Forum

Pametni uče na tuđim pogreškama, budale na svojim.
Signore
Kontakt:

PostPostao/la Signore » 09 okt 2017, 14:08

admin WroteColonsta znaci "zakuje mi"?
sta se u stvari desi?

Zasteka. Prebacim na drugu karticu, tj. neku drugu web stranicu i sve radi normalno dok mi je forum kao zamrznut, ne usporava mi rad na drugim funkcijama na kompjuteru. Dodje on sebi, ali ga je gotovo nemoguce koristiti. Sve druge reklame djeluju normalno i slika se pojavi odjednom, a na toj reklami kao da se slazu kockice. Ne znam kako bih drugo opisao, cijela slika siva i onda se pojavljuje dio po dio i na kraju cijela reklama. Pustim, cekam koji minut i onda mogu koristiti, ali kazem, presporo. Kliknem na temu, ne otvara ju. Gore ovu opciju 'Linki' je nemoguce za koristiti. Ako ju uspijem i otvoriti i ici na 'tvoji postovi' cijeli forum mi postane siv, refresujem i opet nista, sivo i dalje. Moram zatvoriti, pa opet otvoriti. U slucaju da je ta reklama pri logovanju, kad idem na 'prijava' slika se zamrzne, tad zatvorim, ponovno otvorim i budem logovan.

admin
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la admin » 09 okt 2017, 14:38

hm... zanimljivo da ti se to ne desava ni sa jednom drugom reklamom.
da li ti se ista stvar desi i kada se ta reklama pojavi na portalu, ili samo na naslovnici?

Signore
Kontakt:

PostPostao/la Signore » 09 okt 2017, 15:34

admin WroteColonhm... zanimljivo da ti se to ne desava ni sa jednom drugom reklamom.
da li ti se ista stvar desi i kada se ta reklama pojavi na portalu, ili samo na naslovnici?

Evo trenutno mojatv i nikakvih problema nema. Na nekim drugim, npr. za Skodu bude malo otezano, ali samo na toj je bas veci problem. Isto je i na portalu.

Derdiyok
Kontakt:

PostPostao/la Derdiyok » 12 okt 2017, 09:34

Mogu li znati barem razlog zbog čega mi je onemogućeno komentarisanje na pdfu "Smiješne slike" ?

Poslano sa mog SM-T211 koristeći Tapatalk
My name is Maximus Decimus Meridius,Commander of the Armies of the North,General of the Felix Legions,servant to the true emperor,Marcus Aurelius.Father to a murdered son,husband to a murdered wife.And I will have my vengeance,in this life or the next.

admin
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la admin » 12 okt 2017, 09:41

jel to nešto novo ili je odavno?

Derdiyok
Kontakt:

PostPostao/la Derdiyok » 12 okt 2017, 15:19

admin WroteColonjel to nešto novo ili je odavno?
Pa očigledno da je za mene novo jer sinoć sam imao pristup tom pdfu. Jutros se probudim kad piše onemoguceno komentarisanje na tom pdfu. Prije toga nije se desilo nikad.

Edit: Evo SAD bas udjem da pogledam i uredu je. Hvala ako je neko reagovao.

Poslano sa mog SM-T211 koristeći Tapatalk
My name is Maximus Decimus Meridius,Commander of the Armies of the North,General of the Felix Legions,servant to the true emperor,Marcus Aurelius.Father to a murdered son,husband to a murdered wife.And I will have my vengeance,in this life or the next.

admin
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la admin » 12 okt 2017, 16:12

nije niko reagovao niti ti je nešto onemogućeno.
mislim da ti takvu zabranu samo ja mogu postaviti, a ja to nisam uradio... tako da je vrjerovatno u pitanju bio neki bug koji se vremenom sam riješio.

konto sam da je možda nešto staro, pa da sam ti nekad nešto onemogućio i na to zaboravio... zato sam pitao.

YNWA
Kontakt:

PostPostao/la YNWA » 12 okt 2017, 21:16

Preko računara je postalo nemoguće čitati forum, previše štopa.
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

anell
Kontakt:

PostPostao/la anell » 12 okt 2017, 21:25

Mislim da je to do tebe, meni redi normalno.
Pld W D L
38 26 12 0

YNWA
Kontakt:

PostPostao/la YNWA » 12 okt 2017, 21:33

anell WroteColonMislim da je to do tebe, meni redi normalno.
Samo na ovom forumu imam problem i samo preko racunara, preko tapatalka ide normalno.
Sarajevo i Liverpool

Schlager
Kontakt:

PostPostao/la Schlager » 12 okt 2017, 21:39

moze li se na portalu promjeniti ono da svaki vikend sve utakmice pl bih pocinju istog dana u isto vrijeme?

da se napravi ono kao za federalnu ligu,gdje tacno pise koja utakmica se igra koji dan i koliko sati?

mislim da to nije mnogo posla,a dala bi dodatnu dozu ozbiljnosti portalu,tim prije sto to stoji na naslovnoj strani...
Neka me gaze,neka me tuku,ja volim Borac i Banjaluku!!

anell
Kontakt:

PostPostao/la anell » 12 okt 2017, 21:39

YNWA WroteColon
Samo na ovom forumu imam problem i samo preko racunara, preko tapatalka ide normalno.

