RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Avatar
Taso
Postovi: 53
Pridružen/a: 02 mar 2009, 23:07
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la Taso » 03 mar 2009, 23:22

Slazem se.I mi smo davali vama kad ste trebali ispasti.Pa nas Kakanj 2 godine **** radi toga.

Avatar
antipolitika
Postovi: 281
Pridružen/a: 24 apr 2008, 23:29
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la antipolitika » 03 mar 2009, 23:34

Znam ja da bi vi voljeli da je to tako i ja vas shvacam vjerovatno bi i ja o tome razmisljao da je situacija obrnuta al npr da se dozna da je Zrinjski pustio Veleza da ga dobije i da je to politika naredila pa sumnjam da bi itko vise otisao na stadijon to bi bila izdaja svih simpatizera i navijaca,izdaja casti u koju se kune nasa uprava zadnje 3,4 godine,izdaja jednog naroda i rivalitet koji je mozda i najveci u evropi kad se uzme u obzir sto se sve događalo necu da navodim primjer sto bi bilo kad bi bilo ...pa ljudi moji zar vi stvarno se nadate bodovima protiv Zrinjskog,pa mostar je mali grad,sve se zna,kad smo prije 4,5 godina saznali da ce Zrinjski u kupu pustiti Sirokog bilo je problema sa upravom sve do neki dan ,a zamisli da se pusti jednog veleza da dobije ,realno govoreci ja se vise brinem da ne dozivite katastrofu sto se tice trenutnog igrackog kadra u obje momcadi,iskreno volio bi da je velez jaci na stranu sva zajebancija i navijacke provokacije bilo bi pakleno u gradu da smo u vrhu skupa da je kvaliteta tu negdje al ruku na srce ovaj velez trenutno nije sposoban pa ni za bod u gostima a kamoli tri...
I kad izgube i kad pobjede uvjek pjevamo Zrinjski volim te ,Zrinjski volim teeeeeee

Avatar
romeo
Postovi: 1092
Pridružen/a: 05 avg 2008, 13:31
Lokacija: Republika Crkvice
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la romeo » 03 mar 2009, 23:38

Zna li ko koliko je priblizno omjer stanovnistva Zapadnog i Istocnog Mostara...???? koiko ima u jednom a koliko u drugom djelu grada
Volimo Čelik i oči nam se cakle !

Avatar
Eagles
Moderator
Postovi: 1741
Pridružen/a: 12 nov 2008, 10:37
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la Eagles » 03 mar 2009, 23:41

Roterdam je napisao/la:Zna li ko koliko je priblizno omjer stanovnistva Zapadnog i Istocnog Mostara...???? koiko ima u jednom a koliko u drugom djelu grada
Ne znam ti tocno brojke ali ja mislim da na zapad ide 70% ,a na istok 30% ! (i teritorijalno a i po stanovnistvu)

Avatar
Taso
Postovi: 53
Pridružen/a: 02 mar 2009, 23:07
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la Taso » 03 mar 2009, 23:49

jbga uvukoste vi politiku.Jedno je definitivno u Mostaru je vise ljudi koji navijaju za Velez.To sto su ULTRASI trenutrno brojniji je stvar polozaja kluba.Mi smo bili najjaci u drzavi kad smo usli u PL.Dok ultrasa prije par godina kada se je Zrinjski borio za opstanak nije ni bilo na tribinama.

Avatar
Eagles
Moderator
Postovi: 1741
Pridružen/a: 12 nov 2008, 10:37
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la Eagles » 03 mar 2009, 23:52

Taso je napisao/la:jbga uvukoste vi politiku.Jedno je definitivno u Mostaru je vise ljudi koji navijaju za Velez.To sto su ULTRASI trenutrno brojniji je stvar polozaja kluba.Mi smo bili najjaci u drzavi kad smo usli u PL.Dok ultrasa prije par godina kada se je Zrinjski borio za opstanak nije ni bilo na tribinama.
Nisam govorio o navijacima,nego opcenito o gradu i stanovnicima,vi ste brojniji to je tocno,jbg mi smo jos mlada grupa,ali ide se naprijed,svaki dan je bolje,ali to nije tema pa da ne ulazimo u to!Nije red o Ultrasima na Velezovoj temi pricat,ali eto!

Sorry

Avatar
edinko
Postovi: 240
Pridružen/a: 10 okt 2008, 21:48
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la edinko » 03 mar 2009, 23:54

Eagles je napisao/la:
Roterdam je napisao/la:Zna li ko koliko je priblizno omjer stanovnistva Zapadnog i Istocnog Mostara...???? koiko ima u jednom a koliko u drugom djelu grada
Ne znam ti tocno brojke ali ja mislim da na zapad ide 70% ,a na istok 30% ! (i teritorijalno a i po stanovnistvu)
Cijenim te kao momka sa kojim se MOZE pricati,mada smo SKROZ KONTRA ali Hercegovci obadvojica..medjutim,ODAKLE TI OVAJ PODATAK SVEGA TI?Jos malo i ti ces pisati da je u Mostaru 90% Hrvata(podatak kojiu je jedino Susak znao bubnuti)

Vratimo se fudbalu i temi FK Velez...
Ovaj Hosic danas potpisao za Sarajevo?!
Iz Mostara kazu da je sve u vezi njega ispostovano ali da je on samo"otisao".Ma garant ga Pitari zovnuli,ponudili vise a ovaj sprasio...Bez ikakve veze svega mi ali eto...

