta ja znam. pogodit na musali nekog od ljudi balonom punim vode i da ta osoba dobije sezonsku kartu i tako neke gluposti koje nece kostati klub nista a privuce raju, bice im inte3resantno. pa recimo da se izvuku na poluvremenu dobitnik dresa i karte za iduce 2 domace utkamice, ne znam, dan proveden sa ekipom nagrada d a bude. eto onako brainstorm ideje. nije vjeruj sve u tome da s enapravi tribina i ljudi ce doc. ljudima svaka cast al Velež nikome nije babovina. oni prosli su ga syebali zle volje, ovi dobre volje bi mogli malo poslusati neke ideje jer s e fudbal igra za navijace, samo camp nou sluzi za turiste

nadma s e da razumijete sta govorim, ako i ne razumijete onda imate opciju blok i ciao bela

1922VFC1981
Postovi: 1666
Pridružen/a: 04 sep 2014, 11:09
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la 1922VFC1981 » 05 avg 2017, 22:53

josipmusa je napisao/la:
1922VFC1981 je napisao/la: Je.be.mo i mi tebi mamicu pi.ckic.e mala.Zugas na Hasica covjek nas spasio od gasenja,idi rami omanovicu j.eb.o sisetinu materinu
to si sigurno naucio u sva 4 razreda u Kokorini
Da tako je,morao sam se spustit dosta nisko na tvoj nivo da bi ti razumio.Sisaj ku.rac brainstorm :lol:
#musvdg

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 05 avg 2017, 22:57

1922VFC1981 je napisao/la:
josipmusa je napisao/la:
1922VFC1981 je napisao/la: Je.be.mo i mi tebi mamicu pi.ckic.e mala.Zugas na Hasica covjek nas spasio od gasenja,idi rami omanovicu j.eb.o sisetinu materinu
to si sigurno naucio u sva 4 razreda u Kokorini
Da tako je,morao sam se spustit dosta nisko na tvoj nivo da bi ti razumio.Sisaj ku.rac brainstorm :lol:
brravo,sad si uspio u zivotu :salut:

kad se vec spustas nisko slobodno i povuci jogurta :D

Avatar
Gradonacelnik
Postovi: 956
Pridružen/a: 21 maj 2017, 11:12
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Gradonacelnik » 05 avg 2017, 23:02

A gdje je euforični Brato, da nam kaže njegove impresije. :?:
Čuvali te zemljo usamljeni vuci, slavio ih narod, zvali se hajduci.

1922VFC1981
Postovi: 1666
Pridružen/a: 04 sep 2014, 11:09
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la 1922VFC1981 » 05 avg 2017, 23:15

to si sigurno naucio u sva 4 razreda u Kokorini[/quote]
Da tako je,morao sam se spustit dosta nisko na tvoj nivo da bi ti razumio.Sisaj ku.rac brainstorm :lol:[/quote]

brravo,sad si uspio u zivotu :salut:

kad se vec spustas nisko slobodno i povuci jogurta :D[/quote]
Tvoja mama te dobro naucila sta se povlaci kad se sagnes,njene godine iskustva sta ces
#musvdg

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 05 avg 2017, 23:25

Gradonacelnik je napisao/la:A gdje je euforični Brato, da nam kaže njegove impresije. :?:
Kakve impresije grob te yebo nisam isao na filmski festival u Kanu :urnebes: :urnebes: nego na tekmu Veleza. Izgubili pa sta. Bit ce bolje ni prvi ni zadnji put. Samo podrska upravi i ljudima koji vode klub. Forza
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.