RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Avatar
Baader
Postovi: 4512
Pridružen/a: 28 dec 2014, 19:08
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Baader » 26 avg 2017, 11:48

Od posljednjih partija Bebanića i Demića nije niko gori. To nisu igrači, ti ljudi su u svojoj zadnjoj sezoni u Veležu zalutali u fudbal.

hercegovina
Postovi: 306
Pridružen/a: 06 avg 2009, 14:22
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la hercegovina » 26 avg 2017, 12:02

musi treba odat priznajnje, sam je protiv svih i voza vas ko budale. sreca da se na ovom forumu ne odlucuje nista vezano za velez jer ne bi dobro proslo za klub. koliko ja vidim radi se o simpatizeru raspalog sdp-a kakvih i ovdje na forumu ima jos puno ali jos uvijek gutaju knedle ali ako velez zareda za porazima i oni ce izaci iz ormara. naravno, uskoro pred izbore ocekujemo da se pojavi i onaj zagorcic stariji u cvikama i pocne sa pricom o problemima u velezu i da ce ga on spasiti :lol: :lol:

saffet
Postovi: 56
Pridružen/a: 26 jan 2013, 00:11
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la saffet » 26 avg 2017, 12:10

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:Ja ne znam odakle vise prica o nasoj djeci kad nema kvaliteta da igraju za prvi tim. Imao si na golu malog Volodera pa nas kosta 8-9 bodova,imali smo one sezone kad smo ispali proljetni dio 80 % nase djece kojoj kapu skidam ali to nije kalibar za nesto vise. Imam 50 godina i nikad Velez nije bazirao ekipu na citavom omladinskom pogonu i mostarskoj djeci nego je na osnovu talenata iz regiona pravio tim i ako iz juniora izbaci nekoga na konju smo. Ako ti mislis da ima potencijala u Alikadicu,ostalim kao i ovim juniorima koje je Sarajevo silovalo 8:0 onda stvarno nisi dobar s glavom. O Demicu Kazazicu i ovim starijim da ne govorim. Velez ce tek za 4-5 godina pocet izbacivat igrace ako se u medjuvremenu ne transformise neki vanserijski kadet. Ibro radi strasan posao i uigrao je relativno mladu ekipu koja moze kada hoce. Imali su Alikadic,Mrgan,Voloder i ostali priliku,gurao ih je u igru i bolje je nek se kale nego da im 2000 ljudi yebe majku usta. Svi bi mi sretni bili da je bar 70% nase djece ali nismo Ajax jbte. Prosle godine bili jednom nogom u grobu a sad bi strucnjaci odredjivali Ibri ko ce igrat. Ne moze tako. Moramo se strpit dok ne dodje kvalitet iz omladinskog pogona a generacije od 2002 do 2007 su beton i karaju svoje vrsnjake gdje stignu. I pusti musa te sda-ovci. Navijaci Veleza nikad nisu bili politicki obojeni. Samo zdrav Velez pa makar za njega igrali Kurdi Bušmani Drežnjaci i Eskimi.
Nisam bas odavno pisao, al evo da se samo nadovežem na aktuelnu tematiku. Što se tiče omladisnkog pogona slažem se sa pastrmkom 100%, tek se počelo raditi kako treba i plodovi će se ubirati tek za koju godinu.

Međutim mišljenja sam, da bi se trebalo raditi na gradnji, tačnije 'rekonstrukciji' terena u Sjevernom logoru za potrebe omladinaca, ako nista barem za pjetliće, pionire i kadete. Tu da treniraju, a u Vrapcicima da igraju utakmice. Treba privući djecu na bilo koji način, mnoštvo roditelja ne želi da šalje svakodnevno svoju djecu u Vrapčiće, žele da su im djeca blizu i sl. Ove škole minifudbala koje se mahom otvaraju po gradu po mom mišljenju ubijaju u djeci osjećaj za veliki fudbal (u prevodu sputavaju se talenti koji bi za 10-ak godina trebali biti uzdanica Veleža). Znamo da su to praktično različiti sportovi, jer nije isto kad od malena djetetu usađuješ kretnje, šprintove od 50 metara, a ne od max.10-15 m gdje sad treniraju, osjećaj za prostor, snagu itd. O stručnosti osoba koje drže takve škole neću govoriti, bolje je da djeca treniraju pa kako god, al ovo je bio neki moj 'kraći ' osvrt na budućnost Veleža. :bih:

