NK TOŠK Tešanj

Moderator/ica: GracanicaAA

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 10 jul 2017, 15:16

@MVN1994 vidim pisao si tamo za renoviranje Travnikovog stadiona, znas li sta je sa nasim? Mislim da cemo imati jedan od najgorih travnjaka u ligi. Ima li tu kakvih planova da se to malo unaprijedi?
TŽV!

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 10 jul 2017, 15:25

atomac123 je napisao/la:@MVN1994 vidim pisao si tamo za renoviranje Travnikovog stadiona, znas li sta je sa nasim? Mislim da cemo imati jedan od najgorih travnjaka u ligi. Ima li tu kakvih planova da se to malo unaprijedi?
Teško druže, najbolje riješenje bi bilo postaviti umjetnu travu kao što je uradila FK Krupa. Al ne brini za travnjak, u ovoj ligi ni jedan klub nema dobar teren, sve su to teške oranice tako da će se ova naša samo uklopiti u već postojeće sivilo.
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

GEC
Postovi: 620
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la GEC » 10 jul 2017, 15:51

MVN1994 je napisao/la:
atomac123 je napisao/la:@MVN1994 vidim pisao si tamo za renoviranje Travnikovog stadiona, znas li sta je sa nasim? Mislim da cemo imati jedan od najgorih travnjaka u ligi. Ima li tu kakvih planova da se to malo unaprijedi?
Teško druže, najbolje riješenje bi bilo postaviti umjetnu travu kao što je uradila FK Krupa. Al ne brini za travnjak, u ovoj ligi ni jedan klub nema dobar teren, sve su to teške oranice tako da će se ova naša samo uklopiti u već postojeće sivilo.
Na kojem si terenu bio jarane pa tvrdiš da su sve oranice :hmmmmm:Najlošiji teren u ligi je bio u Lukavcu,pošto su oni ispali ti se izgleda tješiš je to sve isto.Ako budeš pratio Tošk na gostovanjima imat ćeš priliku videjti lijepih stadiona i terene sa dranažama.....pozdrav za Tešanj :salut:

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 10 jul 2017, 17:01

Ma *ebo umjetnu travu, nije to rjesenje. Ni pod koju cijenu ne dirati travnjak, jedino njega popravljati. Vidjet ces lijepih travnjaka u 1.L, a na drugu stranu nas teren upotrebljiv 3 mjeseca godisnje.
TŽV!

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 10 jul 2017, 17:33

atomac123 je napisao/la:Ma *ebo umjetnu travu, nije to rjesenje. Ni pod koju cijenu ne dirati travnjak, jedino njega popravljati. Vidjet ces lijepih travnjaka u 1.L, a na drugu stranu nas teren upotrebljiv 3 mjeseca godisnje.
Pa zašto ne, ja da se pitam sutra bi postavio umjetnu travu na stadion Luke, bitno je samo da ima licencu Fife i da zadovoljava propise. Lakše ju je održavati nego prirodnu, pa i veći stadioni i klubovi koriste umjetnu travu na svojim terenima, pa ne vidim razlog zašto mi nebi. A što se tiče "lijepih travnjaka" čekajte prvu kišu pa tada komentarišite. :kafa:

P.S. Kad se sjetim ove utakmice i terena :crazy:
slika
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 10 jul 2017, 21:49

MVN1994 je napisao/la:
atomac123 je napisao/la:Ma *ebo umjetnu travu, nije to rjesenje. Ni pod koju cijenu ne dirati travnjak, jedino njega popravljati. Vidjet ces lijepih travnjaka u 1.L, a na drugu stranu nas teren upotrebljiv 3 mjeseca godisnje.
Pa zašto ne, ja da se pitam sutra bi postavio umjetnu travu na stadion Luke, bitno je samo da ima licencu Fife i da zadovoljava propise. Lakše ju je održavati nego prirodnu, pa i veći stadioni i klubovi koriste umjetnu travu na svojim terenima, pa ne vidim razlog zašto mi nebi. A što se tiče "lijepih travnjaka" čekajte prvu kišu pa tada komentarišite. :kafa:

P.S. Kad se sjetim ove utakmice i terena :crazy:
slika
Svakako, nije upitno da i ona ima svojih prednosti, ali velika većina klubova igra na prirodnoj travi i to bi nam onda još više umanjilo šanse da nešto napravimo na gostovanju. Puno je teže igrati na podlozi na kojoj nisi navikao.
TŽV!

