NK TOŠK Tešanj

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
romaaaa
Postovi: 259
Pridružen/a: 01 mar 2011, 12:20
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la romaaaa » 25 sep 2017, 15:42

combe je napisao/la:
romaaaa je napisao/la:Fino smo odigrali da je Krsic igrao sigurno bi iskoristio neku od onih prilika.Zvijezda losa nisu ni do koljena Slogi. Valjda je vrijeme za prvi bod /ove za vikend na strani.
Da su Cvija i Kokot igrali mozda bi i mi dobili. Tako da "sta bi bilo kad bi bilo" okaci macku o rep.
A to ni do koljena Slogi ne mozes suditi po jednoj utakmici. Iako i ja mislim da je Sloga igracki kvalitetnija od nas do sada to bodovno nisu pokazali. Cak sta vise kada su kod nas izgubili 2 kolo nisu nista pokazali.
Mi ce mo se boriti do kraja pa sta Bog da. A vi se okrenite svojim problemima jer sigurno ih imate. Puno vise problema od toga ko je bolji Zvijezda ili Sloga. Jer ipak vama je bod protiv nas kod kuce veci uspjeh nego nama bod protiv vas na gostovanju.
Bas ti je razmisljanje ko u Combeta.Nas je Sloga nadigrala prije 2 kola i cestitano je ekipi na zasluzenoj pobijedi .Ti ako imas imalo realnosti trebas priznat da ste losij i od Olimica i Sloge al eto vidjet cemo vas.Nase probleme Combe ostavi nama i morate se naucit kulturi do godine lijep pozdrav.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la combe » 25 sep 2017, 16:17

Ti ocigledno citas sta tebi pase. Pa ja sam i napisao da je po meni Sloga kvalitetnija od nas. Ali isto tako da ta Sloga nije pokazala nista protiv nas u Gradaccu. Tako da na osnovu jedne utakmice tesko mozes dat sud o nekome. Ni ti o nama ni ja o Slogi. Ovo sam pisao iz razloga jer vecina vas iz Tesnja vec 10 dana potencira Sloga je bolja od Zvijezde, ne znam cemu to.
A sto se tice kulture vi ne mate sta pricat. Dobro se sjeti utakmice od prije 10-ak godina(ako imas dovoljno godina da si to mogao gledat, mada cisto sumnjam) u Tesnju. Kada ste protiv nas napravili prekid vec nakon 20 minuta. Nema sta niste radili od udaranja sudije, oduzimanja kamere nasem kamermanu do gadanja nasih navijaca. Toliko o vasoj kulturi. U ostalom bujrum druze u Gradacac na proljece ko sto mi dolazimo na gostovanja sa nasim klubom. A manje serundanja preko foruma.

Avatar
SejoKejdura
Postovi: 47
Pridružen/a: 29 jul 2017, 19:15
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la SejoKejdura » 25 sep 2017, 16:30

Tesanj pamti 2 prekida. Jedan prije 10 god a drugi prije 59 god. Oba prekida protiv Zvijezde. Toliko o vasem postenju i napadanju Sloge i Azmira. Lice ovaj put niste imali sudije i niste dobili.
TŽV !!!

Avatar
romaaaa
Postovi: 259
Pridružen/a: 01 mar 2011, 12:20
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la romaaaa » 25 sep 2017, 16:47

combe je napisao/la:Ti ocigledno citas sta tebi pase. Pa ja sam i napisao da je po meni Sloga kvalitetnija od nas. Ali isto tako da ta Sloga nije pokazala nista protiv nas u Gradaccu. Tako da na osnovu jedne utakmice tesko mozes dat sud o nekome. Ni ti o nama ni ja o Slogi. Ovo sam pisao iz razloga jer vecina vas iz Tesnja vec 10 dana potencira Sloga je bolja od Zvijezde, ne znam cemu to.
A sto se tice kulture vi ne mate sta pricat. Dobro se sjeti utakmice od prije 10-ak godina(ako imas dovoljno godina da si to mogao gledat, mada cisto sumnjam) u Tesnju. Kada ste protiv nas napravili prekid vec nakon 20 minuta. Nema sta niste radili od udaranja sudije, oduzimanja kamere nasem kamermanu do gadanja nasih navijaca. Toliko o vasoj kulturi. U ostalom bujrum druze u Gradacac na proljece ko sto mi dolazimo na gostovanja sa nasim klubom. A manje serundanja preko foruma.
Legendo moja imam sigurno vise godina od tebe posto vidim da se lozis na Combeta mislim da imas max 15 godina.Tad je sudija dosao s vama i svasta ste skandirali zato ste i prosli kako ste prosli.Jucer jedan vas supak govori nasem navijacu pop***ovaj nas mu se smije i ko ima vise kulture?Dolazili su i Rudarovi navijaci pa nisu srali normalno ispraceni aplauzom ko i vi mada niste zasluzili.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 25 sep 2017, 16:51