Avatar
Babatunde
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 maj 2016, 20:11
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Babatunde » 26 avg 2017, 12:10

josipmusa je napisao/la:Ukratko, pastrmka ti imas uvjek moj respekt kao covjek koji ima skoro duple moje godine. Ne shvatas sta hocu reci. Jedan Emir Hadžidjulbic je bio najbolji golman lige ! Janković i Blagojevic su realno izmislili fudbal za sve igrace veznog reda Veleća od 90 pa nadalje. nama takvi igrači sa strane trebaju, koji ce donjeti kvalitet brate, a ne samo popunit broj tipa Vasica i slicnih koji nisu nista boji od bebanica ili demica.>Vicubatine zadnje 3 sezone sva trojica. Moje skromno znanje kroz pracenje fudbala vise od 2 decenije. Nase blago je mali Meho i ja nikad nista necu reci protiv njega dok je tu jer momak gine znaci gdje god d a igra. To su igraci sa strane koji nam trebaju i trenutno. Kao i latinosi. Valjda se razumijemo majka mu stara.

Drake ne igram se igrice moj tata je jači od tvog tate, ti navijaš sebi, ja navijam sebi, imaš pravo na svoje mišljenje kao i ja i zato je forum tu. AKo ti se ne sviđa st ai kako ja pišem imas brate opciju sakrij postove korisnika. tebi je sve super, meni je daleko od toga i da naglasim da nemam nikakve veze ni sa jednom bivsom ni sadasnjom upravom osim sto je 1922 godine u prvom timu Veleža bio "neko moj " ;) Budi pozdravljen i ti
Nastavi brato pisat molim te :rol: :rol: :rol: :rol:
Koliko si samo gluposti napisao u ovih nekoliko dana :urnebes: :urnebes:
Šta ono kažeš, ti bio Red Army :lol: :lol:
Od kad pratiš Velež, od 2014, čuj Janković i Blagojević izmislili fudbal :clap: :clap:
Samo igraj ti i ne predaj se, pjesmom cu te bodriti...
FORZA VELEŽ!

1922VFC1981
Postovi: 1666
Pridružen/a: 04 sep 2014, 11:09
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la 1922VFC1981 » 26 avg 2017, 12:46

Treba bit dovoljno lud i napisat da su Bebanic i Demic igraci,a ne jos da su bolji od nekog..
#musvdg

AlemC85
Postovi: 7485
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la AlemC85 » 26 avg 2017, 17:05

Velez vodi od 1 minute 1:0 golom Brandaoa :bih:

Avatar
salmy
Postovi: 525
Pridružen/a: 22 jul 2014, 21:23
Lokacija: Sarajevo

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la salmy » 26 avg 2017, 18:07

josipmusa je napisao/la:Najbolji, najtalentovaniji i momak kome je povreda unistila karijeru. Evo nek ti malo bode oči. Dio ponosne historije ! Znam ja da vi gačani ne volite prave mostarce pa cvjetate sto igraju propali talenti sarajeva zelje i demoliraju toška :D A dobar i onaj pionir kona sto je birvaktile ljubio grb istih !!!
Bolan, kako te nije stid pominjati Gacane u negativnom kontekstu jadan nebio.
Svi znaju u BiH da su Gacani zajedno sa Mostarcima branili grad Mostar i bezze je da ih tako uzimas u usta.
Svi su Gacani prije rata /i muslimani i srbi/ navijali za Velez isto kao i kompletan zapadni dio Mostara.
Sad sam skontao da nemas ni 20 godina, pravo si derle majke mi kada tako razmisljas.
FK..VELEZ - Semir Tuce :)

Avatar
dzelllo
Postovi: 1651
Pridružen/a: 24 jun 2015, 21:07
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la dzelllo » 26 avg 2017, 20:27

