NK TOŠK Tešanj

Moderator/ica: GracanicaAA

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 16 jul 2017, 12:08

Danas u 6 prijateljska sa Travnikom na Lukama.
TŽV!

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 16 jul 2017, 23:44

TOŠK - Travnik 2-2 (1-0)
Hasanbašić, Gafurović

Ne znam šta bi rekao, ni zadovoljan ni nezadovoljan. Pojačanja su nam dobra, oba trenera su u drugom poluvremenu zamijenila sve igrače, tu se vidjelo da nam fali snage i da nam zamjene nisu dorasle ovom nivou. Suljić nula, razočaran sam stvarno, od onakvog talenta prije par sezona dobili smo ovo sad, Streha ne nula nego minus svih minusa.
Ono što me raduje je da smo dok se igralo s "najjačim" sastavom mogli držati korak i bili smo sve vrijeme dosta bolji od Travnika. Najjači je pod navodnicima jer je opet tu falilo par igrača. Gafurović nam daje sigurnost, svojim iskustvom je dominantan na terenu, Kršić danas najbolji po meni.
Travnik nije pokazao nešto specijalno, jedino što su u par situacija pokazali da su jači u duelima, ali i to mahom u drugom poluvremenu kad nam je igrala druga postava (i njima je tad igrala druga postava, da ne bude nesporazuma).
TŽV!

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 19 jul 2017, 10:33

Danas u 6 prijateljska protiv Orasja, stadion Goal Orasje.
TŽV!

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 19 jul 2017, 19:53

HNK Orašje - TOŠK 3-1
Suljić
TŽV!

Avatar
AsimBrkan
Postovi: 77
Pridružen/a: 10 sep 2015, 00:19
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la AsimBrkan » 21 jul 2017, 14:41

Ljudi nisam stigao gledati nas protiv Travnika kuci, al po pricama od onih koji su gledali,,prvo poluvrijeme imamo ekipu solidnu, Gafurovic se nametnuo kao vodja sto je ekstra, pojacanja ostala isto pokazala kazu da znaju zbog cega su dosli tu. Medjutim drugo poluvrijeme se haman vidila razlika u izmjenama Toska i Travnika.
Samo opet, ja bi do pocetka sezone volio barem vidjeti jos jednog spica onako korpulentnog koji ce se znati zagraditi i primiti lopte, te navlaciti na sebe igrace, da mali Kršić, Osmo, Bjedić il ko bude po stranama djelovao imao prostora, jer imam te brze igrace, samo mislim da fali neko ko ce im spustiti tu loptu.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 21 jul 2017, 16:58

AsimBrkan je napisao/la:Ljudi nisam stigao gledati nas protiv Travnika kuci, al po pricama od onih koji su gledali,,prvo poluvrijeme imamo ekipu solidnu, Gafurovic se nametnuo kao vodja sto je ekstra, pojacanja ostala isto pokazala kazu da znaju zbog cega su dosli tu. Medjutim drugo poluvrijeme se haman vidila razlika u izmjenama Toska i Travnika.
Samo opet, ja bi do pocetka sezone volio barem vidjeti jos jednog spica onako korpulentnog koji ce se znati zagraditi i primiti lopte, te navlaciti na sebe igrace, da mali Kršić, Osmo, Bjedić il ko bude po stranama djelovao imao prostora, jer imam te brze igrace, samo mislim da fali neko ko ce im spustiti tu loptu.
Mislim da sutra pocinje taj turnir na Jelahu, pa bilo bi fino to otic pogledat. Mi jos uvijek ne znamo kako ce nam izgledat prva postava, Rema jos uvijek rotira i isprobava. Bice ovo duga sezona.
PS eno u prodaji su polusezonske ulaznice, 30KM.
TŽV!

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 22 jul 2017, 21:33

Danas zaslužena pobjeda od 3:0. Gafa odigrao kapitenski, očekujem svaku sljedeću njegovu utakmicu na ovakvom nivou. Osmo i Aco, kapa dole momci :bow: :bow: , odigrali se odlično. Nuhanović je danas silovao po desnoj strani, momak je stvarno nezaustavljiv, samo neka nastavi sa ovakvim igrama i sigurno će napredovati u karijeri. Mrgudu bi također pohvalio, dobro je odigrao, muški, i pored sočnih psovki sa tribina. :salut:
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 23 jul 2017, 20:20

Čemu možemo zahvalit što evo već treću utakmicu primamo gol u 90 minuti??? Šta im je?
TŽV!

