RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Avatar
Muerte
Postovi: 821
Pridružen/a: 05 mar 2016, 20:25
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Muerte » 16 nov 2016, 00:56

shaman7 je napisao/la:
Muerte je napisao/la:Jesu vasi posjetili nas klub i gledali nacin rada i kako klub funkcionise ?
Taj neki projekat je od strane vase uprave dobacen do nase uprave. Sad jel to bila fizicka posjeta ili cisto elektronski, nisam upucen
Ne znam kako moze projekat poslati. Jer on praktično fizički ne postoji(ne mislim na statut). Prije bi rekao da je bila posjeta ili mozda neki zajednicki rucak. Sigurno se i poznaju.
Jer cuo sam bio da je uprava Veleza kao bila kod nas. A vidim po onom obavještenju navijaca da je dosta slican rad.
Kako god smao me zanimalo. Da pogresno ne shvatite

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la shaman7 » 16 nov 2016, 01:03

Muerte je napisao/la:
shaman7 je napisao/la:
Muerte je napisao/la:Jesu vasi posjetili nas klub i gledali nacin rada i kako klub funkcionise ?
Taj neki projekat je od strane vase uprave dobacen do nase uprave. Sad jel to bila fizicka posjeta ili cisto elektronski, nisam upucen
Ne znam kako moze projekat poslati. Jer on praktično fizički ne postoji(ne mislim na statut). Prije bi rekao da je bila posjeta ili mozda neki zajednicki rucak. Sigurno se i poznaju.
Jer cuo sam bio da je uprava Veleza kao bila kod nas. A vidim po onom obavještenju navijaca da je dosta slican rad.
Kako god smao me zanimalo. Da pogresno ne shvatite
Jos jednom ponavljam, cuo sam da je postojao kontakt sa Zeljom. Sad na koji nacin, sta, kako , kuda i gdje, pojma ti nemam. Ruku na srce, imamo sta "iskopirati", barem mi se cini tako, ne pratim vas aman nesto.

Avatar
Scout1921
Postovi: 316
Pridružen/a: 28 jun 2016, 19:11
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Scout1921 » 18 nov 2016, 19:23

Kad se ocekuju pojačanja?

Lovac22
Postovi: 50
Pridružen/a: 26 okt 2016, 16:23
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Lovac22 » 19 nov 2016, 22:44

Scout1921 je napisao/la:Kad se ocekuju pojačanja?
Istrosili su se na ove ves masine, ako ostane koja stoja dovest ce se par pojacanja iz Nevesinja

Avatar
Babatunde
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 maj 2016, 20:11
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Babatunde » 19 nov 2016, 23:06

Lovac22 je napisao/la:
Scout1921 je napisao/la:Kad se ocekuju pojačanja?
Istrosili su se na ove ves masine, ako ostane koja stoja dovest ce se par pojacanja iz Nevesinja
E jesi smijesan dječače, ne pitaj :problem: :lolno: :lolno:
Scout1921 ubrzo dolaze pojačanja, kad se riješimo ovog skarta od igrača, dobit ce 7-8 otkaze, dolaze pojacanja i to prava, s nekima su dogovori u finalnoj fazi :zviz:
Samo igraj ti i ne predaj se, pjesmom cu te bodriti...
FORZA VELEŽ!

gruezi
Postovi: 3894
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la gruezi » 20 nov 2016, 02:29

Nadogradzyjete vrapcice ili pocinjete s pravljenjem novog stadiona u gradu? Ako je ovo prvo da li to znaci da se u potpunosti odustaje od ovog drugog?

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Neutral » 20 nov 2016, 02:54

Stadion u gradu, tj. Sjevernom logoru je bio plan Ahmeda Džubura.

Taj stadion koji bi se trebao graditi u Sjevernom je nemoguća misija, prvo radi novca, drugo radi politike. Povezan je most u Sjevernom logoru, koji spaja Zapadnu stranu sa Istočnom i očekujem uskoro Palestinaciju Istočnog djela grada sa nekim zgradurinama. Mnogim to u Mostaru nažalost nije jasno, još se fura spika Mostar, Mostar, dok fašisti otvoreno kažu zapadni Mostar, mi smo ustaše itd, a granica je uspostalvjena 90-te i to je realnost. Ljudi ne smiju dođi na Stari most, pola ih živi 20 godina u Mostaru, a nije vidjela Stari most, šta ti imam dalje pričati, nije Ante jedinac po tom pitanju.

Dejtonski mirovni sporazum se nije ispoštovao jer Velež ne igra na svom stadionu, a prodane duše su za siću prodali taj plac da bi Velež sada igrao u Vrapčićima koje je udaljeno pet do šest kilometara od grada.

