FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

Avatar
PanajotPano
Postovi: 324
Pridružen/a: 08 jun 2016, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la PanajotPano » 21 jul 2017, 11:55

Šta je "Tuzla City"?

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la staragarda » 21 jul 2017, 14:54

PanajotPano je napisao/la:Šta je "Tuzla City"?
Tako bi se Sloga trebala zvati u narednoj sezoni
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
PanajotPano
Postovi: 324
Pridružen/a: 08 jun 2016, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la PanajotPano » 21 jul 2017, 22:08

staragarda je napisao/la:
PanajotPano je napisao/la:Šta je "Tuzla City"?
Tako bi se Sloga trebala zvati u narednoj sezoni
Šta će igrat, NBA?
Tuzla Siti iz Siminog Hana... :wtf:

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la staragarda » 21 jul 2017, 22:35

PanajotPano je napisao/la:
staragarda je napisao/la:
PanajotPano je napisao/la:Šta je "Tuzla City"?
Tako bi se Sloga trebala zvati u narednoj sezoni
Šta će igrat, NBA?
Tuzla Siti iz Siminog Hana... :wtf:
Eo sutra cu saznat pa Cu ti javit strucnjak....odakle ja znam
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la sloboda72 » 22 jul 2017, 11:00

Predrag Pašić: Domaća liga, finansije i status igrača krivi za stanje u bh. fudbalu
****
22.07.2017.

Bosna i Hercegovina jučer je ostala bez predstavnika u evropskim fudbalskim takmičenjima nakon što su u drugom pretkolu Evropske lige eliminirani Široki Brijeg i Željezničar. Foto: Arhiv Željezničar je izgubio od Švedskog AIK-a, a Široki od škotskog Aberdeena. Prethodno je u prvom pretkolu ovog takmičenja Sarajevo eliminirano od moldavske Zarie, dok je prvak BiH Zrinjski u drugom kolu kvalifikacija Lige prvaka poražen od slovenskog Maribora. Najbolji klubovi BiH okreću se domaćem prvenstvu koje počinje ovog vikenda utakmicama prvog kola Premijer lige u sezoni 2017./18., ali teško se oteti dojmu da je najpopularniji sport u BiH na najnižim granama u posljednjih dvadesetak godina. Legenda Fudbalskog kluba Sarajevo Predrag Pašić, nekadašnji reprezentativac Jugoslavije, osvrnuo se na nastupe bh. klubova u Evropi i na razloge zbog kojih ovaj sport u BiH godinama stagnira. Pašić u razgovoru za Fenu naglašava da su najveći krivci za stagnaciju bh. fudbala domaće prvenstvo, finansijska situacija u klubovima i statusi igrača koji igraju u BiH. - Dakle, svi igrači koji iole vrijede u BiH imaju veliku želju da odu u strane klubove jer je u ovoj zemlji nemoguće živjeti kao fudbaler. Primanja fudbalera su loša, statusi u klubovima isto tako. Svake godine vidimo da igrači koji pokažu talenat i kvalitet, poput Duljevića i Lendrića u protekloj sezoni, napuste BiH. Klubovi rado prodaju talentovane igrače da bi mogli da prežive, a potom kupuju slabije igrače bez perspektive. To je veliki problem koji svake godine slabi Premijer ligu BiH i dok god se budemo tako ophodili prema domaćem prvenstvu neće biti pomaka – izjavio je Pašić. Nekadašnji igrač Sarajeva i Stuttgarta smatra da organizacija i ogromna fudbalska administracija u krovnim kućama bh. fudbala kumuju odlasku talentovanih igrača iz naše zemlje i padu kvalitata lige. - Ljudima u Fudbalskom savezu BiH domaće prvenstvo nije prioritet. Oni se fokusiraju na reprezentaciju BiH zbog čega je situacija u domaćem prvenstvu ovakva kakva jest. Sredstva kojima raspolažemo se troše u pogrešne stvari. Administracija je ogromna, a profesionalnih fudbalera malo. U entitetskim savezima, raznoraznim skupštinama, komisijama i drugim organima saveza rade hiljade ljudi, a svi oni pokrivaju mnogo manji broj fudbalera u BiH – rekao je Pašić. Nakon dva odigrana pretkola u Evropskoj ligi i Ligi prvaka BiH se pridružila zemljama koje su ostale bez predstavnika u evropskim takmičenjima kao što su Kosovo, San Marino, Andora, Gibraltar, Farski Otoci, Wales, Sjeverna Irska, Lihtenštajn i drugi. Predstavnici BiH u ovoj sezoni evropskih takmičenja su ostvarili tri pobjede, pet remija i četiri poraza. Najlošija sezona u međunarodnim takmičenjima za BiH bila je 2015./16. kada bh. klubovi u Evropi nisu ostvarili niti jednu pobjedu.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la sloboda72 » 23 jul 2017, 10:59

Pripremni meč Ibrahimović i Stokić vodili Slogu do pobjede nad Iskrom

Piše: M. Šljivak 22.07.2017.

