RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

AlemC85
Postovi: 7467
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la AlemC85 » 15 okt 2017, 14:33

Schlager je napisao/la:pa dobro,ako je skolovan i bio pilot,tesko da je mogao biti igrac,ali ocito da voli velez..

pratim kako bas gradi kucu od temelja,a ne krova...ne samo ta infrastruktura,vec i onaj turnir prosli vikend za djecu 2005 godiste,gdje je okupio sve sto valja iz regiona...ocito je svjestan da bez jake omladinske skole nema nista...

a taj privatni biznis,sta konkretno radi?
Bavi se farmacijom.

AlemC85
Postovi: 7467
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la AlemC85 » 15 okt 2017, 14:37

emil02in je napisao/la:
josipmusa je napisao/la:yebe radoznale

crvena vecer jedva prosjecan broj ljudi, pola sale prazno kao sto sam i ocekivao
Mu popusi ku.r.ac vise bolan dosadan si! :guz:

Ma pusti price. Gledao sam na tv sinoc. K'o sibica puno bilo. Jos raja dolazila. Mali bilo slobodnih stolica.

Bitno je da je tocak pokrenut. Ovo je tek pocetak a karte ce se prodavati i nakon ove noci sve dok se ne zavrsi stadion. :bih:

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 15 okt 2017, 14:40

AlemC85 je napisao/la:
emil02in je napisao/la:
josipmusa je napisao/la:yebe radoznale

crvena vecer jedva prosjecan broj ljudi, pola sale prazno kao sto sam i ocekivao
Mu popusi ku.r.ac vise bolan dosadan si! :guz:

Ma pusti price. Gledao sam na tv sinoc. K'o sibica puno bilo. Jos raja dolazila. Mali bilo slobodnih stolica.

Bitno je da je tocak pokrenut. Ovo je tek pocetak a karte ce se prodavati i nakon ove noci sve dok se ne zavrsi stadion. :bih:
ti gledao na TV, a ja bio.

Dobro pretjerao sam sa pola ali četvrtina bilo prazno

Avatar
emil02in
Postovi: 3688
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la emil02in » 15 okt 2017, 18:05

Ma pusti price. Gledao sam na tv sinoc. K'o sibica puno bilo. Jos raja dolazila. Mali bilo slobodnih stolica.

Bitno je da je tocak pokrenut. Ovo je tek pocetak a karte ce se prodavati i nakon ove noci sve dok se ne zavrsi stadion. :bih:[/quote]

ti gledao na TV, a ja bio.

Dobro pretjerao sam sa pola ali četvrtina bilo prazno[/quote]

10 ljudi koje znam a bili su tamo tvrde suprotno,e sad bi trebao tebi vjerovat....
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 15 okt 2017, 18:09

A nemoj brate ko te goni. Navikli smo mi Mostarci da preuvelicavamo uvijek. Da si iglu bacio sa vrha sale ne bi pala na pod, eto toliko puno je bilo ¨!

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 15 okt 2017, 18:32

Musa s obzirom da je jako malo mostaraca u Švici (vecina skandinavija) ne mozes pricati o posjeti na Crvenoj noci. Preko 300 ljudi je iz citave evrope i BiH doslo da se zabavi,druzi i pruzi podrsku klubu. Bola nismo Juventus jbte. Evo uzmi bilo koji veci klub iz drzave(prvenstveno Zeljo i Sarajevo) nebi prebacio onu cifru, za ove neke smijesne klubove da ne govorim. Glavno je da je dosta para skupljeno i da se akcija ne prekida. Tu su bili Kodro Tuce,pricali su Corba Dusko Vaha,mnogo biznismena je ukljuceno u projekat,mnogo nas i to je najvaznije. Nemoj brato pljuvat sve vezano za klub. Glavno je da idemo pravim putem i da cemo na kraju biti ponosni kada izgradimo stadion i budemo rame uz rame sa najboljim klubovima u drzavi sa jakom omladinskom skolom. Evo juce juniori dobise Siroki 2:1. Jest da je palo u sjenu CN ali brato ti juniori zadnih 5 tekmi imaju skor 4-1-0. Polako i samo sabur
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 15 okt 2017, 18:36

Pa logicno kad je za lokaciju izabran Zurich iz samo njima poznatih razloga. Popljuvat cu svaki pogresan potez jer mi je na vrh kurtza d a s Veležom radi šta god kome cefne. Sve se fino priča ali eto znat će te više u idućim danima dok se informacije prošire