Zodi41
Postovi: 606
Pridružen/a: 03 nov 2016, 06:45
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Zodi41 » 20 nov 2016, 09:38

Iskreno ja ne znam sta vi imate protiv Vrapcica.za trecinu ma i cetvrtinu manje para se moze napraviti bombona stadion i usminkati nego da pravite novi.Licno meni ima smeka, napraviti prilaz malo, natrkriti one dvije tribine, malo srediti ono ispod dedarske i za nase uslove top stadion.kazete 5 km od grada, pa sta ima veze? Na zapadu su svi skoro stadioni tako udaljeni.dva busa sat vremena prije utakmice sa stanice voze za vrapcice i nazad i tako poslije utakmice isto.Mislim da nije daljina izgovor.ko hoce ici na tekmu ici ce, pokupit ce ga neko usput ili ce se organizovati cetiri lika i gas.Nakupilo se brate kod vas svakakvih sugradjana, gacko, nevesinje, stolac itd....bez ljutnje ali to ne moze nikad osjecati mostar i velez za svoje ko rodjeni mostarac

Avatar
Scout1921
Postovi: 316
Pridružen/a: 28 jun 2016, 19:11
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Scout1921 » 20 nov 2016, 12:07

Nadam se da su pojacanja kvalitete za Premier ligu,jer do kraja treba sve gaziti

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la zizu1991 » 20 nov 2016, 12:17

Zodi41 je napisao/la:Iskreno ja ne znam sta vi imate protiv Vrapcica.za trecinu ma i cetvrtinu manje para se moze napraviti bombona stadion i usminkati nego da pravite novi.Licno meni ima smeka, napraviti prilaz malo, natrkriti one dvije tribine, malo srediti ono ispod dedarske i za nase uslove top stadion.kazete 5 km od grada, pa sta ima veze? Na zapadu su svi skoro stadioni tako udaljeni.dva busa sat vremena prije utakmice sa stanice voze za vrapcice i nazad i tako poslije utakmice isto.Mislim da nije daljina izgovor.ko hoce ici na tekmu ici ce, pokupit ce ga neko usput ili ce se organizovati cetiri lika i gas.Nakupilo se brate kod vas svakakvih sugradjana, gacko, nevesinje, stolac itd....bez ljutnje ali to ne moze nikad osjecati mostar i velez za svoje ko rodjeni mostarac
Velež je više od Mostara i od rodjenih Mostaraca. Promašio si poentu totalno.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Zodi41
Postovi: 606
Pridružen/a: 03 nov 2016, 06:45
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Zodi41 » 20 nov 2016, 12:40

zizu1991 je napisao/la:
Zodi41 je napisao/la:Iskreno ja ne znam sta vi imate protiv Vrapcica.za trecinu ma i cetvrtinu manje para se moze napraviti bombona stadion i usminkati nego da pravite novi.Licno meni ima smeka, napraviti prilaz malo, natrkriti one dvije tribine, malo srediti ono ispod dedarske i za nase uslove top stadion.kazete 5 km od grada, pa sta ima veze? Na zapadu su svi skoro stadioni tako udaljeni.dva busa sat vremena prije utakmice sa stanice voze za vrapcice i nazad i tako poslije utakmice isto.Mislim da nije daljina izgovor.ko hoce ici na tekmu ici ce, pokupit ce ga neko usput ili ce se organizovati cetiri lika i gas.Nakupilo se brate kod vas svakakvih sugradjana, gacko, nevesinje, stolac itd....bez ljutnje ali to ne moze nikad osjecati mostar i velez za svoje ko rodjeni mostarac
Velež je više od Mostara i od rodjenih Mostaraca. Promašio si poentu totalno.
Pusti mi ba te demagogije i ne budi realan.lupas sada tu i branis tezu neku a ako si imalo realan znas da je tako.....npr :sta mislis koliko ce onih iz kocina, opina, dracevica, gnojnica, podvelezja napustiti branja mahuna i otici gledati Veleza u Vrapcice.Sigurno manje nego pravih Mostaraca koji bi recimo iz Berlina otisli u Pariz da ga gledaju protiv recimo Goska.

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la zizu1991 » 20 nov 2016, 12:46

