NK TOŠK Tešanj

Moderator/ica: GracanicaAA

JohnDoe
Postovi: 217
Pridružen/a: 11 feb 2014, 22:31
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la JohnDoe » 18 feb 2019, 12:53

crvenobijeli je napisao/la:
plavobijeliii je napisao/la:Nasa prednost je kostur ekipe od prosle godine i uzvrat kuci pred punim tribinama.
Mi smo i na jesen zamijenili citavu ekipu osim golmana i brckalica svi su otisli pa smo cetvrti zavrsili.jest tosk u prednosti prvu tekmu bunker onda kod kuce zavrsit pricu.ali da ce vam bit lahko nece nikako.
Po meni 55/45 za TOSK. TOSK ima prednost samo zato sto drugu utakmicu igra kuci.
FGR !

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 18 feb 2019, 15:38

tesanj91 je napisao/la:
crvenobijeli je napisao/la:
plavobijeliii je napisao/la:Nasa prednost je kostur ekipe od prosle godine i uzvrat kuci pred punim tribinama.
Mi smo i na jesen zamijenili citavu ekipu osim golmana i brckalica svi su otisli pa smo cetvrti zavrsili.jest tosk u prednosti prvu tekmu bunker onda kod kuce zavrsit pricu.ali da ce vam bit lahko nece nikako.
Ja mislim da će se ovdje igrati do zadnje minute druge utakmice, ali opet trosak je organizacija utakmice u kupu preveliki a sumnjam da ce biti 1000 gledalaca
Ma nek bude kolko bude, ako prodjes ides u polufinale kupa sto je uspjeh sam po sebi. Kao slag na tortu mozes dobit ili premijerligasa pa da napravis spektakl, ili nizeligasa a onda si u finalu. Kako god okrenes dobitak za nas, da bi se to desilo treba Zvijezdu proc sto nije nemoguce.
TŽV!

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 18 feb 2019, 16:25

Rastoder, Dacic,Sehic, Pavlovic, Mujagic ne mogu igrati kup.
Kod Zvijezde sigurno Antic, Jazvin, Vucic, ne znam za ostale.

JohnDoe
Postovi: 217
Pridružen/a: 11 feb 2014, 22:31
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la JohnDoe » 18 feb 2019, 18:53

plavobijeliii je napisao/la:Rastoder, Dacic,Sehic, Pavlovic, Mujagic ne mogu igrati kup.
Kod Zvijezde sigurno Antic, Jazvin, Vucic, ne znam za ostale.
Steta sto ovi ne mogu igrati ...
Izgleda da ce nam Zizo biti udarna igla u napadu :cool:
FGR !

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 18 feb 2019, 19:16

Imas Macea i Zizu. Steta je najveca na lijevom beku.
Devedzic je strasan igrač, i Dacić, vec na prvom treningu odlican, bit ce prava pojacanja obojica.

tesanj91
Postovi: 79
Pridružen/a: 15 avg 2018, 00:38
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la tesanj91 » 19 feb 2019, 02:13

plavobijeliii je napisao/la:Rastoder, Dacic,Sehic, Pavlovic, Mujagic ne mogu igrati kup.
Kod Zvijezde sigurno Antic, Jazvin, Vucic, ne znam za ostale.
Pa nije liga prvaka.... hebo ih pravilo :o

TZV123
Postovi: 14
Pridružen/a: 24 jun 2018, 15:32
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la TZV123 » 19 feb 2019, 16:41

plavobijeliii je napisao/la:Rastoder, Dacic,Sehic, Pavlovic, Mujagic ne mogu igrati kup.
Kod Zvijezde sigurno Antic, Jazvin, Vucic, ne znam za ostale.
Pavlovic moze igrati a ostali nabrojani kod nas ne mogu, a za Zvijezdu ne znam. Jer prema pravilniku ne mogu nastupati oni koji koji su igrali 1/16 finale i dalje.

semso2345678910
Postovi: 172
Pridružen/a: 04 okt 2018, 14:00
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la semso2345678910 » 20 feb 2019, 11:31

Hocel se igrati utakmica za vikend sa simm bau,znal se lokacija? :tokralju:

desnaruka
Postovi: 87
Pridružen/a: 19 dec 2018, 09:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la desnaruka » 20 feb 2019, 22:04

Mosevac iznenadio Toska danas

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 20 feb 2019, 23:47

desnaruka je napisao/la:Mosevac iznenadio Toska danas
Kaže mi jaran bio danas teren krticnjak. Ovi iz mosevca obećali teren rekli da je idealan kad se došlo gore njiva neka.. da se nije trebalo ni igrat.. ali eto..ko je bio gore??je li bilo igre kakve?

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 20 feb 2019, 23:58

Sef je htio da ih vrati kuci , eto kakav je teren. Glavni cilj je bio da se niko ne povrijedi, zalosno na kakav teren su nas doveli. Na ovakvom terenu se nista nije moglo uraditi.