Dženan Hošić u Sarajevu
Iskusni stoper Dženan Hošić novo je pojačanje bordo kluba…
Podsjetimo, Hošić je kompletne pripreme prošao s Veležom, ali je naprasno napustio mostarski klub rekavši da nisu ispoštovali niti jednu obavezu prema njemu.

Hošić će tako nakon dugogodišnjeg boravka u Poljskoj karijeru nastaviti u Sarajevu s kojim je potpisao ugovor na 2,5 godine.
Nek smo vazda puni Bosne ali i Bosna puna nas!

ul_zri_mo
Postovi: 73
Pridružen/a: 20 avg 2008, 15:45
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la ul_zri_mo » 03 mar 2009, 23:57

Taso je napisao/la:jbga uvukoste vi politiku.Jedno je definitivno u Mostaru je vise ljudi koji navijaju za Velez.To sto su ULTRASI trenutrno brojniji je stvar polozaja kluba.Mi smo bili najjaci u drzavi kad smo usli u PL.Dok ultrasa prije par godina kada se je Zrinjski borio za opstanak nije ni bilo na tribinama.
hej momak pa ti lažeš i sebe i druge..pusti to što je nekad bilo i što se više nikad neće ponoviti ;) gdje ćeš reći da ima više navijača veleža u mostaru :D da si rekao izvan mostara možda bi se i složio al ovako moram te ražalostiti :roll:
SVE NAS JE VIŠE I VIŠE,POLAKO NAS ČITAVA HERCEGOVINA POČINJE PRATITI,A TO JE ONO ŠTO I VESELI ;)
Rekoh sebi voljet nikad neću,ali brate sad bi i život dao za to.Nebi žalio sekundu.ŽIVOT SVOJ ZA GRB TVOJ! UM DO GROBA.....

Avatar
Eagles
Moderator
Postovi: 1741
Pridružen/a: 12 nov 2008, 10:37
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la Eagles » 04 mar 2009, 00:00

ma Edinko ti si mene skroz pogresno shvatio,jest da je off topic i kvarim temu ali oprostite,u mom predhodnom postu moze vidjeti da sam ja pisao o stanovnicima i velicini,a ne o nacijama i vjerama,(ja ne gledam ljude po tome),Roterdam je postavio pitanje,ja odgovorio.

I molio bi stvarno da prestanemo o ovoj temi svi!Forum je za normalne rasprave a ne za prepucavanja!

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la KenoRob » 04 mar 2009, 04:55

eto zasto volim sto sam iz Zenice, grada smoga ali i ljubavi :)
jedan klub, jedan grad, jedna ljubav

ps: pozdrav mom komsiji (susjedu) crveni_1922

Avatar
Crveni_1922
Postovi: 639
Pridružen/a: 08 sep 2008, 06:27
Lokacija: STARMO

Re: F.K. Velež

Post Postao/la Crveni_1922 » 04 mar 2009, 07:38

KenoRob je napisao/la:eto zasto volim sto sam iz Zenice, grada smoga ali i ljubavi :)
jedan klub, jedan grad, jedna ljubav

ps: pozdrav mom komsiji (susjedu) crveni_1922

OOOOO djesi drug sta mai?? Ma lako je tebi jedan klub, jedan grad....a kod nas jedan grad 2 djela 2 kluba doduse nemamo smoga ali imamo Stari Most!!!....... :lol:


slika
Zadnja izmjena: Crveni_1922, dana/u 04 mar 2009, 10:40, ukupno mijenjano 1 put.
I KRV SVOJU ZA CRVENU BOJU!!!

Avatar
Crveni_1922
Postovi: 639
Pridružen/a: 08 sep 2008, 06:27
Lokacija: STARMO

Re: F.K. Velež

Post Postao/la Crveni_1922 » 04 mar 2009, 09:03

MOSTAR - Stadion u Vrapčićima. Gledalaca: 1.000. Žuti kartoni: Kadrić, Jugo (Velež), Sekulić, Milutinović (Laktaši).
VELEŽ: Efendić, Kadić, Kazazić, Zaimović, Kadrić, Velagić /od 81. Zolj/, Čolić, Jugo, Obad, Majkić, Stoiljkov /od 57. Škaljić/. Trener: Abdulah Ibraković.

Laktaši: Urošević, Sekulić, Raca, Berić /od 39. Novaković/, Radulović, Rajić /od 61. Ilić/, Subašić, Ivetić, Milošević, Džafić, Stanojević /od 76. Milutinović/. Trener: Lazo Jovanić.
Sudija: Emir Alečković /Sarajevo/


VELEŽ je prije utakmice sa Laktašima dobio novog generalnog sponzora.Riječ je o Vakufskoj banci,koja je sa Mostarcima,uz mogućnost produženja,potpisala uguvor na pola godine.

