NK TOŠK Tešanj

Moderator/ica: GracanicaAA

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 12 avg 2017, 19:49

romaaaa je napisao/la:Steta bili smo dosta bolji od prljavih Rudara ,al sudije odradise svoj poso'.
Ne znam jel bio penal il nije, al nema veze hajd idemo dalje. Mislim da smo pokazali da se niko nece bas aman naigrat u Tesnju, a to je bilo vazno za nastavak sezone. Da su nas otresli 0-3 to bi bilo to.
Rudar se mislio prosetat Lukama, al nije to tako lako bilo. Zadovoljan sam nasom igrom, u odnosu na Bugojno prezadovoljan.

Zadovoljan sam i posjetom na tribinama, oko 1000 ljudi po pljusku je fin broj.
TŽV!

Avatar
romaaaa
Postovi: 259
Pridružen/a: 01 mar 2011, 12:20
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la romaaaa » 12 avg 2017, 19:58

atomac123 je napisao/la:
romaaaa je napisao/la:Steta bili smo dosta bolji od prljavih Rudara ,al sudije odradise svoj poso'.
Ne znam jel bio penal il nije, al nema veze hajd idemo dalje. Mislim da smo pokazali da se niko nece bas aman naigrat u Tesnju, a to je bilo vazno za nastavak sezone. Da su nas otresli 0-3 to bi bilo to.
Rudar se mislio prosetat Lukama, al nije to tako lako bilo. Zadovoljan sam nasom igrom, u odnosu na Bugojno prezadovoljan.

Zadovoljan sam i posjetom na tribinama, oko 1000 ljudi po pljusku je fin broj.
Bili smo bolji ovakav Rudar nema sta trazit u vrhu tabele,al sledece kolo otic u Mostar probat donijet makar bod.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 12 avg 2017, 20:00

romaaaa je napisao/la:
atomac123 je napisao/la:
romaaaa je napisao/la:Steta bili smo dosta bolji od prljavih Rudara ,al sudije odradise svoj poso'.
Ne znam jel bio penal il nije, al nema veze hajd idemo dalje. Mislim da smo pokazali da se niko nece bas aman naigrat u Tesnju, a to je bilo vazno za nastavak sezone. Da su nas otresli 0-3 to bi bilo to.
Rudar se mislio prosetat Lukama, al nije to tako lako bilo. Zadovoljan sam nasom igrom, u odnosu na Bugojno prezadovoljan.

Zadovoljan sam i posjetom na tribinama, oko 1000 ljudi po pljusku je fin broj.
Bili smo bolji ovakav Rudar nema sta trazit u vrhu tabele,al sledece kolo otic u Mostar probat donijet makar bod.
Samo da bude ovakva jaka igra bez puno gresaka i onda se imamo cemu nadat. Svakako Capljina pada na Lukama sto posto, jbg zdrijeb nas je zezno al hajd.
TŽV!

kakanjac62
Postovi: 305
Pridružen/a: 23 sep 2012, 17:32
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la kakanjac62 » 12 avg 2017, 20:38

Vidi se da ste neiskusni I da ste tek usli .Te tvrdnje bili smo dosta bolji od Rudara ne piju vode .Sve osim pobjede Rudara bi bio neuspjeh .To cete se uvjeriti u nastavku .Morate imati pobjednicki mentalitet a to ko je bolji ne pije vode .Morate konstantno biti bolji tj pobjedjivat .Tri boda se pikaju .Sloboda je bila puno bolja u Tuzli prije par godina pa ih Rudar povali sa dva nula u sred Tuzle Pa Jedinstvo puno bolje pa izgubise u Bihacu sa 1:0.ne zelim da ikoga uvrijedim niti potcjenjujem Tosk ali Rudar moze da udje u PL kad god hoce ,ali nece da udju I zayebavaju raju zadnjih 15 tak godina .Vama puno srece ali Rudar je to .Opet ce biti u Prva tri mjesta ali nikad prvi .Zadnjih pet kola je uvijek smijurija sa Rudarom.