Avatar
Tosk1927
Postovi: 52
Pridružen/a: 09 mar 2017, 17:38
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Tosk1927 » 11 jul 2017, 11:41

Potencijal TOŠK-a prepoznala je i vodeća kompanija u naftnom sektoru u BiH - HIFA OIL.
Mrguda Ajdin, predsjednik NK TOŠK i Izudin Ahmetlić, generalni direktor HIFA OIL dogovorili su saradnju kojom HIFA OIL postaje novi zlatni sponzor Kluba.
Uprava kluba ističe zadovoljsto što je HIFA OIL prepoznala kolektiv Nogometnog kluba TOŠK kao kolektiv koji je pogodan za saradnju i vjeruje da će ona biti kvalitetna za obje strane.
HIFA OIL i TOŠK povezuju veliki entuzijazam, motiv, volja i rad. Kao rezultat toga očekujemo nove uspješne priče i radujemo se budućoj saradnji sa jednom od najvećih bh. kompanija.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 11 jul 2017, 13:33

Tosk1927 je napisao/la:Potencijal TOŠK-a prepoznala je i vodeća kompanija u naftnom sektoru u BiH - HIFA OIL.
Mrguda Ajdin, predsjednik NK TOŠK i Izudin Ahmetlić, generalni direktor HIFA OIL dogovorili su saradnju kojom HIFA OIL postaje novi zlatni sponzor Kluba.
Uprava kluba ističe zadovoljsto što je HIFA OIL prepoznala kolektiv Nogometnog kluba TOŠK kao kolektiv koji je pogodan za saradnju i vjeruje da će ona biti kvalitetna za obje strane.
HIFA OIL i TOŠK povezuju veliki entuzijazam, motiv, volja i rad. Kao rezultat toga očekujemo nove uspješne priče i radujemo se budućoj saradnji sa jednom od najvećih bh. kompanija.
Dobro je, cuo sam da ce bit kesa za ovu sezonu, Hifa, Mafi i Koteks su se ozbiljnije ukljucili.
TŽV!

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 11 jul 2017, 23:39

Zvanicno: I Madi je od danas zlatni sponzor TOSK-a. TZV!
TŽV!

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 12 jul 2017, 00:17

atomac123 je napisao/la:Zvanicno: I Madi je od danas zlatni sponzor TOSK-a. TZV!
Fino ovo ide, logičnim slijedom bi bilo očekivati možda još neka pojačanja. A za Ajdina i ostale momke imam samo riječi hvale, neznam dali smo ikada imali ovako dobru i ažurnu upravu. Neka samo nastave, sponzora je sve više a i navijači se u sve većem broju vraćaju na stadion.:salut: :bih:

I dalje priželjkujem Bojana Regoja, zamislite štoperski par Regoje - Lukomirak, mislim da nam golman nebi ni trebao. :mrgreen:
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 12 jul 2017, 00:29

MVN1994 je napisao/la:
atomac123 je napisao/la:Zvanicno: I Madi je od danas zlatni sponzor TOSK-a. TZV!
Fino ovo ide, logičnim slijedom bi bilo očekivati možda još neka pojačanja. A za Ajdina i ostale momke imam samo riječi hvale, neznam dali smo ikada imali ovako dobru i ažurnu upravu. Neka samo nastave, sponzora je sve više a i navijači se u sve većem broju vraćaju na stadion.:salut: :bih:

I dalje priželjkujem Bojana Regoja, zamislite štoperski par Regoje - Lukomirak, mislim da nam golman nebi ni trebao. :mrgreen:
Jesu li u pregovorima s njim? Prica li se sta? Taj stoperski par bi bio medju najjacima u ligi.
TŽV!

