NK TOŠK Tešanj

Moderator/ica: GracanicaAA

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 08 sep 2017, 22:42

Hajde vidjet cemo u nedjelju kako ce bit, probat cu bit realan, do sad sam postovao gosp. Husica i sve sto radi. Steta sto nemamo jos takvih ljudi koji iako ne moraju, ulazu svoj vlastiti novac u sport u BiH. Ustvari nije to ulaganje to je bacanje para da se razumijemo.
Ali past ce mi u ocima ako bude ikakvih nepravilnosti, jer ako se sa onom ekipom ne moze posteno uc onda nek se zapitaju i on i taj trener mu.
On topic, Suljic je definitivno suspendovan do daljnjeg, al niko ne zna zbog cega... Ako ko sta cuje nek napise.
TŽV!

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la staragarda » 08 sep 2017, 23:34

atomac123 je napisao/la:Hajde vidjet cemo u nedjelju kako ce bit, probat cu bit realan, do sad sam postovao gosp. Husica i sve sto radi. Steta sto nemamo jos takvih ljudi koji iako ne moraju, ulazu svoj vlastiti novac u sport u BiH. Ustvari nije to ulaganje to je bacanje para da se razumijemo.
Ali past ce mi u ocima ako bude ikakvih nepravilnosti, jer ako se sa onom ekipom ne moze posteno uc onda nek se zapitaju i on i taj trener mu.
On topic, Suljic je definitivno suspendovan do daljnjeg, al niko ne zna zbog cega... Ako ko sta cuje nek napise.
Pusti bolan ove defektase iz vrapcica....ne branim Husica, boli me tuki sta radi za svoje pare al njima svaka kupljena jbt....pa ako svaku kupi koji Ce mu k u r a c ovakva ekipa....on Ce sigurno kupovat nesto i negdje al nista manje od vecine klubova iz ove kaljuge.... ispade sad samo Sloga kupuje,jbt...
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Tosk1927
Postovi: 52
Pridružen/a: 09 mar 2017, 17:38
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Tosk1927 » 09 sep 2017, 11:55

Igrač kluba iz Tešnja Eldin Suljić je suspendovan do daljnjeg od strane Uprave, a povodom toga smo kontaktirali trenera TOŠK-a Igora Remetića koji je istakao da je igrač suspendovan odlukom kluba. ''Eldin Suljić je suspendovan odlukom Upravnog odbora kluba i ja tu odluku moram poštovati, a za nešto više nemam komentar'', rekao je Remetić. Također smo kontaktirali i sekretara ovog kluba Kenana Kadribašića koji je rekao da ''oni u klubu imaju spisak novinara kojima daju ''ekskluzivne'' informacije''. Samim tim što novinari našeg portala nisu na famoznom spisku, nismo mogli dobiti informaciju zašto je Suljić suspendovan. I ovo je BiH.

sport.1.ba

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 09 sep 2017, 19:17

Prvo da se pohvali suspenzija Suljića (aka nargila boy) :clap:, bilo je i vrijeme da se zavede red i autoritet, a on svojim zalaganjem i igrom nije zaslužio da bude ni na klupi. Kadušić 2 utakmice starter, a već ima jedan gol i jednu asistenciju, plus borbenost koju momak ima je za svaku pohvalu.
Drugo puna podrška upravi u ovom trenutku, kad vidim komentare pojedinaca povraćami mi se :puke:, i samo neka nastave ovim putem, moju će podršku uvjek imati.
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 09 sep 2017, 19:25

Tosk1927 je napisao/la:I OVO JE BiH: U bh. klubu imaju spisak novinara kojima daju ''ekskluzivne'' informacije

Fudbalere TOŠK-a u nedjelju očekuje utakmica šestog kola Prve lige Federacije BiH protiv Sloge iz Siminog Hana.

Igrač kluba iz Tešnja Eldin Suljić je suspendovan do daljnjeg od strane Uprave, a povodom toga smo kontaktirali trenera TOŠK-a Igora Remetića koji je istakao da je igrač suspendovan odlukom kluba.

''Eldin Suljić je suspendovan odlukom Upravnog odbora kluba i ja tu odluku moram poštovati, a za nešto više nemam komentar'', rekao je Remetić.

Također smo kontaktirali i sekretara ovog kluba Kenana Kadribašića koji je rekao da ''oni u klubu imaju spisak novinara kojima daju ''ekskluzivne'' informacije''.

