RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la ANTIFA ! » 05 avg 2017, 23:30

slika

slika

O ovome ti pricam musa momci znaju posao u i oko tribine i svaka im cast na tome. :thumbup:
Tako je pastrmka mora i poraza biti, ali nikad vise one bruke kluba koje su nam priredile dobro poznate uprave u proslosti.
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 05 avg 2017, 23:37

ANTIFA ! je napisao/la:slika

slika

O ovome ti pricam musa momci znaju posao u i oko tribine i svaka im cast na tome. :thumbup:
Tako je pastrmka mora i poraza biti, ali nikad vise one bruke kluba koje su nam priredile dobro poznate uprave u proslosti.
Nema prodaje,nema kupovina. Ne moramo se nikad vratit ali kao kuju klub vise necemo gledat. Mater im yebem grobarsku. Cestitke Olimpiku na pobjedi kao i obadvije ekipe na igri preko 45 stepeni. Bit ce bolje yebat mu mater. Ljubav nikada ne prestaje samo je jaca
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

AlemC85
Postovi: 7485
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la AlemC85 » 06 avg 2017, 00:01

pošto sam bio na tekmi evo mog kratkog osvrta na sve:

- Stadion je fantazija, a teren uz onaj na BP najbolji u drzavi

- Sudija sazreo za Jagomir. Ono nije vidjelo sudjenja. Nek cuva goveda na Grmecu, nije daleko od Cazina

- Olimpik zasluženo dobio, mi smo nazalost bili u grču i nervozi citavo vrijeme

- Kad ti savez kaze da igras po onakvom paklu, kao sto je danas bilo, onda ti je jasno zasto nemamo drzave, i zasto je zadugo necemo imati

- Najbolji po meni je bio Zvonic a najlosiji Tatar

- Nema predaje. Hasic ima svoj cilj i ispunit ce ga a to je PL

Toliko :bih:

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la drakensang » 06 avg 2017, 01:48

Josip musa, pose.r.em se ja na svaku tvoju tekmu na kojoj su bili i kurta i murta, pa si se ovdje nasao kur.cit. I znas kakav si ti navijac, nikakav smradu jedan, ovo ti je trebalo samo da mozes oplest po Ibri i Hasicu, koji su za ovaj klub dali vise sad nego svi tvoji nalogodavci i dobri prijatelji koji su klub odveli skoro 2 metra pod zemlju.

"nastavite d a pljujete po Denisu Zvonicu yebo vam on mater, jedini igrac koji istinski voli Velež ali vi mahalci nastavite d a pljujete i uvlacite se u supak lozadjiji koji placa 13 sati rada dnevno u svom vinogradu cijelih 20 maraka. dobar neki insan ;)"

Jos jedan od onih "navijaca" Veleza koji kad se pocne kritikovat neki njegov prijatelj, pocne pljuvat po svemu. Taj dobar insan ti je ostavio klub u zivotu, ali nije tvoj, presaltao bi se ti brzo na Zrinjski/Branitelj ili bilo gdje, gdje se može korist kakva izvuć. Još si našao srat za RA iz **** materine negdje, a momci tri sezone sva gostovanaj odradjuju. Povuci ti malo jogurta :)

kakanjac62
Postovi: 305
Pridružen/a: 23 sep 2012, 17:32
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la kakanjac62 » 06 avg 2017, 03:59

meni se cini da ste previse ocekivali od Rahimica .Nije on neki strucnjak koji bi vas mogao uvesti u PL.U Mladosti nije po meni uradio nista spektakularno .Igra pod vodjstvom Musemica je bila mnogo bolja ,a sad pod rukovodstvom novog trenera je jos bolja .Rahimic je imao sve uslove u Mladosti I Predsjednik je sve doveo koga je Rahimic spomenuo .Velez svakako zasluzuje da bude u PL sa ovakvom infrastrukturom I stadionom pa I navijacima .Zelim vam puno srece I da udjete svakako ali pod Rahimicem tesko .Previse se obazire na defanzivu I odbranu .Nije agilan I da zahtjeva of igraca da napadaju .Pritisak na protivnika na njegovoj polovini je kljuc uspjeha .Mora se postici baj jedan pogodak makar I izgubio utakmicu .Jos je rano ali proljece se mora dobro odraditi.Sretno I nisam ocekivao ovaj rezultat iskreno govoreci.

