NK TOŠK Tešanj

Moderator/ica: GracanicaAA

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re:

Post Postao/la atomac123 » 16 sep 2017, 17:04

MVN1994 je napisao/la:I kažu treba podržati ove momke!
6 igraca nama treba za opstanak mi ni mum!
TŽV!

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 16 sep 2017, 18:25

Kraj 4-1
Krsic
TŽV!

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 16 sep 2017, 18:30

Na devedesetogodišnjicu postojanja kluba ovako ga sramotiti svake sedmice, stvarno nemam riječi.
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Post Postao/la MVN1994 » 16 sep 2017, 18:58

Uvjerljiva je bila ekipa Metalleghea, koja je na Mračaju stigla do prve ovosezonske pobjede i to sa uvjerljivim rezultatom 4:1 protiv nemoćnog TOŠK-a iz Tešnja. Poveli su domaći preko Fejzića u sedmoj minuti, a ubrzo je Handžić na ubačaj Kovača povisio na 2:0. Izabranici Denisa Sadikovića tu su doslovno razbijeni, a trijumf je Jajčanima ovjerio Pljevljak golom u nastavku. U završnici meča Kršić je smanjio na 3:1, da bi već u sljedećem napadu Fejzić pogodio za konačnih 4:1.

Metalleghe - TOŠK 4:1 NK Metalleghe BSI: Ramić, Radulović, Pljevljak, Smajić, Tankuljić, Alispahić, Handžić, Kovač, Kukavica, Fejzić, Hreljić.
NK TOŠK: Strika, Bijedić, Navrboc, Hodžić, Kurdić, Kršić, Maglić, Gafurović, Lukomirak, Hankić, Skulić.

Pročitaj više na: http://sportsport.ba/bh_fudbal/nova-pob ... k-a/252013
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Post Postao/la MVN1994 » 17 sep 2017, 13:34

Suljić bio suspendovan čitavih 7 dana, svaka čast upravo :tokralju: , očekujem da mu date i kapitensku, jer je ipak on jedan od naših najboljih igrača i najviše se trudi. :tokralju: :urnebes:
Još imate obraza ovo objavljivati i time pravdati svoj neuspjeh! :thumbdown: :thumbdown: :puke:
slika
(Ime sam cenzurisao iz poštovanja prema momku, koji je dao ove pare, da mu se ime ne provlači bezveze kroz raspravu.)
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re:

Post Postao/la atomac123 » 17 sep 2017, 13:56

MVN1994 je napisao/la:Suljić bio suspendovan čitavih 7 dana, svaka čast upravo :tokralju: , očekujem da mu date i kapitensku, jer je ipak on jedan od naših najboljih igrača i najviše se trudi. :tokralju: :urnebes:
Još imate obraza ovo objavljivati i time pravdati svoj neuspjeh! :thumbdown: :thumbdown: :puke:
slika
(Ime sam cenzurisao iz poštovanja prema momku, koji je dao ove pare, da mu se ime ne provlači bezveze kroz raspravu.)
Sto ne mogu ove patetike :puke:
To je logicno, igras dobro podrzavamo, ne igras, ne podrzavamo. Halo ba to vam je posao, ni doktora niko ne podrzava kad mu pacijent umre, ni gradjevinca niko ne podrzava kad mu zid lose ispadne, ni pravnika kad izgubi spor. Nije ovo merhamet ba dozovite se malo.
Evo citam da je UO dao mandat na raspolaganje. Na stranu sve ovo, mislim da ne treba ici tako daleko. Ovaj UO odlicno radi, nikad nije bilo ovako transparentno, samo bi ja prosirio UO sa par jakih ljudi da ovo iznesu do kraja. Ko bude htio naravno. Nadam se da ce se ici u tom pravcu. Patetika ne treba, treba se ozbiljno radit i rezultati ce doci.
TŽV!

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Vijadukt » 17 sep 2017, 14:01

Ljudi radite na infrastrukturi. Nije sramota ispasti iz lige, sramota je napustiti a ne ostaviti nista iza sebe.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: Re:

Post Postao/la MVN1994 » 17 sep 2017, 14:02

atomac123 je napisao/la:
MVN1994 je napisao/la:Suljić bio suspendovan čitavih 7 dana, svaka čast upravo :tokralju: , očekujem da mu date i kapitensku, jer je ipak on jedan od naših najboljih igrača i najviše se trudi. :tokralju: :urnebes:
Još imate obraza ovo objavljivati i time pravdati svoj neuspjeh! :thumbdown: :thumbdown: :puke:
slika
(Ime sam cenzurisao iz poštovanja prema momku, koji je dao ove pare, da mu se ime ne provlači bezveze kroz raspravu.)
Sto ne mogu ove patetike :puke:
To je logicno, igras dobro podrzavamo, ne igras, ne podrzavamo. Halo ba to vam je posao, ni doktora niko ne podrzava kad mu pacijent umre, ni gradjevinca niko ne podrzava kad mu zid lose ispadne, ni pravnika kad izgubi spor. Nije ovo merhamet ba dozovite se malo.
Evo citam da je UO dao mandat na raspolaganje. Na stranu sve ovo, mislim da ne treba ici tako daleko. Ovaj UO odlicno radi, nikad nije bilo ovako transparentno, samo bi ja prosirio UO sa par jakih ljudi da ovo iznesu do kraja. Ko bude htio naravno. Nadam se da ce se ici u tom pravcu. Patetika ne treba, treba se ozbiljno radit i rezultati ce doci.
Vala baš. :crazy:
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 17 sep 2017, 14:11

Vijadukt je napisao/la:Ljudi radite na infrastrukturi. Nije sramota ispasti iz lige, sramota je napustiti a ne ostaviti nista iza sebe.
Nece ovaj UO nigdje, nije ovo do njih. Igraci su problem.
TŽV!

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Post Postao/la MVN1994 » 17 sep 2017, 14:12

Upravni odbor i administracija daju svoj mandat na raspolaganje Skupštini kluba.

Sjednica Skupštine kluba najavljena je za 22. septembar (petak), a satnica i mjesto održavanje iste će biti obznanjeno članovima Skupštine i javnosti prilikom distribuiranja pozivnica i dnevnog reda.

Pred početak prvenstva zacrtani cilj je bio opstanak u Prvoj ligi Federacije BiH i to zadržavajući igrački kadar koji je osvojio Drugu ligu prošle sezone uz par pojačanja shodno finansijskim mogućnostima.

- U ovom trenutku ne ostvarujemo zacrtano i smatramo to neuspjehom. Međutim, to nije jedini razlog zašto ćemo ponuditi mandat Skupštini. U posljednje vrijeme smo se kako mi kao članovi UO tako i sami igrači našli na udaru javnosti. Zbog toga pozivamo sve članove skupštine, prijatelje i navijače Kluba na sjednicu Skupštine. Svi dobronamjerni programi i prijedlozi su dobrodošli, kandidati sa konkretnim programom će imati priliku isti i prezentirati. Naravno da i mi imamo svoj prijedlog koji ćemo također iznijeti na toj sjednici. Mislimo da je TOŠK sada zdrav klub, brend, sa dorađenom infrastrukturom gdje se radi na volonterskoj osnovi i ukoliko neko bude imao bolju viziju za budućnost od nas, spremni smo u skladu sa statutom prepustiti rukovodstvo kluba uz svakako našu maksimalnu podršku. – poruka je Upravnog odbora.
Izvor: FB NK TOŠK
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Post Postao/la MVN1994 » 17 sep 2017, 14:20

Glupo je sad predavati svoj mandat, treba sačekati zimsku pauzu, pa tek onda, sada ko god da preuzme ne može napraviti neki veći pomak.
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re:

Post Postao/la atomac123 » 17 sep 2017, 14:24

MVN1994 je napisao/la:Glupo je sad predavati svoj mandat, treba sačekati zimsku pauzu, pa tek onda, sada ko god da preuzme ne može napraviti neki veći pomak.
Ma nista od toga. To su napravili da bi sazvali Skupstinu, pametno moram rec. Na toj Skupstini se treba pokupit par ideja kako dalje, eventualno ako ko bude htio prosirit UO sa par ljudi koji mogu donijet nesto pozitivno i to je to. Na polusezoni se pojacati i to je jedino rjesenje.
TŽV!

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la ASD » 17 sep 2017, 15:35

atomac123 je napisao/la:
Vijadukt je napisao/la:Ljudi radite na infrastrukturi. Nije sramota ispasti iz lige, sramota je napustiti a ne ostaviti nista iza sebe.
Nece ovaj UO nigdje, nije ovo do njih. Igraci su problem.
Igrace je neko doveo i igracima je neko dozvolio nedisciplinu.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 17 sep 2017, 15:51

ASD je napisao/la:
atomac123 je napisao/la:
Vijadukt je napisao/la:Ljudi radite na infrastrukturi. Nije sramota ispasti iz lige, sramota je napustiti a ne ostaviti nista iza sebe.
Nece ovaj UO nigdje, nije ovo do njih. Igraci su problem.
Igrace je neko doveo i igracima je neko dozvolio nedisciplinu.
To se slazem, al to su stvari koje se mogu ispravit. Nemamo alternative, ovi momci su ok i ja im vjerujem.
TŽV!

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Post Postao/la MVN1994 » 17 sep 2017, 17:19

Jedno pitanje, da nema ko kod sebe statut NK TOŠK-a, u slikama ili pdf formatu da mi proslijedi?
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re:

Post Postao/la atomac123 » 17 sep 2017, 17:27

MVN1994 je napisao/la:Jedno pitanje, da nema ko kod sebe statut NK TOŠK-a, u slikama ili pdf formatu da mi proslijedi?
Ja nemam, otidji na Skupstinu slobodno i ucestvuj. Ne mogu te istjerat.
TŽV!

