FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la sloboda72 » 22 okt 2017, 20:29

21.10.2017. 1.Liga Federacije BiH ,12.KOLO FK -Velež - FK Sloga 3:0


Stadion: Rođeni-Mostar. Gledatelja: 2.000.Teren dobar povoljan za igru. Vrijeme sunčano. Sudija:Sabrija Topalović (Zenica).

Žuti kartoni: Zvonić, Alikadić (Velež), Stjepanović, Kojić, Kostić, Musić (Sloga).

Strijelci: 1:0 Zvonić (44 -11m), 2:0 Panesso (58), 3:0 Ovčina (90)


VELEŽ: Abdihodžić, Zvonić, Mujezinović (46. Ovčina), Ćosić (68. Isić), Alikadić, Imamović, Carvalho (81. Vasić), Brandao, Panesso, Doljančić, Kuduzović.(Trener Kodro )

SLOGA: Hamzabegović, Efendić (73. Ahmetović), Kostić, Šarčević (47. Stokić), Pirić, Ibrahimović, Stjepanović, Kojić, Omerović (1. Musić), Ostojić, Vukmirović.(Trener Vojvodić)



U 12. kolu Prve lige Federacije BiH Velež je na stadionu Rođeni pobijedio Slogu iz Siminog Hana rezultatom 3:0. U sedmoj minuti susreta zaprijetio je Panesso, no njegov pokušaj iskosa sa desne strane je otišao pored gola, a tri minute kasnije isti igrač je šutirao preko gola Hamzabegovića. Sloga je zaprijetila u 18. minuti susreta kada je Efendić ubacio sa desne strane u šesnaesterac, no odbrana Veleža je izbacila loptu u korner nakon kojeg je šutirao Kojić, ali pravo u Abdihodžića. Doljančić je u 39. minuti šutirao sa velike udaljenosti, ali njegov udarac nije ugrozio golmana gostiju da bi pet minuta kasnije Kojić u kaznenom prostoru oborio Panessa, a sudija Topalović je pokazao na bijelu tačku. Siguran realizator najstrožije kazne je bio Denis Zvonić, koji je tako doveo Velež u vodstvo. Sloga je ofanzivno krenula u drugo poluvrijeme, a u 54. Stokić je iz opasne pozicije šutirao, ali preko gola Abdihodžića. U jeku napada Sloge, Velež je udvostručio prednost. Ovčina je uposlio Panessa koji je iskosa sa desne strane šutirao, a Hamzabegoviću je lopta prošla kroz ruke i završila iza njegovih leđa. Joco Stokić je u 62. minuti iz slobodnjaka pokušao ugroziti Abdihodžića, no golman Veleža je majstorskom reakcijom odbranio njegov udarac da bi četiri minute kasnije Panesso pokušao iznenaditi Hamzabegovića, no golman Sloge je odbranio njegov udarac. Ovčina je u 72. minuti izašao jedan na jedan sa Hamzabegovićem, no golman Sloge je sjajno zaustavio njegov udarac. U 76. minuti Brandao je pokušao, ali pored gola, a dvije minute kasnije Abdihodžić je na sjajan način zaustavio udarac Stokića. Brandao je u 89. dobro šutirao, ali je golman Sloge skrenuo njegov udarac u korner da bi minutu kasnije Ovčina istrčao sjajnu kontru i pogodio treći put mrežu Hamzabegovića. U trećoj minuti sudijske nadoknade Doljančić je uposlio rezervistu Vasića, ali golman Sloge brani njegov udarac što je bilo posljednje uzbuđenje na utakmici.

Pročitajte više na:http://****/****-bih/velez-za ... hana/98825
..............................................................................................................................................................................

1.LIGA FEDERACIJE BIH 12. KOLO

ČAPLJINA - IGMAN........ 0 - 0
SLAVEN - TOŠK............. 1 - 2
ORAŠJE - BRATSTVO.......1 - 1
ISKRA - ZVIJEZDA.......... 0 - 3
BOSNA V. - JEDINSTVO.... 5 - 0
TRAVNIK - OLIMPIC........ 1 - 1
RUDAR K. - METALLEGHE .4 - 2
VELEŽ - SLOGA SH.......... 3 - 0