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 06 avg 2017, 06:36

kakanjac62 je napisao/la:meni se cini da ste previse ocekivali od Rahimica .Nije on neki strucnjak koji bi vas mogao uvesti u PL.U Mladosti nije po meni uradio nista spektakularno .Igra pod vodjstvom Musemica je bila mnogo bolja ,a sad pod rukovodstvom novog trenera je jos bolja .Rahimic je imao sve uslove u Mladosti I Predsjednik je sve doveo koga je Rahimic spomenuo .Velez svakako zasluzuje da bude u PL sa ovakvom infrastrukturom I stadionom pa I navijacima .Zelim vam puno srece I da udjete svakako ali pod Rahimicem tesko .Previse se obazire na defanzivu I odbranu .Nije agilan I da zahtjeva of igraca da napadaju .Pritisak na protivnika na njegovoj polovini je kljuc uspjeha .Mora se postici baj jedan pogodak makar I izgubio utakmicu .Jos je rano ali proljece se mora dobro odraditi.Sretno I nisam ocekivao ovaj rezultat iskreno govoreci.
Normala sve svako ima svoje misljenje i postujem iako se ne slazem sa tobom ali mi zapara oci to sa "pa i navijacima". Izbaci to "pa" druze. Velez i u drugoj ligi ima duplo vise clanskih npr od Slobode Celika i svih ekipa osim Zelje i Sarajeva. Bas u tvoj Kakanj nas je znalo krenut 25 krcatih autobusa. Jest malo Ibro pogrijesio sa izjavama o setanju. Sami smo se slozili na nasem forumu gdje je preko 400 ljudi da takve izjave nisu ok ali opet malo novinarstvo,malo euforicna glava nakon pobjede su dali neku tezinu tim izjavama. Ibro ima nasu podrsku pa makar imao ekser u malom mozgu i necemo srati o covjeku koji je iz ljubavi napustio ekipu koja se bori za evropu da bi spasavao predzadnjeg u drugoj ligi koji ima 3 bodova u osam.kola. To je ljubav brato. Bit ce sve ok i nismo pod normama povratka. Ima mnogo stvari i klub jos nije stabilizovan. Vracaju se tudji dugovi i radi se infrastruktura. Prosjek clanskih je oko 80 po danu i nema stajanja. Glavno je da nema kokosara i pilicara koji su srozali klub i ukrali sve sto se moglo da nije stolica ostala u prostorijama. I nju su ukrali majku im sprcim. Halalim i 5 godina ali da se vratimo bez dugova,sa finim.stadionom i sa jakom omladinskom skolom koja ce svake godine izbacivat igrace. Ja sam dzuturum i ja sam nebitan ali neka ostane Velez narednim generacijama.
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

kakanjac62
Postovi: 305
Pridružen/a: 23 sep 2012, 17:32
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la kakanjac62 » 06 avg 2017, 08:20

Nisam nista mislio lose to sa navijacima .Ja zaman da vi imate dosta navijaca ali imali ste I prije pa si video sta se desavalo .mislio sam reci da banda ne pita navijace I da navijaci tesko mogu da istjeraju one koji su pustili korijenje I samo grabe li grabe .nema to vise nikakve veze sada imate covjeka koji zeli da of Veleza napravi stabilan klub kao st je Musija napravio of Mladosti.A to se recimo vidi po tome sto ulaze u izgradnju I infrastrukturu jer to ostaje ,a ne ko onaj Husic sto radi dovodi igrace I nista ne ulaze da se vidi .Kad mu dosadi on ce samo dignut ruke I ode ,nista nije ostalo iza njega .Ali uvijek se govori o nekoj ljubavi bar kod nas .Zivim vani I vidim stari da ljubavi nema .Samo bussines.Vidi engl PL mislis da Maurinjo voli Man Un.Normalno ne treba srati po takvim ljudima ,ali ja nista nisam ruzno ni rekao za njega .

