FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

Avatar
VolimTz
Postovi: 3837
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la VolimTz » 25 sep 2017, 00:08

BosanacGorstak je napisao/la:Predobra stvar iz mnogo uglova.Kao prvo sto ce dati tim ljudima priliku da se druze,navijaju,uzivaju u fudbalu i zabave putujuci i gledajuci tekme u Tz,a kao drugo sto siri bazu navijaca.Covjek cini jako dobru stvar i duga je lista stvari koje je ovaj covjek ucinio za razne ljude,udruzenja,povratnike i gradjane Tuzle.

Ultra kodeks i ultra mentalitet je budalestina samo po sebi.Danas su grupe postale same sebi svrha.
Znas li sta u vezi promjene naziva kluba?
Kodeks i nije toliko loš kada bi se on primjenjivao, u principu je previše uopšten, nepisan pa ga svako tumači na svoj način.

Nema nikakvih priča za to, baš nikakvih. Saznalo bi se brzo da je došlo do nekih promjena.
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la staragarda » 25 sep 2017, 10:17

Kakvi crni ultra kodeksi....vidis da su ove vece grupe pale k u r c u za usi....broje par stotina ljudi
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

FoSte95
Postovi: 12545
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la FoSte95 » 25 sep 2017, 12:05

**** te ultra kodeks ako će te iz sedmice u sedmicu kažnjavati sa po par hiljada maraka.... ovako imaće pune tribine, finu raju u publici, a bez novčanih kazni.. ma milina
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la sloboda72 » 25 sep 2017, 14:21

Stoper Bosne iz Visokog za SportSport.ba Papaz: U Simin Hanu očekujem pravi derbi

Piše: S. Mlaćo Danas, 12:32


Bosna iz Visokog u subotu je savladala Igman iz Konjica sa 2:1, iako su gosti prvi poveli. Ipak, dva pogotka Cane bila su dovoljna za novu "tricu" tima Ive Ištuke, koji nakon osam kola ne zna za poraz. Pravi ispit Bosnu ipak očekuje u narednom kolu kada putuje u goste lideru Slogi Simin Han. O tom meču za SportSport.ba je govorio stoper Bosne Predrag Papaz (30). "Očekujem dobru utakmicu, te pravi derbi Prve lige FBiH. Ekipu Sloge poštujemo i cijenimo, ozbiljni su, posebno njihov predsjednik Azmir Husić koji je spreman da sa tim klubom napravi velike stvari. Mi gledamo sebe, kao i prošle sezone imamo dobar tim i bez ikakvog pritiska pokušat ćemo da ostvarimo što bolji plasman ove sezone", kazao je Papaz.

Pročitaj više na: http://sportsport.ba/bh_fudbal/papaz-u- ... rbi/252998
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la sloboda72 » 25 sep 2017, 19:21

Sudijski trio na Piroti 'poništio' pravila UEFA i FIFA, sramno suđenje Musića i pomoćnika