Avatar
AsimBrkan
Postovi: 77
Pridružen/a: 10 sep 2015, 00:19
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la AsimBrkan » 24 jul 2017, 13:28

atomac123 je napisao/la:Čemu možemo zahvalit što evo već treću utakmicu primamo gol u 90 minuti??? Šta im je?
To su rotacije vec..mi realno slabo imamo sta zarotirazi i ubaciti da nadomjesti kvalitet onog koji bude igrao u prvoj postavi. Vec sa druge strane Bratstvo solidnaci uigrana ekipa sa dosta korpulentnijih igraca i fizicki jacih od nas. Glavni haman problem je bio odrzati koncenzraciju i kondiciju za citavih 90 min. Gledajuci opet, izjednacena utakmica bila skroz, oni svoju 100%tnu priliku iskoristili i dali gol, a kod nas Krsic probo sa lobom i nije uspio.

Sve u svemu, morat ce srcanost u ligi pokazati i koncentraciju za svih 90 min a ne 60-70.

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la emir123 » 24 jul 2017, 13:58

To je do fizičke spreme igrača drugovi moji!
Jer ako nemaš bar 10 iole spremnih igrača nema od te ekipe ništa.
Evo jucer mi protiv fk.viteza dobili 5-1 al fizike nema, trka slaba,sve je dobro dok se rotira ekipa al kad se ostane na samo 3 izmjene onda nastaje problem.
Nije kod vas samo taj problem.
pozz iz Kaknja!
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 24 jul 2017, 19:57

Neko napisa kao najjaci adut Remetica ce biti fizicka sprema. Nisam do sada odusevljen sto se toga tice, nadam se da ce do pocetka prvenstva vidjeti gdje grijese pa da se to ispravi. Sve ono sto igraju lijepo padne u vodu kad primis gol u 90 minuti, evo trecu utakmicu zaredom.
TŽV!

Avatar
AsimBrkan
Postovi: 77
Pridružen/a: 10 sep 2015, 00:19
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la AsimBrkan » 24 jul 2017, 20:50

Treba opet malo realno gledati da se sad ove prijateljske igraju po velikim vrucinama,,i tako ce biti narednih mjesec dana kad liga krene, mozda cak i duze. Al opet sve gledajuci prva postava iznese dobro utakmicu dok zamjene ne udju, i tu onda prevlada jacina protivnika u rotaciji igraca.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 25 jul 2017, 20:36

Sutra prijateljska Usora - TOŠK na Tešanjci u 18:00.
TŽV!

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Post Postao/la MVN1994 » 26 jul 2017, 11:32

TOŠK-ove legende protiv legendi bh. nogometa

U povodu obilježavanja devedeset godina NK TOŠK iz Tešnja u petak 28. jula sa početkom u 18 sati na stadionu „Luke“ održaće se veliki nogometni spektakl.

Naime, NK TOŠK, instusticija koja živi od davne 1927.godine i čiji dres, koji je „svetinja“ u Tešnju, a koji su nosile na stotine i stotine Tešanjskih mladića, ali i igrači iz brojnih bh.gradova (Doboj, Teslić, Modriča, Jelah, Zenica, Maglaj, Gračanica…) povodom tog velikog jubileja sprema spektakl, a kome se već danima priča na svakom ćošku, kafiću, pijaci…

Naime,vrijedni organizatori iz ovog kluba, a sa čijim rezultatima se ponosi čitav Tešanj, pozvali su u goste legende bh.nogometa koji će istrčati na „megdan“ TOŠK-ovim legendama. O tome nam je nešto više rekao dugogodišnji nogometaš TOŠK-a, predsjednik kluba, član Uprave, zaljubljenik u TOŠK i Tešanj, legendarni Muris Tigar Jabandžić, koji kaže:

-Na ovaj način želimo da damo svoj doprinos obilježavanju ovog velikog događaja za naš klub i našu čaršiju. Devedeset godina je ogroman period u radu svakog kluba, a koji slavi veoma mali broj klubova, ne samo u našoj zemlji,nego i u regionu i Evropi. Biće ovo nogometni praznik,meč za „dušu i sjećanje“ i sigurno da će svi uživati u nogometnim čarolijama nekadašnjih velikana bh. nogometa, ali i našeg kluba. Ovo je poklon našim vjernim navijačima, popularnim „Atomcima“ ali i svim ljubiteljima nogometa iz brojnih gradova koji su najavili dolazak na tribine Tešanjskog nogometnog „hrama“.

