RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 13 jul 2017, 19:28

50 minut 0-3

nema veze, samo je prijateljska.

Avatar
dzelllo
Postovi: 1651
Pridružen/a: 24 jun 2015, 21:07
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la dzelllo » 13 jul 2017, 19:52

josipmusa je napisao/la:0-2 GOŠK

Ibro i hasic su divni ljudi
Jesu,ali je ekipa realno za kuracc.Nema ovdje materijala za Lokomotivu a ne za nesto vise
lezVe do bagro

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la ANTIFA ! » 13 jul 2017, 19:58

Nijedan navijac Veleza nece udarati po Hasicu jer je taj covjek sa ostalim ljudima iz uprave napravio po pitanju infrastrukture i uredjenja kluba vise nego sve uprave u zadnjih 20 godina i tu sva prica zavrsava, a uradit ce jos mnogo toga.
Sad druga je stvar igracki kadar i njihov kvalitet, po rezultatima iz prijateljskih utakmica nema razloga za optimizam.
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la combe » 13 jul 2017, 20:11

Drugovi moji izvinte na upadu na temu. Velez mi je drag klub pa sam osjetio potrrbu da ovo napisem.
Zapamtite da ce te vi tom Hasicu yebavati majku vremenom kad odstupi i kad ne ispuni rezultatska ocekivanja.
A vremenom ce 1000% dignut sidro. Jedini vam je plus sto ce cam ostati to infrastrukture sto napravi.
Rezultatski se vi nemate sta ove godine nadat jer realno Sloga i Olimpik su za klasu jacinod vas. Vi cak sa trenutnom ekipom niste nista jaci ni od Bosne, Orasja, Zvijezde sko niste i slabiji.
Znam da ce sad mnogi drvlje i kamenje na mene ali za godinu dvije ce me se sjetit.
I jos jednom izvinte zbog upada na temu nista zlonamjerno.

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 13 jul 2017, 20:11

kraj 0-3

dobro je, nisam bio na utakmici al evo vidim razbili smo i goska kao i igmana

spavas li mirno sisoje ?

ako jos neko kaze da je ovo udure ja cu dic ruke

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 13 jul 2017, 20:20

combe je napisao/la:Drugovi moji izvinte na upadu na temu. Velez mi je drag klub pa sam osjetio potrrbu da ovo napisem.
Zapamtite da ce te vi tom Hasicu yebavati majku vremenom kad odstupi i kad ne ispuni rezultatska ocekivanja.
A vremenom ce 1000% dignut sidro. Jedini vam je plus sto ce cam ostati to infrastrukture sto napravi.
Rezultatski se vi nemate sta ove godine nadat jer realno Sloga i Olimpik su za klasu jacinod vas. Vi cak sa trenutnom ekipom niste nista jaci ni od Bosne, Orasja, Zvijezde sko niste i slabiji.
Znam da ce sad mnogi drvlje i kamenje na mene ali za godinu dvije ce me se sjetit.
I jos jednom izvinte zbog upada na temu nista zlonamjerno.

nece hasica niko spomenuti jer da nije njega bilo Veležbi sad bio ugasen klub i to ce se pamtit za sva vremena. Rezultati hu-ha, doci ce i to, mozda ne ove sezone ali za 5 sezona ccemo biti u borbi za evropu.. Naravno ako se narod probudi i shvati da nije sve bajno nego da je realnost surova id a ne igramo samo mi lopte nego i svi drugi. Nakon danas se nadam da ce i Ibri doci do glave d a ovaj kadar trenutni je jako tanak za ozbiljnije domete u ovoj sezoni koja sljedi. Na njemu je da kaze da li se ide na ulazak i dovest najmanje 3 igraca ili ostaviti ove momke d a sazrijevaju i iduce godine razbijemo sve redom.