Fudbaleri Sloge Simin Han pobijedili su danas na Kupresu u pripremnom meču Iskru iz Bugojna s 3:0. Tim Darka Vojvodića glavni je favorit za plasman u Premijer ligu naredne sezone i već polako ulazi u takmičarsku formu pred start Prve lige FBiH. Napadački dio tima iz Tuzle je ponovo bio raspoložen. Iskusni Joco Stokić postigao je dva pogotka u ovom meču, dok se u listu strijelaca upisao i mladi Mirel Ibrahimović. Ovaj meč je pokazao pravu snagu tima kojeg predvodi Vojvodić i sigurno je da će Sloga imati šta da kaže u sezoni koja je pred nama. Sloga nakon ovog meča nastavlja pripreme za novu sezonu, koju otvaraju duelom protiv Metalleghea u Simin Hanu. Pripremni meč: Sloga - Iskra 3:0

Pročitaj više na: http://sportsport.ba/bh_fudbal/ibrahimo ... rom/245614
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 23 jul 2017, 11:13, ukupno mijenjano 1 put.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la sloboda72 » 23 jul 2017, 11:10

Pojačanje na golmanskoj poziciji Franko Lalić novi golman Sloge Simin Han

Piše: A. Lendo 22.07.2017.

slika
Franko Lalić

Ekipu Sloge iz Simin Hana pojačao je 26-godišnji golman Franko Lalić. Radi se o golmanu koji je prošlu polusezonu proveo u ekipi Mladosti. "Sa dolaskom Lalića zaključili smo prelazni rok. Zadovoljan sam i današnjom igrom, mislim da smo sve bolji kako se bliži početak sezone. Dobra stvar je što smo i već završili papirologiju za igrače iz inostranstva tako da ćemo početak sezone dočekati kompletni. Zahvalio bih se ovim putem i nadležnim organima zaduženim za sređivanje papirologije koji su nam u roku četiri dana završili predmete", rekao je za SportSport.ba čelni čovjek Sloge Azmir Husić. Pored Mladosti, Lalić je u dosadašnjoj karijeri branio za litvanski Granitas, austrijski Stinatz, hrvatski Dinamo, Odranski, "Nur" Zagreb, Croatiu Sesvete.

Pročitaj više na: http://sportsport.ba/bh_fudbal/franko-l ... han/245616
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 23 jul 2017, 11:58, ukupno mijenjano 1 put.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la sloboda72 » 28 jul 2017, 14:43

14:33 / 28.07.17
Sloga Simin Han ponovo "ukrala" od Slobode?

Trener Slobodinih golmana, proslavljeni as Mirsad Dedić, nakon 12 godina rada u Slobodi odlučio je napustiti klub.
Nova destinancija trenera koji je u karijeri "proizveo" veliki broj kvalitetnih golmana, najvjerovatnije je prvoligaš Sloga iz Simin Hana.
Odlazak Dedića potvrdio je na današnjoj konferenciji za novinare i trener Vlado Jagodić, koji je kazao da na jučerašnjem treningu nije bilo "specijalca" za rad s golmanima, a tako će biti i danas.
- Dedića izuzetno cijenim, ali svako bira svoj put. Nastojat ćemo čim prije pronaći rješenje za trenera golmana – rekao je Jagodić, dodavši da će uvijek štititi svoje saradnike.
Dedić je kazao za Fenu da je svim trenerima u stručnom štabu smanjena plaća, osim šefu struke, te da je o tome razgovarao s Jagodićem i ljudima iz uprave Slobode.
- Sloboda će uvijek biti moj klub, ali ja moram misliti na egzistenciju porodice. Nemam drugih primanja i smanjenje plaće nije bilo logično. Razgovarao sam o tome s Jagodićem i rekao je da će nam plaće biti vraćene na prijašnji nivo, što se nije desilo. U upravi su rekli da imamo plus plaćeno zdravstveno i penziono osiguranje, kao da to nije zakonska obaveza – komentirao je Dedić razloge odlaska iz kluba u izjavi za Fenu.
Nakon svega odlučio je otići tamo gdje će biti više poštovan i plaćen.
- Kad mogu dovesti osam novih igrača, dati im velike plaće, stanarinu i hranu, ne vidim razloga da nama nisu vratili ranije plaće, koje uzgred stalno kasne. Tim prije što svi stanujemo u Tuzli čime su troškovi kluba osjetno manji nego za trenere sa strane – kaže Dedić.
Na društvenim mrežama Slobodini fanovi podržavaju odluku Dedića, ali i kritikuju upravu i Jagodića što su dopustili da Tušanj napusti vrhunski trener golmana.