combe je napisao/la:
romaaaa je napisao/la:Fino smo odigrali da je Krsic igrao sigurno bi iskoristio neku od onih prilika.Zvijezda losa nisu ni do koljena Slogi. Valjda je vrijeme za prvi bod /ove za vikend na strani.
Da su Cvija i Kokot igrali mozda bi i mi dobili. Tako da "sta bi bilo kad bi bilo" okaci macku o rep.
A to ni do koljena Slogi ne mozes suditi po jednoj utakmici. Iako i ja mislim da je Sloga igracki kvalitetnija od nas do sada to bodovno nisu pokazali. Cak sta vise kada su kod nas izgubili 2 kolo nisu nista pokazali.
Mi ce mo se boriti do kraja pa sta Bog da. A vi se okrenite svojim problemima jer sigurno ih imate. Puno vise problema od toga ko je bolji Zvijezda ili Sloga. Jer ipak vama je bod protiv nas kod kuce veci uspjeh nego nama bod protiv vas na gostovanju.
Svaka cast Zvijezdi, gospodski klub. Hvala na poklonu i sretjo u nastavku sezone.
Mi se okrecemo Jedinstvu, probat donijet sta prvi put sa strane. Nije nemoguce.
TŽV!

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la ASD » 25 sep 2017, 17:06

atomac123 je napisao/la:
combe je napisao/la:
romaaaa je napisao/la:Fino smo odigrali da je Krsic igrao sigurno bi iskoristio neku od onih prilika.Zvijezda losa nisu ni do koljena Slogi. Valjda je vrijeme za prvi bod /ove za vikend na strani.
Da su Cvija i Kokot igrali mozda bi i mi dobili. Tako da "sta bi bilo kad bi bilo" okaci macku o rep.
A to ni do koljena Slogi ne mozes suditi po jednoj utakmici. Iako i ja mislim da je Sloga igracki kvalitetnija od nas do sada to bodovno nisu pokazali. Cak sta vise kada su kod nas izgubili 2 kolo nisu nista pokazali.
Mi ce mo se boriti do kraja pa sta Bog da. A vi se okrenite svojim problemima jer sigurno ih imate. Puno vise problema od toga ko je bolji Zvijezda ili Sloga. Jer ipak vama je bod protiv nas kod kuce veci uspjeh nego nama bod protiv vas na gostovanju.
Svaka cast Zvijezdi, gospodski klub. Hvala na poklonu i sretjo u nastavku sezone.
Mi se okrecemo Jedinstvu, probat donijet sta prvi put sa strane. Nije nemoguce.
Protiv Jedinstva ste apsolutni favorit, tri boda su vam imperativ.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 25 sep 2017, 20:38

Sto Krso nije igrao, povreda, kartoni? Zaboravih pitat.
TŽV!

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 25 sep 2017, 21:17

atomac123 je napisao/la:Sto Krso nije igrao, povreda, kartoni? Zaboravih pitat.
Kartoni, tako sam ja čuo...
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

Avatar
romaaaa
Postovi: 259
Pridružen/a: 01 mar 2011, 12:20
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la romaaaa » 25 sep 2017, 22:31

atomac123 je napisao/la:Sto Krso nije igrao, povreda, kartoni? Zaboravih pitat.
Povreda je u pitanju los teren u Jajcu dao rezultate i Skulic je povrijeden.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 26 sep 2017, 06:04

Dobro nadam se da igra u Bihacu. Uvjeren sam da mozemo nesto napravit tamo.
TŽV!

Avatar
romaaaa
Postovi: 259
Pridružen/a: 01 mar 2011, 12:20
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la romaaaa » 26 sep 2017, 12:06

atomac123 je napisao/la:Dobro nadam se da igra u Bihacu. Uvjeren sam da mozemo nesto napravit tamo.
I bod bi bio dobar bitno ne izgubit pa sledece kolo docekat Olimpik.Tosk je stvarno dobio najtezi raspored u proljetnom dijelu ce bit lakse .

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 26 sep 2017, 13:49

romaaaa je napisao/la:
atomac123 je napisao/la:Dobro nadam se da igra u Bihacu. Uvjeren sam da mozemo nesto napravit tamo.
I bod bi bio dobar bitno ne izgubit pa sledece kolo docekat Olimpik.Tosk je stvarno dobio najtezi raspored u proljetnom dijelu ce bit lakse .
Sad bih potpisao bod, a ipak se nadam sva 3. Samo da ne dobijemo rane golove, to nas uvijek unisti.
TŽV!

