NK TOŠK Tešanj

Moderator/ica: GracanicaAA

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 16 jan 2018, 21:52

Wandelanoite je napisao/la:Seljacka posla zbog ovoga ce te ispasti iz lige, ako ne sad onda sljedece sezone.
Pa sta pišete sve po fb? Poz Tesanj, sad kad ste izgubili pojacanje, ne valjamo. Shvatate sve licno. Nema niko nista protiv Zvijezde. Zasto dzaba dat igraca koji te prije toga napravio budalom? Sad ces ici fino gdje ti mi kazemo i + za pare. Pozdrav normalnim momcima iz Gradačca.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la ASD » 16 jan 2018, 21:53

Ako se uspjelo uzeti koja para, svaka cast onda upravi Toska, medju najozbiljnijim ekipama u ligi ste.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la crvenobijeli » 16 jan 2018, 22:01

plavobijeliii je napisao/la:A jest vam krivo ne mogu da vjerujem. Pa Bog te stvorio bolje nam staviti par milja u kasu nego dzaba da ode , jesi li ti lud? Cuj vidi se na cijoj smo strani hahahaha. Pa ludice mi smo na nasoj strani hahahhaha nema sta trebali smo ga vama dzaba dat hahahahahahhahahahahhaha pa sva tri cemo uzet u Gradačcu. Vi cete 5 dat jel hahahahhahaha niste dali preko jednog gola osim mrtvom Jedinstvu i Bosni , znamo svi kako hahhahahaha u rupuuuuuuuuu
Vidjet cemo se u aprilu...kopirat cu ti ovaj post
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Keno123
Postovi: 99
Pridružen/a: 13 dec 2017, 14:27
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Keno123 » 16 jan 2018, 22:03

SMR187 je napisao/la:Smirite se gangsteri. Ne znam sta se lozite na svaku rijec, nisu nikakve lose namjere. Valjda imam pravo prizeljkivati pobjedu svoga tima. Niti sam rekao da cemo vam nabiti 5 komada, nego sam rekao da bi to volio.. e sad.. Ja sam dobio informaciju jos jucer da je TOSK sam ponudio Krsica Olimpiku, vjerovatno revans za Oglecevca. Pred nama je da vidimo jel za odstetu ili dzaba.
P.S. Keno dobra ti ona felga na FBu :urnebes:

Kakva ba felga, javi mi se u poruku i ostavi mi svoj broj telefona i ja te još veceras nazovem, oke? uhljupi bi đaba al ne ide

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Wandelanoite » 16 jan 2018, 22:18

plavobijeliii je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:Seljacka posla zbog ovoga ce te ispasti iz lige, ako ne sad onda sljedece sezone.
Pa sta pišete sve po fb? Poz Tesanj, sad kad ste izgubili pojacanje, ne valjamo. Shvatate sve licno. Nema niko nista protiv Zvijezde. Zasto dzaba dat igraca koji te prije toga napravio budalom? Sad ces ici fino gdje ti mi kazemo i + za pare. Pozdrav normalnim momcima iz Gradačca.
Uopste nisam iz Gradacca. Ne radi se to tako vise ce vama Zvijezda trebati nego Olimpik, koji ce ako ne uđe raspast se. Prijatelji te spašavaju u ovoj ligi sad ste samo navukli los glas na sebe i to ce vas sigurno koštat i sjetit ces se mojih rijeci.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Keno123
Postovi: 99
Pridružen/a: 13 dec 2017, 14:27
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Keno123 » 16 jan 2018, 22:25

Wandelanoite je napisao/la: Uopste nisam iz Gradacca. Ne radi se to tako vise ce vama Zvijezda trebati nego Olimpik, koji ce ako ne uđe raspast se. Prijatelji te spašavaju u ovoj ligi sad ste samo navukli los glas na sebe i to ce vas sigurno koštat i sjetit ces se mojih rijeci.
Mi ništa nemamo protiv Zvijezde, niti bilo koga iz Grdačca, ali šta njima nije jasno što igrač nije pušten đaba, pa i da je pušten oni bi protiv nas išli na pobjedu jer im treba. A tog seljaka zadrži za sebe

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Wandelanoite » 16 jan 2018, 22:30