Andrija
Postovi: 229
Pridružen/a: 19 avg 2014, 11:51
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Andrija » 06 avg 2017, 09:07

josipmusa je napisao/la:
mujoisuljo je napisao/la: Koja je alternativa ovim ljudima iz kluba?
Ako ima neko da ceka sa milionima a oni ga koce, daj da ih rastjeramo brate!O cemu bola pricas?!?!
nema alternative, ali ovi ljudi nisu veci od Veleža ! Ja mislim da je bila pogresna strategija da se gradi tribina koja nije neophodna a da se ne dovedu prava pojacanja. mislim da se trebaju malo porinuti za obicne navijace. napraviti neku anketu na stranici kluba, ukljuciti se vise u marketing sto ce privuci i navijace i sponzore, napraviti neke akcije, sta ja znam. pogodit na musali nekog od ljudi balonom punim vode i da ta osoba dobije sezonsku kartu i tako neke gluposti koje nece kostati klub nista a privuce raju, bice im inte3resantno. pa recimo da se izvuku na poluvremenu dobitnik dresa i karte za iduce 2 domace utkamice, ne znam, dan proveden sa ekipom nagrada d a bude. eto onako brainstorm ideje. nije vjeruj sve u tome da s enapravi tribina i ljudi ce doc. ljudima svaka cast al Velež nikome nije babovina. oni prosli su ga syebali zle volje, ovi dobre volje bi mogli malo poslusati neke ideje jer s e fudbal igra za navijace, samo camp nou sluzi za turiste

nadma s e da razumijete sta govorim, ako i ne razumijete onda imate opciju blok i ciao bela
Kad vec imas pametnih ideja otidji u klupske prostorije i predlozi im te ideje ili im posalji mail-om.
Ja ne kazem da Ibro nije kriv za poraz,snosi i on dio krivice medjutim ne mozes tako o njemu pricati.
Prvo o utakmici,previse povrijedjenih igraca imamo,Kuduzovic i Petrovic u odbrani,Rodrigo sredina,Ovcina krilo i to su svi igraci koji bi sigurno bili u prvoj postavi,a povrh svega i mozak ekipe je morao preci na beka,nazalost i tu smo i izgubili utakmicu radi veznog reda.Drugo vidim pun si price kako Ibro ne valja kako Uprava ne radi dobar posao,pa koji kura_c ti nisi onda preuzeo odgovornost koju su preuzeli Hasic,Ibro i drustvo?Ibro je dosao iz Mladosti u kojoj je imao dobru platu u Velez gdje nema plate,odbio je platu od milion eura godisnje od jednog kluba a sve to iz ljubavi.
Gdje je ta tvoja ljubav pacenice,osim sto je iskazujes tako sto seres na ovu upravu.
Otidji u klupske prostorije pa ti ponudi nesto para,ako vec nemas volontiraj pa pomozi i uradi nesto a ne samo srati po forumu.

samoposmatram
Postovi: 5371
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la samoposmatram » 06 avg 2017, 09:12

Moram vas pohvaliti. Vise znaci Velezu vase razmisljanje poslije poraza, nego pobijeda protiv Olimpika.

