RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 28 sep 2017, 21:32

jašta bola, covjek srbin hoda kud hoce uzdignuta cela i neko ce g a ucmekat radi Crvene veceri. jašta jašta

nek pozovu i teu tairovic, moze s burekom komotno

radije bi Macu zovno da prica gluposti, barems e zna da je nas navijac i podigo bi atmosferu, nego jok, de seljackog pjevaca nekog bureka krvtiyebem

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 28 sep 2017, 21:42

josipmusa je napisao/la:jašta bola, covjek srbin hoda kud hoce uzdignuta cela i neko ce g a ucmekat radi Crvene veceri. jašta jašta

nek pozovu i teu tairovic, moze s burekom komotno

radije bi Macu zovno da prica gluposti, barems e zna da je nas navijac i podigo bi atmosferu, nego jok, de seljackog pjevaca nekog bureka krvtiyebem
Babe nije koncert nego crvena noc. Izvodjac je nebitan. Sto se mene tice mozemo i remija bacit samo da skupimo za krov i stolice. Plitko razmisljas
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 28 sep 2017, 21:47

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:
josipmusa je napisao/la:jašta bola, covjek srbin hoda kud hoce uzdignuta cela i neko ce g a ucmekat radi Crvene veceri. jašta jašta

nek pozovu i teu tairovic, moze s burekom komotno

radije bi Macu zovno da prica gluposti, barems e zna da je nas navijac i podigo bi atmosferu, nego jok, de seljackog pjevaca nekog bureka krvtiyebem
Babe nije koncert nego crvena noc. Izvodjac je nebitan. Sto se mene tice mozemo i remija bacit samo da skupimo za krov i stolice. Plitko razmisljas
sto se mene tice nek pustaju Veležove pjesme i super: ne treba ništa više. Nije plitko razmisljanje, ovo je svoreno ko event. Koji su trebali brojni ljudi uveličati pa i izvodjaci.

Avatar
Stone Island
Postovi: 2814
Pridružen/a: 24 feb 2009, 19:14
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Stone Island » 28 sep 2017, 21:58

Hajde bola nemoj moriti više.

Avatar
Babatunde
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 maj 2016, 20:11
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Babatunde » 28 sep 2017, 22:28

josipmusa je napisao/la:Mozda ja ne, ali vise od 50 posto ljudi je uzelo karte radi dobre muzike. IMao sam priliku tog bureka slusat...... nazalost

Eto ovaj put necu kad bi crko, neki su se izgleda osilili nakon najveceg uspjeha u nasoj istoriji, ostanka u jehbenoj druhgoj lihzi

Tek sam danas saznao za ovo jer sam bio u frci danima i jos jedna u nizu pleski podno Veleža
Ma ne moras bola ko te **** jesi bitan neki lik ti :lol: :lol:
Samo igraj ti i ne predaj se, pjesmom cu te bodriti...
FORZA VELEŽ!

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 28 sep 2017, 22:35

Kad mu za 20 godina dijete bude na utakmici sa kolegom i taj drugi malac kaze moj stari je ucestvovao u kupovini stolica i krova kad se pravio stadion ponosan sam na njega rahmet mu dusi a njegov ce odgovorit ma moj nije ucestvovao. Razocarao se kad je Zelja Samardzic otkazao :urnebes: :urnebes: :rol:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
rodjak
Postovi: 2260
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la rodjak » 29 sep 2017, 04:03

josipmusa je napisao/la:
castro je napisao/la:
josipmusa je napisao/la:JASMIN BUREK ??????

AHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHA

pa yebem ti zeno majku, mi jednim potezom korak naprijed, a onda drugim nazad dva

mogao bi da se desi fijasko
zar je bitno *?

ako si mislio doci samo zbog enesa, nemoj ni dolazit
naravno da je bitno, jedan Zelja pjeva u Dalekoj bez problema. Cuj burek, seoski pjevac po svadbama za 200 maraka. Veca je ovo sramota od Kaknja 20 puta
Nisi mi jasan Jole nikako,ili si se ovdje prijavio ko lafo navijac Veleza da bi mogo provocirati podmuklim postovima,ili ako ipak jesi pravi navijac Veleza onda ovi tvoji postovi su u najmanju ruku cudni i neshvatljivi. :crazy:
Koga boli qrac ko ce pjevati,bit ce nekoliko pjevaca,bitno je da se raja malo skupe,druze i da skupe potrebnu lovu u sto ne sumnjam.Po ovim tvojim postovima vidim da tebi nije ni na kraj pameti da podrzis "voljeni" klub,tebi je pitanje svih pitanja ko ce nastupiti na priredbi .Ja bi najvise volio da Lokice nastupaju ali posto ih nema valja i Burek i ostali,bice i tako i tako dobro.Bitno je podrzati klub
FORZA DO BAGRO
P.S.Ne trazi razloge zbog kojih sebe opravdavas zbog tvog ne ucestvovanja u akciji,vec trazi nacin na koji se i ti mozes pridruziti masi ljudi koja je vec podrzala klub,to pravi navijac radi a ne vazda neke suplje prosipati. :roll:
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 29 sep 2017, 04:58