kakanjac62
Postovi: 305
Pridružen/a: 23 sep 2012, 17:32
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la kakanjac62 » 12 avg 2017, 20:42

samo da napomenem jos zaboravih .Svi misle da ce Sloga Simin Han uci kao imaju ovo imaju ono ,ali mogu vam reci da Sloga nece uci ni pod razno djaba I'm Vojvodic koji najavljuje ulazak ali nema of toga nista ima precih I jacih.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 12 avg 2017, 20:45

kakanjac62 je napisao/la:samo da napomenem jos zaboravih .Svi misle da ce Sloga Simin Han uci kao imaju ovo imaju ono ,ali mogu vam reci da Sloga nece uci ni pod razno djaba I'm Vojvodic koji najavljuje ulazak ali nema of toga nista ima precih I jacih.
To sve stoji sto si rekao, Rudar je medju top 3 ekipe u ovog ligi, ali ovdje je od prosle sedmice prica kako cete nas oducit od fudbala, kako ce bit 0-2 na poluvremenu itd. A uopste nije bilo tako, mislim da smo i mi malo pokazali da nas ne treba otpisivat prijevremeno, da ne bi tog nesretnog penala x bi bio.
TŽV!

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 12 avg 2017, 20:56

NK TOŠK - FK Rudar Kakanj 0:1 (0:0) NK TOŠK: Dizdarević, Bijedić, Hasanbašić, Hodžić, Mrguda, Kršić, Maglić, Gafurović, Lukomirak, Skulić, Suljić. FK Rudar Kakanj: Dujković, Alić, Vehab, Kovač, Kobilica, Gačić, Musić, Čaluk, Hrvat, Topalović, Spahić.

U duelu TOŠK-a i Rudara slavili su gosti 0:1. Više su pokazali domaći u prvom poluvremenu, ali i Rudar je u par navrata opasno zaprijetio. Sjajne prilike za domaću momčad u prvom poluvremenu imali su Kršić i Skulić, međutim ostalo je 0:0. U drugom poluvremeni incijativa Tešanjaca, te prilike Skulića i Lukomiraka, kao i Mrgude čiji pokušaj sjajno brani Ratko Dujković. Kada se činilo da ćemo vidjeti podjelu bodova, penal za Rudar, poslije kojeg Kobilica pogađa mrežu TOŠK-a i donosi svom timu drugu pobjedu u isto toliko odigranih kola.

Pročitaj više na: http://sportsport.ba/bh_fudbal/orasje-m ... ara/247999
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 12 avg 2017, 21:01

Samo jedno ne mogu da shvatim, zar kod nas nijedan igrač nema snage da uputi jedan dobar udarac prema golu. Sve nešto traljavo jedva dođe do gola :roll:
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 12 avg 2017, 21:04

MVN1994 je napisao/la:Samo jedno ne mogu da shvatim, zar kod nas nijedan igrač nema snage da uputi jedan dobar udarac prema golu. Sve nešto traljavo jedva dođe do gola :roll:
Ma imaju ljudi odbranu vrhunsku, nisu nam dali da dahnemo. Al nisu ni oni osutali vala, sto je pozitivno.
TŽV!

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 12 avg 2017, 21:09

Još nešto, onaj Suljić je ubleha neviđenja, ne vidim razlog zašto ga Remetić gura u prvu postavu. Lik je ispuho u 20 minuti, jedva hoda, spor, tron igrač, a igra krilnog napadača. Pored njega brzonogi Osmo na klupi?
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 12 avg 2017, 21:14

MVN1994 je napisao/la:Još nešto, onaj Suljić je ubleha neviđenja, ne vidim razlog zašto ga Remetić gura u prvu postavu. Lik je ispuho u 20 minuti, jedva hoda, spor, tron igrač, a igra krilnog napadača. Pored njega brzonogi Osmo na klupi?
Osmo nije bio dobar u Bugojnu a Suljic je zabio tako da je to danas zato bilo. Suljic za mene solidan do onog zutog kartona, i onda pravilna odluka Remetica da ga zamijeni. Za ono bi dobio na strani crveni, a onda bi potop dozivjeli. Ne mogu da vjerujem da ne moze malo da se smiri nego onako reaguje. Vidjeli smo u Bugojnu koliko u ovoj ligi znaci igrac manjka.
TŽV!