TABELA
1.ZVIJEZDA......... 12..... 8..... 2..... 2......16:2.... 26 Uspješnost (72 % )
2.SLOGA SH ........ 12..... 8..... 1..... 3......24:8.... 25 Uspješnost (70 %)
3.OLIMPIK........... 12..... 7..... 3..... 2......15:7.... 24
4.ČAPLJINA......... 12......6..... 4..... 2......17:12... 22
6.BOSNA V...........12..... 6...... 4..... 2.....21:17....22
5.ORAŠJE............ 12..... 6..... 3..... 3......15:9.... 21
7.VELEŽ...............12..... 5..... 4..... 3.....16:6..... 19
8.RUDAR K........... 12..... 5..... 2..... 5.....15:12... 17
9.SLAVEN............ 12..... 4...... 3..... 5.....13:14... 15
10.IGMAN............ 12..... 4...... 3..... 5.....10:12... 15
11.BRATSTVO .......12..... 4...... 2..... 6.....18:17... 14
12.TOŠK ..............12..... 4...... 1..... 7.....17:21... 13
13.METALLEGHE.... 12..... 3..... 4...... 5.....13:17... 13
14.ISKRA.............. 12..... 3..... 1...... 8.....5:17 ....10
15.JEDINSTVO....... 12..... 2..... 1...... 9.....6:38..... 7
16.TRAVNIK...........12..... 0..... 4...... 8.....4:15..... 4


.......................................................................................................................................................
U 13. kolu 28.10.17. - 14:30 sastaju se:

IGMAN - SLAVEN
SLOGA SH - ČAPLJINA
METALLEGHE - VELEŽ
ZVIJEZDA - RUDAR K.
JEDINSTVO - ISKRA
OLIMPIC - BOSNA V
BRATSTVO - TRAVNIK
TOŠK - ORAŠJE
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 13 nov 2017, 18:38, ukupno mijenjano 38 puta.
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la solinas » 22 okt 2017, 21:20

Gubila je I Sloboda utakmice I bodove u ovoj smijuriji od lige a imala je beton ekipu I Ciru na klupi. ...
Nema to veze nikakve.
Ovdje Slogu pretstavljate kao odron od ekipe a ljudi se tuku za prvo mjesto.
Najsmjesnije prozivanja za penale I to,a kada sudija tvojoj ekipi pokloni penal (nebitno kome)niko da napise sramota kupljen ljudi izvinite, nego se pise u fazonu "sta je moze nam se".
A kada drugom onda yebeni savez sudije marsovci sta sve ne.
Ubio ih je Velez ko mraz paprike ali duga je sezona. ...
Najvise mi smjesno po vama nijedna nije postena svaku kupljena. ..apsurd.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la wobly92 » 22 okt 2017, 21:30

Ljudi imaju ekipu koja bi mogla komotno igrat Ligu za Prvaka u PL, a kad dobiju u ovoj buraniji, kaže namjestili. :lol:
Ne kažem da toga nema ovdje i da neće biti ako zapne, al de odvadite malo, rano je još.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la BosanacGorstak » 22 okt 2017, 21:59

Sumnjam kolega da bi Sloga mogla igrati u LzP.Mozda bi se mogli vrtiti oko 6 pozicije,nekako na toj granici.
Treba ovaj igracki kadar jos pojacati da bi bio konkurentan Zelji,Zrinjskom,Sirokom,Sarajevu,..dodao bih tu jos i Borac i to je vec 5 timova,za to sesto mjesto bi se morali klati sa svima ostalim.Za ovu ligu Sloga ima odlicnu ekipu,usudit cu se reci najbolju,al za stepenicu vise treba tu jos dobrih igraca.

Mislim cak da i Sloboda u ovom momentu ima dosta kvalitetniju ekipu ali ih trese neka opasna k.urcobolja i neke druge stvari.
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la ASD » 22 okt 2017, 22:14

Sloboda i Sloga su po kvaliteti bara bara, nista Sloboda nije kvalitetnija.
Mehmedagic i Ordagic su jedina dva igraca koja bi trenutno unaprijedila ekipu Slogu, mozda i Krpic jer nema Sloga igraca tog tipa ali ni ne igraju tako.

