RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Avatar
Mont0
Postovi: 2657
Pridružen/a: 16 dec 2008, 00:49
Lokacija: Delta Quadrant
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la Mont0 » 03 mar 2009, 01:19

Pa eto onda Eaglesu odgovora, ustvari pretpostavljam da se radi o slijedecem: Neatraktivnost klubova?! Mora da je to posrijedi, jer ipak pogledaj Velez (16), Travnik (14), Posusje (15) i svi ostali nisu magnet za publiku. Definitvno su se tom politikom vodili i to je to :) Nema veze, vraticemo mi to njima :)
Support Velez, It's logical! ★

Avatar
Eagles
Moderator
Postovi: 1741
Pridružen/a: 12 nov 2008, 10:37
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la Eagles » 03 mar 2009, 01:57

za haru:
Slavija,Zeljo,Sarajevo,Siroki,Sloboda,Celik,Borac i Zrinjski su potpisali ugovore,to je 8 klubova,i na vise mjesta je bilo rijeci o ovome,dakle znam jer sam upucen,samo nisam znao sto Velez nije potpisao i jeli im ikako ponudjen ugovor!
Uostalom pitanje nije bilo upućeno tebi i takvima nego normalnim ljudima koji znaju odgovorit na pitanje!

hara17
Postovi: 65
Pridružen/a: 11 jan 2009, 22:12
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la hara17 » 03 mar 2009, 02:03

Eagles je napisao/la:za haru:
Slavija,Zeljo,Sarajevo,Siroki,Sloboda,Celik,Borac i Zrinjski su potpisali ugovore,to je 8 klubova,i na vise mjesta je bilo rijeci o ovome,dakle znam jer sam upucen,samo nisam znao sto Velez nije potpisao i jeli im ikako ponudjen ugovor!
Uostalom pitanje nije bilo upućeno tebi i takvima nego normalnim ljudima koji znaju odgovorit na pitanje!

ma ti si to pitanje postavio da bi malo pod.... znas

Avatar
Eagles
Moderator
Postovi: 1741
Pridružen/a: 12 nov 2008, 10:37
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la Eagles » 03 mar 2009, 02:06

Ja sam pitanje jer me zanima zbog cega ostali klubovi nisu potpisali ugovore (za Laktase,Modricu i Orasje pretpostavljam) ali me zanima zbog cega su izostavili Veleza koji je ipak ime za razliku od ovih ostalih sto nisu potpisali!

hara17
Postovi: 65
Pridružen/a: 11 jan 2009, 22:12
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la hara17 » 03 mar 2009, 02:10

Eagles je napisao/la:Ja sam pitanje jer me zanima zbog cega ostali klubovi nisu potpisali ugovore (za Laktase,Modricu i Orasje pretpostavljam) ali me zanima zbog cega su izostavili Veleza koji je ipak ime za razliku od ovih ostalih sto nisu potpisali!

UREDU JA AKO TAKO MISLIS,ALI SUMNJAM POZDRAV

Avatar
Crveni_1922
Postovi: 639
Pridružen/a: 08 sep 2008, 06:27
Lokacija: STARMO

Re: F.K. Velež

Post Postao/la Crveni_1922 » 03 mar 2009, 05:10

Nisam siguran jeli Velezu ponudjeno ili nije, ali predpostavljam da Velez nije medju tim klubovima iz 2 razloga.
Kao prvo uslovi na stadionu u Vrapcicima su nikakvi a nemamo ni reflektore. Kao drugo mozda i pozicija u kojoj se trenutno Velez nalazi trenutno na posljednjem mjestu ima efekta.
Normalno da je Velez atraktivan protivnik ma na kojoj se poziciji nalazijo, ali s druge strane nevjerujem da su razlog reflektori jer Slavija ih nema. Tako da nemoze covjek bit pametan koji je tacno razlog i kako se to biralo ko ce potpisati a ko nece.
I KRV SVOJU ZA CRVENU BOJU!!!

Avatar
antipolitika
Postovi: 281
Pridružen/a: 24 apr 2008, 23:29
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la antipolitika » 03 mar 2009, 13:29

Svakome je ponuđen ugovor i FK Velez ga je odbio vjerovatno zbog tog sto suci vise nebi mogli darovati penale u 95min. :lol:
I kad izgube i kad pobjede uvjek pjevamo Zrinjski volim te ,Zrinjski volim teeeeeee

Avatar
miky_hz
Postovi: 23102
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la miky_hz » 03 mar 2009, 13:53

antipolitika je napisao/la:Svakome je ponuđen ugovor i FK Velez ga je odbio vjerovatno zbog tog sto suci vise nebi mogli darovati penale u 95min. :lol:
Nije svima ponudjen ugovor de fkt zar mislis da bi ovi klubovi odbili prenose,a nemaju para za lijeka,te bi im te pare od prenosa vise nego dobro dosle ;)
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la bistrikboy » 03 mar 2009, 15:20