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 21 feb 2019, 00:02

plavobijeliii je napisao/la:Sef je htio da ih vrati kuci , eto kakav je teren. Glavni cilj je bio da se niko ne povrijedi, zalosno na kakav teren su nas doveli. Na ovakvom terenu se nista nije moglo uraditi.
E.bo rezultat nek se niko nije onda povrijedio

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 21 feb 2019, 00:19

Da su iole normalni uslovi, 3-4 razlike bi bilo,sigurno.
Ali neka, neka se pojedinci imaju čime naslađivati. Ne pisu sve dok se ne desi kiks :rol:

tesanj91
Postovi: 79
Pridružen/a: 15 avg 2018, 00:38
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la tesanj91 » 21 feb 2019, 02:23

Ja sam se iznenadio i samom lokacijom za odigravanje utakmice, zasto se ne igra u Tesnju što treba glumatati sa ovim lokacijama.... ok mogu razumiti ide se u Teslic na umjetnu ali ako ne ides vec tamo igraj kući. Boga pitaj i iduca gdje ce se odigrati.... mozda na Rastokama ???

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 21 feb 2019, 02:38

tesanj91 je napisao/la:Ja sam se iznenadio i samom lokacijom za odigravanje utakmice, zasto se ne igra u Tesnju što treba glumatati sa ovim lokacijama.... ok mogu razumiti ide se u Teslic na umjetnu ali ako ne ides vec tamo igraj kući. Boga pitaj i iduca gdje ce se odigrati.... mozda na Rastokama ???
Vjerovatno da se teren sačuva.. da bude iole spreman i da liči na nešto kad krene prvenstvo

tesanj91
Postovi: 79
Pridružen/a: 15 avg 2018, 00:38
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la tesanj91 » 21 feb 2019, 04:46

HeliosIzDomzala je napisao/la:
tesanj91 je napisao/la:Ja sam se iznenadio i samom lokacijom za odigravanje utakmice, zasto se ne igra u Tesnju što treba glumatati sa ovim lokacijama.... ok mogu razumiti ide se u Teslic na umjetnu ali ako ne ides vec tamo igraj kući. Boga pitaj i iduca gdje ce se odigrati.... mozda na Rastokama ???
Vjerovatno da se teren sačuva.. da bude iole spreman i da liči na nešto kad krene prvenstvo
Sa 2 ili 3 prijateljske utakmice ga i neces nesto pokvariti.... a opet bolje i teren da ode nego da se neko povrijedi igrajući po livadama.

Kelner69
Postovi: 371
Pridružen/a: 25 maj 2013, 11:03
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Kelner69 » 21 feb 2019, 08:08

Baratate pravo informacijama. Kao prvo utakmica se trebala igrati u Teslicu ali je Sef Mrguda to presjekao jer ne zeli vise igrati na umjetnoj travi. Dalje i utakmica protiv SimmBau se igra na istom terenu i nigdje veze da je Mrguda htio da ih vrati kuci jer je vrlodobro upoznat sa tim terenom kao i svi u upravi.

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 21 feb 2019, 10:08

Kelner69 je napisao/la:Baratate pravo informacijama. Kao prvo utakmica se trebala igrati u Teslicu ali je Sef Mrguda to presjekao jer ne zeli vise igrati na umjetnoj travi. Dalje i utakmica protiv SimmBau se igra na istom terenu i nigdje veze da je Mrguda htio da ih vrati kuci jer je vrlodobro upoznat sa tim terenom kao i svi u upravi.
Hajd ne lupaj bzvz. Sto se tice Teslića, nece vise da se igra na tvrdoj podlozi, hoce da navikavaju na ono sto ih. ceka. Igrat ce se vjerovatno na Tesanjci, na ovom terenu sumnjam da ce ikad vise :stop:

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 21 feb 2019, 12:35

Kelner69 je napisao/la:Baratate pravo informacijama. Kao prvo utakmica se trebala igrati u Teslicu ali je Sef Mrguda to presjekao jer ne zeli vise igrati na umjetnoj travi. Dalje i utakmica protiv SimmBau se igra na istom terenu i nigdje veze da je Mrguda htio da ih vrati kuci jer je vrlodobro upoznat sa tim terenom kao i svi u upravi.
E ti bas ne baratas..na ovom od jučer se neće igrat nikad sigurno..čekamo što da vidimo gdje će se odigrati. Onaj teren neće vidjet mosevca više a kamoli toska

Kelner69
Postovi: 371
Pridružen/a: 25 maj 2013, 11:03
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Kelner69 » 21 feb 2019, 12:48

HeliosIzDomzala je napisao/la:
Kelner69 je napisao/la:Baratate pravo informacijama. Kao prvo utakmica se trebala igrati u Teslicu ali je Sef Mrguda to presjekao jer ne zeli vise igrati na umjetnoj travi. Dalje i utakmica protiv SimmBau se igra na istom terenu i nigdje veze da je Mrguda htio da ih vrati kuci jer je vrlodobro upoznat sa tim terenom kao i svi u upravi.
E ti bas ne baratas..na ovom od jučer se neće igrat nikad sigurno..čekamo što da vidimo gdje će se odigrati. Onaj teren neće vidjet mosevca više a kamoli toska
Znam da se ceka,sada su opcije Makljenovac,Tesanjka i Kosova ukoliko ne bude kise. Svakako se slazem da je teren prilicno los,ali to ne opravdava onoliku nervozu kod igraca pogotovo Mace,Kalesic i Mujagic koji je cak i crveni dobio. Usput i igraci mislim da vole daleko vise igrati na pravoj travi nego na ovim krsevima od umjetne kod nas. Pozz

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Cernica22 i 13 gostiju.