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la spiska » 23 okt 2017, 07:41

Poredit jednu ekipu koja je nastala preko noci sa svetinjom eh stvarno ste smijesni, jel vi shvatate da se u slobodi igralo godinama bez 1km, a ovdje prvi mjesec nek okasni plata svi odose, prema tome nemojte biti smijesni i naivni ova ekipa je sad tu gdje jeste i prvi put nek Husic osjeti zasicenost ili nedo bog ode u na sluzbeno putovanje nema od sloge nista.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la ASD » 23 okt 2017, 09:48

spiska je napisao/la:Poredit jednu ekipu koja je nastala preko noci sa svetinjom eh stvarno ste smijesni, jel vi shvatate da se u slobodi igralo godinama bez 1km, a ovdje prvi mjesec nek okasni plata svi odose, prema tome nemojte biti smijesni i naivni ova ekipa je sad tu gdje jeste i prvi put nek Husic osjeti zasicenost ili nedo bog ode u na sluzbeno putovanje nema od sloge nista.
Kakve to veze ima sto Sloboda nije izvrsavala svoje obaveze sa trenutnim igrackim kadrovima ekipa (to se poredi)?

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la drakensang » 23 okt 2017, 13:36

1:49:45 majki mu ulijetali ovako krvnicki seljacki

Avatar
dzelllo
Postovi: 1651
Pridružen/a: 24 jun 2015, 21:07
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la dzelllo » 23 okt 2017, 22:50

Dosta korektna igra Sloge,solidno izdanje i navijanje Divizije
Vidimo se uskoro
lezVe do bagro

Avatar
VolimTz
Postovi: 3837
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la VolimTz » 24 okt 2017, 07:19

dzelllo je napisao/la:Dosta korektna igra Sloge,solidno izdanje i navijanje Divizije
Vidimo se uskoro
Planiralo se ići na mezar Midhata Hujdura, ali se od policije nije moglo, mozda drugom prilikom kad se momci uhodaju u vođenje ovakvih puteva.
Sretno.
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la sloboda72 » 24 okt 2017, 14:54

Šef struke Sloge Simin Han za SportSport.ba Vojvodić: Pojedinci će uskoro sjediti pored mene

Piše: S. Mlaćo 23.10, 10:30

slika


Sloga Simin Han u subotu je poražena od Veleža u Mostaru sa visokih 3:0. Tim iz okoline Tuzle nije bio dostojan rival Rođenima, pa je izabranicima Darka Vojvodića nakon meča preostalo samo da svojim rivalima pruže ruku i čestitaju na pobjedi. Darko Vojvodić je nakon ovog poraza bio razočaran. "Mi smo u Mostaru izašli na stadion samo da bi se pojavili. Bez muda, agresivnosti, a da smo bili hrabri, pa izgubili, niko igračima ne bi ništa zamjerio. Nije sramota izgubiti od Veleža, ali rezova će biti", priča Vojvodić na početku razgovora za SportSport.ba. "U srijedu igramo meč Kupa BiH i već tada će biti rezova, kao i za vikend protiv Čapljine. Pojedinci koji misle da su nezamjenjivi će sjediti pored mene na klupi, jer ova liga se igra srcem, htijenjem i zalaganjem. U ovoj ligi ne prolazi stil igre, već samo ko se bori, ja to najbolje znam", kao i uvijek bez dlake na jeziku kaže trener Sloge SH. Sloga sada zaostaje bod za Zvijezdom iz Gradačca, te ima realne šanse da na zimsku pauzu ode sa prve pozicije. "Nakon utakmice sa Veležom osjećao sam se kao da nijednu utakmicu do sada nismo pobijedili. Ako budemo na kraju polusezone prvi, to će biti veliki uspjeh. Volio bih to zbog Azmira koji nam je dao sve što poželimo, kao i navijača. Liga je teška i zahtjevna, te na vrlo malo utakmica odlučuje suhi kvalitet", podcrtao je Vojvodić na kraju razgovora.

Pročitaj više na: http://sportsport.ba/bh_fudbal/vojvodic ... ene/256106
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la sloboda72 » 24 okt 2017, 14:57

Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la sloboda72 » 24 okt 2017, 14:59

josipmusa je napisao/la:slika


:urnebes: :urnebes: :urnebes: :lol: :lol:
Nakon poraza od GOŠK-a: Navijači Veleža ogorčeni zbog namještene utakmice
Navijači su ogorčeni zbog ovog poraza koji je uslijedio nakon što je Velež vodio 1-0.