:puke:
Fuj kako smo losi
lezVe do bagro

Avatar
salmy
Postovi: 525
Pridružen/a: 22 jul 2014, 21:23
Lokacija: Sarajevo

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la salmy » 26 avg 2017, 21:32

dzelllo je napisao/la::puke:
Fuj kako smo losi
Na cemu si ti momcino i kakav ti je to komentar majke ti.
Daj bola uozbiljite se vise na Velezovom forumu i pricajmo normalnim jezikom i argumentima.
Otkinuti bod Orasju je vise nego dobro tj. odlicno i svaka cast Rodjenim na borbenosti.
Da nije bilo Peje i Ostrakovica /Orasje/ , popili bi oni tricu jos u prvom poluvremenu.
Sudije su kao i obicno fakinski odradili posao u korist domacina, ali dzaba im . Bod smo uzeli, a mogli smo i dva.
Ibri i ostalim igracima respect :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:
I na kraju da ne zaboravim naseg El presidenta Hasicaaaaaaaaaaaaaaaaa :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:
FK..VELEZ - Semir Tuce :)

Avatar
dzelllo
Postovi: 1651
Pridružen/a: 24 jun 2015, 21:07
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la dzelllo » 26 avg 2017, 21:42

salmy je napisao/la:
dzelllo je napisao/la::puke:
Fuj kako smo losi
Na cemu si ti momcino i kakav ti je to komentar majke ti.
Daj bola uozbiljite se vise na Velezovom forumu i pricajmo normalnim jezikom i argumentima.
Otkinuti bod Orasju je vise nego dobro tj. odlicno i svaka cast Rodjenim na borbenosti.
Da nije bilo Peje i Ostrakovica /Orasje/ , popili bi oni tricu jos u prvom poluvremenu.
Sudije su kao i obicno fakinski odradili posao u korist domacina, ali dzaba im . Bod smo uzeli, a mogli smo i dva.
Ibri i ostalim igracima respect :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:
I na kraju da ne zaboravim naseg El presidenta Hasicaaaaaaaaaaaaaaaaa :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Kad smo kod ozbiljnosti,dobar ti post.Jos samo fali pozdrav tetki u Prcicima.
Ovo Orasje ,ako zelimo u PL moramo zgaziti s 2-3 gola razlike.Nazalost,ova amaterska ekipa ne moze pobijediti nikoga na strani i tu je Ibro najvise kriv. I nemojte mi vise molim vas na sudije da se zalite,nismo neka seljacka ekipa da nam je svaki put izvlakusa sudija.
lezVe do bagro

Avatar
Babatunde
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 maj 2016, 20:11
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Babatunde » 27 avg 2017, 00:27

dzelllo je napisao/la: Kad smo kod ozbiljnosti,dobar ti post.Jos samo fali pozdrav tetki u Prcicima.
Ovo Orasje ,ako zelimo u PL moramo zgaziti s 2-3 gola razlike.Nazalost,ova amaterska ekipa ne moze pobijediti nikoga na strani i tu je Ibro najvise kriv. I nemojte mi vise molim vas na sudije da se zalite,nismo neka seljacka ekipa da nam je svaki put izvlakusa sudija.
Jesi ti bio pa znas kakvi smo bili? Ako nisi ne seri i ne pisi o necemu sto ne znaš. Orasje je bilo zrelo za 2-3 komada i sam sreća ih je spasila toga. Rodrigo 1 na 1, Brandao, Panesso sansa sa go linije izbili loptu... Oni napravili 2 šanse i to nasim greškama na.sredini terena kad smo im bukvalno poklonili lopte. Penal čist. A ja ti garantujem da smo igrali veoma dobro, još sada kad se vrati Kuduz i Ante pa Ćosić u sredinu ode bit ćemo dobri. Napredak se vidi iz utakmice u utakmicu i valjda nastavimo ovako. Sljedeće kolo 3 boda i u Visoko.
A ti manje price a vise gostovanja da ne pises nebuloze.
S TOBOM BIT CU JER SAM TEBI VJERAN! 81'
Samo igraj ti i ne predaj se, pjesmom cu te bodriti...
FORZA VELEŽ!