Samim tim što novinari našeg portala nisu na famoznom spisku, nismo mogli dobiti informaciju zašto je Suljić suspendovan. I ovo je BiH.

Izvor: sport.1.ba
.
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 09 sep 2017, 19:27

Zazivam da se red uvede ima i 5 stranica ovdje. Svaka čast, šta god je bilo sigurno je zasluženo. Ne bi ga tek tako suspendovali.
TŽV!

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 09 sep 2017, 19:29

Trener TOŠK-a pred gostovanje Sloge: Kući se nikog ne bojimo, idemo na pobjedu

Ekipu TOŠK-a iz Tešnja u nedjelju očekuje utakmice šestog kola Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine protiv favorizovane Sloge iz Siminog Hana.

Trener ekipe iz Tešnja Igor Remetić je u razgovoru za naš portal istakao da se na svom terenu nikoga ne boje, te da idu na pobjedu u ovom susretu.

''Sigurno da nam dolazi težak protivnik koji ima vrlo jasne ambicije u prvenstvu, a to je plasman u Premijer ligu Bosne i Hercegovine. Ipak, mi smo u nezavidnom položaju, svaka utakmica nam je bitna, pa tako i ova. Moramo ići na pobjedu. Respektujemo tim Sloge, koji ima jake igrače u svom timu, kvalitetne premijerligaške, ali mi se kući nikoga ne bojimo i idemo na pobjedu'', rekao je Remetić za **** i dodao:

''Bilo je prostora da osvojimo više bodova. Možemo žaliti za utakmicu sa Rudarom kući kao i susrete u Bugojnu i protiv Igmana. Jedino nas je Velež nadigrao, ali mislim da smo mogli ostvariti više. Od početka je cilj jasan, a to je opstanak i stabilizacija u ovom rangu takmičenja. S obzirom da ispadaju dva ili tri nadam se da ćemo ostati u ligi. Niko u klubu se ne predaje, tek je prošlo pet kola i još je dugo do kraja''.

TOŠK je trenutno na 15. mjestu na tabeli sa tri osvojena boda iz pet susreta dok je Sloga peta sa devet bodova iz pet odigranih utakmica.

Izvor: S.port1.ba
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 09 sep 2017, 19:31

"Kada smo pravi možemo dobiti i Slogu"

Pročitaj više na: http://sportsport.ba/bh_fudbal/kada-smo ... ogu/251197
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 09 sep 2017, 19:34

MVN1994 je napisao/la:"Kada smo pravi možemo dobiti i Slogu"

Pročitaj više na: http://sportsport.ba/bh_fudbal/kada-smo ... ogu/251197
Ma sto posto možemo, padali su i veći, puno veći od Sloge iz Siminog Hana. Jedino su glave naših igrača veliko pitanje, šta se s njima dešava to malo ko može odgonetnut.
TŽV!

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 09 sep 2017, 19:44

atomac123 je napisao/la:
MVN1994 je napisao/la:"Kada smo pravi možemo dobiti i Slogu"

Pročitaj više na: http:///bh_fudbal/kada-smo-pravi-mozemo-dobiti-i-slogu/251197
Ma sto posto možemo, padali su i veći, puno veći od Sloge iz Siminog Hana. Jedino su glave naših igrača veliko pitanje, šta se s njima dešava to malo ko može odgonetnut.
Vidjet ćemo sutra, ne želim biti preoptimističan, ali vjerujem da možemo uzeti bod(ove). Pisao sam da našu šansu gledam u tome što Vojvodić ne zna posložiti ekipu, previše ovisi o kvalitetima pojedinaca te se zapostavlja ekipna igra. Plus ne igraju im dva standardna prvotimca Pirić i Stjepanović.
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 10 sep 2017, 16:13

Nek je i nama lijepo vrijeme jednom :D
TŽV!

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 10 sep 2017, 18:23

Zveknuse nas ljudi posteno, bez srkleta, isto malu djecu. Nikakve igre nemamo, posebno bi Mrgudu izdvojio koji je najlosija karika ekipe vec koju utakmicu zaredom. Nek je zato najveca zvijezda Vipa i Pop Rocka.
Slogi sve najbolje.
TŽV!