Maj 23, 2012

Svoje ogorčenje zbog, kako sami pišu, namještene utakmice, navijači Veleža iskazuju i na Facebook stranici ovog kluba
-'Očevi su nam po 9 mjeseci bili logorima Dretelj, Heliodrom i Gabela, pustili ustaše za par hiljada maraka. Fuj, gade mi se, žao mi je Slobode...ovo nije ni N od nogometa. Fujjjj'. 'Je.. vas GOŠK, stvarno ste razočarali, sram vas bilo, stidite se, namiještate utakmice, prodane duše'... 'Ugasi se više samo nas sramotiš', 'Fuj gamad!', samo su neke od poruka.
(Bportal.ba)


slika
SLAVLJENIČKI ŠAMPANJAC IGRAČA GOŠK -a U MOSTARU.
Ja volim FK Tuzla City

AlemC85
Postovi: 7485
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la AlemC85 » 24 okt 2017, 15:43

VolimTz je napisao/la:
dzelllo je napisao/la:Dosta korektna igra Sloge,solidno izdanje i navijanje Divizije
Vidimo se uskoro
Planiralo se ići na mezar Midhata Hujdura, ali se od policije nije moglo, mozda drugom prilikom kad se momci uhodaju u vođenje ovakvih puteva.
Sretno.
Čudno da Vas nisu pustili u grad? :roll:

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la josipmusa » 24 okt 2017, 17:24

AlemC85 je napisao/la:
VolimTz je napisao/la:
dzelllo je napisao/la:Dosta korektna igra Sloge,solidno izdanje i navijanje Divizije
Vidimo se uskoro
Planiralo se ići na mezar Midhata Hujdura, ali se od policije nije moglo, mozda drugom prilikom kad se momci uhodaju u vođenje ovakvih puteva.
Sretno.
Čudno da Vas nisu pustili u grad? :roll:
Polako, zeleni su, naučit će. Ili će u Banja luku da prošetaju ako upadnu u PL :D pa gdje koga nađu

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la sloboda72 » 24 okt 2017, 17:49

Husić gradi stadion za Slogu iz Siminog Hana vrijedan 22,5 milijuna maraka!
23. rujna 2017.


Predsjednik FK Sloga Simin Han Azmir Husić planira izgraditi stadion vrijedan više od 20 milijuna KM, a želja mu je da na tom stadionu jednog dana zaigra i nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine.

U razgovoru za portal Klix.ba, Husić je dodao da “stadion ne pravi za momčad koja bi igrala Prvu ligu, nego grupnu fazu europskih natjecanja”.

Kada je ždrijeb u šesnaestini finala Kupa spojio Slogu i prvaka države Zrinjskog, apetiti su porasli. Sloga je kod kuće rezultatom 1:0 izbacila momčad koja je u prethodne dvije sezone dva puta osvojila naslov prvaka BiH.

“Sigurno da mi nismo koncentrirani na Kup, ali ne možete ostati ravnodušni kada je u pitanju jedan Zrinjski. Tada se probude želja i motiv tako da nije bilo drugog izbora osim da se odigra maksimalno ozbiljno” – kazao je Husić.

Momčad iz Siminog Hana je nakon sedam odigranih kola trećeplasirana na ljestvici Prve lige Federacije BiH. Upisala je pet pobjeda i dva poraza, oba u gostima od prvoplasirane dvije momčadi, Zvijezde iz Gradačca i Olimpika. Sve ispod osvajanja prvog mjesta na ljestvici i plasmana u Premijerligu bio bi totalni neuspjeh za Slogu.

“Ovu momčad i trenera poznajem te znam da mogu pružiti dobre partije kada im osigurate uvjete i sve ono što je potrebno. Kad smo mi u pitanju, uvjeti ne smiju izostati i to je ono čega se mi držimo. Uvjeti su neophodni da bi se moglo zahtijevati sve ostalo. Iz utakmice u utakmicu bit ćemo sve bolji. Nadam se da će od naredne polusezone, uz korektno suđenje što je potrebno svim klubovima bez obzira na kojoj se poziciji nalaze, ova momčad biti nepobjediva. Kvalitetno suđenje je glavni element za budućnost nogometa u ovoj zemlji, a nakon toga dolaze uvjeti koje trebaju osigurati svi klubovi” – napominje prvi čovjek Sloge.

Poznato je da je Husić prije preuzimanja Sloge bio predsjednik Slobode koja se pod njegovim vodstvom 2014. godine vratila u Premijerligu te u sezoni 2015/16. osvojila drugo mjesto u Premijerligi i igrala finale Kupa BiH čime je izborila plasman u kvalifikacije za Europsku ligu gdje je zaustavljena na prvoj prepreci od Beitar Jerusalema. Husić na čelu Sloge želi otići dalje, a pored velikih pojačanja koje je doveo ovog ljeta, najavljuje i izgradnju novog stadiona.

