NK TOŠK Tešanj

Moderator/ica: GracanicaAA

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 22 avg 2017, 06:07

SejoKejdura je napisao/la:Čamdzić nece igrati. Mali se jos nije prebacio na modul 1. Lige, jos uvjek je u 2.
Lik lumpuje pred tekmu do u jutro. To nije profesionalizam a trener to zna.
A Mrguda i Skulic su se prebacivali u Budvi na modul Prve lige dok su ostali trenirali? :urnebes:
TŽV!

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 22 avg 2017, 18:14

Da je nama nekog trenera sa autoritetom, nekog Srbina, koji će rastjerati sve te alkose i nargila likove iz kluba, sve do jednog. Bez toga nema napretka, ili ga barem ja ne vidim. Čuj klub mora čekati da se neki lik prebaci na modul 1 lige, eeej čekati, pa ko koga za*ebava ovdje, klub ga plaća a on prst u uho, para kapa svaki mjesec u džep. Pa to ni jedan iole ozbiljan klub nebi sebi dozvolio. Ako taj Čamdžić krši klubsku disciplinu, pokrenuti disciplinski postupak protiv njega, te tražiti raskid ugovora ne njegovu štetu. Pa ćemo vidjeti ko je glavni, tako se zavodi autoritet na i van terena, i to može imati jedino pozitivni šok na ekipu, nikako negativan.
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

Avatar
SejoKejdura
Postovi: 47
Pridružen/a: 29 jul 2017, 19:15
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la SejoKejdura » 22 avg 2017, 18:26

Sta pričaš ba? Objasnio sam ti što mali ne igra i šta popuješ sada? Kakav srbin? Šta to pričaš, dozovi se...
TŽV !!!

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 22 avg 2017, 19:18

SejoKejdura je napisao/la:Sta pričaš ba? Objasnio sam ti što mali ne igra i šta popuješ sada? Kakav srbin? Šta to pričaš, dozovi se...
Zaobići me momče.:arrow: Nemoj meni govoriti šta i kako, za mjesec dana možete me komotno citirati i na forumu i na FB, :kafa: pola igrača na platnom spisku a ne igra, razlog, objašnjenje. Čamdžić ne igra zbog pijančenja svakog vikenda, OK, pa šta sad, jel platu dobija, dobija, nazire li se kraj njegovom lumbovanju :?: Srpski stučnjaci su puno kvalitetniji od "naših", kad ih već ne simpatišeš, rezultati govore svoje, u svim sportskim disciplinama. ;) Još nešto, da je bogdom nama još Srba u timu kao što su Kršić, možda bi koji bod i osvojili, ali nemoj, bolje je ovako jer ipak (Bošnjačka) čaršija se pita. :!:
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 22 avg 2017, 19:41

MVN1994 je napisao/la:
SejoKejdura je napisao/la:Sta pričaš ba? Objasnio sam ti što mali ne igra i šta popuješ sada? Kakav srbin? Šta to pričaš, dozovi se...
Zaobići me momče.:arrow: Nemoj meni govoriti šta i kako, za mjesec dana možete me komotno citirati i na forumu i na FB, :kafa: pola igrača na platnom spisku a ne igra, razlog, objašnjenje. Čamdžić ne igra zbog pijančenja svakog vikenda, OK, pa šta sad, jel platu dobija, dobija, nazire li se kraj njegovom lumbovanju :?: Srpski stučnjaci su puno kvalitetniji od "naših", kad ih već ne simpatišeš, rezultati govore svoje, u svim sportskim disciplinama. ;) Još nešto, da je bogdom nama još Srba u timu kao što su Kršić, možda bi koji bod i osvojili, ali nemoj, bolje je ovako jer ipak (Bošnjačka) čaršija se pita. :!:
Kakve ti gluposti pises, kakve veze ima jel ko Srbin il sta je vec :rol:
Slazem se da treba neko s mudima (trener, predsjednik, bilo ko), TOSK nikad takvog nije ni imo, vazda su igraci pijani hodali gradom, dolazilo se mahmurno na utakmice, cak se lumpovalo zajedno s njima (igraci i trener skupa)... Cak je jedan kafic i "tradicionalan" subotom, svaka subota je njihova. A ako bi se nedjeljom igralo, ni to nije problem, "slave" dan ranije pa mahmurni il pijani na utakmicu. Al to je moglo u onoj ligi sa Zupcom i Orlicem, a sad vec ne moze. Ja sam davno govorio, klub moze bit amaterski il profesionalni. U amaterskom klubu nek dobijaju 100-200 km i nek igraju za svoju dusu i nek rade sta hoce. S primanjima kakva sad imaju, mi smo profesionalni klub. A profesionalni sportas ne smije alkoholu prismrdit, cigare batalit, nema zajebancije. Nabio bi im onu nargilu do grla da sam Remetic i da mu stolica od nje zavisi. J*ebla ih sisa i piva kako ih nije stid..
TŽV!