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 26 sep 2017, 16:07

Idemo ekipi koja je najvise golova primila u ligi, a dala najmanje poslije Travnika. Nakon katastrofalnog rasporeda igramo sa ekipom koja je objektivno losija od nas i mislim da moramo izvuci pozitivan rezultat. Nadam se da ce nam ova fino odigrana utakmica sa Zvijezdom dati malo krila.
TŽV!

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 26 sep 2017, 17:48

Idemo bez Gafe u Bihać, sa X bi bio i više nego zadovoljan, ne treba Jedinstvo tek tako olahko shvatati, oni su kod kuće izgubili samo od Olimpika, dok su slavili protiv Igmana i Metaljegea (kako se već izgovara). Zato oprezno, ući čvrsto u utakmicu i čuvati svoj gol, a preko kontri ganjati nešto više ako se ukaže mogućnost za to.
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

Avatar
romaaaa
Postovi: 259
Pridružen/a: 01 mar 2011, 12:20
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la romaaaa » 26 sep 2017, 18:32

MVN1994 je napisao/la:Idemo bez Gafe u Bihać, sa X bi bio i više nego zadovoljan, ne treba Jedinstvo tek tako olahko shvatati, oni su kod kuće izgubili samo od Olimpika, dok su slavili protiv Igmana i Metaljegea (kako se već izgovara). Zato oprezno, ući čvrsto u utakmicu i čuvati svoj gol, a preko kontri ganjati nešto više ako se ukaže mogućnost za to.
Steta za Gafu bio je jedan od najboljih protiv Zvijezde.Hocel Krsic igrat protiv Jedinstva znal iko?

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 26 sep 2017, 21:13

Sta je s Gafom, zuti?
TŽV!

Avatar
romaaaa
Postovi: 259
Pridružen/a: 01 mar 2011, 12:20
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la romaaaa » 26 sep 2017, 22:19

Jesu zuti.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 27 sep 2017, 06:07

Prema vidjenom u nedjelju nadam se da ce Hanka od prve, svidjelo mi se kako smo proigrali kad je usao. Moram i Mrgudu pohvalit, dobar je bio.
TŽV!

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 28 sep 2017, 21:18

U subotu igramo sa bihaćkim Jedinstvom:

slika

Nogometni klub Jedinstvo iz Bihaća je jedan od najstarijih nogometnih klubova u Bosni i Hercegovini. Osnovan je 1919. godine. Prvi igrači su bili učenici bihaćke Gimnazije koji su ovu igru donijeli iz Zagreba.

Nakon završetka drugog svjetskog rata 1945. godine ponovo je održana osnivačka skupština kluba, a za predsjednika je izabran Božo Popović. Godine 1946. Jedinstvo igra u Republičkoj ligi BiH zajedno sa sarajevskim Torpedom, mostarskim Veležom, zeničkim Čelikom, tuzlanskom Slobodom i dr. Dvije sezone igraju u Republičkoj ligi BiH da bi u sezoni 1948./49. godine ispali te natjecanje nastavili u Banjalučkoj regionalnoj ligi. Nakon skoro dva desetlječa igranja u regionalnoj ligi Jedinstvo u sezoni 1967./68. preko kvalifikacija postaje članom Druge nogometne lige Jugoslavije na čelu sa tadašnjim predsjednikom Bekirom Kadićem. S većim ili manjim uspjehom u drugoj ligi Jedinstvo ostaje do početka 1980-ih kada počinje padati.

Nakon rata u BiH Jedinstvo nakon kvalifikacija igra u Prvoj ligi NSBiH koju su osvojili u sezoni 2000./01. Najveći uspjesi u poslijeratnom periodu im je nastup u Intertoto kupu 1999. godine. Tada su u prvom kolu u dvije utakmice bili bolji od momčadi GÍ Gøta s Farskih otoka (0:1, 3:0), dok su u drugom kolu dva puta poraženi od rumunjskog predstavnika Ceahlăula (1:2, 1:3). U Premijer ligi BiH natjecali su u sezoni 2002./03. kada ispadaju u Prvu ligu FBiH. U najviši rang nogometnih natjecanja u BiH vraćaju se u sezoni 2004./05. Iz Premijer lige kao petnaestoplasirana momčad ispadaju u sezoni 2007./08. Trenutačno se natječe u 1. ligi FBiH.

Stadion kluba je Stadion pod Borićima sa 8000 mjesta.

slika
slika
TŽV!

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 30 sep 2017, 16:25

Jedinstvo - TOSK 1-2 poluvrijeme
Ubismo ih al sudija nas povaljuje. Valjda cemo uspjet odnijet 3 boda iz Bihaca, zasluzili smo.
TŽV!

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.