Eto što Zurich odgovori mi rođeni moj

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 15 okt 2017, 18:56

josipmusa je napisao/la:Pa logicno kad je za lokaciju izabran Zurich iz samo njima poznatih razloga. Popljuvat cu svaki pogresan potez jer mi je na vrh kurtza d a s Veležom radi šta god kome cefne. Sve se fino priča ali eto znat će te više u idućim danima dok se informacije prošire

Eto što Zurich odgovori mi rođeni moj
Cuj sto Cirih. Valjda sto je geografski na sredini. Jok trebali su u Lisabonu pravit crvenu noc. Cuj pogresan potez? Ne kontam. Pogresan ti potez kad raja,obicni navijaci skupe 100 000 maraka i kad su legende kluba ukljucene s njima. Smijesno ti 300-400 ljudi na jednom mjestu koji su presli po 1000-2000 kilometara da daju podrsku klubu. Evo ti uzmi npr Slobodu. Ljudi ne mogu akcije napravit da pomognu klubu,ne mogu skupit 300 maraka na telefonski poziv. Da su oni npr ovo napravili nebi ih 50 bilo i nebi skupili ni 5 hiljada maraka. Dajem primjer samo nego kupi clansku i sezonsku i pomozi rad ovih postenih ljudi. Ne budi licemjer i pljuvac necega sto ne ide preko noci jos nisi dio toga. Ja sam ponosan i necu da se hvalim ali kupio sam dvije karte od 100 eura. Kupit cu jos dvije jer znam da nece otici na 4 grama bijelog u nekoj kosorskoj vikendici nego u taj nas stadion gdje ce za par desetina godina moja unucad i praunucad ponosno prepricavati kako je ovaj kenjac bio dio te price. To samo degenerik ne moze skontat
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
Babatunde
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 maj 2016, 20:11
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Babatunde » 15 okt 2017, 19:02

On je bio na CN sinoć ko ja na Liverpool United jučer :lol: :lol:
A zibje debilu
Samo igraj ti i ne predaj se, pjesmom cu te bodriti...
FORZA VELEŽ!

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 15 okt 2017, 19:06

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:
josipmusa je napisao/la:Pa logicno kad je za lokaciju izabran Zurich iz samo njima poznatih razloga. Popljuvat cu svaki pogresan potez jer mi je na vrh kurtza d a s Veležom radi šta god kome cefne. Sve se fino priča ali eto znat će te više u idućim danima dok se informacije prošire

Eto što Zurich odgovori mi rođeni moj
Cuj sto Cirih. Valjda sto je geografski na sredini. Jok trebali su u Lisabonu pravit crvenu noc. Cuj pogresan potez? Ne kontam. Pogresan ti potez kad raja,obicni navijaci skupe 100 000 maraka i kad su legende kluba ukljucene s njima. Smijesno ti 300-400 ljudi na jednom mjestu koji su presli po 1000-2000 kilometara da daju podrsku klubu. Evo ti uzmi npr Slobodu. Ljudi ne mogu akcije napravit da pomognu klubu,ne mogu skupit 300 maraka na telefonski poziv. Da su oni npr ovo napravili nebi ih 50 bilo i nebi skupili ni 5 hiljada maraka. Dajem primjer samo nego kupi clansku i sezonsku i pomozi rad ovih postenih ljudi. Ne budi licemjer i pljuvac necega sto ne ide preko noci jos nisi dio toga. Ja sam ponosan i necu da se hvalim ali kupio sam dvije karte od 100 eura. Kupit cu jos dvije jer znam da nece otici na 4 grama bijelog u nekoj kosorskoj vikendici nego u taj nas stadion gdje ce za par desetina godina moja unucad i praunucad ponosno prepricavati kako je ovaj kenjac bio dio te price. To samo degenerik ne moze skontat
Normalno da je pogrešan, lakše je svima iz vana doći u Mostar nego ljudima koji su dole i nemaju za hljeba kako treba u neki Zurich. Znam kako je ici stopom na tekme, kako je stedit svaki dinar za otic negdje i zato kazem da je pogresan.>Valjda treba da se raja trzne koja je dole i da joj se približi Velež, zdrav novi Velež, a ne guzonjama kojima je do Zuricha skoknut ko tebi ili meni po cigare. Kažem ti ćut ces sve u iducim danima, ti se opet pohvali al brate ja necu. Ja zelim da ovo uspije prije svega jer je odlično startovano ali me u zadnje vrijeme samo razočaravaju, od rezultata do klupskih stvari. Svašta sam cuo jučer i danas i eto čekamo da se klupko odmota. Ništa neću na prečac govorit

