NK TOŠK Tešanj

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 30 okt 2017, 23:03

Navijači TOŠK-a za primjer drugima

Pročitaj više na: http://sportsport.ba/bh_fudbal/navijaci ... ima/256998
Zadnja izmjena: MVN1994, dana/u 12 dec 2017, 13:57, ukupno mijenjano 1 put.
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Sarmelino » 31 okt 2017, 20:48

Jel se zna kakva je povreda kod Krsica?
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la BelminM23 » 31 okt 2017, 22:46

Može li se među domaće sa dresom Sarajeva? :D

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Sarmelino » 31 okt 2017, 23:39

BelminM23 je napisao/la:Može li se među domaće sa dresom Sarajeva? :D
Taman ti i Jelašani u onaj kavez za goste :mrgreen:
Bit ce dobro ako barem u 2. sastavu dođu :kafa:
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la BelminM23 » 01 nov 2017, 01:09

Reprezentativna pauza je, svi će doći vjerovatno. Husref je pametan trener, brine o svemu, ne bih me nimalo čudilo da prvih 45 minuta odradi mu skoro pa prva ekipa.

Drugo su ove utakmice što redovno igraju radnim danom između ligaških utakmica.

Valjda bude lijep dan da uveliča tu predstavu, prošli put solidna posjeta iako je jaka kiša padala i teren užasan bio.

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 01 nov 2017, 12:38

Sarajevo stiže u Tešanj da uveliča TOŠK-ovu proslavu

Pročitaj više na: http://sportsport.ba/bh_fudbal/sarajevo ... avu/257064
Zadnja izmjena: MVN1994, dana/u 12 dec 2017, 13:57, ukupno mijenjano 1 put.
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la SamoTravnik » 01 nov 2017, 13:11

Sad kad vas je sudija osakatio ima li nade da mi upisemo prvu pobjedu ? :lol:

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 01 nov 2017, 13:12

slika

Svaka čast Upravi za ovo! :clap: :clap:
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 01 nov 2017, 13:14

SamoTravnik je napisao/la:Sad kad vas je sudija osakatio ima li nade da mi upisemo prvu pobjedu ? :lol:
Nema :lol:, nama se u gostima svi naguze. :mrgreen:
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 01 nov 2017, 13:15

SamoTravnik je napisao/la:Sad kad vas je sudija osakatio ima li nade da mi upisemo prvu pobjedu ? :lol:
Da se igra u Tesnju imali bi :lol:
TŽV!

Avatar
SejoKejdura
Postovi: 47
Pridružen/a: 29 jul 2017, 19:15
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la SejoKejdura » 01 nov 2017, 23:52

Vaaaj... hvale nas čak i regionalni portali . Općina se hvali kako je € Tešanj (ima istine, do nekle), e pa općino i svi vi u sistemu (privrednici)!!! Ljudi u € čujU i prepoznaju našu pozitivnu priču, koja traje vec 2. god. izvadite čepiće iz ušiju, uključite se u našu priču. Mi kao navijači ne možemo biti ZLATNI sponzori ako hoćemo dobro našem klubu. Uz općinu smo sigurno najveći sponzor kluba. Smješno SISTEM=ATOMCI. A brojke to govore : od početka sezone sa kupom i prijateljskom sa mladom repkom, u kasu smo ubacili 17 000 KM. Do kraja sezone taj broj ce bi ti + 20 000 KM, + sezonske (cirka 3 000) = 40 000 KM.
JEL VAS STID???

Pidaci o brojkama preuzeti sa zvanične FB stranice kluba.
TOŠK u 1. Ligi u prosjeku na domacim utakmicama proda 505 karata.
Sa utakmice protiv Sloga S.H. i Čapljina nema podatak, računao sam na obe utakmice po 400 karata.
TŽV !!!

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 02 nov 2017, 12:51

SejoKejdura je napisao/la:Vaaaj... hvale nas čak i regionalni portali . Općina se hvali kako je € Tešanj (ima istine, do nekle), e pa općino i svi vi u sistemu (privrednici)!!! Ljudi u € čujU i prepoznaju našu pozitivnu priču, koja traje vec 2. god. izvadite čepiće iz ušiju, uključite se u našu priču. Mi kao navijači ne možemo biti ZLATNI sponzori ako hoćemo dobro našem klubu. Uz općinu smo sigurno najveći sponzor kluba. Smješno SISTEM=ATOMCI. A brojke to govore : od početka sezone sa kupom i prijateljskom sa mladom repkom, u kasu smo ubacili 17 000 KM. Do kraja sezone taj broj ce bi ti + 20 000 KM, + sezonske (cirka 3 000) = 40 000 KM.
JEL VAS STID???