Ja sam skoro uvijek na forumu preko računara i nikad mi nije štopao (možda je do reklama, ja koristim Adblock pa ih i ne vidim)
Pld W D L
38 26 12 0

YNWA
Kontakt:

PostPostao/la YNWA » 12 okt 2017, 21:55

anell WroteColon
YNWA WroteColon

Ja sam skoro uvijek na forumu preko računara i nikad mi nije štopao (možda je do reklama, ja koristim Adblock pa ih i ne vidim)

Rijeseno, ipak je bilo do reklama, iako nisam mislio da one prave toliki problem, ali sad sa Adblock ide normalno.
Sarajevo i Liverpool

aleksandar_veliki
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la aleksandar_veliki » 13 okt 2017, 00:25

Schlager WroteColonmoze li se na portalu promjeniti ono da svaki vikend sve utakmice pl bih pocinju istog dana u isto vrijeme?

da se napravi ono kao za federalnu ligu,gdje tacno pise koja utakmica se igra koji dan i koliko sati?

mislim da to nije mnogo posla,a dala bi dodatnu dozu ozbiljnosti portalu,tim prije sto to stoji na naslovnoj strani...

Naravno. Vjerovatno je zaboravljeno unijeti zvanicne satnice. Hvala.
http://www.facebook.com/group.php?gid=132241043479331

Schlager
Kontakt:

PostPostao/la Schlager » 13 okt 2017, 21:04

aj super (mada jos nije promjenjeno,jos uvijek sve utakmice pocinju sutra u 16h :D )..

vezano za ovu nasu ligu,i sport uopste,ja zaista samo idem na ovaj forum i banjalukaforum...a ni tamo ni ovdje nema taj raspored...bezveze mi da pod stare dane googlam po drugim portalima,po sajtu fs bih,ili gdje vec ima to uopste kad se koja utakmica igra...nadam se da ce od sledeceg kola biti...

Schlager
Kontakt:

PostPostao/la Schlager » 13 okt 2017, 22:19

promjenjeno...hvala! :D

Schlager
Kontakt:

PostPostao/la Schlager » 13 okt 2017, 22:21

mada sam negdje procitao da borac igra u 17h,pa ne znam je li sta mjenjano kad ste stavili 20h?

ovdje konkretno

http://www.bhrt.ba/bht1/pregled-programa/

Ramsey16
Kontakt:

PostPostao/la Ramsey16 » 20 okt 2017, 13:03

Monolog WroteColon
Ramsey16 WroteColon
Sta je ovo de opisi malo, nesto slicno fb?

S obzirom da misliš da će ti se dozvoliti da trollaš, moram ti priznati da se grdno varaš. Upozoren si barem 10 puta na raznim temama, al' eto - očigledno to ne pije vode. Uživaj.

Prvo ti si se uzeo praviti pametan u vezi tvitera eto mi ne znamo sta je tviter. I ja ti uzvratim istom mjerom i uzmem pametovati.
I nadji kad sam upozoren 10 puta na raznim temama. Ti si me mozda 2x upozorio na EPL temi i to je to. Na kosarci me onaj Nermin upozorio i to je to sto ja znam.I da ne pricamo prethodni ban sto sam dobio od tebe kad sam najavio mec Evertona u EL.
Previse si subjektivan i vjerovatno ces me opet banovati jer sam ti odgovorio na ovo. Uzivaj.

Ramsey16
Kontakt:

PostPostao/la Ramsey16 » 26 okt 2017, 11:03

Desilo mi se makar 10x u ovih par dana da napisem nesto i da objavim samo mi se odjavi

admin
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la admin » 27 okt 2017, 16:06

ne znam zasto se to povremeno pocne desavati pojedinim korisnicima, isto kao sto ne znam ni zasto se jednako iznenadno prestane desavati. ako uspijemo skontati sta je problem, rijesicemo.

sto se tice tvoje debate sa Monologom, evo ja te sada upozoravam. trolas, vrlo cesto, a pocesto ulazis i u debate s moderatorima sto nikad nije pametan potez. ako te ko banuje (a hoce ukoliko se ne izdignes iznad tog djecijeg nacina ubijanja dosade) mozes racunati da sam te ja banovao.

Natrag na “Komentari, sugestije, kritike...”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.