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 12 avg 2017, 21:25

atomac123 je napisao/la:
MVN1994 je napisao/la:Još nešto, onaj Suljić je ubleha neviđenja, ne vidim razlog zašto ga Remetić gura u prvu postavu. Lik je ispuho u 20 minuti, jedva hoda, spor, tron igrač, a igra krilnog napadača. Pored njega brzonogi Osmo na klupi?
Osmo nije bio dobar u Bugojnu a Suljic je zabio tako da je to danas zato bilo. Suljic za mene solidan do onog zutog kartona, i onda pravilna odluka Remetica da ga zamijeni. Za ono bi dobio na strani crveni, a onda bi potop dozivjeli. Ne mogu da vjerujem da ne moze malo da se smiri nego onako reaguje. Vidjeli smo u Bugojnu koliko u ovoj ligi znaci igrac manjka.
Zabio iz penala, nije iz igre. Koliko smo prodora imali po desnoj strani u prvom poluvremenu, 2 ili 3 i to su bili prodori malog Bijedića, Suljića ni na vidiku. Danas ni jedan prodor nije napravio na utakmici, pola lopti vraća nazad u odbranu. Uopšte mu ne godi pozicija krilnog napadaca, ne shvaćam kako to Rema ne vidi. Pored toga lik se slabo i gradi a visok preko 185 centimetara. Po meni već se polako vidi ko ima kvalitet da igra ovu ligu a ko nema.
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

Avatar
7aprildomemoj
Postovi: 1359
Pridružen/a: 13 feb 2013, 20:22
Lokacija: 75 320

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la 7aprildomemoj » 12 avg 2017, 21:33

kakanjac62 je napisao/la:Vidi se da ste neiskusni I da ste tek usli .Te tvrdnje bili smo dosta bolji od Rudara ne piju vode .Sve osim pobjede Rudara bi bio neuspjeh .To cete se uvjeriti u nastavku .Morate imati pobjednicki mentalitet a to ko je bolji ne pije vode .Morate konstantno biti bolji tj pobjedjivat .Tri boda se pikaju .Sloboda je bila puno bolja u Tuzli prije par godina pa ih Rudar povali sa dva nula u sred Tuzle Pa Jedinstvo puno bolje pa izgubise u Bihacu sa 1:0.ne zelim da ikoga uvrijedim niti potcjenjujem Tosk ali Rudar moze da udje u PL kad god hoce ,ali nece da udju I zayebavaju raju zadnjih 15 tak godina .Vama puno srece ali Rudar je to .Opet ce biti u Prva tri mjesta ali nikad prvi .Zadnjih pet kola je uvijek smijurija sa Rudarom.
Na temi Veleža si uvrijedio i podcjenio Bratstvo i poslije se nisi ni izvinio. Toliko o dobrom Samarićaninu i finoći :twisted:
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 12 avg 2017, 21:35