U petak će u Tešnju biti prisutna brojna poznata bh.nogometna imena kao što su: Glavaš ,Konjić, Bolić, Dedić, Gušo, Šečerbegović, Musić,Škrba, Šabanadžović, Varešanović, Bujak, Hasančić, Zaimović, Joldić, Mešanović, Šabić, Berjan, Adžem, Bešlija, Bradarić…a koje će predvoditi selektor Fuad Muzurović, a kome će pomoćnik biti poznati bh. glumac,rođeni Tešnjak, Enis Bešlagić. Kontra njih će biti legende TOŠK-a,a koji su ostvarili sjajne rezultate za devedeset godina izuzetnog rada kluba: Mujkić, Bureković, Hadžiahmetović, Numanović, Bukvić, Osmić, Sirovica, Hasanbašić, Saračević, Deljkić, Aličić, Ibraković, Pašić, Hozić, Bajrić, Omerčić, Hozić, Hodžić, Delić…a treneri će biti Mustafa Jabandžić i Salko Hadžiselimović.

Izvor: S.portske.ba
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 27 jul 2017, 11:27

NK Usora - NK Tošk 0-0
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

Avatar
AsimBrkan
Postovi: 77
Pridružen/a: 10 sep 2015, 00:19
Kontakt:

Re:

Post Postao/la AsimBrkan » 27 jul 2017, 12:02

MVN1994 je napisao/la:
U petak će u Tešnju biti prisutna brojna poznata bh.nogometna imena kao što su: Glavaš ,Konjić, Bolić, Dedić, Gušo, Šečerbegović, Musić,Škrba, Šabanadžović, Varešanović, Bujak, Hasančić, Zaimović, Joldić, Mešanović, Šabić, Berjan, Adžem, Bešlija, Bradarić…a koje će predvoditi selektor Fuad Muzurović, a kome će pomoćnik biti poznati bh. glumac,rođeni Tešnjak, Enis Bešlagić. Kontra njih će biti legende TOŠK-a,a koji su ostvarili sjajne rezultate za devedeset godina izuzetnog rada kluba: Mujkić, Bureković, Hadžiahmetović, Numanović, Bukvić, Osmić, Sirovica, Hasanbašić, Saračević, Deljkić, Aličić, Ibraković, Pašić, Hozić, Bajrić, Omerčić, Hozić, Hodžić, Delić…a treneri će biti Mustafa Jabandžić i Salko Hadžiselimović.

Izvor: S.portske.ba
Zasto nema "legende" Šarana :D :D

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: Re:

Post Postao/la MVN1994 » 27 jul 2017, 12:42

AsimBrkan je napisao/la:
MVN1994 je napisao/la:
U petak će u Tešnju biti prisutna brojna poznata bh.nogometna imena kao što su: Glavaš ,Konjić, Bolić, Dedić, Gušo, Šečerbegović, Musić,Škrba, Šabanadžović, Varešanović, Bujak, Hasančić, Zaimović, Joldić, Mešanović, Šabić, Berjan, Adžem, Bešlija, Bradarić…a koje će predvoditi selektor Fuad Muzurović, a kome će pomoćnik biti poznati bh. glumac,rođeni Tešnjak, Enis Bešlagić. Kontra njih će biti legende TOŠK-a,a koji su ostvarili sjajne rezultate za devedeset godina izuzetnog rada kluba: Mujkić, Bureković, Hadžiahmetović, Numanović, Bukvić, Osmić, Sirovica, Hasanbašić, Saračević, Deljkić, Aličić, Ibraković, Pašić, Hozić, Bajrić, Omerčić, Hozić, Hodžić, Delić…a treneri će biti Mustafa Jabandžić i Salko Hadžiselimović.

Izvor: S.portske.ba
Zasto nema "legende" Šarana :D :D
Među pogrešnim ga legendama tražiš. :kafa:
slika
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Post Postao/la MVN1994 » 29 jul 2017, 16:15

Odigrana revijalna utakmica povodom 90 godina NK TOŠK

Pročitaj više na: http://sportsport.ba/bh_fudbal/odigrana ... osk/246352
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 29 jul 2017, 16:18

Danas protiv NK Bratstva iz Gračanice u 18:00h
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 29 jul 2017, 22:21

Turnir u Klokotnici:
TOSK - Bratstvo 2:2 (5:3 pen.)
Suljic, Krsic
TŽV!

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 27 gostiju.