-Ugovor je potpisan na obostrano zadovoljstvo.Prezadovljni smo sa svim detaljima,nikad nismo imali boljeg sponzora,kaže Ćamil Zuhrić,predsjednik VELEŽA.

-Drago mi je što su u subotu na našem stadionu bili i predstavnici Vakufske banke...



Adnan Kadrić je u meču između VELEŽA i Laktaša bio igrač odluke.Pouzdani stoper Rođenih je jedini našao put lopti do mreže protivnika,te je tako Mostarcima donio tri dragocijena boda u utrci za opstanak.

-Nije bitno ko je strijelac,bitno je da smo trijumfovali.Onakvi golovi su moja specialnost.Često se kod kornera i ostalih prekida ubacim u protivnički kazneni prostor,te postignem gol,ističe Kadrić.

-Mi imamo malih problema jer smo konstantno pod pritiskom.Također,i naši navijači su u par navrata iskazali bespotrebnu nervozu,što nam nije sigurno potrebno.Volio bih da su svih 90 minuta bili uz nas,jer će sigurno sve doći na svoje mjesto.



Amer Jugo u subotu je bio jedan od najboljih pojedinaca u dresu VELEŽA.

-Imali smo veliki motiv,te odigrali jedno jaku dobru utakmicu.Prvi put od kako je ova ekipa na okupu,svih 90 minuta je bila primjetna želja za pobjedom,konstatuje Jugo.

-Jako nam je teško igrati jer smo stano pod pritiskom.Dodatno smo opterećeni imperativom pobjede,a nama je svaka utakmica do kraja biti ili ne biti.Nadam se da ćemo izdražati.
I KRV SVOJU ZA CRVENU BOJU!!!

Avatar
Crveni_1922
Postovi: 639
Pridružen/a: 08 sep 2008, 06:27
Lokacija: STARMO

Re: F.K. Velež

Post Postao/la Crveni_1922 » 04 mar 2009, 10:31

slika


Sad treba ponovit ovako gostovanje na Grbavici!!!
I KRV SVOJU ZA CRVENU BOJU!!!

Avatar
um vuk
Postovi: 203
Pridružen/a: 03 feb 2009, 21:45
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la um vuk » 04 mar 2009, 11:45

ako bude sendvića i sokića možda ga i ponovite,ali sumnjam pošto pitari pod bb dolaze,a ne na grbavicu :D
"Age i begovi su plaćali da im sinovi igraju u tom jedinom gradskom timu HŠK" Zrinjski""

Avatar
antipolitika
Postovi: 281
Pridružen/a: 24 apr 2008, 23:29
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la antipolitika » 04 mar 2009, 12:53

Crveni_1922 je napisao/la:slika


Sad treba ponovit ovako gostovanje na Grbavici!!!
Cudo slika sjecam se te utakmice kad se Velez vratio bilo 2,3 kolo nisam siguran onda su bili najjaca skupina.
I kad izgube i kad pobjede uvjek pjevamo Zrinjski volim te ,Zrinjski volim teeeeeee

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la bistrikboy » 04 mar 2009, 13:25

Bilo je to trece kolo,rezultat je bio 1-1 na kraju,ja mislim da je memisevic za nas zabio,to su bile RA nekad a danas su: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
slika
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
Taso
Postovi: 53
Pridružen/a: 02 mar 2009, 23:07
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la Taso » 04 mar 2009, 13:58

slabo se ti sjecas Dudo je dao go a mi smo vas razvalili, branili ste se drugo poluvrjeme citavo.Za nas je dao Velagic glavom iz kornera.Danasnja situacija je gora 10x puta ali i kad je gore bilo na Grbavici nas je uvjek bilo 200 najmanje tako ce biti i u Subotu.Nemoj te misliti da necemo doci radi belaja u Vrapcicima :)

lenovo
Postovi: 235
Pridružen/a: 28 dec 2008, 12:21
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la lenovo » 04 mar 2009, 14:30

Nadam se da ce te doci :D
Promijeni potpis ili ces biti sankcionisan.Hvala

Avatar
Taso
Postovi: 53
Pridružen/a: 02 mar 2009, 23:07
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la Taso » 04 mar 2009, 14:39

Ma dolazi RA sigurno 100%.Sad kolika ce brojnost biti radi prevoza nemogu ti obecati.

Avatar
Stone Island
Postovi: 2814
Pridružen/a: 24 feb 2009, 19:14
Kontakt:

Re: F.K. Velež

Post Postao/la Stone Island » 04 mar 2009, 14:46

Eagles je napisao/la:
Roterdam je napisao/la:Zna li ko koliko je priblizno omjer stanovnistva Zapadnog i Istocnog Mostara...???? koiko ima u jednom a koliko u drugom djelu grada
Ne znam ti tocno brojke ali ja mislim da na zapad ide 70% ,a na istok 30% ! (i teritorijalno a i po stanovnistvu)
To brate niko živ ne zna mada nisi daleko...
Zadnja izmjena: Stone Island, dana/u 04 mar 2009, 14:53, ukupno mijenjano 1 put.

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.