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Post Postao/la MVN1994 » 12 jul 2017, 09:06

atomac123 je napisao/la:
MVN1994 je napisao/la:
atomac123 je napisao/la:Zvanicno: I Madi je od danas zlatni sponzor TOSK-a. TZV!
Fino ovo ide, logičnim slijedom bi bilo očekivati možda još neka pojačanja. A za Ajdina i ostale momke imam samo riječi hvale, neznam dali smo ikada imali ovako dobru i ažurnu upravu. Neka samo nastave, sponzora je sve više a i navijači se u sve većem broju vraćaju na stadion.:salut: :bih:

I dalje priželjkujem Bojana Regoja, zamislite štoperski par Regoje - Lukomirak, mislim da nam golman nebi ni trebao. :mrgreen:
Jesu li u pregovorima s njim? Prica li se sta? Taj stoperski par bi bio medju najjacima u ligi.
Neznam šta da ti kažem, ja ga već prizivam ima mjesec dana. Regoje ima želju da ostane u Čeliku, ali su mu dužni bruku para (navodno 3 plate i premije za ostanak u ligi) a ovaj novi predsjednik kluba nema namjeru da mu to sve isplati, tako da tu vidim našu šansu. Navodno postoji i interes Slavije, ali oni su financijski slabiji od nas.

Mislim da jedini način da se dovede Regoje je taj da Ajdin lično ode u Sarajevo i pokuca Regoju na vrata, da sjednu i da se dogovore. Da mu se ponudi solidna plata + kapitenska traka + premije + mjesečno na ruke određeni novac (koji neće biti prijavljen poreznoj) jedino tako imamo šanse. Objasnit mu da nam treba igrač njegovog kvaliteta i neko ko će imati autoritet u svlačionici, pa možda se sažali i potpiše za nas. :mrgreen:

Šta mislite braćo o ovom igraču: https://www.transfermarkt.com/nemanja-s ... ler/385910 :hmmmmm:

Mislim da bi se mogao dovesti, klasični špic, prošle sezone najbolji strijelac Slavije sa 9 golova, gurnit ga ispred Suljića. Navodno za njega bila opasno zagrijana Mladost Doboj Kakanj, ali na kraju nije došlo do dogovora. Slavija je svakako raspada a vidim još ga niko nije zaganjao.
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re:

Post Postao/la atomac123 » 12 jul 2017, 11:10

MVN1994 je napisao/la: Neznam šta da ti kažem, ja ga već prizivam ima mjesec dana. Regoje ima želju da ostane u Čeliku, ali su mu dužni bruku para (navodno 3 plate i premije za ostanak u ligi) a ovaj novi predsjednik kluba nema namjeru da mu to sve isplati, tako da tu vidim našu šansu. Navodno postoji i interes Slavije, ali oni su financijski slabiji od nas.

Mislim da jedini način da se dovede Regoje je taj da Ajdin lično ode u Sarajevo i pokuca Regoju na vrata, da sjednu i da se dogovore. Da mu se ponudi solidna plata + kapitenska traka + premije + mjesečno na ruke određeni novac (koji neće biti prijavljen poreznoj) jedino tako imamo šanse. Objasnit mu da nam treba igrač njegovog kvaliteta i neko ko će imati autoritet u svlačionici, pa možda se sažali i potpiše za nas. :mrgreen:

Šta mislite braćo o ovom igraču: https://www.transfermarkt.com/nemanja-s ... ler/385910 :hmmmmm:

Mislim da bi se mogao dovesti, klasični špic, prošle sezone najbolji strijelac Slavije sa 9 golova, gurnit ga ispred Suljića. Navodno za njega bila opasno zagrijana Mladost Doboj Kakanj, ali na kraju nije došlo do dogovora. Slavija je svakako raspada a vidim još ga niko nije zaganjao.
Mislim da nam treba klasicni spic, realno imamo samo Krsica, koji je neisproban a ni ja ga nisam nikad gledao. Ne znam, valjda dovedu jos koga. Cuo sam da se polomise na treninzima, Rema ih sprema ko za Legiju stranaca.
TŽV!

