RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 24 avg 2017, 19:09

emil02in je napisao/la:
josipmusa je napisao/la:jes' se pretrgo toliko sam davao za 4 kola odvajajuci od sendica
Mazlume jedan,kad vec me vučeš za jezik,bezbroj ljudi je kojima je on platio lijecenje,ili prevoz taxijem do ZG i nazad i to iz SAD-a,nazove taxistu i kaze ja sve snosim vozi i otiđi po njih kad treba.Samo sto se on time ne hvali,on ne vozi bijesna kola po Jablanici vec šeta normalno,vodi djecu u park da se igraju sa vršnjacima,trenira mlađe kategorije KK Turbina u slo odno vrijeme. I ti se heroj iza **** nicka nasao da ga omalovažavaš,ti gnjido ljudska zavidna.
Hoces reci da smo sada slucaj za sadake ? Eto trebamo se i mi prijavit na onu emisiju ispuni mi zelju., hljeb vas yebo koliko ste glupi i zatcani

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 24 avg 2017, 19:18

josipmusa je napisao/la:
NeretvanskaPastrmka je napisao/la:
josipmusa je napisao/la:jes' se pretrgo toliko sam davao za 4 kola odvajajuci od sendica
Nije brate vazno koliko je dao. Sami gest i pojava u prostorijama njega Vahe Duska Kodre i mnogih daje vjetar u ledja svima nama i upravi da smo na pravom putu i da klub radi posteno i ispravno. To je najvaznije. Kad su prosle uprave bile tu niko od njih nije zelio primirisat klubu radi lopovluka i svega ostalog. Ovo je marketing koji donosi promociju kluba na najvecem nivou.
super je sto je mirza dosao, uzeo clansku i lagano se uslikao s našim dresom. Ali glupo je pominjati to sta je on dao i koliko kao da je on jedini. je li igdje pomenuta ovdje lista donatora dok je ja nisam okacio ? nije. Bas ce neko otidji na sluzbenu stranicu i pogledat je li mirza jedini dao cijelih 200 evra. Djeca vam se pojedinima smiju a vi to ne kontate. Ko vas **** da vam posteno kazem. S takvim seljackim ispadima cinite sve navijace Veleža smijesnima i ja se vise necu petljat

fala mirza sto si se odrekao 2 hambugera na menhetnu nama mnogo znaci jer nam niko drugi nista neda

da vam prevedem ono sto pisete. cao zdravo
Nemoj se ti petljati brate jer ne ucestvujes u ovoj ljubavnoj prici gdje navijaci grade svoj 3 stadion i gdje se svaki dan daju pare sa svih strana svijeta. Ako nista kupi clansku da ti bar savjest malo bude mirnija. Mene bi sramota bila pisat po forumima i fb dok traje tekma. Eto kakav si navijac jbt jos ni clansku nemas
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 24 avg 2017, 19:23

otkud ti znas imam li ja clansku ili nemam ? eto taman cu se na ovom seljakcom forumu slikat s clanskom :D jbg i mene bi bila sramota da zivim u mostaru i gledam kako mi lesinari cerupaju klub do smrti a ni jedan kurcem ne mrrdne, ali sada su tu svi glavne brate kad je lesinarima dosadilo da cerupaju lesinu i kad su iscrpili sve iz nje. A sve do jedan spuste pogled kad pika prodje, tani progundjaju iza ledja kad ih ne moze cut a kraj bijelog bara ne smiju ni da naidju nego se spsutaju u stari grad preko luke :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:

Avatar
Babatunde
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 maj 2016, 20:11
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Babatunde » 24 avg 2017, 21:12

Ovo nisu istine majke mi :rol: :rol: :rol:
Je li moguće da je neko ovako glup, za rijec marketing nikad nije čuo, garant. Garant ce nekog zainteresovat kad čuje da je mujo mujic dosao do Kluba, a ne mirza teletovic, nas najbolji košarkaš, najbolji sportista zadnjih nekoliko godina. Igra u NBA. Ali jok, nije se trebalo to objaviti. Pa i neki dan se objavilo za Adnana Štetu koji je ostavio 2000 km u fan shopu. Ali, da, ti ne pratiš klub, samo si neki iskompleksirani majmun :clap:
Nastavi se provaljivat :urnebes: :urnebes:
Samo igraj ti i ne predaj se, pjesmom cu te bodriti...
FORZA VELEŽ!