Keno123 je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la: Uopste nisam iz Gradacca. Ne radi se to tako vise ce vama Zvijezda trebati nego Olimpik, koji ce ako ne uđe raspast se. Prijatelji te spašavaju u ovoj ligi sad ste samo navukli los glas na sebe i to ce vas sigurno koštat i sjetit ces se mojih rijeci.
Mi ništa nemamo protiv Zvijezde, niti bilo koga iz Grdačca, ali šta njima nije jasno što igrač nije pušten đaba, pa i da je pušten oni bi protiv nas išli na pobjedu jer im treba. A tog seljaka zadrži za sebe
Sutra kad vam zatreba Zvijezda necete dobit pomoc, isto tako i svi prijatelji Zvijezde ce vas nagazit prvi Velez pa onda ostali. Umjesto da ste im dali Krsica objasnili situaciju i dogovorili se ako Zvijezda ispadne iz utrke da vam daju utakmicu ili ako udju da vam daju 2,3 igraca na posudbu sljedece sezone. U ovoj ligi sam preko 12 godina i ovo vam uopste nije trebalo.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 16 jan 2018, 22:34

Imas veoma nisko mišljenje o nama, vidimo se na kraju sezone aBd :) Mi smo samo izabrali opciju bolju po nas. Zanemari Zvijezdu :) Realno, budala je svako ko se bode s Olimpikom i Slogom,dzaba pare baca.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la ASD » 16 jan 2018, 22:35

Samo gurajte ovako, radno i posteno.
Krsic je imao ugovor, morao je ostati do kraja, za njeg se trebalo nesto uzeti ili zakucati ga na tribine, tako to pravi kubove rade.

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 16 jan 2018, 22:36

ASD je napisao/la:Samo gurajte ovako, radno i posteno.
Krsic je imao ugovor, morao je ostati do kraja, za njeg se trebalo nesto uzeti ili zakucati ga na tribine, tako to pravi kubove rade.
Napokon neko objektivan. Imas piće :)

Keno123
Postovi: 99
Pridružen/a: 13 dec 2017, 14:27
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Keno123 » 16 jan 2018, 22:37

Wandelanoite je napisao/la: Sutra kad vam zatreba Zvijezda necete dobit pomoc, isto tako i svi prijatelji Zvijezde ce vas nagazit prvi Velez pa onda ostali. Umjesto da ste im dali Krsica objasnili situaciju i dogovorili se ako Zvijezda ispadne iz utrke da vam daju utakmicu ili ako udju da vam daju 2,3 igraca na posudbu sljedece sezone. U ovoj ligi sam preko 12 godina i ovo vam uopste nije trebalo.
Zvijezda da može prvo bi pomogla sebi, i sa parama uzela Kršića, isto tako nabijem taj isti Velež koji nas je načutirio uz pomoć sudaca(poruči im da nema bodova u Tešnju) Šta mi trbali čekati milostinju? Oke, nemamo zvijezdu niti velez, evo imat ćemo SEBE ili mozda simin han ili olimpik, ko zna...

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 16 jan 2018, 22:48

Koja sapunica :lol:
TŽV!

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la ASD » 16 jan 2018, 22:50

Ko je zaduzen za transfere u Tosku?

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 16 jan 2018, 22:56

ASD je napisao/la:Ko je zaduzen za transfere u Tosku?
Predsjednik kluba vodi glavnu rijec,a cijela uprava je angazovana kao i trener koji iznosi svoje želje i ono sto mu je potrebno

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Orhan » 16 jan 2018, 22:59

Zdravko je razgovarao sa ljudima iz uprave TOŠK i nije istina da Gradacac radi iza ledja i ponudili smo saradnju u mnogim stvarima . Čak smo dogovorili i sastanak cijele uprave zvijezde i toška , ali eto to je tako u sportu . Sretno TOŠKu u borbi za opstanak , mnogo uspjeha Kršiću gdje god bude igrao , a mi kao i uvjek naćićemo drugog makar malo sličnom Kršiću. Što se mene kao čovjeka tiče pozivam TOŠK ove navijače da budu moji gosti u Gradačcu jer se bore za svoj klub .
Eto oglasio se i direktor, svakako da vam mi haman ne odgovaramo...nema veze sretno tosku pa da izbori opstanak...pozdrav iz gradacca
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la combe » 16 jan 2018, 23:07