24.09.2017 u 22:38



Musić je sa svojim pomoćnicima donosio odluke koje su protivne pravilima fudbalske igre, pa se mnogi pitaju do kada će trajati takav način suđenja? Foto: Facebook NK Travnik je poražen jučer u utakmici osmog kola Prve lige Federacije od FK Sloga iz Siminog Hana rezultatom 2:0. Puno je povika poslije utakmice bilo na sudije ovog susreta. Admir Musić sa svojim pomoćnicima Emirom Zahiragićem i Sanelom Herceglijom su pokazali visok nivo neznanja u duelu koji je odigran na Piroti. Travničani su i prije ovog duela najavljivali da se boje zakulisnih radnji, ali su se nadali da će uspjeti na terenu da pokušaju da se izbore za što bolji rezultat. Ipak do toga nije došlo. Čini se da 'sukob' između ova dva kluba datira još iz prošle sezone, kada je na inicijativu Travnika organizovano nekoliko sastanaka prvoligaša koji su prijetili istupanjem iz lige i prekidom takmičenja, a razlog takve inicijative je bilo upravo suđenje i podmetanje od strane drugih klubova, a konkretno su mislili na subotnjeg protivnika, Slogu iz Siminog Hana. U Travniku se uveliko priča da je upravo na ovoj utakmici došlo 'vrijeme za naplatu', a u cijelu priču upetljan je i sudijski trojac koji je morao da napusti teren u pratnji policajaca i obezbjeđenja. Musić je, kako kažu domaći, svirao prekršaje prilikom svakog duela, bez obzira kakvog intenziteta bili, sjeckao igru, kartonirao domaće igrače, a vrhunac je bilo sviranje nedozvoljene pozicije nakon ubačaja iz auta, i nedosuđivanje kaznenog udarca, što je izazvalo istovremeno i smijeh i gnjev domaćih fudbalera i navijača. Svako ko iole poznaje pravila, zna da nakon ubacivanja lopte iz auta u igru nema nedozvoljene pozicije. Nije jasno da li su sudije podlegle pritisku važnosti susreta, pristisku sa tribina na kojim je bilo 57 gledalaca ili jednostavno pritisku nepoznate vrste. Očekuje se da se vidi kako će reagovati Disciplinska i Sudijska komisija NS FBiH, odnosno da se vidi da li će se u narednim danima, mjesecima i godinama nastaviti ovakvi 'previdi' ili će oni trajati dok neki klub ne dočeka promociju u viši rang. Sudijsko pitanje je nešto čime se savezi u BiH moraju ozbiljno pozabaviti na svim nivoima, jer je očigledno da se previše griješi, a to povlači za sobom reakcije neprimjerene sportskim borilištima. Da bismo ih izbjegli morat će reagovati, a da li će bit će poznato u narednim danima. U prilogu možete pogledati i video koji pokazuje kako je Musić sa svojim pomoćnicima dijelio (ne)pravdu na utakmici između Travnika i Sloge. 0

Pročitajte više na: http://****/****-bih/sudijski ... nika/95996
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la sloboda72 » 25 sep 2017, 19:24

Sudije 8. kola 1. lige federacije.

http://www.nsfbih.ba/upload/documents/D ... 20KOLO.pdf
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.liga Federacije BiH ,8.kolo.Travnik - Sloga
Travnik .Subota, 23.09.2017. 15:30

Glavni Sudac Musić Admir Sarajevo
Asistent 1 Zahiragić Emir Sarajevo
Asistent 2 Herceglija Sanel Sarajevo

SRAMOTNO I PRENISKO UDARA OLIMPIC PREKO SVOJIH "VIKARA".

Sad, kad supočeli polako kliziti niz tabelu i malo po malo zaostajati za Slogom počinje "naricanje".
Nikakvo čudo kad je Varešanović u pitanju ,valja se pravdati za remi u Živinicama ,pazite,sudijama na utakmici u Travniku.I to ,sva trojica iz Sarajeva.
- Nema komentara za suđenje Bjelice u Mostaru(Velež - Olimpic).
- Bio sam na utakmici Olimpic -Sloga i vidio masakriranje fudbala Sloge,bilo mi je neprijatno ispred domaćina koji je saginjao glavu od stida.
Čapljinu je Olimpic dobio iz penala pred sami kraj i sve u redu.Eh sad kako ih Konjic dobi ,to ni njima nije jasno,pa se nisu žalili.
Alibi po alibi ,uskoro će tebe Mirza zamijeniti drugi jer očito padaš.Sloga nije riječ rekla protiv suđenja na Otoci.Imajte mrvu ljudskosti pa i vi odšutite revanš na proljeće.Ili ćete možda ,uskoro zaprijetiti prekidom Lige.Travnik je proljetos to raduo i sad na žalost,stvarno polako tone u niži rang.
Ipak bh želio da se Varešanović dokotrlja do 4 proljetnog kola pa da čujemo ono njegovo :"poklopljena utakmica" ,eto šta je.Mirza ne smije gubiti jer ,on je iz metropole bez vode,kako to more bit ,a baššška sudije issarajva.CCCC
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

24.11.2014.Mirza Varešanović komentariše stadion u V. Obarskoj - Ovo je livada !