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Esport » 24 avg 2017, 21:20

Ja neću da ćitam postove,dajte uozbiljite se Vama je mijestu u lizi gore a ne nekim epizodama S. Han. Gabela i slično :angel:

Avatar
MrBean
Postovi: 177
Pridružen/a: 06 jan 2017, 14:43
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la MrBean » 24 avg 2017, 22:08

Ja se slazem sa Musom, mislim da je najgluplje dosad ono bilo kada je Begovic donirao kopacke, ovo sa Mirzom manje vise neka je dosao i to je nesto, ali kada ti neko donira kopacke a ti se zoves imenom slavnog kluba kakav je Velez Mostar to mi ne mirise na dobro, mislim ako je vec donirao kopacke to se ne mora davati u javnost nismo Lokomotiva ni Bjelopoljac jbt zivot

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la drakensang » 24 avg 2017, 23:11

Jel moguce da ste vas dvojica toliki idioti? Ovaj dok je utakmica ne gleda, svakom zamjerku nadje ali neka neka. Povucete se i vi misevi u rupe ksd plodovi dobro rada dodju. A dotad mozete lajat, bez clanske naravno :D ta sto bi ti iz Norveske kupio donatorsku ili clansku :D a kad skontate da smo mi krenuli iz groba, malo jr falilo da se ugasimo i da treba proc odredjen period stabilizacije da se ocisti klub od korova koji su obecali da nece marke od kluba trazit a sutra dodju s papirima, e onda mozemo krenuti velikim koracima naprijed. Po postovima muse, bidi se da si imao licnu korist uvijek, i dok si kako kazes isao sa RA i dok su bile ove grobarcine u upravi, sad nemas i smrdis ovuda i unosis negativu. Clansku izvadi o veliki donatoru i mudonjo i dodji uspostavi red u mostaru, nas veliki vodjo, marsale :D

Avatar
rodjak
Postovi: 2253
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la rodjak » 25 avg 2017, 03:20

josipmusa je napisao/la:Donatori Crvene noći u Zurichu postali su :
1. Hostel " Nina " 50,00 €
2. Berhamović Damir 50,00 €
3. Karić Elvis 30,00 €
4. Deny Rooms 50,00 €
5. Caffe bar Stari grad, Počitelj 50,00 €
6. Medić Amir 50,00 €
7. Hostel Dino Mostar 50,00 €
8. Ćorajević Armin 50,00 €
Ažurirani spisak, Deni Behram :
SPISAK PRODATIH KARATA OD 50 EURA :
01. Denijal Behram
02. Nerma Muhic - Behram
03. Avdagic Anis
04. Elzina Avdagic Coric
05. Zlatko Zuljevic
06. Adis Kupusija
07. Abida Lovcalic
08. Branislav Kulas
09. Davorka Kulas
10. Osman Isakovic
11. Osman Isakovic
12. Adam Ramic
13. Adi Kazazic
14. Mili Hadzajlic
15. Sasa Bakija
16. Igor Bozic
17. Emir Djikic
18. Emir Djikic
19. Sanjin Pala
20. Amela Pala- Zubovic
21. Sandro Pala
22. Arna Jakoblev
23. Jasmin Bejtovic
24. Armin Grizovic Cuni
25. Nedzad Dzankovic
26. Selver Smajic
27. Sadik Kreso
28. Dzemal Mahmutcehajic
29. Haris Lakisic
30. Vedran Zolj
31. Sanjin Kapic Reki
32. Miran Mika Badzak
33. Dino Demirovic
34. Olja Music OL JA
35. Kenan Keno Hazirovic
36. Anes Hazirovic
37. Zlatko Arap
38. Zlatko Arap
39. Mahir Suljović
40. Mahir Suljović
41. Armin Gogic (Archi Mostar)
42. Zlatko Hodzic
43. Adis Hodzic
44. Adis Bojcic
45. Edin Duliman
46. Azer Buljko
47. Tanja Buric Buljko
48. Tarik Ljevo
49. Mersid Ribic
50. Mersid Ribic
SPISAK PRODATIH KARATA OD 30 EURA:
01. Aida Tahmaz
02. Mensur Mujagic
03. N.N.
04. Samir Zenkic
05. Samir Adi Zenkic
06. Aida Mrkonjic

da ne bude samo se mirza onda pomenite sve ljude
Samo da dopunim ,ovo je samo DIO spiska prodatih karata do sada za Crvenu noc u Cirihu(ima jos prodatih karata) a ovdje se ne nalazi i donatorski spisak ,to jest spisak onih ljudi koji su uplatili donatorsku sumu za Crvenu Noc a nece biti na istoj iz raznih razloga(evo ko sto je recimo Mirza,Adnan Steta da dalje ne nabrajam,a i ja sam na tom spisku ..)Bice ovo do oktobra veoma dug spisak,FORZA VELEZ
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