Izjava Igora Remetića poslije utakmice:
"Čestitao bih mojim igračima na velikoj borbenosti i odličnoj utakmici koju su odigrali. Suze i nevjerica kod naših igrača poslije završene utakmice u svlačionici dovoljno govore o današnjem odnosu snaga na terenu. Nažalost, nisu nagrađeni za uloženi trud koji su danas pružili. Čestitam Rudaru na današnjoj pobjedi a hvala i domaćim navijačima koji su aplauzom ispratili naše igrače po završetku meča i velikoj podršci cijelim tokom utakmice uprkos kišnom vremenu. Iz utakmice u utakmicu igramo bolje i drago mi je da se ovaj tim može nositi sa ekipama favoritima Prve lige. Sportska sreća je danas bila na strani gostiju a kazneni udarac iz 85. minute ne bih komentarisao. Okrećemo se meču u Mostaru gdje se želimo predstaviti u dobrom izdanju i pokušati iskoristiti rezultatski loš start Rođenih.
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la emir123 » 12 avg 2017, 23:43

Ma ljudi treba vam bar tri dobra igrača za ove lige na svakoj poziciji po jedan i jedan dobar trener tipa
Asima Saracevica a Remetic može samo njemu pomoćnik biti i tako tim iskusnijim trenerima.
Slaba vajda drugovi moji od lijepe igre kad nema BODOVA :salut:
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 13 avg 2017, 00:25

emir123 je napisao/la:Ma ljudi treba vam bar tri dobra igrača za ove lige na svakoj poziciji po jedan i jedan dobar trener tipa
Asima Saracevica a Remetic može samo njemu pomoćnik biti i tako tim iskusnijim trenerima.
Slaba vajda drugovi moji od lijepe igre kad nema BODOVA :salut:
Vidis li nam rasporeda, jbg treba i malo srece imat. Polako igra se do juna 2018., necemo mi ispast 100%
TŽV!

kakanjac62
Postovi: 305
Pridružen/a: 23 sep 2012, 17:32
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la kakanjac62 » 13 avg 2017, 04:47

Na temi Veleža si uvrijedio i podcjenio Bratstvo i poslije se nisi ni izvinio. Toliko o dobrom Samarićaninu i finoći :twisted:[/quote]

Nikoga nisam uvrijedio a narocito Bratstvo .Rekao sam po onom vidjenom u Kaknju da su losi I da se nisu naigrali .Rekao sam da moraju da pocnu da igraju I to je to .A evo izgleda da su poceli I ne vidim da sam ikoga uvrijedio .Ljudima se mora reci sta je I kako je .Nikome nisam uputio uvredu zavisi kako ko sta shvaca do njega je .

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 13 avg 2017, 15:01

emir123 je napisao/la:Ma ljudi treba vam bar tri dobra igrača za ove lige na svakoj poziciji po jedan i jedan dobar trener tipa
Asima Saracevica a Remetic može samo njemu pomoćnik biti i tako tim iskusnijim trenerima.
Slaba vajda drugovi moji od lijepe igre kad nema BODOVA :salut:
Asim Saračević :rol: :rol:, šta će ti lik koji je zastario kada je u pitanju nogomet i općenito taktika. Remetić je po meni odličan izbor za trenera, mlad, školovan, ambiciozan, željan uspjeha i dokazivanja, forsira otvorenu i napadačku igru sa puno pasova, guranje lopte u otvoren prostor. Kod ovih starih trenera sve izbi - nabi, gurni lopnu na bekove i krila, ubaci u 16 pa ako uđe neka frljoka dobro je, ako ne, pokušaj ponovo i tako cijelu utakmicu, svake sedmice, cijelu sezonu. Misliš da će neko uživati u tome :? , ne neće. Složit ću se sa tobom da nam fali par iskusnijih igrača (čitaj kapitalaca), a o tome sam već pisao, i to jedak klasični napadač, plejmajker, klasični destruktivac, golman i jedan štoper.
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 13 avg 2017, 15:13

Asim Saracevic bio u TOSK-u 3-4 puta i napravio NISTA. Daleko mu kuca bila. Rema me odusevio, iako sam mu upucivao par kritika u proslosti, ali mora se i s tim nosit.
TŽV!

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 13 avg 2017, 16:21

Malo slika stadiona pred jučerašnju tekmu:

slika
slika
slika
TŽV!

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.