Izvor: Faktor / Fena
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 28 jul 2017, 15:51, ukupno mijenjano 2 puta.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la sloboda72 » 28 jul 2017, 20:17

MALO(PUNO)ISTORIJE

slika

POMOĆNI TEREN , KLIZAV I TEŽAK A IZGLEDA DA SE IGRALO I BEZ SUDIJA.
"KO ZNA SA KOLIKO JE IGRAČA IGRALA SLOGA."
ONDA OVI GOLOVI NAKON 3:1 U (58min),?
73,75,86,90,93,98,103 ???
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la sloboda72 » 28 jul 2017, 23:55

Tim iz Simin Hana se vraća kući Sloga danas završava pripreme na Kupresu

Piše: S. Mlaćo 28.07.2017., 15:12

Nogometaši Sloge Simin Han, člana Prve lige Federacije BiH, danas će odraditi posljednji trening na pripremama na Kupresu, te krenuti put Tuzle. Trener Sloge Darko Vojvodić zadovoljan je kako njegovi izabranici izvršavaju svoje obaveze, ali ističe da će pravo mjerilo svega biti meč prvog kola sa Metallegheom iz Jajca, te cjelokupna sezona. "Sve dobro u pripremnom periodu mijenjao bi za tri boda u prvom kolu. Večeras se vraćamo kući, dobro smo radili, ali sve ćemo vidjeti kada krene sezona", kazao je Vojvodić. Sloga je jedan od favorita za prvo mjesto u novoj sezoni. "Svjesni smo da nam niko ništa neće pokloniti", dodao je iskusni stručnjak. Već u nedjelju tim iz Simin Hana odigrati će prijateljsku utakmicu protiv FK Podrinje iz Janje, člana Prve lige RS. Meč se igra sa početkom u 17:30 sati.

Pročitaj više na: http://sportsport.ba/bh_fudbal/sloga-da ... esu/246265
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
slogash
Postovi: 251
Pridružen/a: 11 jul 2016, 10:12

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la slogash » 30 jul 2017, 11:00

Veceras u 17:30h prijateljska protiv Podrinja

Avatar
Suljo20002
Postovi: 1374
Pridružen/a: 08 okt 2014, 15:49
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la Suljo20002 » 01 avg 2017, 13:32

Ko je ovaj Šarčević ?...Inace sastav iz texta je za PL defintivno

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 03 avg 2017, 13:44

ODBILI GA NA TUŠNJU: Azmir Husić pronašao novi dom za Slogu iz Simin Hana?


Čelni ljudi FK Sloga iz Simin Hana ili Tuzla city kako bi se trebao u budućnosti zvati ovaj klub, nakon dobijene odbijenice da prvenstvene utakmice igraju na stadionu Tušanj, krenuli su u potragu za novim stadionom, odnosno mjestom gdje bi se izradio stadion koji zadovoljava potrebe Premijer lige BiH.

Azmir Husić predsjednik FK Sloga iz Simin Hana obavio je i razgovore sa predstavicima istoimenog kluba iz Tojšića kako bi se tu gradile tribine i sva infrastruktura stadiona koji bi bio novi dom ovom klubu.

Tim povodom kontatirali smo Husića koji je kazao da je bilo razgovora ali ništa još uvijek konkretno po tom pitanju.

“Mi ćemo nositi naziv Tuzla city i u narednom periodu držat ćemo se grada. Planiramo da uspostavimo saradnju sa klubovima iz Kalesije, Teočaka, Sapne, Zvornika kako bi njihovi talentovani nogometaši mogli doći u Slogu Simin Han na probu, pa ako zadovolje da i zaigraju za prvi tim”, rekao je Husić.

On je istakao da planira u Tojšićima i drugim mjestima pokrenuti i škole fudbala kako bi afirmisao mlađe nogometaše da se uključe i pokažu svoj talenat jer će Sloga ili Tuzla city sigurno igrat Premijer ligu BiH.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la staragarda » 03 avg 2017, 16:17

Jel Sloga u nedjelju igraju....u pola 5
Sto se tice stadiona,mora Azmir otici iz grada nazalost...pa gdje god...ovi lesinari i kvazi legende pojacane faraonom jednostavno mu nece dozvoliti da ista zdravo ovdje razvije
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 04 avg 2017, 11:49

Sloga Simin Han dovodi Sašu Kajkuta?