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Post Postao/la MVN1994 » 10 sep 2017, 19:18

Dva pogotka Ibrahimovića za novo slavlje Sloge

Pročitaj više na: http://sportsport.ba/bh_fudbal/dva-pogo ... oge/251349
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 10 sep 2017, 19:32

slika
slika
Kad riješimo ova dva problema možemo očekivati neke i rezultate, a do tada ....
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 10 sep 2017, 20:55

Zanimljivo je kako nema ni izvještaja sa press konferencije kad se izgubi. Lahko je ganjat transparentnost kad se pobjeđuje po selima.
TŽV!

Avatar
romaaaa
Postovi: 259
Pridružen/a: 01 mar 2011, 12:20
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la romaaaa » 10 sep 2017, 21:08

Sloga dosta jaca jednostavno na svakoj pozicij su jaci momci bolji.Mrguda stvarno veze nema bio je ubjedljivo najlosiji Hasanbasic isto.Gafurovic i Lukomirak jedini zasluzuju prolaznu ocjenu Strika nije mogo nista ni kod jednog gola.Sretno Slogi najjaca su ekipa u ligi.

Avatar
SejoKejdura
Postovi: 47
Pridružen/a: 29 jul 2017, 19:15
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la SejoKejdura » 10 sep 2017, 21:57

Zamolio bi hajtere samo da pogledaju pojacanja Sloge za ovu sezonu, ali molim vas ds to uradite. I to samo prvih 11. Pa onda pricajte, ovako zaista nema smisla.
Sloga ekipa za 10. Čestitam im a nama puno srece i pojacanja.
Pozz
TŽV !!!

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 10 sep 2017, 22:31

SejoKejdura je napisao/la:Zamolio bi hajtere samo da pogledaju pojacanja Sloge za ovu sezonu, ali molim vas ds to uradite. I to samo prvih 11. Pa onda pricajte, ovako zaista nema smisla.
Sloga ekipa za 10. Čestitam im a nama puno srece i pojacanja.
Pozz
Za sve što se prigovori neko je hejter. Eto meni drago što smo izgubili daj molim te. Nisu pojačanja Sloge kriva što se Mrguda ne zna zagradit. Niko ni ne očekuje da se dobije najjača ekipa lige, al brate dragi imam pravo očekivat da se ne prave amaterske greške, i to iz utakmice u utakmicu.
Eto, zaboravi sve što je bilo do sad, igramo sad u subotu sa Metallegheom koji se raspo haman. Smijemo li tu očekivat nešto?
TŽV!

Avatar
SejoKejdura
Postovi: 47
Pridružen/a: 29 jul 2017, 19:15
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la SejoKejdura » 10 sep 2017, 22:42

Drug ne branim ja ni Mrgudu niti Igora i ostale. Barem mi pratimo fudbal i sam vidis da nemamo kvaliteta, a nemamo brate ni kesa da dovedemo. O tome ti govorim. Jbg valjda bi i Igor volio dovesti par dobri igraca, al ne moze. A ne moze vala ni uciti ove sada da igraju, vidio si danas 11 ku, ispod 21 a ubi lik.
TŽV !!!

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 10 sep 2017, 22:59

SejoKejdura je napisao/la:Drug ne branim ja ni Mrgudu niti Igora i ostale. Barem mi pratimo fudbal i sam vidis da nemamo kvaliteta, a nemamo brate ni kesa da dovedemo. O tome ti govorim. Jbg valjda bi i Igor volio dovesti par dobri igraca, al ne moze. A ne moze vala ni uciti ove sada da igraju, vidio si danas 11 ku, ispod 21 a ubi lik.
Jest, nema sta sve to stoji. Al bi volio posteniji odnos. Istog tog Mrgudu mozes vidjet svaku noc haman u izlasku, to se narucuju brodovi, to se pije, i ne krije. Suljic, nemam rijeci, dovoljno receno itd itd. To je problem.
Onda realno smo nespremni u glavama, pa nije Iskra nista bolja od nas, ili Igman. Igman nam zabije golove u prvoj i zadnjoj minuti poluvremena, to nije do kvalitete to je do problema u glavi, manjka koncentracije. To treba da se popravi. Evo ganjat cemo se sa Jedinstvom i Igmanom, bjeze nam 3 boda, nije to nedostizno idemo dalje. A i preko kupa mozemo u Evropu :lol:
TŽV!

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.