meni licno nije do premier lige ove sezone dok se ne zavrsi sve oko stadiona i dok ne dodju reflektori, dok se saniraju dugovi od ranijih seronja, ali me ko navijaca bole ovi porazi od yebenih igmana i goskova

Pirke
Postovi: 3752
Pridružen/a: 06 avg 2009, 18:27
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Pirke » 13 jul 2017, 20:23

josipmusa je napisao/la: meni licno nije do premier lige ove sezone dok se ne zavrsi sve oko stadiona i dok ne dodju reflektori, dok se saniraju dugovi od ranijih seronja, ali me ko navijaca bole ovi porazi od yebenih igmana i goskova
Ibro je lani najavio da cemo ici na PL ove sezone. Ali slazem se sa tobom. Draze mi je napraviti stabilan klub i kao takav, kad tad, uci u PL nego se vratiti nabrzaka bez jake strukture.
U mome zavičaju vinograd zori
I žene feredže nose.
U mome zavičaju najviše ima
Kamenja i bijede bose.
Pa ipak kad jednom sklopim oči,
želja ce posljednja biti:
Da me se moji drugovi sjete
I da me put juga nose.

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 13 jul 2017, 20:28

Pirke je napisao/la:
josipmusa je napisao/la: meni licno nije do premier lige ove sezone dok se ne zavrsi sve oko stadiona i dok ne dodju reflektori, dok se saniraju dugovi od ranijih seronja, ali me ko navijaca bole ovi porazi od yebenih igmana i goskova
Ibro je lani najavio da cemo ici na PL ove sezone. Ali slazem se sa tobom. Draze mi je napraviti stabilan klub i kao takav, kad tad, uci u PL nego se vratiti nabrzaka bez jake strukture.
ako s e ne varam to je sve bilo prije nego sto se doslo do toga da su bivse seronje iz uprave ostavile dugove kakve jesu. Ibro vjeruje ovim igracima ali izgleda kako su dobili nove ugovore da ih boli patka.

ne mora znacit d a mi ove godine necemo napasti PL bez obzira na ove rezultate ali bi neko trebao sa ovim igracima ozbiljno da poprica da se za poraz od igmana ili goska nekad trcalo usranih guzivca da te ko ne stigne, a oni ce nakon veceras u oskar na nargilicu i slikat se za instagram

Rodeni
Postovi: 371
Pridružen/a: 09 avg 2010, 06:13
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Rodeni » 13 jul 2017, 20:37

ovo Ibro samo eksperimentise ne otkriva karte cuva za pocetak sezone dovesce on jos najmanje 2-3 igraca stopera i napadaca 100%

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 13 jul 2017, 21:05

Nemojte da serete bezveze. Gosk je 4 puta presao centar i dao 3 gola. Gosk je drama iskusna ekipa i moze dobit svaku ekipu iz ove federalne. Ljudi nam dali golove dva iz prekida i jedan iz drama akcije. Mogli smo i mi u prvom zabit 2 gola ali nije htjela u mrezu,mogli smo dva u drugom ali opet nije htjela. Pripremne su tekme i normalno da nije lijepo kada izgubis ali opet to ne znaci nista. 50 godina pratim Velez i svaki put kad smo lose igrali u pripremnim razvaljivali smo u prvenstvu. Fale dva igraca i bolje to Ibro zna od nas. U vezi Ibre i Hasica. Daj bola sta vam je kome cemo yebat majku,sta vam je i kakve su to price. Ovaj plan podizanja kluba nije godinu ili dvi,on je na duzi period i nismo na nikakvim normama povratka u PL. Sta se o tim ljudima i njihovim borbama za zdrav Velez misli govori masa raje na tribinama danas bez ijednog ruznog dobacivanja ikome od nove uprave i struke.
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3527
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Alminjo99 » 13 jul 2017, 23:24

Sa ovim igrackim kadrom nema nista od PL iduce sezone. Kraj price. Ako se hocemo neceme nadati dovesti barem 2 kvalitetna provjerena igraca.
Rezultat je trend, ideal je vječan!

