NK TOŠK Tešanj

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 11 avg 2017, 17:00

Armin Bijedić: Protiv Rudara idemo na sve ili ništa, tri boda su imperativ

Fudbaleri TOŠK-a iz Tešnja u drugom kolu Prve lige Federacije BiH ugostit će na svom terenu Rudar iz Kaknja.

Nakon poraza u prvom kolu od bugojanske Iskre, TOŠK će imati jako težak zadatak da na svom terenu savlada kakanjski Rudar, koji na gostovanje u Tešanj stiže nakon visoke pobjede od 3-0 u prvom kolu nad ekipom Bratstva iz Gračanice. Prvotimac TOŠK-a Armin Bijedić ističe da je njegov tim u poziciji da mora ostvariti pozitivan rezultat protiv lidera prvenstva nakon prvog kola. "Pružili smo solidan otpor u Bugojnu, ali smo svejedno poraženi. Sada nemamo puno izbora, moramo ostvariti pobjedu nad Rudarom. Znamo da nam neće biti lako, ali idemo na sve ili ništa", istakao je Bijedić. Dodao je i da vjeruje da njegov tim može odigrati znatno bolje nego protiv Iskre zahvaljujući podršci publike. "TOŠK igra Prvu ligu Federacije BiH i prva utakmica nakon povratka u takmičenje na domaćem terenu bit će sigurno dobro posjećena. Očekujemo veliku podršku publike", kazao je Bijedić. Kao mlad igrač, kazao je da mu mnogo znači povjerenje stručnog štaba, koji mu daje priliku za igru. "Tako se mogu razviti. Prva liga Federacije BiH je mnogo viši nivo fudbala nego Druga liga, a stručni štab mi daje priliku za igru, pa je to fenomenalno. Nadam se nastavku napretka, mislim da je to u Tešnju ostvarivo, a ako bude sreće, možda se jednog dana vratim u Željezničar", kazao nam je nekadašnji junior Željezničara na kraju razgovora.

Izvor: S.port1.ba
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 11 avg 2017, 17:08

Biće ovo dobra utakmica, ako je suditi po ovim izjavama trenera i igrača. Igrači motivisani, čaršija zagrijana, Atomci nabrijani, majke mi, jedva čekam sutrašnju utakmicu :beba:
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 11 avg 2017, 17:10

P.S. Hvala Bogu pa na golu neće biti Striko, Dizdarević sigurno nije ništa lošiji od njega.
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la emir123 » 11 avg 2017, 17:32

MVN1994 je napisao/la:P.S. Hvala Bogu pa na golu neće biti Striko, Dizdarević sigurno nije ništa lošiji od njega.
Sve smo nade polagali u Striku :rol:
Ko je ovaj Dizdarevic koliko godina ima?

p.s jest vam ovaj mali bjedic optimistican kao na sve ili ništa haha pa ako se otvorite dvicu ćete za poluvrijeme primit uz dužni respekt prema vama ;)
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

Avatar
AsimBrkan
Postovi: 77
Pridružen/a: 10 sep 2015, 00:19
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la AsimBrkan » 11 avg 2017, 18:04

emir123 je napisao/la:
MVN1994 je napisao/la:P.S. Hvala Bogu pa na golu neće biti Striko, Dizdarević sigurno nije ništa lošiji od njega.
Sve smo nade polagali u Striku :rol:
Ko je ovaj Dizdarevic koliko godina ima?

p.s jest vam ovaj mali bjedic optimistican kao na sve ili ništa haha pa ako se otvorite dvicu ćete za poluvrijeme primit uz dužni respekt prema vama ;)
Dobar golman, sa odlicnim refleksima u malom prostoru, solidan i 1-1...al jednu manu ima..zasto nikad nije uspio kao golman,,a vidit cete u subotu kad dodjete :D

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la emir123 » 11 avg 2017, 18:22

AsimBrkan je napisao/la:
emir123 je napisao/la:
MVN1994 je napisao/la:P.S. Hvala Bogu pa na golu neće biti Striko, Dizdarević sigurno nije ništa lošiji od njega.
Sve smo nade polagali u Striku :rol:
Ko je ovaj Dizdarevic koliko godina ima?

p.s jest vam ovaj mali bjedic optimistican kao na sve ili ništa haha pa ako se otvorite dvicu ćete za poluvrijeme primit uz dužni respekt prema vama ;)
Dobar golman, sa odlicnim refleksima u malom prostoru, solidan i 1-1...al jednu manu ima..zasto nikad nije uspio kao golman,,a vidit cete u subotu kad dodjete :D
Teško je biti bolji od strike :rol:
A da nije slučajno mali za golmana tj.dali mu možda fali visine :urnebes:
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 11 avg 2017, 18:39

Ako nista bice dobra tekma, steta sto kisu najavljuju. Jbg 40 stepeni citav mjesec i bas sutra kisa kad je utakmica, al tako ti je to kad si *urcevite srece.
TŽV!

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 11 avg 2017, 18:52

atomac123 je napisao/la:Ako nista bice dobra tekma, steta sto kisu najavljuju. Jbg 40 stepeni citav mjesec i bas sutra kisa kad je utakmica, al tako ti je to kad si *urcevite srece.
*kurate sreće :kafa:
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

lokalpatriota
Postovi: 164
Pridružen/a: 06 apr 2017, 17:59
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la lokalpatriota » 11 avg 2017, 18:59

Ja ne kontam stvarno ove naše ljude, dok je neko u Rudaru dobar je, kad su ga ljudi iz kluba otjerali odmah pojedinci pričaju da ne valja. Evo emir ovaj npr. svi u Kaknju vole Gafu i kad otiđe neki igrač ili bude otjeran iz kluba počne priča "ne valja on ionako je star"(opet napominjem pojedinci to pričaju), a ustvari čovjek ima iskustva možda nema kondicije kao prije ali on igra,bori se. Emire, spominješ Striku i pišeš jest teško biti bolji od njega, umjesto da ga gotivimo, naš je, Kakanjac, nađu se neki i ovako pišu o ljudima tj. igračima...