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 27 avg 2017, 07:35

Dobro jutro San francisko
Bod ko kuća za trenutno stanje, ili što bi ovi is sda rekli, elhamdulilah bod ko dzamija

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la drakensang » 27 avg 2017, 12:20

josipmusa je napisao/la:Dobro jutro San francisko
Bod ko kuća za trenutno stanje, ili što bi ovi is sda rekli, elhamdulilah bod ko dzamija
Pitanje za tebe: Da li bi volio da Hasic i Rahimic podnesu ostavke i da napuste FK Velez?

1922VFC1981
Postovi: 1666
Pridružen/a: 04 sep 2014, 11:09
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la 1922VFC1981 » 27 avg 2017, 12:39

josipmusa je napisao/la:Dobro jutro San francisko
Bod ko kuća za trenutno stanje, ili što bi ovi is sda rekli, elhamdulilah bod ko dzamija
Ne znam koji si ti,ali ovi iz sda nam spasise glavu i klub pa eto cisto da znas.Steta sto nismo izgubili 3 0 kako si ti predvidjao i prizeljkivao.
#musvdg

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la drakensang » 27 avg 2017, 12:53

Ma kakav SDA ljudi .. To sto je covjek clan, ne znaci da stranka ista odlucuje u klubu.. Jer da odlucuju, davno bi se petokraka skinula, a Hasic je rekao da dok je njega - da nema sanse da iko dirne petokraku na grbu. Nego ovaj bi poltron opet volio da se SDP pita sve, a cinjenica je da je Hasic napravio i ucinio vise za Velez u godinu dana nego Niksic i ekipa u 5. ****, ovaj napravi stadion za mjesec dana, a Niksic i kompanija cekaju "povoljno vrijeme". Uspjeh bio peto mjesto u PL, pa kad su vidjeli da brod tone, digli ruke i pustili ga.. Nikakav SDA, ni SDP ni HDZ nit ikakva politika - nase opredjeljenje treba bit iskljucivo Velez i tako razmislja UO. A sto ovi lajavci laju na sve, i da smo 1 2 dobili, rekli bi sto nije 1 5 i sl. Eto da znas, tvog SDP a ni SDA nit ikakve stranke nece imat nikakve uloge u FK Velez, jer nemalo puta nas je svaka povalila

hercegovina
Postovi: 306
Pridružen/a: 06 avg 2009, 14:22
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la hercegovina » 27 avg 2017, 13:07

drakensang je napisao/la:Ma kakav SDA ljudi .. To sto je covjek clan, ne znaci da stranka ista odlucuje u klubu.. Jer da odlucuju, davno bi se petokraka skinula, a Hasic je rekao da dok je njega - da nema sanse da iko dirne petokraku na grbu. Nego ovaj bi poltron opet volio da se SDP pita sve, a cinjenica je da je Hasic napravio i ucinio vise za Velez u godinu dana nego Niksic i ekipa u 5. ****, ovaj napravi stadion za mjesec dana, a Niksic i kompanija cekaju "povoljno vrijeme". Uspjeh bio peto mjesto u PL, pa kad su vidjeli da brod tone, digli ruke i pustili ga.. Nikakav SDA, ni SDP ni HDZ nit ikakva politika - nase opredjeljenje treba bit iskljucivo Velez i tako razmislja UO. A sto ovi lajavci laju na sve, i da smo 1 2 dobili, rekli bi sto nije 1 5 i sl. Eto da znas, tvog SDP a ni SDA nit ikakve stranke nece imat nikakve uloge u FK Velez, jer nemalo puta nas je svaka povalila
ne moze kod nas nista bez politike posto su oni vlasnici svega i svacega, kao sto zrinjskog drzi hdz i gura im javne pare tako je sad i sa velezom. pa ne daje hasic iz svog dzepa, nije tolika budala. neko je dao hasicu sve te vinograde i uredio trziste lijekova da ide njemu na ruku, pogodi ko? isto tako i poslove koje dobijaju hp i amitea i da sad ne nabrajam. sda je preuzela klub i to je istina, i dobro rade i svaka im cast. a petokraka nema nikakve veze, to je samo znak i brend. da je prije rata bila banana na grbu bila bi i sada banana i ne zanosi se. petokraka smeta jedino ako se gleda kao simbol komunizma u kojem je zagorcicev dedo srusio vise dzamija u mostaru nego hvo . i ne bi se petokraka na velezovom grbu trebala na taj nacin posmatrati, inace ode sve u pm