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 15 okt 2017, 19:13

Musa nemoj lagat jer sam se jutros cuo sa clanom uprave koji je bio u Cirihu. Problem je u vama koji ocekujete da se sve preko noci rijesi. Nikad od rata nismo slozniji bili. Od legendi do nas navijaca jer se radi posteno i transparentno se prikazuje svaka marka u klubu. Nemoj pricat nebuloze nego se ukljuci u sve ovo. Ne mozes preko noci ljude koji su 20 godina izvarani ubjedit da je sada druga prica. Ja ti zivotom garantujem da postenije uprave nema u drzavi. Kad se vrate tuzbe,reprogram kad se zavrsi,kad se stadion izgradi. Nece nam biti prepreke na putu. Karat cemo sve redom. U sve rupe cemo ih zitgu ako se ne ugase . Samo podrska
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 15 okt 2017, 19:19

dabogdo

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 15 okt 2017, 19:34

josipmusa je napisao/la:dabogdo
Brate razumijem frustracije zbog rezultata. Vjeruj i ja sam u nokdaunu kad Capljini ne napravis sansu ali bit ce i to u redu ubrzo. Ibro je pogrijesio jer je vjerovao onim **** sto igraju ali prci ga. Ide na polusezoni nova prica i noga mnogima ali to opet nije razlog da se siba paljba po njemu i upravi. Samo se sjetimo onih klosara i dovlacenja anonimusa iz druge srpske lige i pranja para preko kluba,toliko ponizenja koja smo progutali. Ja ne znam koga mozes bolje od ovih dovesti. Siti smo godina bez ijednog finansijskog izvjestaja,nepogodne temperature za izgradnju pomocnog i ne objavljivanih utrosaka sa para koje su skupljene na mnogim Crvenim nocima. Ako to nekome fali taj je najveci mrzitelj Veleza
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
Napadac69ToSre
Postovi: 12
Pridružen/a: 10 sep 2017, 18:35
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Napadac69ToSre » 15 okt 2017, 21:55

[/quote]


Ma pusti price. Gledao sam na tv sinoc. K'o sibica puno bilo. Jos raja dolazila. Mali bilo slobodnih stolica.

Bitno je da je tocak pokrenut. Ovo je tek pocetak a karte ce se prodavati i nakon ove noci sve dok se ne zavrsi stadion. :bih:[/quote]

ti gledao na TV, a ja bio.

Dobro pretjerao sam sa pola ali četvrtina bilo prazno[/quote]

Gdje si bola bio? Majke mi moje, Prčio mater nije Crvena Noć bila u bijelom baru nego u Ciruhu.
Jao ovoga slučaja i **** majke mi moje, vidi se bola za koga radiš nije niko više lud, nikome nisi zanimljiv.
Raja nemojte odgovarati ovome **** majke mi moje namirišem **** na kilometre.
Halo bola tebi bi musa i ostalim ko ti majke mi moje bilo najdraže da niko nije došao na Crvenu Noć i da sve propadne. Nisam ja od jučer majke mi moje.
Jel tako šupčino? Jel ti gazda sad ko posran? Nemože protiv Veleža i raje džabe vam prijetnje Želji Samardžiću preko vaših lopova/mafioza iz Bosne i Srbije, niste uspijeli majki vam ga u čarapicu svima pokvarenu?

castro
Postovi: 176
Pridružen/a: 27 maj 2013, 15:46
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la castro » 15 okt 2017, 22:10

Schlager je napisao/la:pa dobro,ako je skolovan i bio pilot,tesko da je mogao biti igrac,ali ocito da voli velez..

pratim kako bas gradi kucu od temelja,a ne krova...ne samo ta infrastruktura,vec i onaj turnir prosli vikend za djecu 2005 godiste,gdje je okupio sve sto valja iz regiona...ocito je svjestan da bez jake omladinske skole nema nista...

a taj privatni biznis,sta konkretno radi?
farmacija

godisnji promet stotine miliona maraka.

on ne pravi klub, on ustvari pravi firmu. Tesko je sada kad imas gomilu dugova iza sebe. Kad pogledas finansijski izvjestaj, sve ti bude jasno

za nekih 2,3 godine ce se vidjeti rezultati.
OJ SUZANA OBJESI SE TI, NEK LOZA TEČE NERETVOM DA PIJU ROĐENI !