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 06 avg 2017, 10:27

samoposmatram je napisao/la:Moram vas pohvaliti. Vise znaci Velezu vase razmisljanje poslije poraza, nego pobijeda protiv Olimpika.
Brate to je jedini i ispravan put kluba i on se ne moze realizovat preko noci. Mnogo je toga radjeno pogresno preko 20 godina a od kluba se pravila seljacka prcija. Putem kojim je isao i unistavan Velez sada idu Celik i Sloboda.Doduse Celik nekoliko koraka ispred Slobode i vec ih vidim kao nas prije 2 godine. Evo Celik je vec sa nekim anonimusima i gomilom zenicana kako gutaju bilijarske kugle i naplacuju sve skupljeno u 20 godina. Mi smo imali srecu u nesreci a to je da smo nasli prave i sposobne ljude u klubu koji rade u korist kluba,koji vole klub i koji se bore svim sredstvima da ubace pare u klupsku kasu pa makar morali u finansijski izvjestaj uvest stavku prodaja zeljeza sa stadiona na otpad. Klub je morao zakoraciti jednom nogom u mezar da se pijavice odlijepe i dodju pravi ljudi. Uvijek ce biti onih koji su maloumni,koji ne razumiju stvar ili kojima smotano dijete nije proslo u Velezu pa pljuju po svakome. Nema vise klosara u klubu da im gurnes milju-dvi i gledas jeti trk u juniorima. Na mnogo se strana radi,od ulaganja u infrastrukturu,omladinskog pogona,vracanja tuđih dugova i vracanja duga poreznoj kroz reprogram da bi se dovodila extra pojacanja. Bit ce i toga akobogda ali sada je ovako i mi dajemo punu podrsku sta god oni odluce. Vjeruj da mi je draze posteno izgubit od Olimpika nego ici na tekmu a znam da je prodana. Tu smo mnogo ispred drugih i na to smo najponosniji. Nema vise jazavcima blizu kluba yebem im familiju smecarsku klosarsku zajedno sa skartom druge jelen lige srbije koju su dovodili da igraju za 5-6 milja mjesecno zavaljivajuci klub
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 06 avg 2017, 10:42

Andrija je napisao/la:
josipmusa je napisao/la:
mujoisuljo je napisao/la: Koja je alternativa ovim ljudima iz kluba?
Ako ima neko da ceka sa milionima a oni ga koce, daj da ih rastjeramo brate!O cemu bola pricas?!?!
nema alternative, ali ovi ljudi nisu veci od Veleža ! Ja mislim da je bila pogresna strategija da se gradi tribina koja nije neophodna a da se ne dovedu prava pojacanja. mislim da se trebaju malo porinuti za obicne navijace. napraviti neku anketu na stranici kluba, ukljuciti se vise u marketing sto ce privuci i navijace i sponzore, napraviti neke akcije, sta ja znam. pogodit na musali nekog od ljudi balonom punim vode i da ta osoba dobije sezonsku kartu i tako neke gluposti koje nece kostati klub nista a privuce raju, bice im inte3resantno. pa recimo da se izvuku na poluvremenu dobitnik dresa i karte za iduce 2 domace utkamice, ne znam, dan proveden sa ekipom nagrada d a bude. eto onako brainstorm ideje. nije vjeruj sve u tome da s enapravi tribina i ljudi ce doc. ljudima svaka cast al Velež nikome nije babovina. oni prosli su ga syebali zle volje, ovi dobre volje bi mogli malo poslusati neke ideje jer s e fudbal igra za navijace, samo camp nou sluzi za turiste

nadma s e da razumijete sta govorim, ako i ne razumijete onda imate opciju blok i ciao bela
Kad vec imas pametnih ideja otidji u klupske prostorije i predlozi im te ideje ili im posalji mail-om.
Ja ne kazem da Ibro nije kriv za poraz,snosi i on dio krivice medjutim ne mozes tako o njemu pricati.
Prvo o utakmici,previse povrijedjenih igraca imamo,Kuduzovic i Petrovic u odbrani,Rodrigo sredina,Ovcina krilo i to su svi igraci koji bi sigurno bili u prvoj postavi,a povrh svega i mozak ekipe je morao preci na beka,nazalost i tu smo i izgubili utakmicu radi veznog reda.Drugo vidim pun si price kako Ibro ne valja kako Uprava ne radi dobar posao,pa koji kura_c ti nisi onda preuzeo odgovornost koju su preuzeli Hasic,Ibro i drustvo?Ibro je dosao iz Mladosti u kojoj je imao dobru platu u Velez gdje nema plate,odbio je platu od milion eura godisnje od jednog kluba a sve to iz ljubavi.
Gdje je ta tvoja ljubav pacenice,osim sto je iskazujes tako sto seres na ovu upravu.
Otidji u klupske prostorije pa ti ponudi nesto para,ako vec nemas volontiraj pa pomozi i uradi nesto a ne samo srati po forumu.
moje ideje su pametne kako za koga. ja placu dobijam na drgom mjestu i ne petljam se u rad kluba a nisam se petljao ni kad sam bio blizu. Imaju valjda dovoljno sposobnosti da sami smisle neke od ovakvih ideja ljudi koji su placeni za to. Sto se toga tice vec sam rekao da se klub treba otvoriti navijacima. Ibro je rekao da je trenutni kadar dovoljan i zakljucio ogracki kadar prije 3 sedmice, nisam ja, nisi ti, nije Hasic. S obzirom da se u mostaru na prste mogu prebrojati prave mostarske porodice i ne cudi ova psovanja od pojedinaca, samo udrite Gačani. Takvi su i na tribinama, takvi su najglasniji kad se zeni galami sto je pita zagorila a picke u zivotu,