Zodi41 je napisao/la:Pusti mi ba te demagogije i ne budi realan.lupas sada tu i branis tezu neku a ako si imalo realan znas da je tako.....npr :sta mislis koliko ce onih iz kocina, opina, dracevica, gnojnica, podvelezja napustiti branja mahuna i otici gledati Veleza u Vrapcice.Sigurno manje nego pravih Mostaraca koji bi recimo iz Berlina otisli u Pariz da ga gledaju protiv recimo Goska.
Puno baljezgaš. Velež je ideja, i da nije ideja, ko zna šta bi ga snašlo i kakvu bi sudbinu imao da je ograničen na područje Mostara i na simpatisanje ljudi samo sa tog lokaliteta. Nemam ja šta tebi pričati o tome. Jal pojma nemaš, jal se praviš lud.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Zodi41
Postovi: 606
Pridružen/a: 03 nov 2016, 06:45
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Zodi41 » 20 nov 2016, 12:53

zizu1991 je napisao/la:
Zodi41 je napisao/la:Pusti mi ba te demagogije i ne budi realan.lupas sada tu i branis tezu neku a ako si imalo realan znas da je tako.....npr :sta mislis koliko ce onih iz kocina, opina, dracevica, gnojnica, podvelezja napustiti branja mahuna i otici gledati Veleza u Vrapcice.Sigurno manje nego pravih Mostaraca koji bi recimo iz Berlina otisli u Pariz da ga gledaju protiv recimo Goska.
Puno baljezgaš. Velež je ideja, i da nije ideja, ko zna šta bi ga snašlo i kakvu bi sudbinu imao da je ograničen na područje Mostara i na simpatisanje ljudi samo sa tog lokaliteta. Nemam ja šta tebi pričati o tome. Jal pojma nemaš, jal se praviš lud.
Ne rise dok voz jisto.Procitaj jos jednom sta sam ja napisao i u vezi cega a onda procitaj sta si ti epski srocio demagogu.Samo tu pricu mozes prosipati Zrinjevcima i na tu kartu igrati.Budi realan a to nisi.ende

Zodi41
Postovi: 606
Pridružen/a: 03 nov 2016, 06:45
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Zodi41 » 20 nov 2016, 13:02

Da nekakimo beze i trujemo temu da razjasnimo jos jednom bar sa moje strane za ove realne citatelje.Tema je bila stadion u Vrapcicima i sjevernom logoru i posjecenosti istih.U gradu odnosno obali grada gdje apsolutno nista ne radi, gdje se zivi od dijaspore,malo turizma ljeti i od privatnika razmisljati o nekim arenama i stadionima a pola naroda gleda kako kraj sa krajem da sastavi je idiotizam.Kazem da je i na zapadu vecina stadiona van grada.Vrapcici imaju neki sarm, i kad bi se ulozilo puno manje pare mogu se napucati samo tako i za nase uslove da budu top stadion.ne treba da bude izgovor daljina stadiona, jer i u njemackoj npr se dolazi organizovanim busevima na utakmicu i nazad i puno manje se guzve stvaraju i netrebaju parkinzi.to sto tvoj mozak ne moze skontati da je ratom doslo do pomjeranja ljudi i nekim promjena je tvoj problem.Igrom slucaja je masa rodjenih mostaraca koja bi pjeske otisla do vrapcuca zavrsila negdje daleko a doslo je stanovnistvo koje da bi prezivilo u ovakvim uslovima mora da se bavi poljuprivredom i stocarstvom ili sta znam cime i koje puca ona stvar kad Lezve igra.to su cinjenice.nije ogovaranje niti ruganje i neumanjuje tezu da je Velez pokret ili brend ali tvoj maleni mozak to ne moze skontati nego samo u kontru i silu

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la zizu1991 » 20 nov 2016, 13:08

Zodi41 je napisao/la:Ne rise dok voz jisto.Procitaj jos jednom sta sam ja napisao i u vezi cega a onda procitaj sta si ti epski srocio demagogu.Samo tu pricu mozes prosipati Zrinjevcima i na tu kartu igrati.Budi realan a to nisi.ende
Posjeta nema nikakve veze sa tim što u Mostaru ima dosta ljudi koji nisu rođeni ovdje. To je malograđanština, to tvoje propagiranje i podjela na "prave i krive" mostarce. Pravi problem u posjeti leži u onome što se Veležu dešavalo u zadnjih 20 godina nakon rata na ovamo, a ne u daljini stadiona i u onome ko sad živi u Mostaru. To su sve gluposti.

Kad krenu rezultati i kada raja prepozna profesionalizam koji je naselio naš stadion i ušao u klub od dolaska nove uprave, sa kvalitetnijim igračima i rezultatima, sve će se vratiti na svoje mjesto.

Sada, zašto raja kuka na stadion koji je udaljen od grada. Nije u tome problem, problem što je udaljen od grada. Problem je u tome šta je politika uradila od Veleža i gdje je morao pasti. Ti ne prepoznaješ pravi problem i kao glavni problem nastojiš predstaviti ljude sa sela koje je muka i ovaj prokleti rat natjerao da bježe od smrti. Žrtva je problem, a koljača nigdje.