“Mnogi misle da je izgradnja novog stadiona samo prazna priča. Ja bih volio da nam Grad Tuzla, Tuzlanski kanton, država Bosna i Hercegovina, bilo tko od nadležnih institucija osigura lokaciju na kojoj možemo izgraditi jedan moderni stadion. Nama ne treba financijska podrška, nego samo administrativna. Stadion bi bio u našem vlasništvu, ali bi bio otvoren za potrebe države, Grada Tuzle, Tuzlanskog kantona… Uvijek ćemo biti za to. Ako sam ja osobno spreman uložiti ogroman novac, valjda možemo dobiti i tehničku pomoć. Tražimo samo lokaciju i administraciju, a onda oni koji nam pomognu mogu kazati da su sudjelovali u jednom takvom projektu. Jedan takav stadion je potreban Tuzli i ovom kantonu. Ja taj stadion ne mogu sa sobom ponijeti na onaj svijet, to ostaje generacijama iza nas” – poručuje Husić.

Prema njegovim prognozama, cijena stadiona se ogleda u cijeni jednog sjedišta, a smatra da bi cijena po sjedišnu iznosila 1.500 KM. Primjerice, ukoliko stadion bude imao 15.000 sjedišta, njegova izgradnja će koštati 22,5 milijuna KM. U tu cijenu ne spada cijena zemljišta. Na tom stadionu, Husić bi volio da jednog dana može zaigrati i reprezentacija BiH.

Razgovor s Husićem uvijek povlači jedno pitanje – otkud tolika želja za ulaganjem u sport i je li zaista toliko financijski “težak”?

“Ja sam čovjek koji je od djetinjstva zaljubljen u sport i time se planiram baviti dok god budem mogao. Kada su u pitanju ulaganja, moj kapacitet je spreman za takvo nešto, a vremenom čovjek razvije i neku matematiku koja kaže da bi se određena ulaganja mogla vratiti kroz 10-15 godina. Ne moram ja zaraditi na ovome, ali ako mi se može vratiti, bio bih zadovoljan. Ja sam se ponudio, na ostalima je da me podrže. A logično je da ne pravimo stadion za momčad koja bi igrala Prvu ligu Federacije, nego za momčad koja može igrati grupnu fazu europskih natjecanja. U tom slučaju, s dva plasmana u grupnu fazu Lige prvaka ili Europske lige, mnoga ulaganja bi se vratila” – ambiciozno je poručio Husić.

(www.jabuka.tv)
azmir husic Sloga Simin han
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la sloboda72 » 24 okt 2017, 18:29

U međuvremenu, počeli su radovi na čišćenju placa na kojem će se graditi novi stadion u našoj Tuzli.
Neka nam je svima na radost ovaj stadion i da se brzo otvori za fudbal i fudbalske gurmane.
Ja volim FK Tuzla City

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la staragarda » 24 okt 2017, 18:36

sloboda72 je napisao/la:U međuvremenu, počeli su radovi na čišćenju placa na kojem će se graditi novi stadion u našoj Tuzli.
Neka nam je svima na radost ovaj stadion i da se brzo otvori za fudbal i fudbalske gurmane.
Kakvo ciscenje placa...gdje :?
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
VolimTz
Postovi: 3837
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la VolimTz » 24 okt 2017, 19:04

AlemC85 je napisao/la:
VolimTz je napisao/la:
dzelllo je napisao/la:Dosta korektna igra Sloge,solidno izdanje i navijanje Divizije
Vidimo se uskoro
Planiralo se ići na mezar Midhata Hujdura, ali se od policije nije moglo, mozda drugom prilikom kad se momci uhodaju u vođenje ovakvih puteva.
Sretno.
Čudno da Vas nisu pustili u grad? :roll:
Ne, nego postoje načini da se uđe zbog takvih stvari.
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la wobly92 » 24 okt 2017, 19:04

sloboda72 je napisao/la:U međuvremenu, počeli su radovi na čišćenju placa na kojem će se graditi novi stadion u našoj Tuzli.
Neka nam je svima na radost ovaj stadion i da se brzo otvori za fudbal i fudbalske gurmane.
Gdje :?: :?: :?:
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.