21.03.2015 Sloboda - Olimpic 2:1,izjava tenera Varešanovica
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la Mokroguz » 26 sep 2017, 02:06

1. Jesi li gledao utakmicu kupa Velez - Olimpik pa imas sta da kazes?

2. Vi ne znate igrati fudbal bolje od nas, i zato ste izgubili. Igrate primitivno i to odgovara u vecini slucajeva.

3. Kad je Zeljo bio ostecen protiv nas na Otoci, ja sam fino rekao da su osteceni, iako su rivali, iako su nas psovali i rugali se i sve. A kad ste vi planirali priznati nesta tako? Gledao sam i ja utakmicu, bilo je jos par stotina gledalaca, samo se ovdje zali oko utakmice "Olimpik - Simin Han".
"Eh sad kako ih Konjic dobi ,to ni njima nije jasno,pa se nisu žalili." "Sloga nije riječ rekla protiv suđenja na Otoci.Imajte mrvu ljudskosti pa i vi odšutite revanš na proljeće."
Sloga nije rijec rekla zato sto nije bilo sta da se vadite na to, sve je korektno bilo. To je i Vojvodic znao odmah nakon utakmice, pokusao se vaditi na kadar, pa sto se nije osvrnuo na sudjenje ako je tako kako kazes? Zalis se i dan danas ovdje, a priznajes da nismo nista rekli protiv Igmana ni sudija. Seljacki mentalitet ti ne dozvoljava da skontas da kad neko fer izgubi nece se zaliti ni na protivnika ni na sudjenje.
Prije utakmice ste govorili kako vam samo fali jedan igrac Todorovic, a poslije ste govorili kako vam je haman trecina standardnog kadra stradalo prekonoci, ti si ih sam nabrojao: "FK SLOGA DANAS JE IGRALA BEZ POVRIjEĐENIH :Stjepanoviča,Todorovića,Stokića i kažnjenog Pirića." i to tek poslije utakmice.

25.08.2017:
"Kako navode iz Sloge, svi su spremni i vrijedno su radili protekle sedmice"
"Na raspolaganju nećemo imati jedino Todorovića, ali bez obzira, imamo sjajnu ekipu..."

26.08.2017:
""Zasluženo je Olimpik pobijedio i ovom prilikom im čestitam. Nismo odigrali loše, iako smo igrali bez dosta igrača, bili smo oslabljeni, međutim to nije opravdanje", istakao je nakon meča trener gostiju Vojvodić"

4. Vi imate najmanje 3 penala svirana za vas, triput ste gori od nas onda. Ako ces se pravdati da su vam opravdani sve i jedan, pa sto ne smijemo i mi opravdati ovaj jedan penal? Zato sto nisi korektan. Da i vi imate samo jedan penal, onaj prvi kao i mi, imali bi sada 16 bodova i Bog zna dali bi prosli na penale u kupu protiv Zrinjskog.

5. Nadam se da ce nas Mirza voditi jos 100 godina, i da ce vas Vojvodic voditi jos 100 godina. Nadaj se i ti tome.

6. Pomocni teren u Velikoj Obarskoj i jeste oranica, moras biti slijep da se ne slazes. Dovoljno govori zadnja sekunda u snimku, a ti mozda i neznas ili mozda neces da spomenes posto si navalio protiv nas, da je jedna lopta uletila nekome u bastu taj dan i gazda je probusio umjesto da je vrati, dok je tu i tamo koji sut pogodio kojeg traktora koji su stojali iza gola i pored terena odnosno i pored kukuruza koji su rastli u blizini - bukvalno.
slika

Premijer Liga. Tebi je ovo normalno, hmm zasto li. :hmmmmm:
Zalis se sto je Mirza istinu rekao. O tome i govorim; vi se samo pravite posteni, inace nebi ti izvodio sada ovako, nebi trazio problem sa nama svugdje.