e pa moji "nalagodavci i sefovi" su vam klub otjerali 2 metra pod zemlju ???

nisu nego ste to uradili vi, jer se sve znalo sta se radi u klubu ali niko da pisne ne smije niti ce iducih 20 godina

evo stigao mi je poklon paket za pisanje po forumu, dvojni c, mars cokoladica i paket virsli

selam

Martinez8
Postovi: 370
Pridružen/a: 28 apr 2014, 01:08
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Martinez8 » 06 avg 2017, 10:51

Ne dajte se, Rodjeni. Ove provokatore i negativce iskulirajte. Mi ne bi bili mi da ne seruckamo i ne napadamo nesto sto je pozitivno i lijepo.
Samo nek` se nastavi kako je krenulo. Posteno i rezultati ce doci i na ekonomskom i sportskom terenu. Bez zurbe! Samo da se stvari postave na svoje mjesto, uprava i Ibro ce vas odvesti u PL, ove ili sljedece sezone.

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 06 avg 2017, 11:11

Musa Velez je pravi mostarski klub sa bazom navijaca iz prave mostarske carsije,sa 100 godina prenosenja ljubavi sa koljena na koljeno ali Velez ima navijaca po citavoj hercegovini i bosni,kako urbanim tako i ruralnim dijelovima ali ne sto se na kaci sira nalazio Velezov grb nego zato sto su igraci Veleza kroz istoriju igrali ko Brazil. Sto su se bazirali na svoj omladinski pogon i ulagali u njega. Zato mi nemoj tih geografkskih podjela jer svaki navijac Veleza je rang pravog mostarca i njegovo misljenje se postuje i nije nista lakse od naseg. Ova uprava je na celu kluba od 26.07.2016 i zar mislis da se za godinu moze ispraviti nesto sto je unistavano 20 godina? Onda ti druze nisi sekunde upoznat sa stanjem u kojem je klub preuzet. Ako ces radi jedne tekme ispljuvati sve ono dobro sto se radi onda stvarno nema potrebe za konverzaciju s tobom. Pa bola evo gubimo 25 godina i rezultat nam nikad nije bio vodilja koliko cemo voliti klub. Zaustavi 100 ljudi na cesti i pitaj ih jeli im draze da Velez kupi igrace i popisa ovu ligu sa 20 bodova razlike i ostane zaduzen bez infrastrukture ili da planski radi i za 5 godina se vrati bez duga,sa stadionom i sa tri isklesana juniora koji mogu u prvi tim 99 ce ti pristati na ovo drugo. Ima Ibro gresaka,imaju svi ali treba strpljenja ono je najvaznije. Zivio brato i ako si velezovac pusti pljuvanja,mnogo je dusmana koji se nasladjuju a nemaju razloga. Bit ce sve u dure. Eno imas prostorije kluba u cernici ako nisi izvadio clansku ili sezonsus. Mozes kupiti i 50€ karta za crvenu noc u svici. Idu ko halva. Za krov i stolice brato. Budi dio bar pola kvadrata lima iznad glave na onome sto smo sami izgradili
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
rodjak
Postovi: 2262
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la rodjak » 06 avg 2017, 11:24