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Post Postao/la MVN1994 » 17 sep 2017, 19:59

http://nkmosevac.ba/clanske-karte/
Gledam nešto ovaj NK Moševac, yebo mene svako ako oni nisu bolje organizovani od nas, ponajprije mislim na ove članske, da su bogdom i naši ovako nešto uradili, pa da su organizovali neko donatorsko veče kao što je banjalučki Borac, ili pak "100 firmi za Slobodu" kao što je tuzlanski premijerligaš. Sve su to oni mogli na početku sezone još dok je vladala velika euforija, ali ništa.
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re:

Post Postao/la atomac123 » 17 sep 2017, 21:25

MVN1994 je napisao/la:http://nkmosevac.ba/clanske-karte/
Gledam nešto ovaj NK Moševac, yebo mene svako ako oni nisu bolje organizovani od nas, ponajprije mislim na ove članske, da su bogdom i naši ovako nešto uradili, pa da su organizovali neko donatorsko veče kao što je banjalučki Borac, ili pak "100 firmi za Slobodu" kao što je tuzlanski premijerligaš. Sve su to oni mogli na početku sezone još dok je vladala velika euforija, ali ništa.
Samo Skupstina, otic, pojavit se i vidjet sta dalje.
Mi se u medjuvremenu okrecemo GOSK-u, preko Kupa u Evropu!
TŽV!

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: Re:

Post Postao/la MVN1994 » 19 sep 2017, 18:51

Slavko Petrović ultimativan: Pravila se moraju poštovati, pojedini su već pod sankcijama!

Fudbaleri Slobode sutra igraju utakmicu šesnaestine finala Kupa BiH, kao gosti ekipi Azota iz Vitkovića kod Goražda. Danas je prije puta u Tuzli na stadionu Tušanj, odrađen i posljednji trening, a prije polaska razgovarali smo sa šefom stručnog štaba FK Sloboda, Slavkom Petrovićem, koji je u tim ”Crveni – crnih” unio i nove note pravila ponašanja.

– Gledajte, pravila ponašanja su jasno definisana za sve i počela su vrijediti od onog momenta kada je to rečeno, a to je bio četvrtak. Ja sam tada jasno rekao da ću biti rigorozan, ukoliko neko prekrši jedno od pravila. Onda se desilo da se jedan igrač, dva dana nakon našeg razgovora nađe u vinoteci u Tuzli u jedan sat poslije pola noći. Ja sam mu upravo saopštio da će morati platiti kaznu, a to je odbitak jedne kompletne plate, a neće ni krenuti sa nama na put. To je prva opomena. Sljedeća opomena je odbitak dvije plate, a ukoliko grešku ponovi treći put, plata će mu biti odbijena do kraja Ugovora, rekao je Petrović u razgovoru za RTV Slon.

Petrović smatra da neki igrači, ponašanje van kluba moraju promijeniti iz korijena, ukoliko se žele baviti fudbalom i biti igrači FK Sloboda.

– Ne može se igrač koji je mlad i igrač koji dobija šansu tako ponašati. Ja sam razgovarao sa tim igračem više od 45 minuta, jer znam da je talenat i da može, a ako se bude tako ponašao sigurno neće uspjeti. Ako se opameti dobro je, ako ne, to je onda dobro za klub, jasan je šef stručnog štaba FK Sloboda.

Budući da je poznat i po uvođenju još nekih novina i osvježenja u redovima klubova u koje dolazi, što je bio slučaj sa Radnikom i Željezničarom, u Slobodi će neke stvari ostati na svome mjestu.

– Amer Ordagić ostaje kapiten ekipe, a njegov zamjenik je Sulejman Krpić. Mi ćemo zajedno ovdje u četvrtak, 21. septembra izabrati i Savjet igrača, odnosno još tri igrača pored njih dvojice, koji će zajedno sa mnom sastaviti katalog kazni koje će igrači plaćati. Oni će svakako zastupati prava igrača i pred Upravom, ukoliko bude nekih gorućih problema koji će se morati rješavati, završio je Petrović razgovor za RTV Slon.
Hoćemo li mi ikada doživjeti da se ovako zavede red u našoj svlačionici, da se uspostavi autoritet, zar je to toliko teško?
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

Avatar
SejoKejdura
Postovi: 47
Pridružen/a: 29 jul 2017, 19:15
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la SejoKejdura » 19 sep 2017, 19:29

Mi kada bi kaznili 2 igraca imali bi problem. Jer nema ih i ovako dovoljno "kvalitetnih" da se mijenjaju.
TŽV !!!

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.