Tako je rodjak. A brato necu jest 10 dana kupit cu kartu za crvenu noc i biti ponosan sutra kad vidim taj krov a ne da razbijam glavu ko ce pjevat. Bilo bi fino da je Zelja. Proradile bi emocije i sve to ali liku se prijetilo i postujemo njegovu odluku. Nebitno jer je zvijezda veceri nas mostarski Velez. Simbol otpora inata i fudbalskog šarma. Volim ga i u 5 ujutro i u 5 popodne i kad me zakopaju. Ljubav zesca :ljepota: :ljepota: :ljepota:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 29 sep 2017, 08:18

Roki, razumi da ja u zivotu nisam dao da me neko zigu i pravi budalom pa necu ni sad i necu iz principa ici. To je moj stav. Pa jbt kako zive i egzistiraaju ostali klubovi. U nas vazda neke akcije, pa evo nas ismijavaju listicani i cimljani. Ako ces iskreno, moje prvo sjecanje za Velež je rodjeni rodjeni i to sam htio otic cut iz njegovih usta i nalit se ko vinta. Eto sad nek burek to pjeva, ja necu, hvala.

Za onog drugog klauna me nije ni briga, st a bi pjevao, ponosno kazem da sam bosanac, ja kazem ponosno da nisam bosanac. ljudi smo, nismo bosanci

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 29 sep 2017, 08:39

josipmusa je napisao/la:Roki, razumi da ja u zivotu nisam dao da me neko zigu i pravi budalom pa necu ni sad i necu iz principa ici. To je moj stav. Pa jbt kako zive i egzistiraaju ostali klubovi. U nas vazda neke akcije, pa evo nas ismijavaju listicani i cimljani. Ako ces iskreno, moje prvo sjecanje za Velež je rodjeni rodjeni i to sam htio otic cut iz njegovih usta i nalit se ko vinta. Eto sad nek burek to pjeva, ja necu, hvala.

Za onog drugog klauna me nije ni briga, st a bi pjevao, ponosno kazem da sam bosanac, ja kazem ponosno da nisam bosanac. ljudi smo, nismo bosanci
Brato ne moras ici. Necu ni ja ali sam kupio dvi karte po 50€ meni i zeni . Za Velez idu pare,za krov. Ono sto nas cini ponosnim i izdvaja od drugih. Samo Velez i nista vise. Papci i dusmani nikad to nece moci jer navijaju za smjesne klubove . Njima samo neki milioner ili stranacka direktiva moze nesto izgradit. Nece oni gurnut ruku u dzep jer nije to ljubav kao naša prema Velezu. Mi smo Rođeni brato i vasiona za njih. Zato 50 eura i u cernicu po kartu. **** Želju Samardzica. I nemoj mi te podjele bosanci i hercegovci. Nije Velez mahalski klub. Ima nas od Sarajeva Zenice Tuzle Doboja Gracanice Gorazda i svih dijelova BiH. Ja bi za mog crvenog brata iz Sarajeva pogino odmah i zivotom garantujem da voli Velez vise nego ti i 95 posto nasih mostaraca. Samo jedan primjer. Stipu Jole nego u cernicu po kartu
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
Babatunde
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 maj 2016, 20:11
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Babatunde » 29 sep 2017, 12:16

Ma traži opravdanje da ne kupi kartu, kao i pola Mostaraca a puna im usta Veleža. Ja sam siguran da nema ni člansku. Neki debil koji se prijavio na forum da ispoljava frustracije, propali fudbaler, lik koji je ostao bez lopova u upravi a dobro mu tad bilo, ili neki moron kojeg je neko parama kupio od strane prijatelja kluba. Ako nije ovo ništa onda je retard i ne zamjeram mu na ovim glupostima. Čuj neće da ide što Željko ne pjeva :lol: :lol: Navija čovjek za Željka a ne za Velež :tokralju: :tokralju:
Ignorirajte ga molim vas
Samo igraj ti i ne predaj se, pjesmom cu te bodriti...
FORZA VELEŽ!

Avatar
Babatunde
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 maj 2016, 20:11
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Babatunde » 29 sep 2017, 12:23

HAG, HOLANDIJA
slika

slika

ITALIJA
slika

Predstavljamo ovaj grad ko niko do sad
slika

Subota 15:30
VELEŽ - Slaven Živinice
SVI NA TRIBINU!!!
RA81 :cool:
Samo igraj ti i ne predaj se, pjesmom cu te bodriti...
FORZA VELEŽ!