7. Posto mislis da je "penal pred kraj" problem; protiv Slobode u 2015 smo dobili hem crveni hem penal protiv nas u 89-oj i 90-oj minuti. Ali to je tebi u redu, samo te zanima kako se mozes kaciti sa nama i pokusati nekoga zavarati s tim sto kontas narod ne zna dovoljno da te skuzi.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la staragarda » 26 sep 2017, 12:27

Cuo sam danas neku priču da je Husic vec kaparisao jednu ogromnu parcelu u Barama,prije skretanja za pozarnicu....dal' je kupio il' dogovorio to neznam jer je prica doduse rekla-kazala....mozda ceka da vidi kako ce se odvijati saga sa Faraonom....ako neko zna nešto vise nek' napise
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la 75000 » 26 sep 2017, 12:34

staragarda je napisao/la:Cuo sam danas neku priču da je Husic vec kaparisao jednu ogromnu parcelu u Barama,prije skretanja za pozarnicu....dal' je kupio il' dogovorio to neznam jer je prica doduse rekla-kazala....mozda ceka da vidi kako ce se odvijati saga sa Faraonom....ako neko zna nešto vise nek' napise
Sa faktora.
- Ulaz u Tuzlu bi bio najpoželjniji. Nije daleko od grada, nije odvojen. To je naselje Kreka. Bare i Požarnica otpadaju, jer nisu adekvatno povezani sa centrom - zaključio je Husić.

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la sloboda72 » 27 sep 2017, 16:56

http://****/****-bih/sloga-je ... gore/95914

"''Sloga je prvak samo toga nismo svjesni, pomoćnom sudiji koji je digao ofsajd iz auta želim sve najgore''

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Baš me interesuje koje marke je bio auto iz iz kojeg je sudija " digao ofsajd".

Bože dragi ,jada i bijede.????
Ja volim FK Tuzla City

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la drakensang » 27 sep 2017, 17:10

Hahahahah, kaze bratina "Imajte mrvu ljudskosti pa i vi odšutite revanš na proljeće." Znaci ako bude ocit lopovluk u Hanu, ljudi iz Olimpika se ne smiju zalit jer se ni vi niste zalili na Otoci :urnebes: :urnebes: :urnebes:

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la sloboda72 » 27 sep 2017, 17:11

Mokroguz je napisao/la:1. Jesi li gledao utakmicu kupa Velez - Olimpik pa imas sta da kazes?

2. Vi ne znate igrati fudbal bolje od nas, i zato ste izgubili. Igrate primitivno i to odgovara u vecini slucajeva.

3. Kad je Zeljo bio ostecen protiv nas na Otoci, ja sam fino rekao da su osteceni, iako su rivali, iako su nas psovali i rugali se i sve. A kad ste vi planirali priznati nesta tako? Gledao sam i ja utakmicu, bilo je jos par stotina gledalaca, samo se ovdje zali oko utakmice "Olimpik - Simin Han".
"Eh sad kako ih Konjic dobi ,to ni njima nije jasno,pa se nisu žalili." "Sloga nije riječ rekla protiv suđenja na Otoci.Imajte mrvu ljudskosti pa i vi odšutite revanš na proljeće."
Sloga nije rijec rekla zato sto nije bilo sta da se vadite na to, sve je korektno bilo. To je i Vojvodic znao odmah nakon utakmice, pokusao se vaditi na kadar, pa sto se nije osvrnuo na sudjenje ako je tako kako kazes? Zalis se i dan danas ovdje, a priznajes da nismo nista rekli protiv Igmana ni sudija. Seljacki mentalitet ti ne dozvoljava da skontas da kad neko fer izgubi nece se zaliti ni na protivnika ni na sudjenje.
Prije utakmice ste govorili kako vam samo fali jedan igrac Todorovic, a poslije ste govorili kako vam je haman trecina standardnog kadra stradalo prekonoci, ti si ih sam nabrojao: "FK SLOGA DANAS JE IGRALA BEZ POVRIjEĐENIH :Stjepanoviča,Todorovića,Stokića i kažnjenog Pirića." i to tek poslije utakmice.