Razligu sa teme.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Zodi41
Postovi: 606
Pridružen/a: 03 nov 2016, 06:45
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Zodi41 » 20 nov 2016, 13:18

zizu1991 je napisao/la:
Zodi41 je napisao/la:Ne rise dok voz jisto.Procitaj jos jednom sta sam ja napisao i u vezi cega a onda procitaj sta si ti epski srocio demagogu.Samo tu pricu mozes prosipati Zrinjevcima i na tu kartu igrati.Budi realan a to nisi.ende
Posjeta nema nikakve veze sa tim što u Mostaru ima dosta ljudi koji nisu rođeni ovdje. To je malograđanština, to tvoje propagiranje i podjela na "prave i krive" mostarce. Pravi problem u posjeti leži u onome što se Veležu dešavalo u zadnjih 20 godina nakon rata na ovamo, a ne u daljini stadiona i u onome ko sad živi u Mostaru. To su sve gluposti.

Kad krenu rezultati i kada raja prepozna profesionalizam koji je naselio naš stadion i ušao u klub od dolaska nove uprave, sa kvalitetnijim igračima i rezultatima, sve će se vratiti na svoje mjesto.

Sada, zašto raja kuka na stadion koji je udaljen od grada. Nije u tome problem, problem što je udaljen od grada. Problem je u tome šta je politika uradila od Veleža i gdje je morao pasti. Ti ne prepoznaješ pravi problem i kao glavni problem nastojiš predstaviti ljude sa sela koje je muka i ovaj prokleti rat natjerao da bježe od smrti. Žrtva je problem, a koljača nigdje.

Razligu sa teme.
Pod jedan nije ti ovo babovina.Niti koga vrijedjam niti psujem.To sto ti ne vidis dalje od nosa je tvoj problem.ne zelim diskutovati vise s tobom jer vidim da si ogranicen ko balkon.Ugledaj se malo na ove tvoje mostarce sa ovog pdf-a..Nigdje u tebi liskaluka.Da nisi odozgo sljego ;) ? Ziv ti meni bio.toliko od mene

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la zizu1991 » 20 nov 2016, 13:46

Očito si ti taj koji ne vidi dalje od nosa. To što je raja sentimentalnija neko-neko, a ne generalno mišljenje i razmišljanje da se razumijemo, pa smatra da bi bilo bolje da je stadion u gradu, umjesto na periferiji, to je druga stvar.
Niko ne smatra da Velež i njegov korpus navijača, financijska moć navedenih, može sebi priuštiti maštanje o tim stvarima.

Samo ulaganje i svakodnevne vijesti koje dolaze sa oficijelne stranice kazivaju koji kurs je zauzela sadašnja uprava. Sad što se ti praviš neuk, ili si glup pa ne kontaš o čemu se radi tu, niko ti pomoći ne može.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Zodi41
Postovi: 606
Pridružen/a: 03 nov 2016, 06:45
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Zodi41 » 20 nov 2016, 13:55

zizu1991 je napisao/la:Očito si ti taj koji ne vidi dalje od nosa. To što je raja sentimentalnija neko-neko, a ne generalno mišljenje i razmišljanje da se razumijemo, pa smatra da bi bilo bolje da je stadion u gradu, umjesto na periferiji, to je druga stvar.
Niko ne smatra da Velež i njegov korpus navijača, financijska moć navedenih, može sebi priuštiti maštanje o tim stvarima.

Samo ulaganje i svakodnevne vijesti koje dolaze sa oficijelne stranice kazivaju koji kurs je zauzela sadašnja uprava. Sad što se ti praviš neuk, ili si glup pa ne kontaš o čemu se radi tu, niko ti pomoći ne može.
Biti ce da sam glup a kad je tako sigurno mi ti ne mozes pomoci

Avatar
Scout1921
Postovi: 316
Pridružen/a: 28 jun 2016, 19:11
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Scout1921 » 20 nov 2016, 15:12

Ona lokacija u s.logoru gdje je sada most bi bila fina za stadion,zbog polozaja i blizine.Ne znam cija je to zemlja samo kazem da je fina lokacija za neki sportski centar,kad bi to Velezu napravili ne bi žalili za bijelim brijegom.Ima onde taman prostora,a Vrapcice ostaviti za omladinski pogon

Avatar
Crveni_1922
Postovi: 639
Pridružen/a: 08 sep 2008, 06:27
Lokacija: STARMO

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Crveni_1922 » 20 nov 2016, 16:44

Scout1921 je napisao/la:Ona lokacija u s.logoru gdje je sada most bi bila fina za stadion,zbog polozaja i blizine.Ne znam cija je to zemlja samo kazem da je fina lokacija za neki sportski centar,kad bi to Velezu napravili ne bi žalili za bijelim brijegom.Ima onde taman prostora,a Vrapcice ostaviti za omladinski pogon


Jasta...evo sve LJubo i HDZ jedva cekaju da Velezu naprave. Nisu u stanju dvoranu da zavrse ima 20 godina a ne da jos i stadion grade.
I KRV SVOJU ZA CRVENU BOJU!!!

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.