RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 07 jul 2017, 23:18

U pomocni teren i svlacionice za omladince je ulozeno skoro milion maraka,u novu tribinu se ulaze 300 hiljada,reflektori na pomocnom su kostali 80 hiljada,uradjen je parking za 1000 auta,imamo skoro 1700 clanova,u ponedjeljak je koliko sam upratio otvorenje novih prostorija u cernici i klupskog fan shopa,svaki mjesec se uplati oko 30 hiljada na tuzbe i za ratu reprograma,svaki mjesec se uplati preko 40000 na plate i doprinose svih igraca i uposlenih u Velezu. Pa nismo Inter moj Dželaludine grob te yebo. Ne kontam sta hocete bola i kakve norme postavljate o povratku. Jest Ibro malo srao,mozda su tu i mediji malo nadodali ali cilj nije instant uspjeh,ovo je plansko podizanje kluba koje ce trajati minimalno 4 godine. Mozda se vratimo ove godine,mozda iduce,mozda za tri ali kad se vratimo to ce biti klub koji ce yebati majku svakome . Nemojte u silu boga a prije malo manje od godine tj 30.07.2016 smo bili na raskrsnici za kosovo lijevo i EU desno. Skrenusmo desno i za par godina smo u Stokholmu.
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

mujoisuljo
Postovi: 1003
Pridružen/a: 03 jun 2010, 18:08
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la mujoisuljo » 08 jul 2017, 08:05

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:U pomocni teren i svlacionice za omladince je ulozeno skoro milion maraka,u novu tribinu se ulaze 300 hiljada,reflektori na pomocnom su kostali 80 hiljada,uradjen je parking za 1000 auta,imamo skoro 1700 clanova,u ponedjeljak je koliko sam upratio otvorenje novih prostorija u cernici i klupskog fan shopa,svaki mjesec se uplati oko 30 hiljada na tuzbe i za ratu reprograma,svaki mjesec se uplati preko 40000 na plate i doprinose svih igraca i uposlenih u Velezu. Pa nismo Inter moj Dželaludine grob te yebo. Ne kontam sta hocete bola i kakve norme postavljate o povratku. Jest Ibro malo srao,mozda su tu i mediji malo nadodali ali cilj nije instant uspjeh,ovo je plansko podizanje kluba koje ce trajati minimalno 4 godine. Mozda se vratimo ove godine,mozda iduce,mozda za tri ali kad se vratimo to ce biti klub koji ce yebati majku svakome . Nemojte u silu boga a prije malo manje od godine tj 30.07.2016 smo bili na raskrsnici za kosovo lijevo i EU desno. Skrenusmo desno i za par godina smo u Stokholmu.
Nemožeš pojedincima nikako objasniti neke stvari Pastrmka.Ljudi kod nas idu iz krajnosti u krajnost, nikako da realno sagledamo situaciju i stanemo na loptu.Evo sve sad da smo doveli tih nekoliko igrača, dali im masnu lovu i uđemo u PL a nemamo para za reflektore npr i moramo igrati u Sarajevu iduću sezonu!
Šta smo odbili sa tim?Ibro jest malo možda preoptimistično pričao ali ljudi rade besplatno, prijatelji su kluba i ne gledaju da ga pokradu i ocrne kao njihovi predhodnici već da mu pomognu i da ga dignu sa poda gdje je bio.Pustimo ih malo i podržimo, idu u pravom smjeru 100%.Ako nemožeš pomoći bar ne podapinji!
.....ravno u srce, puca ko Semir Tuce ! ! !