Avatar
Babatunde
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 maj 2016, 20:11
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Babatunde » 13 jul 2017, 23:32

josipmusa je napisao/la:0-2 GOŠK

Ibro i hasic su divni ljudi
Mrš majmune, kako te stid nije ovo napisat :puke: :puke:
I ti neki navijač, jesi al u k
Samo igraj ti i ne predaj se, pjesmom cu te bodriti...
FORZA VELEŽ!

Avatar
harden
Postovi: 23562
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la harden » 13 jul 2017, 23:52

Ma zanemarite ove padobrance, nije ovo vidjelo navijaca. Sta bi klubova dalo sve da imaju lijepu pricu kao vi trenutno. Rezultati ce doci, oni ce biti plod ovog sto se sad radi :bih:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
emil02in
Postovi: 3689
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la emil02in » 14 jul 2017, 02:38

Av,av,av lajte kerovi,lajte nista drugo vam i ne preostaje.
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

FSB
Postovi: 1639
Pridružen/a: 01 jun 2017, 00:51

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la FSB » 14 jul 2017, 03:00

.
Zadnja izmjena: FSB, dana/u 09 nov 2017, 19:06, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Gradonacelnik
Postovi: 956
Pridružen/a: 21 maj 2017, 11:12
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Gradonacelnik » 14 jul 2017, 07:41

:?: Brato Pastrmka, kolika je dnevnica kod vas da se hvali uprava? :lol:
Čuvali te zemljo usamljeni vuci, slavio ih narod, zvali se hajduci.

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 14 jul 2017, 09:51

Babatunde je napisao/la:
josipmusa je napisao/la:0-2 GOŠK

Ibro i hasic su divni ljudi
Mrš majmune, kako te stid nije ovo napisat :puke: :puke:
I ti neki navijač, jesi al u k
vise me bilo stid napisati da je 0-3 al eto. Nisam ocekivao da ce se gosk povampirit i pretvorit u igmana

AlemC85
Postovi: 7485
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la AlemC85 » 14 jul 2017, 09:59

harden je napisao/la:Ma zanemarite ove padobrance, nije ovo vidjelo navijaca. Sta bi klubova dalo sve da imaju lijepu pricu kao vi trenutno. Rezultati ce doci, oni ce biti plod ovog sto se sad radi :bih:
Do jucer je Velez bio pred gasenjem. Ljudi moji ne moze se preko noci nista postici. Gdje su danas Brotnjo, Posusje, Glasinac, Zepce...?

Nema ih nigdje jer su ih instant uspjesi unistili.

Veleza su mnogi muzli kao kravu i vidimo dokle ga je to dovelo.

Ovo je jos frisko. Polako doci ce sve na svoje mjesto.

Puno srece da Jedinstvo stane na svoje noge, kojeg su takodjer pokusali unistiti ali se nije dao. :salut:

Babinho
Postovi: 164
Pridružen/a: 26 jan 2010, 20:51
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Babinho » 14 jul 2017, 10:57

Gradonacelnik je napisao/la::?: Brato Pastrmka, kolika je dnevnica kod vas da se hvali uprava? :lol:
..
Zadnja izmjena: Babinho, dana/u 02 avg 2017, 17:39, ukupno mijenjano 1 put.

TNT
Postovi: 607
Pridružen/a: 25 okt 2009, 01:04
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la TNT » 14 jul 2017, 15:02

Nebudite balkanci i pustite ljude da rade.
Rezultati i liga su nevazni sad.
Kad se stvore uslovi rezultati ce sami doci.
A tad ce ovi sto nemaju uslova ispuhati.
Ustanite svi i podrzite ove ljude sto dizu klub na jedan veci nivo.

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: emil02in, JimmyPage, Mostarac12345, Objektivac, ronaldo99 i 43 gosta.