Avatar
rodjak
Postovi: 2262
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la rodjak » 27 avg 2017, 15:20

Kakva se ovo politika gura u nas klub,mi nismo kao klub preko Neretve kojeg politika i hrani i oblaci i zbog cega i postoji jedan takav klub.Nas je politika i srozala,prvo otjerala iz svog hrama pa onda sve ostalo do umalo gasenja prosle odine.Da nisu navijaci skocili i ljudi (bez obzira a politicko opredjeljenje,i to raznih politickih opcija )od uticaja u gradu, danas ne bi imali o cemu pisati.Cim neko politiku spominje u vezi naseg kluba kosa mi se dize jer svaka politika koja je bila oko kluba u ovom poslijeratnom dobu je unistavala klub zarad jeftinih politickih pojena.Uopste me ne interesuje ko je privatno clan neke stranke,samo je mjerilo ko je sta doprinjeo klubu.Ovu politiku nam u klub guraju neki sa trane da bi ga opet destabilizovali,ovaj put nece proci,i sam Hasic je reko licno da ce se zauzeti da se sva politika izbaci iz kluba.Eto politickog kluba preko Neretve pa nek tamo tabore politiku,mi se bavimo samo sportom pa dokle dodjemo.Mi smo radnicki klub bez ikakvih politickih ogranicenja i sa dobrodoslicom za sve ,bez obzira na bilo kakve razlike :bih:
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

Avatar
Babatunde
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 maj 2016, 20:11
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Babatunde » 27 avg 2017, 15:27

Bravo @rodjak, to je to. Kakva politika, nikom nista dobro nije donijela. Klub su spasili ljudi iz udruzenja i kraj price.
I ignorisite ovu budalu @josipmusa. Zivi od toga d ga neko citira. Sve je dokazao ko je i sta je sa onom slikom Demica. Ignore ;)
Samo igraj ti i ne predaj se, pjesmom cu te bodriti...
FORZA VELEŽ!

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 27 avg 2017, 15:59

drakensang je napisao/la:
josipmusa je napisao/la:Dobro jutro San francisko
Bod ko kuća za trenutno stanje, ili što bi ovi is sda rekli, elhamdulilah bod ko dzamija
Pitanje za tebe: Da li bi volio da Hasic i Rahimic podnesu ostavke i da napuste FK Velez?
Hasić ne iz njegovog svakog poteza se vidi koliko radi sve u Veležu sa ljubavlju i radi fenomenalan sizifov posao i covjek treba dozivotni predsjednik da bude !

S druge strane Ibro je glavni krivac loseg pocetka ove godine iako nas je prosle zaduzio golemo ! Uzasno je odradio prelazni rok, sad se krpimo kako stignemo, nije primjetio da mu povredjen Kuduzovic igra prijateljske po nekim selima yebote hljeb. Uzasna taktika protiv olimpika gdje ga je mirza nadmudrio u svim segmentima. Iskreno da nije uradio lani sto je uradio vec sada bi rekao neka ide, ovako ne znam. Neka ga, kao da se ja pitam nešto :kafa: Po meni je Feja bolji strucnjak i igraci bi ga se više bojali. Volio bi ih upariti na klupi ako je ikako moguce a ako ne odna da Feja preuzme a Ibru ostavit za sportskog direktora: jer sagledajmo realno i da smo ispali lani, ove godine bi se vratili milion posto i dakle 2018/19 sezonu igrali u 1plfbih, a igrat cemo je i ovako tako da taj opstanak lani nema nikakve tezine više. Plus ako mislis da ce Meho i Zvonic igrati i iduce godine ovu ligu, varas se. A to sve ako se desi moci cemo Ibri zahvaliti jer Hasic je sto put istakao da mu je dao odrijesene ruke za transfere tako da.. njegov fah

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la drakensang » 27 avg 2017, 16:37

josipmusa je napisao/la:
drakensang je napisao/la:
josipmusa je napisao/la:Dobro jutro San francisko
Bod ko kuća za trenutno stanje, ili što bi ovi is sda rekli, elhamdulilah bod ko dzamija
Pitanje za tebe: Da li bi volio da Hasic i Rahimic podnesu ostavke i da napuste FK Velez?
Hasić ne iz njegovog svakog poteza se vidi koliko radi sve u Veležu sa ljubavlju i radi fenomenalan sizifov posao i covjek treba dozivotni predsjednik da bude !