Ko ima reflektore ima i ugovor(sem slavije),to je bio jedini uslov pri potpisivanju,tako je bar receno na press konferenciji povodom projekta "derbi kola"... 8-)
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
Taso
Postovi: 53
Pridružen/a: 02 mar 2009, 23:07
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la Taso » 03 mar 2009, 15:24

Ma nema veze eto nas na Grbavicu po bod(ove) :)

Avatar
Stone Island
Postovi: 2814
Pridružen/a: 24 feb 2009, 19:14
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la Stone Island » 03 mar 2009, 15:27

Taso je napisao/la:Ma nema veze eto nas na Grbavicu po bod(ove) :)
Ha ya ! 8-)

Avatar
Crveni_1922
Postovi: 639
Pridružen/a: 08 sep 2008, 06:27
Lokacija: STARMO

Re: F.K. Velež

Post Postao/la Crveni_1922 » 03 mar 2009, 15:47

antipolitika je napisao/la:Svakome je ponuđen ugovor i FK Velez ga je odbio vjerovatno zbog tog sto suci vise nebi mogli darovati penale u 95min. :lol:

Vidis kako si mi ti pametan decko ma ostacemo u Premijer Ligi vama u inat!!!!! ;)
I KRV SVOJU ZA CRVENU BOJU!!!

Avatar
Stone Island
Postovi: 2814
Pridružen/a: 24 feb 2009, 19:14
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la Stone Island » 03 mar 2009, 15:48

antipolitika je napisao/la:Svakome je ponuđen ugovor i FK Velez ga je odbio vjerovatno zbog tog sto suci vise nebi mogli darovati penale u 95min. :lol:
Mora da smo zato zadnji :roll:

Avatar
miky_hz
Postovi: 23102
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la miky_hz » 03 mar 2009, 15:49

Izronit ce velez za one sto ga vole ;)
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Taso
Postovi: 53
Pridružen/a: 02 mar 2009, 23:07
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la Taso » 03 mar 2009, 15:57

Ja jedva cekam derbi pod Bjelim da vide sta sve politika moze...

Avatar
antipolitika
Postovi: 281
Pridružen/a: 24 apr 2008, 23:29
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la antipolitika » 03 mar 2009, 17:22

Taso je napisao/la:Ja jedva cekam derbi pod Bjelim da vide sta sve politika moze...
Politika odavno nema veze s nogometom i nasim derbijem u to me je uvjerio zadnji derbi 0:2 smatrao sam da to nece se nikada dogoditi pogotovo jer je Zrinjski gubio od Veleza i kad nije trebao dok su u njemu bile klase Smajica,Zizovica,Diarre,Rajovica kad su u ovome sastavu izgubili misio sam 3 za 3 al ocito da politika ne vodi glavnu rijec barem sto se tice razultata :lol:
I kad izgube i kad pobjede uvjek pjevamo Zrinjski volim te ,Zrinjski volim teeeeeee

Avatar
Stone Island
Postovi: 2814
Pridružen/a: 24 feb 2009, 19:14
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la Stone Island » 03 mar 2009, 17:47

antipolitika je napisao/la:
Taso je napisao/la:Ja jedva cekam derbi pod Bjelim da vide sta sve politika moze...
Politika odavno nema veze s nogometom i nasim derbijem u to me je uvjerio zadnji derbi 0:2 smatrao sam da to nece se nikada dogoditi pogotovo jer je Zrinjski gubio od Veleza i kad nije trebao dok su u njemu bile klase Smajica,Zizovica,Diarre,Rajovica kad su u ovome sastavu izgubili misio sam 3 za 3 al ocito da politika ne vodi glavnu rijec barem sto se tice razultata :lol:
A ja imam osjećaj da će Velež dobiti pod Bijelim,ne radi kvalitete nego radi nečega drugog... :arrow:

Avatar
antipolitika
Postovi: 281
Pridružen/a: 24 apr 2008, 23:29
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la antipolitika » 03 mar 2009, 21:10

Velez je prestao pobjeđivati pod Bijeli Brijegom pocetkom 90 ih :D :D

It is not provokacija it is sala :lol:

Zbog neceg drugog???Kao sto bi Baka rekao I dont thinks so :lol:
I kad izgube i kad pobjede uvjek pjevamo Zrinjski volim te ,Zrinjski volim teeeeeee

Avatar
Stone Island
Postovi: 2814
Pridružen/a: 24 feb 2009, 19:14
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la Stone Island » 03 mar 2009, 23:10

antipolitika je napisao/la:Velez je prestao pobjeđivati pod Bijeli Brijegom pocetkom 90 ih :D :D

It is not provokacija it is sala :lol:

Zbog neceg drugog???Kao sto bi Baka rekao I dont thinks so :lol:
Aj dont tink sou...ne znam majstore,ali miriše mi sve na to...pa ti vidi,a tebe i mene niko ništa ne pita ;)

Avatar
Eagles
Moderator
Postovi: 1741
Pridružen/a: 12 nov 2008, 10:37
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la Eagles » 03 mar 2009, 23:20

ma da se mene pita ja bi susjedima dao bodove ionako ih mi imamo i viška,a vama bi trebali,pa da i dogodine imamo derbi ;)

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.