1922VFC1981
Postovi: 1666
Pridružen/a: 04 sep 2014, 11:09
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la 1922VFC1981 » 15 okt 2017, 22:17

Babatunde je napisao/la:On je bio na CN sinoć ko ja na Liverpool United jučer :lol: :lol:
A zibje debilu
Jasta je vec bio,pa nije se stigo ni vratit odma na forum da nam isprica kako je lose sve bilo :lol: :rol:
#musvdg

Avatar
Napadac69ToSre
Postovi: 12
Pridružen/a: 10 sep 2017, 18:35
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Napadac69ToSre » 16 okt 2017, 09:04

Napadac69ToSre je napisao/la:

Ma pusti price. Gledao sam na tv sinoc. K'o sibica puno bilo. Jos raja dolazila. Mali bilo slobodnih stolica.

Bitno je da je tocak pokrenut. Ovo je tek pocetak a karte ce se prodavati i nakon ove noci sve dok se ne zavrsi stadion. :bih:[/quote]

ti gledao na TV, a ja bio.

Dobro pretjerao sam sa pola ali četvrtina bilo prazno[/quote]

Gdje si bola bio? Majke mi moje, Prčio mater nije Crvena Noć bila u bijelom baru nego u Cirihu.
Jao ovoga slučaja i g_ovanceta majke mi moje, vidi se bola za koga radiš nije niko više lud, nikome nisi zanimljiv.
Raja nemojte odgovarati ovome **** majke mi moje namirišem **** na kilometre.
Halo bola tebi bi musa i ostalim ko ti majke mi moje bilo najdraže da niko nije došao na Crvenu Noć i da sve propadne. Nisam ja od jučer majke mi moje.
Jel tako šupčino? Jel ti gazda sad ko posran? Nemože protiv Veleža i raje džabe vam prijetnje Želji Samardžiću preko vaših lopova/mafioza iz Bosne i Srbije, niste uspijeli majki vam ga u čarapicu svima pokvarenu?[/quote]

Avatar
dzelllo
Postovi: 1651
Pridružen/a: 24 jun 2015, 21:07
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la dzelllo » 16 okt 2017, 15:43

Napadac69ToSre je napisao/la:
Napadac69ToSre je napisao/la:

Ma pusti price. Gledao sam na tv sinoc. K'o sibica puno bilo. Jos raja dolazila. Mali bilo slobodnih stolica.

Bitno je da je tocak pokrenut. Ovo je tek pocetak a karte ce se prodavati i nakon ove noci sve dok se ne zavrsi stadion. :bih:
ti gledao na TV, a ja bio.

Dobro pretjerao sam sa pola ali četvrtina bilo prazno[/quote]

Gdje si bola bio? Majke mi moje, Prčio mater nije Crvena Noć bila u bijelom baru nego u Cirihu.
Jao ovoga slučaja i g_ovanceta majke mi moje, vidi se bola za koga radiš nije niko više lud, nikome nisi zanimljiv.
Raja nemojte odgovarati ovome **** majke mi moje namirišem **** na kilometre.
Halo bola tebi bi musa i ostalim ko ti majke mi moje bilo najdraže da niko nije došao na Crvenu Noć i da sve propadne. Nisam ja od jučer majke mi moje.
Jel tako šupčino? Jel ti gazda sad ko posran? Nemože protiv Veleža i raje džabe vam prijetnje Želji Samardžiću preko vaših lopova/mafioza iz Bosne i Srbije, niste uspijeli majki vam ga u čarapicu svima pokvarenu?[/quote][/quote]
Pa gdje si ti Reufe,majke ti tvoje?
lezVe do bagro

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la drakensang » 16 okt 2017, 18:45

Kako si bio kad si rekao da neces otic jer je los program, tj losi muzicari? Tebi ovdje mnoge stvari ne stimaju, a dijametralno je suprotno drug, nikad jaci bili nismo sto se tice Uprave. Odavno se vidi da imas neke interese/imao si ih u Velezu zadnjih godina, i vise ih nemas i trazis dlaku u jajetu za sve.

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 16 okt 2017, 19:40

Refko sve izyebo pa nam se vratio a nevin ko pahuljica :rol: :rol: :rol: :rol:

Kod nas u Bijelom Baru sve super, što bi se sekrali. Imamo mi dovoljno ljudi i u sadašnjem Veležu, ne brini se ti ništa Reufiče. Svrati na pivu nekad, mi ćemo da se pravimo da ti je prvi put adara

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.