MustafaNadatevic
Postovi: 22
Pridružen/a: 12 avg 2017, 10:47
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la MustafaNadatevic » 25 avg 2017, 08:10

Stvarno je smiješno prepirati se sa ovim jazavcima i poltronima tj propalim sudijama i propalim novinarima, Još vam samo nedostaje i onaj propali fudbaler pa da budete u punom sastavu,Pozdrav svim pravim navijačima Veleza,

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 25 avg 2017, 08:15

Bravo roki, to je to, MIrza je došao u klub što je super reklama ali ispade da je on jedini, a nije, daleko od toga. Pojedini ovde su gori ad Azmirovih s a potenciranjem nekih stvari. NJima vjerovanto ni gospodin Behram ne valja jer voli malog DInu a uradio je vise za Velež nego ce oni svi skupa za 4 zivota. Ja sam naveo samo ono sto se zvanicno u klubu ističe i ima ljudi kao sto s e moze vidjeti i koji vole ostati anonimni ;) POmazu ljudi klubu, ne promoviraju sebe. ALi malecki su pojedini da ukapiraju neke stvari ( ovo je nevezano za mirzu )

Napisao bih jos hiljadu stvari ali necu, skrenuo sam samo alemu da je bezveze istakao te 2 karte jer Velež je bio i bit ce radnicki klub i evo lista obicnih ljudi prijatelja Veleža, a to sto pojedine gluperde ne kapiraju svojim malim mozgom nista je njihov problem ( ovo se ne odnosi na alema )

MustafaNadatevic
Postovi: 22
Pridružen/a: 12 avg 2017, 10:47
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la MustafaNadatevic » 25 avg 2017, 10:02

Suvišno je trošiti riječi o gosp Behramu.Treba ustati kada se spomene njegovo ime.Nazalost u našem gradu imamo veliki broj onih koji ne žele dobro ne samo velez nego ni našem gradu, Imamo dosta poltrona i izdajnika koji su par stotina maraka (jer nemaju drugih primanja)spremni prodati i rodjenu majku.Zato iskreni navijači velez potruditi se da date punu podršku našem voljenom klubu i zaustavite one navijače koji skandirali čitavu utakmicu" IGRAJTE P....)
Meni lično nije bitna Premijer liga nego opstanak našeg kluba jer svi znate da se radilo o 2 dana da nestane Velez.
Oni će opet pokušavati i možda još jače nego inače jer ne mogu po prvi put raspolagati tudjim parama a na nama je da se ujedinimo a ne prepucavamo i da sačuvano našu Svetinju,

Avatar
Baader
Postovi: 4512
Pridružen/a: 28 dec 2014, 19:08
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Baader » 25 avg 2017, 11:55

josipmusa je napisao/la:Bravo roki, to je to, MIrza je došao u klub što je super reklama ali ispade da je on jedini, a nije, daleko od toga. Pojedini ovde su gori ad Azmirovih s a potenciranjem nekih stvari. NJima vjerovanto ni gospodin Behram ne valja jer voli malog DInu a uradio je vise za Velež nego ce oni svi skupa za 4 zivota. Ja sam naveo samo ono sto se zvanicno u klubu ističe i ima ljudi kao sto s e moze vidjeti i koji vole ostati anonimni ;) POmazu ljudi klubu, ne promoviraju sebe. ALi malecki su pojedini da ukapiraju neke stvari ( ovo je nevezano za mirzu )

Napisao bih jos hiljadu stvari ali necu, skrenuo sam samo alemu da je bezveze istakao te 2 karte jer Velež je bio i bit ce radnicki klub i evo lista obicnih ljudi prijatelja Veleža, a to sto pojedine gluperde ne kapiraju svojim malim mozgom nista je njihov problem ( ovo se ne odnosi na alema )
Baš gluposti pišeš iz posta u post, samo da bi pisao. Ništa ne kažeš, a nabirikaš tih riječi koje zajedno čine besmislicu.

Nego, da ti ja nešto kažem, u redu će sve biti: nisu ti uzeli igrača u Velež/ brat ili prijatelj ti nema mjesta u Veležu, je.biga život je takav, pomiri se s tim. Guraj dalje.