Sloga je jedan od glavnih favorita za osvajanje prvog mjesta, a vrlo lako je moguće da u narednim danima ovaj tim pojača iskusni napadač Saša Kajkut koji se razišao sa mostarskim Zrinjskim i sada je slobodan igrač.
Kajkut se povezuje i sa sarajevskim Željezničarom, a u nedavnom razgovoru priznao da Željezničar nije jedini tim iz naše zemlje koji je zainteresiran za njegove usluge.
Iz Siminog Hana ne kriju želju za angažovanjem 33-godišnjeg napadača, a da li će do dogovora dvije strane i doći ostaje nam da vidimo.





Vojvodić: Ništa nas ne zanima osim prvog mjesta


Vojvodić ne krije da Sloga ima samo jedan cilj, a za početak razgovora se dotakao duela sa Metallegheom. "Respektujemo Metalleghe, ali igramo na svom terenu. Imamo dobru ekipu, a Metalleghe sam gledao, to je solidna ekipa, međutim, ne treba ih podcijeniti. Imaju dobri igrača, neće biti lako, ali opet kažem favoriti smo", jasan je Vojvodić.

"Dosta je novih igrača, 30 dana smo uradili ogroman posao. Ekipa djeluje kao da smo zajedno godinu dana, ali opet ponavljam, sve je to pripremni period, a pravo mjerilo je kada krene prvenstvo", ističe naš sagovornik.

U Simin Hanu su jasno istakli da su sve njihove ambicije vezane za osvajanje prvog mjesta. Sloga će sigurno biti veliki motiv drugim klubovima koji će htjeti da pomrse ambiciozne planove.
"Ne krijem se iza ambicija. Ne zanima me ništa drugo osim prvog mjesta, a normalne je da će druge ekipe imati motiv protiv nas. Imat ćemo i mi, a glupo je pričati kada dovedete igrače poput Kostića, Efendića, Stokića da vam je cilj biti samo u vrhu tabele. Naravno da nas interesuje samo prvo mjesto", dodao je na kraju razgovora šef stručnog štaba FK Sloga Simin Han Darko Vojvodić.






I onda pogledam nas i naše ambicije...Teško je ostati ravnodušan. :(
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la sloboda72 » 04 avg 2017, 15:48

Darko Vojvodić: Olimpik ima ozbiljan tim, Velež je institucija, neće biti lako

04.08.2017 u 11:49 Piše: Sanel Konjhodžić

Sloga iz Siminog Hana u novu sezonu Prve lige Federacije BiH ulazi sa visokim ambicijama, a jedan od glavnih aduta tima sa sjevera BiH je trener Darko Vojvodić. Stručnjak koji je proljetos GOŠK iz Gabele uveo u Premijer ligu BiH Darko Vojvodić, za razliku od nekih trenera, već je radio u Prvoj ligi FBiH i može se reći da će mu iskustvo rada u ovoj ligi itekako biti od koristi. Vojvodić je danas trener Sloge Simin Han kojoj su dolaskom biznismena Azmira Husića na čelo kluba porasle ambicije i želje, pa se tako već najavljuju kao favoriti za prvo mjesto. Ambicije kluba su se poklopile i sa ambicijama Vojvodića koji svoj tim vidi kao favorita za prvo mjesto, ali je u isto vrijeme i realan kada je konkurencija u pitanju. 'Olimpik je vrlo ozbiljan tim, pojačao se kao i mi, doveo mnogo provjerenih igrača i imaju iskusnog trenera Mirzu Varešanovića koji je osvajao Kup BiH. Mislim da to govori sve o njemu. Ekipe s mnogo novih imena imaju problema sa uigravanjem, ali mogu slobodno reći da mi nećemo imati takav problem. Ljudi koji nas gledaju misle kako smo već godinu-dvije na okupu. Izdvojio bih svakako i Velež koji je institucija, ima odličan ambijent, što mu može biti prevaga u odnosu na protivnike', kazao je Vojvodić koji je u karijeri pored pomenute Sloge i GOŠK-a, iako su mu tek 44 godine, vodio veliki broj klubova, između ostalih zvorničku Drinu, Slobodu, Slaviju, Travnik i Zvijezdu. Osim prvih favorita za plasman u Premijer ligu BiH, Vojvodić se osvrnuo i na one ekipe o kojima se malo govori, a koje imaju solidan kadar. 'Moram spomenuti i Rudar Kakanj kojeg mnogi slabo poznaju, ali koji je doveo nekoliko provjerenih igrača, te Igman iz Konjica koji bi mogao biti mina za favorite. U Konjicu će se malo ko naigrati. Visočka Bosna je lani u posljednjih nekoliko kola izgubila titulu, a ove godine će ponovo biti u vrhu. U grupu najugroženijih ekipa svrstao bih prije svih Jedinstvo koje i ove godine ima mnogo problema', kazao nam je Vojvodić, čiji će tim u prvom kolu ugostiti Metalleghe. 'Sve osim naše pobjede za mene je veliki kiks. Nisu Jajčani loš tim, ali to moramo dobiti', zaključio je nekadašnji fudbaler Slobode, Budućnosti i Čelika. Utakmica između Sloge i Metalleghea igra se u nedjelju od 17:30 sati.