Avatar
BMV22
Postovi: 222
Pridružen/a: 06 maj 2014, 21:44
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la BMV22 » 08 jul 2017, 14:18

dzelllo je napisao/la:
BMV22 je napisao/la:Dragi moj dzello čitam čitav dan i ne mogu da vjerujem kakve stvari pišeš. Ti boga mi plaho natežeš da ovo sve krene naopako.
Nisam citirao cijeli tekst(iako sam ga procitao)jer mi je ovo bilo dovoljno da vidim o cemu se ovdje radi.
Ne sirim negativizam,daleko od toga.Samo gledam stvar cisto i realno.Daleko sam od nekog jednoumlja,klimanja glavom i dodvoravanja glavnima,koje se trenutno desava kod nas.
1.Obecana su nam 4-5 kvalitetnih pojacanja,dobijamo:Kuduzovic(moze proci),Doljancic(Ma hajte molim vas :lol: ) i Vasic(Kazu da je solidan,nista vise).Ova ekipa je limitirana i treba bar jos 2 igraca ako zelimo minimalne sanse za prvo mjesto
2.Ibro obeca setanje ligom,ovo je ista ekipa koju je "jaka"FK Bosna Visoko(uz duzno postovanje)zbila u 16 m i nije dala da izadjemo.Sreca je da smo tu uzeli bod,jer da nismo,ispali bi iz lige
3.Moramo da sto prije izadjemo iz ove saban lige,po mogucnosti ove sezone jer duzi ostanak ce rezultovati manjim brojem navijaca na tribinama.Ako ne udjemo ove,moze npr. Celik doci iduce sezone i eto ti problema
4.Samo Ibro na misice i disciplinu moze postici rezultat.Bojim se da ce ova limitirana ekipa imati mnogo oscilacija ako se nesto bitno ne promijeni.On ako ne moze zavede red na treningu,kako ce onda moci na utakmici.Svi su jednaki i to im treba jasno dati do znanja.Yebo ti trenera koji se ne smije izderati na "starijeg" igraca.
I na kraju se moras naviknuti da uvijek postoje navijaci i kriticari.Nisi ti veci navijac od mene,niti sam ja od tebe.Postuj me,postovat cu te i ja ne natezem stvari na gore.To ti mozes reci nekome ko nije pomagao na stadionu,nije novcano podrzao kad god je imao priliku a ja sve to jesam.
Lijep sportski pozdrav i zivio :salut:
Nije mi jasno po cemu ti vidis da se desava klimanje glavnima. Stvarno ljudi mi se trebamo kolektivno zapitati da li svi ovi koji pisu ovakve nebuloze imaju totalnu amneziju ili su prespavali zadnju godinu ipo. Haj se fino ti druze djelo vrati u januar 2016 pa onda lagano kreni na ovamo. Jeste li vi svjesni svoje nesvijesti kad trazite hljeba preko pogace. zar vam samo ova slika nije dovoljan pokazatelj stanja u klubu
slika, sada
slika opet kazem samo jedan primjer. Ibro nije odustao od napada na PL to je rekao i neki dan. Vidim da govoris da je ovo ista ekipa kao protiv BV kad su nas kazes ubili okej majstore ali onda navedi da mi ubismo travnika pa nula vodimo 2 0 u Luk, pa 2 2 gosk apsolutno nije bio bolji pa izgubismo ne mozes vaditi i fatati se utakmice koja odgovara tvom misljenju. Sto se tice pojacanja Kuduz je zavrsen zimus samo mu njegov klub nije dao ispisnicu. Doljancic je tehnicki jako potkovan bek i siguran sam da ga nisi gledao ofanzivno je jako ok s tim sto defanzivno treba biti cvrsci. A kad gledamo pojacanja mi smo jako ograniceni i ne gledamo dalje od nosa. Sa Doljom je ibro dobio soluciju vise za vezni red u vidu Krcica koji licno mene odusevljava a plus opciju da moze i Dolja u srednji red a i Krdic na beka u nevolji. Uz to oba se ekstremno mlada i to je planiranje na duze. Mozemo se mi vratiti i Cadikovskom, Reljicu, uz duzno postovanje Mrvi je li to ok. Vidim i da stalno udaras po ibrinoj labilnosti prema igracima ali ja u Visokom vidjoh i cuh da se izdera na panasa da se culo do autoputa. U Capljini na Tatara. I ako si pratio sve ko ja onda se sjeti da veliki Sula R. nikad nije digao glas na kulju. Ma u stvari nije ni bitno svaki trener ima svoj stil, bitno je da igraci sto prije shvate da ne zalaganje i ne sportski zivot ce ih samo izbacit iz kluba. Ode i mali Handjic pa se brze bolje vrati kad je vidio da svi svasta obecavaju ali to bacit na papir e onda je sutnja. A od svega je najgore sto kod nas polako opet u prvi plan izbija onaj nas poznati mentalitet, tipa pogino xy u ratu, a mi svi, a sta ce on poginut **** se s materom...To je Mostar to smo mi. I jos jedna stvar na sve nase navijace koji ovdje i drugdje svrsavaju na ovog samo reklamera iz USA a to sam pitao one tuzlake de mi nadjite njegove firme na zapadu te prijavljene prihode i rashode. Ja vam svima kazem samo polako neko ce i to provalit. A sad vas pitam koji ga stalno spominjete ajde mi recite ali molim vas konkretno argumentirano sta je covjek uradio sa Slobodom, sta je osvojio i kakvi infrastrukturu je ostavio u njih. Molim samo KONKRETNO. A ja cu odmah konkretno, potrosio tri mil. km. a kup mu uze Radnik. Nemojte zaboravit da je sprco u tu slobodu masu fenemenalnih igraca na koje su mnogi kao i vi danas svrsavali dodje Radnik tupa tapa laku noc dovidjenja. Ne zaboravite ne igraju imena nije mjerilo ko koliko vrijedi nego izvoli zeleni tepih i dokazi da si bolji. Imate jako blizu odlican primjer od cetvrtka i utakmice Sarajevo -Zaria. Necu objasnjavat milion puta bolje Sarajevo kvalitetnije jace i da ne duzim ko prodje?
Kanite se vise defektizma, usporedbi, trazenja dlake u jajetu :nene: okrenimo se optimizmu i taj optimizam nek se ko zaraza prenosi na nas sve na nase igrace dajmo im podrsku spremimo se za tekme vadimo clanske to je to. :D :opaopa:
PS. Odoh ja danas u Visoko a ti sjedi kući i kucaj i dalje
Samo je jedna riba- Pastrmka!!!