Jole Musa.
Iza Ibre ,Hasica, i ostalih u klubu stoje i podrzavaju ih 100% sve navijacke grupe i udruzenja vezana za Rodjene kao sto su RA, UGMR, RAOC..,A po tvom pisanju vidim da nisi clani ni jedne ove grupe,I koga boli **** sta pise jedna prdimahovina od navijaca kao sto si ti.Ove gore grupe ce zivotima ako treba braniti ove ljude,nek ti je ovo na znanju i tebi i slicnim tebi ordimahovina navijacima i provokatorima.Garant nemas ni clansku,à komentarises posjetu tek kad su se kamere ukljucile umjesto da si na stadionu.Halo,nikom nisi interesantan,I ti nisi navijac Veleza.In Ibro i Hasic we trust
P.S.Zasluzni pobjeda Olimpika,mi smo igrali veoma lose,falio nam je i nekoliko bitnih igraca u ovako vaznoj utakmici ali moralo je bolje,à i Ibro kao trener snosi krivicu za poraz.Idemo dalje,nema posustajanja,Borba za vrh ide dalje.
FORZA VELEZ :bow:
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

mujoisuljo
Postovi: 1003
Pridružen/a: 03 jun 2010, 18:08
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la mujoisuljo » 06 avg 2017, 11:39

moje ideje su pametne kako za koga. ja placu dobijam na drgom mjestu i ne petljam se u rad kluba a nisam se petljao ni kad sam bio blizu. Imaju valjda dovoljno sposobnosti da sami smisle neke od ovakvih ideja ljudi koji su placeni za to. Sto se toga tice vec sam rekao da se klub treba otvoriti navijacima. Ibro je rekao da je trenutni kadar dovoljan i zakljucio ogracki kadar prije 3 sedmice, nisam ja, nisi ti, nije Hasic. S obzirom da se u mostaru na prste mogu prebrojati prave mostarske porodice i ne cudi ova psovanja od pojedinaca, samo udrite Gačani. Takvi su i na tribinama, takvi su najglasniji kad se zeni galami sto je pita zagorila a picke u zivotu,

e pa moji "nalagodavci i sefovi" su vam klub otjerali 2 metra pod zemlju ???

nisu nego ste to uradili vi, jer se sve znalo sta se radi u klubu ali niko da pisne ne smije niti ce iducih 20 godina

evo stigao mi je poklon paket za pisanje po forumu, dvojni c, mars cokoladica i paket virsli

selam[/quote]


Daj bola dokle više ta priča o mostarcima i onim sa strane?!?!Jesi li ti vrijedniji od nekog navijača koji svaku utakmicu dođe iz Stoca npr ili Čapljine ili Jablanice, Podveleža, Dračevica, Bijelog Polja?Svaku sam utakmicu na stadionu, isto psuju i oni koji su došli u Mostar kao i onih nekoliko sa poznatim mostarskim prezimenima, isto se ponašaju u bobu.Činjenica je da u MOstaru ima jako malo pravih mostaraca ali je i činjenica da je čitava BiH jedna velika civilizacijska rupetina što neko reče.Kad čovjek malo vidi civilizovanog svjeta i kad vidiš nas, zgadi ti se!
.....ravno u srce, puca ko Semir Tuce ! ! !

Avatar
Stone Island
Postovi: 2814
Pridružen/a: 24 feb 2009, 19:14
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Stone Island » 06 avg 2017, 12:05

Ovih zadnjih nekoliko dana je nevjerovatno vruće, golemo je i ovoliko ljudi na stadionu.
Trebali su iz kluba tražiti odgodu utakmice. Nepodnošljivo je.


Što se tiče rezultata, nije ovo ni na šta ličilo i nismo zaslužili pobjedu.
Tek je sezona počela, valjda će se neke kockice posložiti kako treba. Idemo dalje.

