Forum

Kako koristiti portal SportSport.ba i sve njegove dijelove?
admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la admin » 11 sep 2017, 12:27

bug. nemam način da to popravim do narednog updatea foruma.

Avatar
Evolve
Postovi: 4366
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Evolve » 11 sep 2017, 14:34

admin je napisao/la:bug. nemam način da to popravim do narednog updatea foruma.
Ok nema problema, ni nesmeta mi toliko.
NK Široki Brijeg

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31061
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Chinaglia » 11 sep 2017, 19:30

mozemol dobit anketu na temi FK Sloboda Tuzla

Avatar
Karlo
Postovi: 1970
Pridružen/a: 21 dec 2015, 19:39
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Karlo » 15 sep 2017, 21:57

Cenjeni admine@,ja zaista ne znam koliko ste vi tacno upoznati sa radom i kvalitetom rada vaseg moderatorskog tima na ovom forumu,i obektivnosti u njihovom samom radu.Ovo govorim iz prostog razloga jer sam potpuno neopravdano ostecen od strane jednog vaseg moderatora. Naime pre 8 dana ,banovan sam od strane vase moderatora monologa@ na temi chat bez ikakvog osnova,bilo kakvog licnog vredjanja,ili slicnog prema forumskim clanovima ,samo zato sto lepo postavio fotografiju gospodina Vućića u sluzbenoj poseti BIH i uputio cettitku istom ,odnosno da se moja cirilica i nacin na koji je pisem,da se ta ista tretira kao provokacija za neke ,a u toj cirilici nema nikakvog sadrzaja sa pretnjom usmerenom ka nekome ,omalovazavanja ,psovanja licno itd...


Ali toboze po nekima to je provokacija i trolanje ,samo zato jer po njihovim shvatanjima ako se ne napise neko slovo odnosno,odnosno izostavi ,to nije ta cirilica kako je oni vide vec je provokacija,trolanje ,dok se recimo nekima nonsalantno tolerise postavljanje , video spotova,hrvatskog pevaca thomspna kao recimo pesma Anice kninska kraljice ,a zna se kako ide ostatak teksta pomenute pesme i gle cuda i to bas na na temi Ljubav i sex vweze s vezom i to se recimo po reakciji tretira kao nesto sasvim normalno,neporvocirajuci materijal ,kao nesto sto je OK,pri tome zaboravljajuci da na ovome forumu ima i pripadnika drugih nacija i veroispovesti,i da za neke pesme,konkretno ta pesma moze biti direktno vredjajuceg karaktera ili slicno,sto u osnovi njen sadrzaj i jeste,a da ne govorimo da je time skrenuto sa tematike tog podforuma. Ali zato se moja postavljena fotografija diplomatkse posete gospodina Vućića Bosni i Hercegovini sa lepom prijat.namerom na temi chat koja je predvidjnjena za pozitivne stvari ,zafrkancije ,po difoltu,odnosno moja cirilica tretiraju kao provokacija za neke na ovaj ili onaj nacin , a u kojoj nema ni verskog, ni nacionalnog, ni sovinistickog sadrzaja ili slicno tome,ali eeto ja sam po oceni vaseg moderatora i nekih njegovih na osnovu navedenog okarakterisan kao trol i samim time bannovan.Nisam mogao ni zamislit koliko je broj ovde potencijalnih latentnih,fasita :o :( uz duzno postovanje svim dobro namernim i postenim ljudima ,neopterecenim ljudima :salut: :D





:eh: Vidite nije vise stvar toga sto sam banovan ,cenjeni admine@ stvar je dvostrukih arisina na ovom forumu,koji se odavno primenjuju.Ja razumem da je ovo privatni forumi da kreatori,vlasnici foruma kreiraju pravila ,ali kad vec postoje,hajmno biti posteni i parlamentarni, onda neka vrede jednako za sve po jednakim principima i vrednostima ,a ne da se primenjuju kao dvostruki arisni .Ja sam potpuno operiran od fasizma,sovinizma ili slicnog prema drugima ,ja imam veliki broj prijatelja bosnjacke nacionalnosti ,muslimanske veroispovesti ,kao i dobar deo pripadnika hrvatske nacije ,jako smo dobri pirjatelji ,druzimo se bez ikakvih problema ,nacional.opterecenja i slicnih gluposti ,,mi nismo optereceni verom ,nacijom ili slicnim ,kod mene se gleda jesi li covek ili ne ;) :!: sve ostalo je manje bitno ,tu ima i dalmatinkog jezika,naglaska kao i bosnjackog jezika od her.do krajiskog naglaska ,srpske ekavice... ali nikad niko o tome ne prica ;) niti smo optereceni time ..kako ko prica niko ko kome govori da je belo ,bjelo da je bili ,beli i slicno ... ;) :eh:

Nisam, imao nameru da nesto duze pisem,ali zaista nije moglo durgacije :) :) .Ja bih vas cenjeni admine@ :D zaista zamolio kao najvecu instancu ovog foruma ,da poradite na resavanju problematike dvostrukih arsina,velikog subektiviteta koja se neretko primenjuje od strane nekih clanova vaseg moderator.tima.cas casnim i postenim, odnosno na neki nacin zloputorebe moder.funkcija od strane nekih,bilo radi licna poznanstva iz stvarnog zivota , prijateljstava ili slicno. Prijatno i svako dobro :D
Ancelotti said “it’s an honor for me to be a part of this great club next season.”
When I know of the club’s interest I didn ’t want consider any other offer