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 08 jul 2017, 21:33

Poraz od Bosne u Visokom 3:1 . Nakon vodstva imali stativu,precku i par zicera. Primili golove prvi iz penala i dvije greske Memica. Navodno drugi nakon pokusaja ispucavanja pogodio njihovog napadaca a odbijanac lobovao naseg golmana :crazy: treci mu presjekao igrac Bosne los pas. Nismo lose igrali i bolje je da Ibro sada rijesava probleme dok su pripremne.

Usput danas se navrsava 2 godine kako nas je napustio Dada Matijevic. Legenda sa preko 300 utakmica u dresu Veleza. Nek ti je vjecni pokoj i laka ova nasa mostarska zemlja
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 08 jul 2017, 22:34

Od ponedjeljka, 10.07.2017. godine, klupske prostorije FK Velez se nalaze u Cernici, na adresi Adema Buca 6.
slika
slika
slika
slika
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
dzelllo
Postovi: 1651
Pridružen/a: 24 jun 2015, 21:07
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la dzelllo » 09 jul 2017, 01:12

BMV,svaka ti cast,nema sta.Veci si navijac od mene jer ti ides na utakmice dok ja kuckam po tastaturi.Ono trebali su ti veceras dodijeliti priznanicu zbog toga.
Zbog takvog ponasanja samo cete ti i takvi otjerati prave navijace,ipak nastavite boli me k.
lezVe do bagro

hercegovina
Postovi: 306
Pridružen/a: 06 avg 2009, 14:22
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la hercegovina » 09 jul 2017, 01:35

dzelllo je napisao/la:BMV,svaka ti cast,nema sta.Veci si navijac od mene jer ti ides na utakmice dok ja kuckam po tastaturi.Ono trebali su ti veceras dodijeliti priznanicu zbog toga.
Zbog takvog ponasanja samo cete ti i takvi otjerati prave navijace,ipak nastavite boli me k.
vidim da si nezadovoljan novim ljudima u velezu a iz tvog potpisa ispod mi je jasnije zasto ih ne gotivis. ko god potencira petokraku na velezovom grbu kao neki ideoloski simbol, sam ce otici, nece ga trebati tjerati

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Raonffa » 09 jul 2017, 01:52

Ekipe Bosne i Veleža nakon prijateljske utakmice gosti na večeri kod predsjednika NK Bosna gospodina Nermina Buce Kadrića.