25.08.2017:
"Kako navode iz Sloge, svi su spremni i vrijedno su radili protekle sedmice"
"Na raspolaganju nećemo imati jedino Todorovića, ali bez obzira, imamo sjajnu ekipu..."

26.08.2017:
""Zasluženo je Olimpik pobijedio i ovom prilikom im čestitam. Nismo odigrali loše, iako smo igrali bez dosta igrača, bili smo oslabljeni, međutim to nije opravdanje", istakao je nakon meča trener gostiju Vojvodić"

4. Vi imate najmanje 3 penala svirana za vas, triput ste gori od nas onda. Ako ces se pravdati da su vam opravdani sve i jedan, pa sto ne smijemo i mi opravdati ovaj jedan penal? Zato sto nisi korektan. Da i vi imate samo jedan penal, onaj prvi kao i mi, imali bi sada 16 bodova i Bog zna dali bi prosli na penale u kupu protiv Zrinjskog.

5. Nadam se da ce nas Mirza voditi jos 100 godina, i da ce vas Vojvodic voditi jos 100 godina. Nadaj se i ti tome.

6. Pomocni teren u Velikoj Obarskoj i jeste oranica, moras biti slijep da se ne slazes. Dovoljno govori zadnja sekunda u snimku, a ti mozda i neznas ili mozda neces da spomenes posto si navalio protiv nas, da je jedna lopta uletila nekome u bastu taj dan i gazda je probusio umjesto da je vrati, dok je tu i tamo koji sut pogodio kojeg traktora koji su stojali iza gola i pored terena odnosno i pored kukuruza koji su rastli u blizini - bukvalno.
slika

Premijer Liga. Tebi je ovo normalno, hmm zasto li. :hmmmmm:
Zalis se sto je Mirza istinu rekao. O tome i govorim; vi se samo pravite posteni, inace nebi ti izvodio sada ovako, nebi trazio problem sa nama svugdje.

7. Posto mislis da je "penal pred kraj" problem; protiv Slobode u 2015 smo dobili hem crveni hem penal protiv nas u 89-oj i 90-oj minuti. Ali to je tebi u redu, samo te zanima kako se mozes kaciti sa nama i pokusati nekoga zavarati s tim sto kontas narod ne zna dovoljno da te skuzi.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rahimić suspendovan za naredni susret, očekuje ga visoka kazna zbog isključenja? 22.09.2017 u 21:16

Velež i Olimpik odigrali su u srijedu utakmicu šesnaestine finala Kupa BiH, u kojoj su gosti slavili pobjedu rezultatom 3:1 i ostvarili plasman u narednu rundu. Kraj utakmice obilježio je incident u kojem je napadnut sudija Bjelica, a malo prije te nemile scene, isključen je i glavni trener domaćih Ibro Rahimić. Strateg Rođenih automatski je suspendovan za naredni duel u kojem njegov tim gostuje u Kaknju ekipi Rudara, te neće moći voditi svoj tim sa klupe u tom susretu. Kako smo uspjeli saznati Rahimića sljeduje i kazna zbog riječi izgovorenih prilikom isključenja, a ostaje da se vidi kakva će ga kazna 'zadesiti' nakon svega.