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 22 avg 2017, 20:33

atomac123 je napisao/la:
MVN1994 je napisao/la:
SejoKejdura je napisao/la:Sta pričaš ba? Objasnio sam ti što mali ne igra i šta popuješ sada? Kakav srbin? Šta to pričaš, dozovi se...
Zaobići me momče.:arrow: Nemoj meni govoriti šta i kako, za mjesec dana možete me komotno citirati i na forumu i na FB, :kafa: pola igrača na platnom spisku a ne igra, razlog, objašnjenje. Čamdžić ne igra zbog pijančenja svakog vikenda, OK, pa šta sad, jel platu dobija, dobija, nazire li se kraj njegovom lumbovanju :?: Srpski stučnjaci su puno kvalitetniji od "naših", kad ih već ne simpatišeš, rezultati govore svoje, u svim sportskim disciplinama. ;) Još nešto, da je bogdom nama još Srba u timu kao što su Kršić, možda bi koji bod i osvojili, ali nemoj, bolje je ovako jer ipak (Bošnjačka) čaršija se pita. :!:
Kakve ti gluposti pises, kakve veze ima jel ko Srbin il sta je vec :rol:
Slazem se da treba neko s mudima (trener, predsjednik, bilo ko), TOSK nikad takvog nije ni imo, vazda su igraci pijani hodali gradom, dolazilo se mahmurno na utakmice, cak se lumpovalo zajedno s njima (igraci i trener skupa)... Cak je jedan kafic i "tradicionalan" subotom, svaka subota je njihova. A ako bi se nedjeljom igralo, ni to nije problem, "slave" dan ranije pa mahmurni il pijani na utakmicu. Al to je moglo u onoj ligi sa Zupcom i Orlicem, a sad vec ne moze. Ja sam davno govorio, klub moze bit amaterski il profesionalni. U amaterskom klubu nek dobijaju 100-200 km i nek igraju za svoju dusu i nek rade sta hoce. S primanjima kakva sad imaju, mi smo profesionalni klub. A profesionalni sportas ne smije alkoholu prismrdit, cigare batalit, nema zajebancije. Nabio bi im onu nargilu do grla da sam Remetic i da mu stolica od nje zavisi. J*ebla ih sisa i piva kako ih nije stid..
Višegodišnje praćenje Premijer lige BiH, kao i praćenje 1 lige federacije od sezone 2010/2011 daje mi za pravo da svoju "glupost", kako ti kažeš, mada bi ja to nazvao konstataciju, itekako potvrdim neoborivim činjenicama, mada mi to pravila foruma ne dozvoljavaju, ali na kafi tebi ili nekom desetom mogu itekako to ispredavati. Plus na to kao neko ko je proveo dio mladosti u gradu gdje su većinom Srbi živjeli te upoznao njihov mentalitet i stil života gdje se od malih nogu uče neke stvari koje se koriste tokom cijelog života i primjenjuju u svim sferama života. A kao apsolvent historije gdje se obrađuje kultura i politička historija svih naroda kroz povijest itekako sam upoznat, vjerovatno više nego ti i veći dio foruma, o Srbima i njihovom duhovnom odguju kao i višestoljetnom teškom životu na selu koji je itekako "genetski" urezao u njih.

Da ti to ukratko predočin Srbi imaju muda, agresivnost, pobjednički mentalitet, đikani su, posvećeni su radu, a ako ih fino platiš najbolje će ti se odužiti. (Historijska utvrđena činjenica) :bih:
Zadnja izmjena: MVN1994, dana/u 22 avg 2017, 23:58, ukupno mijenjano 1 put.
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Post Postao/la MVN1994 » 22 avg 2017, 20:40

Umalo da zaboravim postaviti ovo.:mrgreen:

JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

Avatar
SejoKejdura
Postovi: 47
Pridružen/a: 29 jul 2017, 19:15
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la SejoKejdura » 23 avg 2017, 17:58

Profesore, drži se ti svoje škole :opaopa:
TŽV !!!

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 23 avg 2017, 19:42

SejoKejdura je napisao/la:Profesore, drži se ti svoje škole :opaopa:
I ja kazem :lol:
TŽV!