"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

mujoisuljo
Postovi: 1003
Pridružen/a: 03 jun 2010, 18:08
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la mujoisuljo » 09 jul 2017, 09:00

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:Od ponedjeljka, 10.07.2017. godine, klupske prostorije FK Velez se nalaze u Cernici, na adresi Adema Buca 6.
slika
slika
slika
slika
Namještaj nam kasni ali su ipak odlučili da presele što prije.Kako sam čuo namještaj dolazi za 10-tak dana, ovo sad je samo privremeno prebačeno sa stadiona.
.....ravno u srce, puca ko Semir Tuce ! ! !

Avatar
dzelllo
Postovi: 1651
Pridružen/a: 24 jun 2015, 21:07
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la dzelllo » 09 jul 2017, 12:33

hercegovina je napisao/la:
dzelllo je napisao/la:BMV,svaka ti cast,nema sta.Veci si navijac od mene jer ti ides na utakmice dok ja kuckam po tastaturi.Ono trebali su ti veceras dodijeliti priznanicu zbog toga.
Zbog takvog ponasanja samo cete ti i takvi otjerati prave navijace,ipak nastavite boli me k.
vidim da si nezadovoljan novim ljudima u velezu a iz tvog potpisa ispod mi je jasnije zasto ih ne gotivis. ko god potencira petokraku na velezovom grbu kao neki ideoloski simbol, sam ce otici, nece ga trebati tjerati
Nema to veze sa tim,ja nijednu losu rijec nisam uputio Ibri i upravi ali da je potrebna kritika,jeste.Svaka cast na svemu sto su uradili(svlacionice,pomocni,nove tribine)ali je igracki kadar tanak za ambiciozne izjave Ibre.Ne podrzavam dovodjenje amaterskih igraca na probu(kao sto se trenutno radi)Ako kazu da je cilj stabilizacija(ulazak za 2-3 god.),podrzacu to maksimalno,kao sto sam uvijek i radio.Onda dodje ovaj BMV sto je veci navijac od mene da mi nabija na nos to sto on ide na utakmicu a ja nisam bio u mogucnosti.Ovakvim nedokazanim likovima ne isplati se nista objasnjavati,oni ce opet po svom.
lezVe do bagro

Avatar
BMV22
Postovi: 222
Pridružen/a: 06 maj 2014, 21:44
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la BMV22 » 09 jul 2017, 12:48

dzelllo je napisao/la: Nema to veze sa tim,ja nijednu losu rijec nisam uputio Ibri i upravi ali da je potrebna kritika,jeste.Svaka cast na svemu sto su uradili(svlacionice,pomocni,nove tribine)ali je igracki kadar tanak za ambiciozne izjave Ibre.Ne podrzavam dovodjenje amaterskih igraca na probu(kao sto se trenutno radi)Ako kazu da je cilj stabilizacija(ulazak za 2-3 god.),podrzacu to maksimalno,kao sto sam uvijek i radio.Onda dodje ovaj BMV sto je veci navijac od mene da mi nabija na nos to sto on ide na utakmicu a ja nisam bio u mogucnosti.Ovakvim nedokazanim likovima ne isplati se nista objasnjavati,oni ce opet po svom.
Nisam ja veći navijač ni od koga ko je zaražen Veležom, ja sam samo običan čovjek 53 godine zaražen crvenom bojom i ništa više i ništa manje od toga. Ako pročitaš svoje postove onda ćeš vidjeti da si ti vrlo loše pisao o Ibri npr. igrači mu rade na treningu šta hoće i da ne dužim mrzim laž a ovo je ili laž ili totalna glupost pa ti odaberi. Moja mana je što volim nekom argumentirano nešto dokazati pa evo sad još jedan argument, ne mogu sjetiti lijeno mi se vraćati da vidim kako se ono nazvao Doljančića čovjek jučer prekucao dok je igrao. Ali ja ne tvrdim da će biti pojačanje moramo sačekati prave utakmice s tim što ako ga je trener doveo onda je logično da je nešto vidio u njemu. Isto kao što mnogi se pitaju što je doveden Krcić a za njega ti mogu pouzdano reći već sad ako ne bude nekih nepredviđenih situacija to je naš pit bul Edgar Davids i sa svojim ponašanjem i igrom često će izmamiti aplauz raje sa tribine. Što se tiče amaterskih igrača koje Ibro dovodi na probu ja ću ti argumentirano reći da ni tu nisi upravu. Nažalost pored ulaganje velike količine novca u infrastrukturu mi mjesečno isplaćujemo ogromne količine novca "našim zaslužnim miljenicima" raznim hotelima i koje kakvim ustanovama gdje su prijašnji vlastodršci trošili naše i Veležove pare, i zato ne možemo dovoditi skupa pojačanja u ovom trenutku. Znači naglasak je u ovom trenutku. Pojedine dugove ćemo do nove godine isplatiti pa ćemo u januaru biti pametniji i spremniji potrošiti pare na neko extra pojačanje a što se tiče amatera da te podsjetim za mene jednog grandioznog amatera koji nas je dvije tri godine držao i da je bilo pameti kod tadašnjih ljudi na kojem smo trebali imati extra profit. U naš klub je došao kao amater na probu te je ostao. Ime mu je Šefko Okić. Ja ti dalje ne mogu ništa pojašnjavati samo ti želim poručiti da ti voliš Velež od mene sto puta i da bog da zakvih bilo na hiljade imat ćemo ogroman broj članskih i ogroman broj gledalaca na tribini. NADAM SE.
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA
Samo je jedna riba- Pastrmka!!!