Avatar
Ramsey16
Postovi: 3312
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:26
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Ramsey16 » 15 sep 2017, 23:08

Admine daj mi moderatora banovat cu ovog glupsona svaki dan

Avatar
Karlo
Postovi: 1970
Pridružen/a: 21 dec 2015, 19:39
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Karlo » 16 sep 2017, 12:07

cenjeni admine ,zamolio bih vas da sankcionistete forumasa ramsey16@ za predh. post kojim se vredja moja malenkost . :) .pozz :)
Ancelotti said “it’s an honor for me to be a part of this great club next season.”
When I know of the club’s interest I didn ’t want consider any other offer

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la admin » 18 sep 2017, 11:32

Moderatori imaju instrukciju da osobe za koje subjektivno procjene da namjerno trolaju i provociraju uklone sa foruma.

ti recimo sa ovakvim postom pokazuješ da si tu samo da izazoveš neke reakcije i kvariš diskusije na forumu:
Karlo je napisao/la:
Ramsey16 je napisao/la:Ko mu je rekao da je zanimljiv? Pa smara sad s ovim
:wtf: & не ' $ ' ? је $ ? ?,$ не & " :o ,' зато сто & " " " ," ' вас & ? :puke: :puke: :puke:
Da zaista pišeš ćirilicom, znao bi da u tom pismu postoji znak "š" koji nema veze za znakom "s", pa nikad ne bi napisao da "& "". Tako bih te i ja cijenio kao osobu koja gaji svoju tradiciju, a ne kao glupsona koji misli da piše ekavicom a iz svakog posta mu se vidi da u životu nije prešao Drinu jer bi bar po sluhu znao prepoznati da u ekavici nema "hajmo", "subektivno", isl.

Izvinjavam se zbog monologovog propusta i ban produžavam na trajni.

mirzatele
Postovi: 11948
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la mirzatele » 18 sep 2017, 12:05

:rol: :tokralju:

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36506
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Donnie Darko » 18 sep 2017, 12:30

E čuj subektivno i obektivno :tokralju:

Forum se riješio svog ubjedljivo najbeskorisnijeg i najiritantnijeg člana. Jedina svrha mu je bila sakupljati pažnju, i kad su ljudi naučili ignorisati njegovo spamanje, nepismenost i gomilu smajlija, morao se okrenuti lažnoj ćirilici i ekavici. Koliko očajan moraš biti.

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19256
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la bodi123 » 18 sep 2017, 12:37

Ovo sa 's' i 'š' je najjače, kakav muflon jbt :rol:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61397
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Virtu4l » 18 sep 2017, 22:49

daj ga na prepucavanja da ga mi edukujemo, pričao bi sedam jezika za mjesec dana :lol:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la theboss_RD07 » 19 sep 2017, 07:43

:tokralju: :tokralju:
Subektivno :rol:

Avatar
Federer17
Postovi: 7125
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Forum

Post Postao/la Federer17 » 19 sep 2017, 20:41

Je l' jedino kod mene umanjeno na pola displeja kada udjem na forum (tablet je u pitanju)? Znalo mi se to desiti i ranije, ali je uvijek kratko trajalo (nekoliko sati), pa se nisam ni zalio. Danas evo cijeli dan. :D

Avatar
Ramsey16
Postovi: 3312
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:26
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Ramsey16 » 19 sep 2017, 20:58

Federer17 je napisao/la:Je l' jedino kod mene umanjeno na pola displeja kada udjem na forum (tablet je u pitanju)? Znalo mi se to desiti i ranije, ali je uvijek kratko trajalo (nekoliko sati), pa se nisam ni zalio. Danas evo cijeli dan. :D
To ti je zbog kise. Cim sunce progrije bice kako treba.

Avatar
Murga
Postovi: 3115
Pridružen/a: 20 jul 2013, 16:29
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Murga » 20 sep 2017, 00:57

To sam I ja govorio prije, ali kod mene radi reklame koja je 200% sirine foruma, I dan danas tako bude, ali niko nista nije na to odgovorio.

Ramzine pravi si materijal za moda. Svaka cast.
Ne obra se bostan, dok sljive ne popadaju...

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la fera » 20 sep 2017, 13:58

Do kad ce biti ov reklama na forumu ? Smeta jer mijenja omjer slike ne moze se normalno preko tableta koristiti forum. Nemam ništa protiv reklama znam da vam je to izvor zarade samo bi bilo lijoo da je prilagođena širina.
Hvala
You are someone else I am still right here

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la admin » 20 sep 2017, 15:47

greskom je stavljena i na tablet. iskljucicemo je.

izvinjavam se zbog greske i zahvaljujem na prijavi.

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la fera » 20 sep 2017, 16:52

Hvala i svaka cast na brzoj reakciji.
You are someone else I am still right here

Avatar
Murga
Postovi: 3115
Pridružen/a: 20 jul 2013, 16:29
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Murga » 21 sep 2017, 00:58

E hvala, stvarno je bilo ruzno ulaziti I citati forum sa onim reklamama velikim.
Ne obra se bostan, dok sljive ne popadaju...

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15102
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la irfo » 21 sep 2017, 13:07

admin je napisao/la:.
Sramota da niste sankcionisali sinocnje ponasanje forumasa @Sariel na temi Pl prepucavanja
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Odgovori

Natrag na “Help”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.