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la drakensang » 25 avg 2017, 16:28

Baader je napisao/la:
josipmusa je napisao/la:Bravo roki, to je to, MIrza je došao u klub što je super reklama ali ispade da je on jedini, a nije, daleko od toga. Pojedini ovde su gori ad Azmirovih s a potenciranjem nekih stvari. NJima vjerovanto ni gospodin Behram ne valja jer voli malog DInu a uradio je vise za Velež nego ce oni svi skupa za 4 zivota. Ja sam naveo samo ono sto se zvanicno u klubu ističe i ima ljudi kao sto s e moze vidjeti i koji vole ostati anonimni ;) POmazu ljudi klubu, ne promoviraju sebe. ALi malecki su pojedini da ukapiraju neke stvari ( ovo je nevezano za mirzu )

Napisao bih jos hiljadu stvari ali necu, skrenuo sam samo alemu da je bezveze istakao te 2 karte jer Velež je bio i bit ce radnicki klub i evo lista obicnih ljudi prijatelja Veleža, a to sto pojedine gluperde ne kapiraju svojim malim mozgom nista je njihov problem ( ovo se ne odnosi na alema )
Baš gluposti pišeš iz posta u post, samo da bi pisao. Ništa ne kažeš, a nabirikaš tih riječi koje zajedno čine besmislicu.

Nego, da ti ja nešto kažem, u redu će sve biti: nisu ti uzeli igrača u Velež/ brat ili prijatelj ti nema mjesta u Veležu, je.biga život je takav, pomiri se s tim. Guraj dalje.
"malog dinu" .. jest mi mrzimo denija iz dna duse, jer voli malog dinu ... ooooooj boze :(

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la drakensang » 25 avg 2017, 16:46

Novinarcicuuuu, dzaba brises post :D umalo da prodas pricu da zelis Velezu dobro :D

josipmusa post: Zrinjski - Velez 0 1 (2011, onaj gol klosarcine Demica) s komentarom: a sad Bratstvo trpa trice s pola snage :)

Pa dobar si navijac, nema sta :) Moj novinaru propali ...


drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la drakensang » 25 avg 2017, 16:54

josipmusa je napisao/la:https://www.****/vijesti/sport/nogomet/live-hsk-zrinjski-fk-velez-28-09-2011

slika
najbolji igrac poslijeratnog Veleza, ako ne i rame uz rame sa Semirom, Sejom i Predragom Juricem :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :lol: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 25 avg 2017, 16:57

Najbolji, najtalentovaniji i momak kome je povreda unistila karijeru. Evo nek ti malo bode oči. Dio ponosne historije ! Znam ja da vi gačani ne volite prave mostarce pa cvjetate sto igraju propali talenti sarajeva zelje i demoliraju toška :D A dobar i onaj pionir kona sto je birvaktile ljubio grb istih !!!

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la drakensang » 25 avg 2017, 17:03

Posebno je ovu zadnju polusezonu odigrao vrhunski, pomaknut se nije mogao i ti kako ih zoves, propali talenti zelje i sarajeva su ostavili Velez u ligi. A sad znamo i ko si i kakve su ti namjere odnosno interesi zbog kojih si kobiva i pratio Velez, a sad kad nema setat i igrat, sad cekas bilo sta samo da lajes.

Nisi me prozvo s tim gacani, ali buraz, nemoj da se lazemo, nevesinjac si i ti i ovaj tvoj burazer sa slike :D Kakvi mostarci, al neka neka , samo se jedi, zapjenices za godinicu dana :D I sto ovo dijete nase, najbolji, najtalentovaniji, sto tuzi svoju svetinju ako je obecao da nece? :D Ma boli njega kita za velez, kao i tebe :D

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 25 avg 2017, 17:09

>Vidis da si decko toliko glup da te mogu uvjeriti bilo st a jednom slikom. ne petljaj Baku on s ovim nema nikakve veze. Ja cisto tebe podjebavam, jer mi s e moze :D A ti pjenis li pjenis, pomislit ce ti kuci da imas epilepsiju rodio te. Smiri se malo, skini mi se s kurca jer ce iduce bit da sam Okac glavom i bradom, a to ti sinak nije dobro za nerve nimalo :D
A sto se tice tuzakanja, neka, i treba da tuzi. Tako su se ponjeli i prema njemu i prema ostalima koji su bili tu kad niko nije htio da i treba da tuze svi. Nek naplate sto su posteno zaradili!
Igracine yeboteeeee, izborili u federalnoj ligi opstanak !? Citas li ti sebe majke ti ??????
Opstajemo i ove godine, valjda :D

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la drakensang » 25 avg 2017, 17:19

Sve si rekao ovim postom
Zadnja izmjena: drakensang, dana/u 25 avg 2017, 17:22, ukupno mijenjano 1 put.

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: CAZIN, nekazivimostarr i 27 gostiju.