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 09 jul 2017, 16:40

Okic,Letic,Brkovic,Hebibovic i da ne nabrajam ima ih gomila. Sve su to igraci koji su dolazili iz Igmana,Kozara i manjih klubova i isklesani su u Velezu. To su bila individualna klesanja. Sada je druga stvar. Ibro ima i smek za igraca. Pokupio ih je petnestak i od njih ce napraviti igrace ali nece samo oni imati uspjeh. Najvise ce profitirati Velez jer cemo imati beton igrace uigrane koji ce veci iskorak imati ekipno nego pojedinacno. Sve su to drama igraci koji osciliraju zbog mladosti i neiskustva a snimljeni su od Famosa do nekog FK Jezero iz CG. Krcic,Ovcina,Cosic,Avdic,Mujezinovic,Brandao,Tatar,Memic,Mrgan. Jedino treba jos jednog iskusnog stopera pored Zvonketa i to je to. Nas problem je sto smo kolektivno nestrpljivi. Ja nisam i mozemo igrati u PLF jos godinu dvi jer znam da cemo sa ovim momcima derat guzove kad se vratimo. Najlakse je dovodit skupe igrace i zavaljivat klub kao sto su mnogi klubovi zavaljeni. Velez se ne zavaljuje i to je najvaznije. Samo gradimo i moramo imati strpljenja jer je ovo duzi put ali najispravniji. Vjerujte mi da ce gomila klubova izdahnut zbog dugova i neimastine dok se mi vratimo. Mnogi su na aparatima i zive vjestacki dok mi funkcionisemo planski i svaki dan smo jaci i jaci. Forza
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 10 jul 2017, 09:16

Jos jedan u tom dugom nizu. Zalik
slika
slika
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
Nah1d
Postovi: 506
Pridružen/a: 24 jan 2012, 18:11
Lokacija: Grad Zmaja od Bosne!
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Nah1d » 10 jul 2017, 15:56

Pošto neki spominju Doljančića da vam napišem par stvari. Mali je došao iz Kladnja(čini mi se) kao srednjoškolac , nametnuo se u juniorima i izborio se za ugovor u Zvijezdi . Igrao je iz sezone u sezonu sve bolje , igrao je u timu koji je ispao iz PL , i u 1. kasnije. Igra beka a dobar je kao i def vezni. Ja kako ga znam nije imao nekih alkoholicarakih ispada za razliku od Zvončića (vaseg stopera) , . Najvaznije pozrtvova je jako , puno trči i kod nas je mnogo , mnogo izvrsnih golova dao iz slobodnjaka (tu je bas odličan) . Velez s njime dakle dobija : mladog fubalera , dobrog izvođača slobodnjaka , beka i zadnjeg veznog , pozrtvovanog usmjerenog ka karijeri a ne flasi.