Pidaci o brojkama preuzeti sa zvanične FB stranice kluba.
TOŠK u 1. Ligi u prosjeku na domacim utakmicama proda 505 karata.
Sa utakmice protiv Sloga S.H. i Čapljina nema podatak, računao sam na obe utakmice po 400 karata.
Ti to gledaš sa navijačke strane, naravno razumljivo, ali evo da podvučemo paralelu. Real Madrid ti je u sezoni 2013/2014 samo od ulaznica zaradio 113.8 miliona eura, Arsenal u sezoni 2014/2015 zaradio 100,04 miliona dolara. Uzmi npr. Barcelonu, po sponzorskom ugovoru sa Qatar Airways ona je po sezoni dobijala 35 miliona eura, a u sezoni 2014/2015 od ulaznica je inkasirala 88,9 miliona eura. Tako da svugdje su navijači glavni finasijer kluba, nebitno to dali je u pitanju Tešanj, Sarajevo, BiH, Balkan, Evropa. Plus nemoj zaboraviti da Barcalona ima oko 170.000 članova X 177 eura, računica je jasna.

http://www.independent.co.uk/sport/foot ... 24791.html

http://www.realmadrid.com/en/news/2015/ ... r-in-a-row
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 02 nov 2017, 13:01

Ma naravno ba, gotova su vremena kad je drzava finansirala sport. Mi u Tesnju smo kapitalisti, pa trebali bi i taj segment kapitalizma da prihvatimo. Realno potrebnije je napraviti negdje kanalizaciju ili asfalt, ili vodu dovesti u neko selo nego bacati pare na fudbal.
TOSK mora da se finansira od reklama i gledatelja, sve iz privatnog sektora. Glupo je ocekivati da opcina finansira klubove.
TŽV!

Avatar
SejoKejdura
Postovi: 47
Pridružen/a: 29 jul 2017, 19:15
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la SejoKejdura » 02 nov 2017, 18:42

Svjestan sam ja da je vrijeme kapitalizma. Zbog toga sam i napisao to sto sam napisao. Navijaci odradili svoje, stabilizovali klub, priblizili svim navijacima, vratili povjerenje. A svjesni smo koliko jakih kapitalista u Tesnju ima. Neka samo se uloge zamjene. Neka oni placaju vise nego mi, ako nista neka se brate malo daju. Ako nista zasluzili smo ulaz od 3 KM.
TŽV !!!

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 02 nov 2017, 21:09

SejoKejdura je napisao/la:Svjestan sam ja da je vrijeme kapitalizma. Zbog toga sam i napisao to sto sam napisao. Navijaci odradili svoje, stabilizovali klub, priblizili svim navijacima, vratili povjerenje. A svjesni smo koliko jakih kapitalista u Tesnju ima. Neka samo se uloge zamjene. Neka oni placaju vise nego mi, ako nista neka se brate malo daju. Ako nista zasluzili smo ulaz od 3 KM.
Privatnici da funkcionisu na taj nacin davno bi propali. Ovo je pravi put, dokazati privatnicima da se radi o postenoj upravi, pa ce radje i davat pare. Nece niko davat u rupu bez dna. Ima potrebnijih stvari jbg.
TŽV!

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 03 nov 2017, 11:44

atomac123 je napisao/la:
SejoKejdura je napisao/la:Svjestan sam ja da je vrijeme kapitalizma. Zbog toga sam i napisao to sto sam napisao. Navijaci odradili svoje, stabilizovali klub, priblizili svim navijacima, vratili povjerenje. A svjesni smo koliko jakih kapitalista u Tesnju ima. Neka samo se uloge zamjene. Neka oni placaju vise nego mi, ako nista neka se brate malo daju. Ako nista zasluzili smo ulaz od 3 KM.
Privatnici da funkcionisu na taj nacin davno bi propali. Ovo je pravi put, dokazati privatnicima da se radi o postenoj upravi, pa ce radje i davat pare. Nece niko davat u rupu bez dna. Ima potrebnijih stvari jbg.
Dobri rezultati diktiraju kako posjetu tako i sponzore. To je sva logika, želio to neko shvatiti ili ne. I još nešto, glupo je govoriti da tešanjski privrednici "trebaju" financirati klub, to je zapravo njihova dobra volja, hoće/neće, oni nisu obavezni da daju marke u klub, svakako niko od njih i ne prati TOŠK, sutra da TOŠK ispadne u drugu ligu, niko se od njih neće ni počešat za guzicu, dok bi mi (navijači, simpatizeri) sebi kosu počupali na glavi.