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 06 avg 2017, 12:13

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:Musa Velez je pravi mostarski klub sa bazom navijaca iz prave mostarske carsije,sa 100 godina prenosenja ljubavi sa koljena na koljeno ali Velez ima navijaca po citavoj hercegovini i bosni,kako urbanim tako i ruralnim dijelovima ali ne sto se na kaci sira nalazio Velezov grb nego zato sto su igraci Veleza kroz istoriju igrali ko Brazil. Sto su se bazirali na svoj omladinski pogon i ulagali u njega. Zato mi nemoj tih geografkskih podjela jer svaki navijac Veleza je rang pravog mostarca i njegovo misljenje se postuje i nije nista lakse od naseg. Ova uprava je na celu kluba od 26.07.2016 i zar mislis da se za godinu moze ispraviti nesto sto je unistavano 20 godina? Onda ti druze nisi sekunde upoznat sa stanjem u kojem je klub preuzet. Ako ces radi jedne tekme ispljuvati sve ono dobro sto se radi onda stvarno nema potrebe za konverzaciju s tobom. Pa bola evo gubimo 25 godina i rezultat nam nikad nije bio vodilja koliko cemo voliti klub. Zaustavi 100 ljudi na cesti i pitaj ih jeli im draze da Velez kupi igrace i popisa ovu ligu sa 20 bodova razlike i ostane zaduzen bez infrastrukture ili da planski radi i za 5 godina se vrati bez duga,sa stadionom i sa tri isklesana juniora koji mogu u prvi tim 99 ce ti pristati na ovo drugo. Ima Ibro gresaka,imaju svi ali treba strpljenja ono je najvaznije. Zivio brato i ako si velezovac pusti pljuvanja,mnogo je dusmana koji se nasladjuju a nemaju razloga. Bit ce sve u dure. Eno imas prostorije kluba u cernici ako nisi izvadio clansku ili sezonsus. Mozes kupiti i 50€ karta za crvenu noc u svici. Idu ko halva. Za krov i stolice brato. Budi dio bar pola kvadrata lima iznad glave na onome sto smo sami izgradili
napokon smislen odgovor. iskreno od tebe sam to najmanje ocekivao. Sto se podjele tice podjelit cu uvijek stoku koja je navikla reci yebem ti mater i nikad ga necu identifikovat kao mostarca. da seljacinama oci svijetle mostar bi bio las vegas. nema sta smisleno napisat pa po majki. Ako je svako ko pogleda utakmicu i zakljuci d aje ibro iskljucivi krivac neprijatelj kluba onda me iskren boli kuratz za taj klub. onda su to ljudi ciji interesi nisu cisti. bio je klub i prije ibre, bice i poslje, nije on bog nego samo jedan trener u klubu velike historije. prestanite svi da mu virite iz prkna. covjek voli Velež ali i grijesi. ako mu to niko ne smije rec onda jbg, i dalje je isto stanje sa drugim ljudima. i onaj izlazak sa klupe kao da vodimo nakon iskljucenja mu isto ne mogu progledat kroz prste. Ako je tih 100 od 100 za tu stvar, gdje je jucer na stadionu. kaem vrucina ne moze bit izgovor kad je RA po istoj vrucini pjesice isao na stadion i ganjao se sa policajskim vcijacima. Nesto je truhlo i dalje prisutno a vjeruj da sam to ja najmanje ja. zasto novo rukovodstvo ne izadje sa podatcima stanja u klubu svim i ne utuzi ljude koji su odgovorni za nanosenje stete klubu. kod nas je i dalje prisutna ona, "NEK S E NE PUCA" Pricu dok juniori dodju do prvog tima treba cekati najmanje 10 godina. halali sto bih ja radije da za zivota pogledam utakmicu Veleža u evropi

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 06 avg 2017, 12:26

Ne viri covjeku niko iz supka i niko ne kaze da nije pogrijesio ali nema razloga na osnovu jedne tekme donositi zskljucke. Malo mi je to retardirano. Ja ako cu birati da u ovo malo zivota sto mi je ostalo pogledam Velez u evropi pa da se ugasi za 7-8 godina ili da krepam sa saznanjem da ce poslje mene ostati jak i stabilan Velez narednim generacijama biram ovo zadnje. Nisam takav i ne gledam na sebe nego na buducnost i mnoge narastaje koji dolaze jer puno vise volim klub nego sebe. Ja sam osjetio mnogo toga i ako treba 10 godina 10 godina ali onakvo vodjenje kluba vise nikad. Dobro ti je Rodjak napisao. Ako treba poginut cemo za ove ljude jer misle dobro klubu i nisu lopovi
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

konjicanin01
Postovi: 654
Pridružen/a: 15 jul 2011, 18:16
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la konjicanin01 » 06 avg 2017, 12:45