S druge strane Ibro je glavni krivac loseg pocetka ove godine iako nas je prosle zaduzio golemo ! Uzasno je odradio prelazni rok, sad se krpimo kako stignemo, nije primjetio da mu povredjen Kuduzovic igra prijateljske po nekim selima yebote hljeb. Uzasna taktika protiv olimpika gdje ga je mirza nadmudrio u svim segmentima. Iskreno da nije uradio lani sto je uradio vec sada bi rekao neka ide, ovako ne znam. Neka ga, kao da se ja pitam nešto :kafa: Po meni je Feja bolji strucnjak i igraci bi ga se više bojali. Volio bi ih upariti na klupi ako je ikako moguce a ako ne odna da Feja preuzme a Ibru ostavit za sportskog direktora: jer sagledajmo realno i da smo ispali lani, ove godine bi se vratili milion posto i dakle 2018/19 sezonu igrali u 1plfbih, a igrat cemo je i ovako tako da taj opstanak lani nema nikakve tezine više. Plus ako mislis da ce Meho i Zvonic igrati i iduce godine ovu ligu, varas se. A to sve ako se desi moci cemo Ibri zahvaliti jer Hasic je sto put istakao da mu je dao odrijesene ruke za transfere tako da.. njegov fah
Posteno... Ima Ibro krivice, slazemo se da je par puta pogrijesio, ali da nije on dosao i pokrenuo lavinu, tesko da bi Velez i ostao u ligi, a ako ti mislis da ne bi bilo gasenje igranje sa ekipama u trecem rangu BH fudbala, tu se necemo slozit. Vrlo, vrlo teska situacija bi bila da smo ispali i ko zna bi li ti i ja imali o cemu diskutovat.

Ibro treba ostat u Velezu kako god, a ja ipak mislim da se treba dovest dobar sportski direktor da se i Ibro malo rastereti, jer gledajuci treninge i sve, stvarno ima smisla, fizicki smo spremni samo sto nemamo taj kvalitet vise, individualno vjerovatno, koji je npr jucer Olimpiku donio pobjedu nad Slogom, a to je zapravo bit sportskog direktora, da ibro kaze poziciju a ovaj da mu dovede dobrog igraca. A mozda smo se sad i ispruzili koliko imamo prostora, dok se ne srede neke druge stvari, a svi imamo u glavi Ibrinu izjavu da cemo se prosetat ligom i svi mu zamjeraju to. Jest pogrijesio sto se toga tice, ali i on je svjestan toga i cuje kako mu se **** majka samo zbog toga. Ali nije ni on mogao znati da ce sva "mostarska djeca i raja koja bi za Velez zivot dala" doci istog momenta u klub s advokatom i trazit pare za koje su obecali da ce ih oprostit ako plate budu redovne. Da je to od ove uprave, ni ja im ne bih zamjerao, ali ovako se kunu u Velez a salju advokate da im isplati neke pare i to u trenucima kada se trebamo dignut, nisu mogli sacekat godinu dana jos kad se bude imalo vise, nego odmah... Ali, nema veze, bitno je da se neke druge stvari stave na svoje mjesto koje godinama nisu tu .. Od omladinske skole, infrastrukture, sponzora, otplate upravo ovi dugovi prosle uprave i sl. Kad iams sve to, igrace je najlakse dovest i ono sto valja zadrzat. Nestrpljivi smo, ali treba imati razumijevanja, borit se do kraja i pokusat ne roncat na sve. Jer se vidi da se radi iz ciste ljubavi, i sa jasnom vizijom a to su dvije stvari koje su sastojci za konacni uspjeh.

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.