Zato ponavljam opet, navijači/simpatizeri su svugdje glavni financijski oslonac, i to kroz članske, ulaznice, Fan shop. Uprava treba da radi na privlačenju da što više ljudi dolazi na Luke, i to ne samo iz Tešnja, nego i iz Jelaha, Usore, Šija, Miljanovaca itd. Pohvalno je ovo što je škola iz Kaloševića posjetila klub, treba sa tim trendom nastaviti barem svaki drugi mjesec, ako postoji mogućnost, da djeca posjećuju klub iz gore nabrojanih mjesta. Pa prodaja navijačkih rekvizita, šalova, dresova, druženje sa igračima, izvlačenje ulaznica u školama kroz neko takmičenje itd.

Što se tiče sponzora, nebi bilo loše ih podjeliti na tzv. zlatne, srebrene, bronzane te medijske. Zlatni su dužni da po sezoni daju od 20 - 40 hiljada, srebreni 10 - 20 hiljada , bronzani od 1.000 do 10 hiljada. Pa onda medijski partneri su dužni da rade na popularizaciji kluba, da prave video priloge, pišu hvalospjeve itd. I sponzore ne treba tražiti samo u Tešnju, čekati njihovu milostinju i da se njima *urac digne, nego i na Jelahu, Žabljaku, Matuzićima, Maglaju, Derventi, Šijama itd. Svakako klub ne može ništa tu izgubiti, a može samo dobiti.
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 03 nov 2017, 23:02

Fenjeraš Travnik dočekuje TOŠK iz Tešnja, Tešnjaci su u prošlom kolu, nakon dvije gostujuće pobjede, kiksali kod kuće (Orašje). Sigurno će se puleni trenera Denisa Sadikovića puno potruditi, bez obzira na trenutni plasman Travnika, da postignu povoljan rezultat na Piroti.

Travnik: Travnik-TOŠK, Darko Gedžić (Brčko), Nisad Ahmetašević (Gradačac) i Nikola Bošnjak (Pelagićevo), Kenan Bajraktarević (Orašje), Halim Stupac (Bihać), Sead Muratović
Izvor: S.portske.ba

Čitam iz Travnika najavljuju neku pobjedu, a maksimalno su osakaćeni u napadu, zbog žutim kartona neće igrati Rastoka i Fočo, kao i suspendovanih Rovčanina i Vile.
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la SamoTravnik » 04 nov 2017, 00:07

MVN1994 je napisao/la:
Fenjeraš Travnik dočekuje TOŠK iz Tešnja, Tešnjaci su u prošlom kolu, nakon dvije gostujuće pobjede, kiksali kod kuće (Orašje). Sigurno će se puleni trenera Denisa Sadikovića puno potruditi, bez obzira na trenutni plasman Travnika, da postignu povoljan rezultat na Piroti.

Travnik: Travnik-TOŠK, Darko Gedžić (Brčko), Nisad Ahmetašević (Gradačac) i Nikola Bošnjak (Pelagićevo), Kenan Bajraktarević (Orašje), Halim Stupac (Bihać), Sead Muratović
Izvor: S.portske.ba

Čitam iz Travnika najavljuju neku pobjedu, a maksimalno su osakaćeni u napadu, zbog žutim kartona neće igrati Rastoka i Fočo, kao i suspendovanih Rovčanina i Vile.
U napadu ce zaigrati momak od 17 godina, najjaci igrac omladinskog pogodna vec par godina uzastopno. Nadam se da ce se odmah sutra i upisati u listu strijelaca. :D

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 04 nov 2017, 08:45

MVN1994 je napisao/la:
Fenjeraš Travnik dočekuje TOŠK iz Tešnja, Tešnjaci su u prošlom kolu, nakon dvije gostujuće pobjede, kiksali kod kuće (Orašje). Sigurno će se puleni trenera Denisa Sadikovića puno potruditi, bez obzira na trenutni plasman Travnika, da postignu povoljan rezultat na Piroti.

Travnik: Travnik-TOŠK, Darko Gedžić (Brčko), Nisad Ahmetašević (Gradačac) i Nikola Bošnjak (Pelagićevo), Kenan Bajraktarević (Orašje), Halim Stupac (Bihać), Sead Muratović
Izvor: S.portske.ba

Čitam iz Travnika najavljuju neku pobjedu, a maksimalno su osakaćeni u napadu, zbog žutim kartona neće igrati Rastoka i Fočo, kao i suspendovanih Rovčanina i Vile.
Sta je s nama? Jel se Krso oporavio?
TŽV!

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 04 nov 2017, 18:53

Ovo od danas je nepotrebno i komentarisat. Cestitam Travniku na pobjedi, realno i jedna i druga ekipa zasluzuju da ispadnu, goru utakmicu u zivotu nisam gledao. Penal, evo nek kazu Travnicani, a pogledat cemo ponovo na snimku. Nepotrebno komentarisat.
Na stranu penal, bez Krsica i Hambeta smo nula. Ovom Travniku smo danas trebali uvalit tricu u prvom poluvremenu.
TŽV!

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.