Zdravko je razgovarao sa ku rcom. Prvo se pregovaralo sa samim igracom i tu su Tesnjaci u pravu sto ga nisu pustili.
Ali isto tako su i oni dno od ljudi jer su govorili da ce biti kaznjen i nece nigdje igrati a sad ga pustaju Olimpiku. Pa sam trener im je reko da ce napustit klub ako Krsic ode.
Bez obzira na Krsica budite sigurni da ce se Zvijezda boriti za ulazak pa i ne moramo uci. A vas ni tri Olimpika i Simina hana nece spasit od ispadanja.
Tako da se nemojte prati koliko god su nasi prilikom pregovora pogrijesili toliko ste i vi dno od ljudi.
Zato vam od srca zelim da ispadnete ne u drugu vec u kantonalnu. A ovdje kada dodete treba vas nabit ko beba zvecku.

Avatar
romaaaa
Postovi: 259
Pridružen/a: 01 mar 2011, 12:20
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la romaaaa » 16 jan 2018, 23:12

combe je napisao/la:Zdravko je razgovarao sa ku rcom. Prvo se pregovaralo sa samim igracom i tu su Tesnjaci u pravu sto ga nisu pustili.
Ali isto tako su i oni dno od ljudi jer su govorili da ce biti kaznjen i nece nigdje igrati a sad ga pustaju Olimpiku. Pa sam trener im je reko da ce napustit klub ako Krsic ode.
Bez obzira na Krsica budite sigurni da ce se Zvijezda boriti za ulazak pa i ne moramo uci. A vas ni tri Olimpika i Simina hana nece spasit od ispadanja.
Tako da se nemojte prati koliko god su nasi prilikom pregovora pogrijesili toliko ste i vi dno od ljudi.
Zato vam od srca zelim da ispadnete ne u drugu vec u kantonalnu. A ovdje kada dodete treba vas nabit ko beba zvecku.
De ti se lozi na Combeta i suti svaka ti je na nivou Combeta. :beba:

1922VFC1981
Postovi: 1666
Pridružen/a: 04 sep 2014, 11:09
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la 1922VFC1981 » 16 jan 2018, 23:17

Keno123 je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la: Sutra kad vam zatreba Zvijezda necete dobit pomoc, isto tako i svi prijatelji Zvijezde ce vas nagazit prvi Velez pa onda ostali. Umjesto da ste im dali Krsica objasnili situaciju i dogovorili se ako Zvijezda ispadne iz utrke da vam daju utakmicu ili ako udju da vam daju 2,3 igraca na posudbu sljedece sezone. U ovoj ligi sam preko 12 godina i ovo vam uopste nije trebalo.
Zvijezda da može prvo bi pomogla sebi, i sa parama uzela Kršića, isto tako nabijem taj isti Velež koji nas je načutirio uz pomoć sudaca(poruči im da nema bodova u Tešnju) Šta mi trbali čekati milostinju? Oke, nemamo zvijezdu niti velez, evo imat ćemo SEBE ili mozda simin han ili olimpik, ko zna...
:lol: :lol: :lol:
#musvdg

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 16 jan 2018, 23:17

combe je napisao/la:Zdravko je razgovarao sa ku rcom. Prvo se pregovaralo sa samim igracom i tu su Tesnjaci u pravu sto ga nisu pustili.
Ali isto tako su i oni dno od ljudi jer su govorili da ce biti kaznjen i nece nigdje igrati a sad ga pustaju Olimpiku. Pa sam trener im je reko da ce napustit klub ako Krsic ode.
Bez obzira na Krsica budite sigurni da ce se Zvijezda boriti za ulazak pa i ne moramo uci. A vas ni tri Olimpika i Simina hana nece spasit od ispadanja.
Tako da se nemojte prati koliko god su nasi prilikom pregovora pogrijesili toliko ste i vi dno od ljudi.
Zato vam od srca zelim da ispadnete ne u drugu vec u kantonalnu. A ovdje kada dodete treba vas nabit ko beba zvecku.
Nisi ti dzaba combe . Sacekaj da cujes drugu stranu price

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Sarmelino » 16 jan 2018, 23:19

Pomuti Krsa forum, vjerovatno i jest pod jednim od nickova. :kafa:
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: rodjeeni1922, simonknows i 17 gostiju.