MustafaNadatevic
Postovi: 22
Pridružen/a: 12 avg 2017, 10:47
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la MustafaNadatevic » 29 sep 2017, 12:52

Babatunde je napisao/la:Ma traži opravdanje da ne kupi kartu, kao i pola Mostaraca a puna im usta Veleža. Ja sam siguran da nema ni člansku. Neki debil koji se prijavio na forum da ispoljava frustracije, propali fudbaler, lik koji je ostao bez lopova u upravi a dobro mu tad bilo, ili neki moron kojeg je neko parama kupio od strane prijatelja kluba. Ako nije ovo ništa onda je retard i ne zamjeram mu na ovim glupostima. Čuj neće da ide što Željko ne pjeva :lol: :lol: Navija čovjek za Željka a ne za Velež :tokralju: :tokralju:
Ignorirajte ga molim vas
U potpunosti se slazem sa tobom, ove morone i debile i kako ih ono nazvase,pusikurci, treba ignorirati, Svima je
Poznato da od njih Vellez nece dobiti ni marke .

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 29 sep 2017, 17:38



OVO JE SMIJEŠNO

SVI SMO MI IBRO RAHIMIĆ

MAMU VAM **** KAZNITE NAS 100 GODINA,PLATITE RUSKU AVIJACIJU DA NAM BOMBARDUJE STADION,GAĐAJTE NAS NAPALMOM OPET CEMO OSTAT ŽIVI I BORIT SE ZA VELEŽ

PODRŠKA IBRI,EL PREZIDENTEU I ČITAVOJ UPRAVI


SAMO JAK I BRUTALAN ODGOVOR ZA SVE MRZITELJE VELEŽA BEZ STAJANJA I MILOSTI .FORZA
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la drakensang » 29 sep 2017, 18:14

Moj Josipmusa, ako si kontao samo zbog Zeljka otic, nikakav si ti navijac, nikakav, mada se to znalo i iz prethodnih postova al gajio sam nadu da si ters, ipak si neciji rodjak ili u najgorem slucaju potrcko :) Ili si jedan od onih sto im valja Hasic jer ima pare, a Ibro im je ljakse jer bi oni htjeli da se pitaju a da Hasic daje pare za njihove zamisli, genijalne :)

Ne valja ovaj Velez kur.cu a brate :D

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 29 sep 2017, 18:57

Brato mostarski :lol: :lol: :lol: :tokralju: slika
slika
slika
slika
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
BMV22
Postovi: 222
Pridružen/a: 06 maj 2014, 21:44
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la BMV22 » 29 sep 2017, 19:25

Joj brato obori me s noga, ovo je cool, ovo je super, ovo je zabava ovako se prave moderne stvari oko kluba. Puno zabave za sve uzraste u i oko kluba. Rezultat nebitan ideal je vječan istrajmo na putu kojim smo krenuli jer ovo što se događa oko uređenja stadiona ove show parade malo koji klub ima i u višem rangu a kamoli ovi brnjaši u našem rangu. Evo combe majmune pa broj koliko smo napravili redova na tribini, normala buraz ako znaš brojati jer mi niste baš s brojanjem na ti a i kad vam čujem onaj izraz "stojo" najrađe bi se ubio. Podrška brati i sutra ga gurnuti u špicu.
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA
P.S.
A za neke koji seru i linafo su naši navijači, prepoznat će se imbecili, i brato je izvadio člansku davno i kupio ulaznicu za Zurich.
Samo je jedna riba- Pastrmka!!!

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 29 sep 2017, 20:44

BMV ma pusti čombeta obicno malo iskompleksirano seljance nego brato lud pravo :lol: i nesto novo na nasim tekmama. Mostarski do jaja :clap:



UGMR s ponosom predstavlja Bratu, lika koji je u bliskoj prošlosti poprimio brojne simpatije mlađe populacije a kojeg smo uspjeli "oživiti" zahvaljujući našem marketing timu, uz moralnu podršku naših članova i finansijsku pomoć jednog od naših najaktivnijih članova, Senada Džafića.
Zaštitni znak UGMR, dokazani zaljubljenik u Mostar, Velež i crvenu boju, vječni vojnik Crvene Armije...
Brato je danas posjetio stadion Rođeni, prisustvovao treningu prvog tima kao i treningu mlađih selekcija FK Velež. Poželio je sreću našim Rođenim na sutrašnjem nastupu protiv Slavena. S velikim oduševljenem je prihvaćen od strane igrača i prisutnih na stadionu danas.
Brato te poziva da sutra i TI dođeš na stadion i daš podršku našim Rođenim.
VIDIMO SE NA TEKMI BRATO!!!
MOSTAR U SRCU, VELEŽ DO GROBA!!!

slika
slika
slika
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
dzelllo
Postovi: 1651
Pridružen/a: 24 jun 2015, 21:07
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la dzelllo » 29 sep 2017, 21:11

Sutra nam je pobjeda bitna za "mir u kuci".
U slucaju klksa bice svasta
lezVe do bagro

Avatar
Mont0
Postovi: 2658
Pridružen/a: 16 dec 2008, 00:49
Lokacija: Delta Quadrant
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mont0 » 29 sep 2017, 21:15

Ma bjezi kakav kiks, necu da mislim o tome..
Support Velez, It's logical! ★

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: CAZIN, rodjak i 8 gostiju.