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Post Postao/la MVN1994 » 24 avg 2017, 13:07

Juniori NK Toška izgubili od NK Napretka Šije 3-3 (penali 3-5). Što li nema obavljesti, sramota objaviti ili ?? :hmmmmm:
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re:

Post Postao/la atomac123 » 24 avg 2017, 15:14

MVN1994 je napisao/la:Juniori NK Toška izgubili od NK Napretka Šije 3-3 (penali 3-5). Što li nema obavljesti, sramota objaviti ili ?? :hmmmmm:
Evo i ja bas gledam, kontam sta li je bilo pa ne objavljuju :roll: radi li iko ista u tom omladinskom pogonu
TŽV!

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 24 avg 2017, 16:36

I onda počnu famozne čaršijske floskule treba samo našu djecu forsirati u prvom timu, a ovamo gube od svakog sela i zabiti. Jadno bgm jadno.
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

Avatar
SejoKejdura
Postovi: 47
Pridružen/a: 29 jul 2017, 19:15
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la SejoKejdura » 24 avg 2017, 17:47

MVN1994
Nepročitan post24 avg 2017, 13:07

Juniori NK Toška izgubili od NK Napretka Šije 3-3 (penali 3-5). Što li nema obavljesti, sramota objaviti ili ?? :hmmmmm:

Liče hajde ba razguli sa teme, bezze širiš negativnu energiju. Jel ti to cilj? Ako je, imas klubanu ili u čaršiji zaustavi ljude i reci im u lice što imaš. Ali ne, ti si pi.da, i samo imas potrebu da se istreseš. Poštujem, ali razligu sa teme.
TŽV !!!

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 24 avg 2017, 18:05

SejoKejdura je napisao/la:MVN1994
Nepročitan post24 avg 2017, 13:07

Juniori NK Toška izgubili od NK Napretka Šije 3-3 (penali 3-5). Što li nema obavljesti, sramota objaviti ili ?? :hmmmmm:

Liče hajde ba razguli sa teme, bezze širiš negativnu energiju. Jel ti to cilj? Ako je, imas klubanu ili u čaršiji zaustavi ljude i reci im u lice što imaš. Ali ne, ti si pi.da, i samo imas potrebu da se istreseš. Poštujem, ali razligu sa teme.
:stop: Molim lijepo da me od sad oslovljavaš sa profesore. Hvala.
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 24 avg 2017, 18:57

SejoKejdura je napisao/la:MVN1994
Nepročitan post24 avg 2017, 13:07

Juniori NK Toška izgubili od NK Napretka Šije 3-3 (penali 3-5). Što li nema obavljesti, sramota objaviti ili ?? :hmmmmm:

Liče hajde ba razguli sa teme, bezze širiš negativnu energiju. Jel ti to cilj? Ako je, imas klubanu ili u čaršiji zaustavi ljude i reci im u lice što imaš. Ali ne, ti si pi.da, i samo imas potrebu da se istreseš. Poštujem, ali razligu sa teme.
Upravu je ovdje, cuj izgubit od Napretka.. I onda sto nasa djeca ne igraju, kuknjava po carsiji... Nema smisla
TŽV!

Avatar
SejoKejdura
Postovi: 47
Pridružen/a: 29 jul 2017, 19:15
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la SejoKejdura » 25 avg 2017, 10:02

Ko to govori daj nasu djecu? To se u ovoj ligi niti moze traziti niti tko trazi. Pokupilinsmo sve sto valja u susjedstvu i opet nije dovoljno. Ne sirite dezinformacije da se po carsiji prica daj nasu djecu. To je cista laz.
TŽV !!!

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 25 avg 2017, 10:32

Haha ne lupaj, znas dobro ko sta prica al hajd, manjina je to uvijek.
TŽV!

Avatar
SejoKejdura
Postovi: 47
Pridružen/a: 29 jul 2017, 19:15
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la SejoKejdura » 25 avg 2017, 11:19

Daj ime ko trazi nasu djecu? Ja to nisam cuo od one godine kada smo jedva opstali u 2. Ligi sa nasom djecom. Imena pa cu vam vjerovati da ste uopste iz Tesnja.
TŽV !!!

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 25 avg 2017, 12:15

SejoKejdura je napisao/la:Daj ime ko trazi nasu djecu? Ja to nisam cuo od one godine kada smo jedva opstali u 2. Ligi sa nasom djecom. Imena pa cu vam vjerovati da ste uopste iz Tesnja.
Jest napravio sam ovu temu i pisem na njoj od 2013 i tebi cu se sad pravdat odakle sam. Eto pogledaj post na fb kad smo izgubili od Rudara pa ces vidjet ko sta pise, a ti isti pricaju i po carsiji.
TŽV!

Kapetan
Postovi: 741
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Kapetan » 25 avg 2017, 12:56

Poderite ih, Capljina je jako samo kad ogra kuci, u gostima su sprdacina. :bih:

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.