Samo budala moze ignorisati ociti napredak klubi i normalizaciju na svim poljima.Jedino fali rezultatski iskorak koji bi upotpunio ovu pozitivnu pricu,a doce to je neminovnost.Finansijski nije se mogle vise ove godine..sto ne znaci da vrlo brzo nece biti bolja situacija dok se klub rijesi dugova prijasnje uprave.Lahko je Olimpicu i SH..i da se ugase niko se plaho nebi nasekirao..oni idu na instant rezultat..dobuli su odrrdjenu finansijsku injekciju ..a vec slijedece sezone mozda budu u totalnom raspadu.Bola jbt rezultat ako ces igrat na livadi...da je ova uprava bila prije 5g ..mi bi jucerasnju utakmicu igrali u 21h..a ne u 17 .30 na 50c..al to cemo aBd imati vec u narednih par mjeseci.Pa sta ako se i ne izboti plasmsn u PL ove sezone.Jel smak svijeta.Naravno da ne jer klub ce imsti infarstrukturu..normalnu skolu fudbala i zdravu finansijsku situaciju.

AlemC85
Postovi: 7485
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la AlemC85 » 06 avg 2017, 13:02

konjicanin01 je napisao/la:Samo budala moze ignorisati ociti napredak klubi i normalizaciju na svim poljima.Jedino fali rezultatski iskorak koji bi upotpunio ovu pozitivnu pricu,a doce to je neminovnost.Finansijski nije se mogle vise ove godine..sto ne znaci da vrlo brzo nece biti bolja situacija dok se klub rijesi dugova prijasnje uprave.Lahko je Olimpicu i SH..i da se ugase niko se plaho nebi nasekirao..oni idu na instant rezultat..dobuli su odrrdjenu finansijsku injekciju ..a vec slijedece sezone mozda budu u totalnom raspadu.Bola jbt rezultat ako ces igrat na livadi...da je ova uprava bila prije 5g ..mi bi jucerasnju utakmicu igrali u 21h..a ne u 17 .30 na 50c..al to cemo aBd imati vec u narednih par mjeseci.Pa sta ako se i ne izboti plasmsn u PL ove sezone.Jel smak svijeta.Naravno da ne jer klub ce imsti infarstrukturu..normalnu skolu fudbala i zdravu finansijsku situaciju.
Tek ce za godinu dana abd sve doci na svoje. Jucer sam obisao stadion i pomocni.

Sportski kompleks u Vrapcicima odudara od ostatka naselja, kao da smo na zapadu a ne u najsiromašnijoj zemlji u Evropi.

Ovi su ljudi za tacnu godinu dana uradili vise nego bilo koja ranija uprava od 1990 pa na ovamo.

Zasto sekiracija zbog poraza i i odmah pljuvanje? :roll:

Ja se ne sekiram uopste. Povrede, pretumbacije igraca i katastrofalno vrijeme nas je unistilo jucer. Ja sam se morao deset puta umivati jucer kod Stadiona a kamoli igraci.

Savez je svakako pomahnitao sto je dopustio da se igra po onakvom paklu. O celavoj ublehi od sudije ne treba trositi rijeci. Nije vrijedan. Ima Boga. Skocit ce mu na nos onakva bahatost.

Ma kad shvatim bolje, nama i ne treba ova drzava. Raselit ovaj narod po citavom svijetu a BiH pretvoriti u rezervat prirode.

Uostalom narod odlazi nenormalno iz zemlje zbog egoizma. Bit ce kasno.

Toliko na ovu temu.

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot] i 19 gostiju.