Pročitajte više na: http://****/****-bih/rahimic- ... enja/95742
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la sloboda72 » 27 sep 2017, 17:14

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Trener Čapljine Beća: Ne bih komentarisao penal za Olimpik Piše:

E. Škorić 13.08.2017., 07:58



Trener Čapljine Damir Beća čestitao je Olimpiku na jučerašnjoj pobjedi, ali o penalu za domaće nije želio govoriti. Gosti su bili nezadovoljni na kraju meča na Otoci, u kojem je Olimpik golom Jusufbašića s penala došao do pobjede. "Čestitam Olimpiku na pobjedi. Mi nismo iskoristili svoje prilike, Olimpik jeste. Primili smo gol iz jedanaesterca kojeg ne želim komentarisati. Ekipama samo mogu da poželim puno sreće u nastavku prvenstva", kazao je Beca. Trener Olimpika Mirza Varešanović također nije imao namjeru da govori o suđenju, ali je istakao da ne zna zbog čega se gosti žale. Sve u svemu, nakon dva kola Olimpik je u vrhu sa šest bodova, Čapljina je ostala na tri boda i u narednom kolu dočekuje Bratstvo, dok će Olimpik u goste Igmanu.

Pročitaj više na: http://sportsport.ba/bh_fudbal/beca-ne- ... pik/248042


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Trener Veleža za SportSport.ba Rahimić: Neka me suspenduju na 100 utakmica

Piše: E. Škorić 22.09.2017., 18:42


U razgovoru za SportSport.ba trener Veleža Ibro Rahimić potvrdio je kako je suspendovan zbog izjava koje je dao nakon meča Velež - Olimpik u Kupu BiH. U srijedu su Velež i Olimpik odigrali meč šesnaestine finala Kupa, a po završetku meča domaći su imali dosta prigovora na suđenje. Prednjačio je trener Rahimić, koji je isključen, a sada i suspendovan zbog, kako je navedeno, psovki i uvreda. "Istina je da sam suspendovan, samo ne znam na koliko, pošto tek moram da dam izjavu. Ali ne odustajem i, kako sam najavio, tužit ću sudiju Bjelicu. Danas je u zapisniku navedeno nešto blaže nego što je to prvobitno bilo. Prepali su se očito, pa muljaju i petljaju. Sve je to namontirano, ali tvrdim da ne odustajem od ovoga", kazao je Rahimić za SportSport.ba, dodavši: "Ma znate šta, neka me kazne sa 100 utakmica! Odavno se vodi hajka na mene i na Velež. Ne mogu jednostavno da podnesem nepravdu, ali nekome očito smeta Velež u kojem se dešavaju pozitivne i lijepe fudbalske stvari. To me sve tjera da nastavim borbu i da ne odustanem. U životu sam uvijek bio sklon pravdi, pa me boli kada je nema". On je istakao da neće voditi Velež u narednom susretu, a onda će biti poznato na koliko je suspendovan. Ostaje mu sada da pokuša dokazati da je sve, kako tvrdi, namontirano i izmišljeno. Suspendovan je i Salko Grbić, komesar za bezbjednost FK Velež, koji je nakon meča napao sudiju Bjelicu u Vrapčičima, mada je on potom za SportSport.ba kazao da to nije uradio.

Pročitaj više na: http://sportsport.ba/bh_fudbal/rahimic- ... ica/252708
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 27 sep 2017, 17:53, ukupno mijenjano 3 puta.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la sloboda72 » 27 sep 2017, 17:35

staragarda je napisao/la:Cuo sam danas neku priču da je Husic vec kaparisao jednu ogromnu parcelu u Barama,prije skretanja za pozarnicu....dal' je kupio il' dogovorio to neznam jer je prica doduse rekla-kazala....mozda ceka da vidi kako ce se odvijati saga sa Faraonom....ako neko zna nešto vise nek' napise
Ima Ugljevik ,nije hiće.Ne treba Slogin stadion ni praviti na teritoriji Tuzle.Ima odličnih parcela odmah iza Ilinčice,bilo da pripadaju Živinicama ili Kalesiji.Treba biti blizu Aerodroma,zbog Evropskih nastupa.Što mu treba da se moli faraona za urbanistiku ,Građevinsku.Mogu mislit koju bi faraon Rentu "zakrkao" za stadion.Eno Sprećkog polja ,pukla ravnica Bog dao.A sa skvera do stadiona trebat će 30 minuta vožnje.
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la Mokroguz » 27 sep 2017, 19:45

Posto Beca nije htjeo reci sta mu je to bilo na umu, ti ga sad brani. Objasni kako odbiti loptu rukom u jedanaestercu nije penal. Nije niko nista glumio, ne mozes reci da su nasi nastimali penal da su nasi nesta skakali i izvodili, nije niko zaronio, a ruka mu je pomogla uputiti loptu dovoljno da je izbije iz kaznenog prostora.