Dajte mu vremena mislim da će vam dosta utakmica odlučit slobodnjakom , tu je stvarno jak...
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la drakensang » 10 jul 2017, 16:46

Nah1d je napisao/la:Pošto neki spominju Doljančića da vam napišem par stvari. Mali je došao iz Kladnja(čini mi se) kao srednjoškolac , nametnuo se u juniorima i izborio se za ugovor u Zvijezdi . Igrao je iz sezone u sezonu sve bolje , igrao je u timu koji je ispao iz PL , i u 1. kasnije. Igra beka a dobar je kao i def vezni. Ja kako ga znam nije imao nekih alkoholicarakih ispada za razliku od Zvončića (vaseg stopera) , . Najvaznije pozrtvova je jako , puno trči i kod nas je mnogo , mnogo izvrsnih golova dao iz slobodnjaka (tu je bas odličan) . Velez s njime dakle dobija : mladog fubalera , dobrog izvođača slobodnjaka , beka i zadnjeg veznog , pozrtvovanog usmjerenog ka karijeri a ne flasi.

Dajte mu vremena mislim da će vam dosta utakmica odlučit slobodnjakom , tu je stvarno jak...

Super je odigrao protiv Bosne, i upao je u prvu postavu cim je dosao, ciljano je doveden, tako da i ja mislim da smo puno dobili. Ali kod nas ti je u Mostaru cudan tip ljudi, ako dovedes nekog a da nije "zvucno" ime odmah slijedi klasicna + "sta ce on". Bitno je da Ibro ima povjerenja u njega, a i po utiscima raje sto je u Visoko otisla, momak je bas fino odigrao svoje minute.

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 10 jul 2017, 19:04

slika

NIKADA

MOSTAR UZ SREBRENICU
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 11 jul 2017, 18:56

Od danas u klupskim prostorijama, koje se od jučer nalaze u Cernici na adresi Adema Buća 6, uz dresove ( 40,00 KM ) možete kupiti i sljedeće artikle, koji će se nalaziti u budućem Fan Shopu :

1. Zidni sat ( 15,00 KM )
2. Mirisni osvježivač ( 2,00 KM )
3. Zaštita od sunca, boena ( 8,00 KM )
4. Ruksak ( 50,00 KM )
5. Ruksak ( platneni, mali ) ( 7,00 KM )
6. Šoljica ( 7,00 KM )
7. Upaljač ( 1,00 KM )
8. Podmetač za čaše ( 2,00 KM )
9. Privjesak ( 4,00 KM )
10. Futrola za mobitel ( 12,00 KM )
11. Podloga za miš ( 6,00 KM )
12. Rokovnik ( 15,00 KM )
13. Abraj blok ( teke ) ( 3,50 KM )

slika
slika
slika
slika

Hajmo raja ko nije uzeo clansku,dres ili djetetu ruksak za školu . Nove prostorije u cernici. Ovo je samo pocetak fan asortimana. Bit ce svega . Sve nas ista ljubav spaja. Danas i nakon nekoliko dana se presao broj od 300. Moramo na 2000 + clanova . Forza
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
Babatunde
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 maj 2016, 20:11
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Babatunde » 11 jul 2017, 19:05

Naš je Velež šampion na na na nnaaa :opaopa:
IDEMO VADIT CLANSKE, GODISNJE, POMOC KLUBU SVE NAS ISTA LJUBAV SPAJA
Samo igraj ti i ne predaj se, pjesmom cu te bodriti...
FORZA VELEŽ!

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3527
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Alminjo99 » 12 jul 2017, 13:02

Prvo kolo protiv Olimpika.
Rezultat je trend, ideal je vječan!

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 12 jul 2017, 13:33

Prvih 6 kola

Olimpik(H) Bratstvo(A) Tošk(H) Orašje(A) Travnik(H) Bosna(A)

9 i 10 kolo igramo kuci

Forza Velež
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.