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 12 jul 2017, 11:21

Danas u 18:00 prva pripremna utakmica NK TOSK - FK Sloga Doboj, stadion Luke Tesanj. Sloga je clan 1.
lige RS, a proslu sesonu zavrsila na 8. mjestu
TŽV!

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 12 jul 2017, 12:55

Izvršeno je žrijebanje takmičarskih brojeva 1. Lige FBiH za sezonu 2017/18. TOŠK u prvom kolu gostuje Iskri Bugojno (5/6. avgust)
TŽV!

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 12 jul 2017, 13:07

atomac123 je napisao/la:Izvršeno je žrijebanje takmičarskih brojeva 1. Lige FBiH za sezonu 2017/18. TOŠK u prvom kolu gostuje Iskri Bugojno (5/6. avgust)
Očekujem pobjedu 0:2 :kafa:
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 12 jul 2017, 13:15

Prva tri kola:
1. (05./06.08.) Iskra Bugojno - TOŠK
2. (12./13.08.) TOŠK - Rudar Kakanj
3. (19./20.08.) Velež Mostar - TOŠK

Može se igrat s Iskrom, ne znam jesu li se pojačavali šta. Prije par dana su izgubili od Čapljine 2-0, pratit ćemo i njih malo sad.
TŽV!

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Post Postao/la MVN1994 » 12 jul 2017, 15:09

Nebi baš da crnjačin, ali imamo definitivno najteži raspored. Kući nam dolaze gotovo sve jake ekipe: Rudar, Čapljina, Sloga SH, Zvijezda, Olimpic, Orašje, Bosna Visoko (prvih 15 kola), teško ćemo mi tu osvojiti neke bodove. Veće izglede imati ćemo u gostima.
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 12 jul 2017, 18:35

Kompletan raspored TOŠK-a za prvu polusezonu:
1. kolo:
NK Iskra Bugojno - NK TOŠK Tešanj
2. kolo:
NK TOŠK Tešanj - FK Rudar Kakanj
3. kolo:
FK Velež Mostar - NK TOŠK Tešanj
4. kolo:
NK TOŠK Tešanj - HNK Čapljina
5. kolo:
FK Igman Konjic - NK TOŠK Tešanj
6. kolo:
NK TOŠK Tešanj - FK Sloga Simin Han
7. kolo:
NK Metalleghe - NK TOŠK Tešanj
8. kolo:
NK TOŠK Tešanj - NK Zvijezda Gradačac
9. kolo:
NK Jedinstvo Bihać - NK TOŠK Tešanj
10. kolo:
NK TOŠK Tešanj - FK Olimpik Sarajevo
11. kolo:
NK Bratstvo Gračanica - NK TOŠK Tešanj
12. kolo:
NK Slaven Živinice - NK TOŠK Tešanj
13. kolo:
NK TOŠK Tešanj - HNK Orašje
14. kolo:
NK Travnik - NK TOŠK Tešanj
15. kolo:
NK TOŠK Tešanj - NK Bosna Visoko
TŽV!

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re:

Post Postao/la atomac123 » 12 jul 2017, 18:38

MVN1994 je napisao/la:Nebi baš da crnjačin, ali imamo definitivno najteži raspored. Kući nam dolaze gotovo sve jake ekipe: Rudar, Čapljina, Sloga SH, Zvijezda, Olimpic, Orašje, Bosna Visoko (prvih 15 kola), teško ćemo mi tu osvojiti neke bodove. Veće izglede imati ćemo u gostima.
Sa ovakvim razmišljanjem bolje da se odmah sami ispišemo i nastavimo igrat sa Azotom Vitkovići i Mladost Župča.
TŽV!

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.