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 11 avg 2017, 19:03

lokalpatriota je napisao/la:Ja ne kontam stvarno ove naše ljude, dok je neko u Rudaru dobar je, kad su ga ljudi iz kluba otjerali odmah pojedinci pričaju da ne valja. Evo emir ovaj npr. svi u Kaknju vole Gafu i kad otiđe neki igrač ili bude otjeran iz kluba počne priča "ne valja on ionako je star"(opet napominjem pojedinci to pričaju), a ustvari čovjek ima iskustva možda nema kondicije kao prije ali on igra,bori se. Emire, spominješ Striku i pišeš jest teško biti bolji od njega, umjesto da ga gotivimo, naš je, Kakanjac, nađu se neki i ovako pišu o ljudima tj. igračima...
Ma ljudi nekad ne razmisljaju pa pisu gluposti. Koliko dolazi Gusara sutra, zna li se?
TŽV!

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la emir123 » 11 avg 2017, 19:25

lokalpatriota je napisao/la:Ja ne kontam stvarno ove naše ljude, dok je neko u Rudaru dobar je, kad su ga ljudi iz kluba otjerali odmah pojedinci pričaju da ne valja. Evo emir ovaj npr. svi u Kaknju vole Gafu i kad otiđe neki igrač ili bude otjeran iz kluba počne priča "ne valja on ionako je star"(opet napominjem pojedinci to pričaju), a ustvari čovjek ima iskustva možda nema kondicije kao prije ali on igra,bori se. Emire, spominješ Striku i pišeš jest teško biti bolji od njega, umjesto da ga gotivimo, naš je, Kakanjac, nađu se neki i ovako pišu o ljudima tj. igračima...
PATRIOTO JESI MI SE NAGOVORIO :urnebes:
Bolan bolan,ne pratiš ti dovoljno fudbal da znaš da niko ili vrlo malo ljudi vole domaće igrače evo to primjer zahira i sve ti je jasno više ga cijene u doboju nego u gornjem dijelu grada on lično prizna.
Drugo nisi adekvatan da samnom diskutujes čim branis striku koji je čisti kiks golman momku svaka čast ali daleko od našeg kluba..
Pogledaj kakav je primio gol sad u bugojnu a takvih se naprimao i u doboju i u Rudaru dok je ono malo bio.
Zato sam reko da je ON NASA ŠANSA!!!
Što se gafe tiče momak je u godinama dao je sve od sebe i hvala mu na tome.
GODINE ČINE SVOJE :salut:

atomac@bit ce sigurno dva kombija gusara bar su jutros to dogovarali
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 11 avg 2017, 19:44

Hajde super sretno samo polahko za*eban je put od Zenice prema gore :salut:
TŽV!

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 12 avg 2017, 11:23

Hankic i Strika out
Mrguda i Lukomirak upitni.
Nek nam je Bog na pomoci.
-------
Nabavljen je semafor za cetvrtog sudiju.
TŽV!

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 12 avg 2017, 13:07

Remetić: Ako budemo pravi, rezultat neće izostati

Pročitaj više na: http://sportsport.ba/bh_fudbal/remetic- ... ati/247909
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 12 avg 2017, 13:09

Izjava Igora Remetića prije meča:
"Prije svega moram istaći da smo ostali veliki dužnici našim navijačima zbog blijedog izdanja u Bugojnu. Cijela ekipa je podbacila i ostalo nam je mnogo prostora za žaljenje. Ako već protiv Rudara ne pokažemo pravo lice i ako ne izvučemo pouke iz meča u Bugojnu onda se nemamo čemu nadati. Igrači su svjesni da samo velikom borbenošću, disciplinom u igri i nadam se velikom podrškom sa tribina, možemo pobijediti odlični Rudar. Tim koji u svojim redovima ima Kobilicu, Dujkovića, Čehajića, Kovača mora biti konkurent za najviši plasman, međutim, vjerujem da ako naši igrači pokažu svoje pravo lice uspjeh neće izostati. Imamo problema sa sastavom ekipe, Hankić i Strika sigurno neće konkurisati za meč, dok su Mrguda i Lukomirak pod upitnikom. Bez obzira ko istrči na teren, TOŠK mora protiv svakog rivala na svom stadionu ići na pobjedu."
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 12 avg 2017, 13:12

atomac123 je napisao/la:Hankic i Strika out
Mrguda i Lukomirak upitni.
Nek nam je Bog na pomoci.
-------
Nabavljen je semafor za cetvrtog sudiju.
Šta li je sa Mrgudom i Lukomirakom, neke ozljede ili ???
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 12 avg 2017, 13:33

Pojma nemam, mozda povrede, Hankic je ja mislim pod suspenzijom. Onakav Strika iz Bugojna moze nam bit samo pojacanje sto ne igra.
TŽV!

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 12 avg 2017, 15:59

Evo i kiša pada, bezze pokvari ugođaj danas.
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 12 avg 2017, 16:53

MVN1994 je napisao/la:Evo i kiša pada, bezze pokvari ugođaj danas.
Pa rekao sam ti da će past, ne može kod nas ništa normalno proć. Hajd barem će im lakše bit igrat nego po onom džehenemu, zahladnilo je malo.
TŽV!

Avatar
romaaaa
Postovi: 259
Pridružen/a: 01 mar 2011, 12:20
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la romaaaa » 12 avg 2017, 19:40

Steta bili smo dosta bolji od prljavih Rudara ,al sudije odradise svoj poso'.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.