A evo kako vas prvi penal izgleda:

Sta mu je namjera bila?; Digao noge iza sebe, a mogao je nastaviti.

I protiv Zrinjskog:

Ako je bio prekrsaj, bio je vani sesnaesterca, Piric se zaletio jos malo da udje u jedanaesterac prije nego sto padne k'o da ga je voz pogodio.

Opet te pitam, utakmicu kupa sa Velezom jesi li gledao? Ocito nisi. Da jesi, vidio bi da smo zabili golove koje Velez nije smio dopustiti, s tim nam nema potrebe da iskljuci se bilo ko u Velezu, sto se desilo pred sami kraj, a ne pred pocetak ni nakon naseg vodstva. Nama ne pomaze da se Rahimic iskljuci u 90-oj minuti kad vodimo 1-3, i ne treba nam njegova suspenzija poslije utakmice - nismo tu ni zasta krivi, nije nas problem i nemamo sta komentarisati osim to da su, kako su rekli neki njihovi vatreni navijaci, primili 3 gola od 3 suta mozda, sudija da im je dao dva penala u njihovu korist opet bi samo doslo do penala nakon 3-3, i tu je svejedno dali je Rahimic prisutan, jer se to mora uvjezbati prije utakmice, kako valjda dobro znas posto to vi radite.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
slogash
Postovi: 251
Pridružen/a: 11 jul 2016, 10:12

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la slogash » 27 sep 2017, 20:25

Kod prvog penala igrac skinut s nogu,drugi penal igrac bio kaznenom prostoru.

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la sloboda72 » 28 sep 2017, 22:58

Simin Han Nedjelja, 01.10.2017. 15:30

SLOGA - BOSNA V.

Glavni Sudac Kasupović Adnan Bihać
1.Međašni , Šesto Edis Sarajevo
2.Međašni, Zahiragić Emir Sarajevo

Posmatrač: Mrković Rusmir (Sarajevo)
Delegat: Prusina Mario (Čitluk)
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la sloboda72 » 28 sep 2017, 23:03

slogash je napisao/la:Kod prvog penala igrac skinut s nogu,drugi penal igrac bio kaznenom prostoru.
NE RASPRAVRAJ DŽABA. ZNAJU ONI ĐE SE ČEŠU.BAGRA JE TO.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la sloboda72 » 28 sep 2017, 23:55

slika

SLOGA: GORNJI RED S LEVA,KOSTIĆ,HAMZABEGOVIĆ,KOJIĆ,IBRAHIMOVIĆ,STOKIĆ,OSTOJIĆ,
------------------ČUČE S LEVA,EFENDIĆ,PIRIĆ, MUSIĆ,VUKMIROVIĆ I STJEPANOVIĆ.


TIM SLOGE PRED UTAKMICU PROTIV ZRINJSKOG.
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 30 sep 2017, 14:07, ukupno mijenjano 4 puta.
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la ASD » 29 sep 2017, 00:51

sloboda72 je napisao/la:slika

SLOGA: GORNJI RED S LEVA,KOSTIĆ,HAMZABEGOVIĆ,KOJIĆ,IBRAHIMOVIĆ,STOKIĆ,OSTOJIĆ,
------------------ČUČE S LEVA,EFENDIĆ..........,.........,VUKMIROVIĆ I STJEPANOVIĆ.
Lijevo Piric, a desno mislim Mitrovic.

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.