Pročitajte više na: http://****/****-bih/darko-vo ... lako/90602
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la sloboda72 » 05 avg 2017, 08:24

SportSport.ba na treningu Igrači Sloge spremni za duel s Metallegheom

Piše: E. Dindić Jučer, 19:05


Fudbaleri Sloge pod vodstvom Darka Vojvodića odrađuju posljednje pripreme pred nedjeljni susret sa ekipom Metalleghe BSI. FOTOGALERIJA Na današnjem treningu održanom u Simin Hanu radilo se na posljednjem uigravanju taktičko-tehničkih zamisli pred start nove sezone. Među igračima je vladala odlična atmosfera i optimizam uoči utakmice sa doskorašnjim premijerligašem, protiv koga, kako sami kažu, samo pobjeda dolazi u obzir. Za ovaj susret šef stručnog štaba Sloge Darko Vojvodić će na raspolaganju imati sve fudbalere. Utakmica se, podsjećamo, igra u nedjelju u 17:30 sati. Fotografije sa treninga možete pogledati u našoj galeriji.

Pročitaj više na: http://sportsport.ba/bh_fudbal/igraci-s ... eom/247113
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la sloboda72 » 05 avg 2017, 08:26

Kapiten Sloge iz Siminog Hana uoči starta prvenstva Kostić: Pobjedom želimo otvoriti sezonu

Piše: E. Dindić Jučer, 18:30

Kapiten Sloge iz Siminog Hana Ivan Kostić smatra da je njegova ekipa favorit u utakmici protiv Metalleghe u prvom kolu Prve lige Federacije BiH. "Odradili smo kvalitetne pripreme. Spremni smo i na fizičkom i taktičkom planu i mislim da svaki igrač otprilike zna šta nam je cilj u ovoj sezoni", rekao je Kostić i dodao: "U nedjelju nam dolazi Metalleghe. Uz sav respekt prema protivniku, smatram da trebamo da otpočnemo pobjednički niz koji bi nas vodio do ulaska u Premijer ligu". On se zahvalio prvom čovjeku kluba koji je obezbijedio maksimalne uslove za pripreme. "Moram se zahvaliti predsjedniku kuba Azmiru Husiću i sportskom direktoru Almiru Husiću koji su nam u ovih mjesec dana obezbijedili da imamo sve što nam treba", rekao je Kostić. Duel između Sloge i Metalleghea na rasporedu je u nedjelju od 17:30 sati.

Pročitaj više na: http://sportsport.ba/bh_fudbal/kostic-p ... onu/247100
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la sloboda72 » 05 avg 2017, 08:55


1. Federalna Liga, Sezona 2017/18.

1,kolo FK Sloga - NK Metalleghe
2,kolo NK Zvijezda - FK Sloga
3,kolo FK Sloga - NK Jedinstvo
4.kolo FK Olimpik - FK Sloga
5.kolo FK Sloga - NK Bratstvo
6.kolo NK TOŠK - FK Sloga
7.kolo FK Sloga - HNK Orašje
8.kolo NK Travnik - FK Sloga
9.kolo FK Sloga - NK Bosna
10,kolo NK Iskra - FK Sloga
11.kolo FK Sloga - FK Rudar
12.kolo FK Velež - FK Sloga
13.kolo FK Sloga - HNK Čapljina
14.kolo FK Igman - FK Sloga
15.kolo FK Sloga - NK Slaven

Ja volim FK Tuzla City

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la staragarda » 06 avg 2017, 19:25

Bravo Sloga...samo marljivo skupljati bodove
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.