Forum

Kako koristiti portal SportSport.ba i sve njegove dijelove?
Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Besic » 23 maj 2016, 14:43

Takođe , dajte pdf za Euro.
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

admin
Site Admin
Postovi: 11993
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la admin » 23 maj 2016, 14:55

eto ga.

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Clutch » 24 maj 2016, 14:09

NBA podforum je dotakao svoje dno i tako ce ostat sve dok ga @KK_Bosna moderira. Radi se o moderatoru koji je rjesenje za trolove pronasao u, ni manje ni vise nego - brisanju temi?!
Temu sa anketama, koju je bukvalno citav podforum ocijenio kao odlicnom, i u kojoj je dnevno ucestvovalo minimalno 50 forumasa (glasanjem, komentarisanjem) je obrisao nakon sto je par trolova zatrovalo temu.
Pa covjece zar nije tvoj posao da se rijesis trolova, a da temu ostavis nama koji zelimo da je koristimo?

Zatim je dosao na ideju da zbog trolova zabrani i temu o NBA sezoni. Zamislite da na podforumu Premijer Liga moderator obrise temu o samoj Premijer ligi?! Nestvarno. I onda kad mu se takvo nevjerovatno vodjenje i UPROPASTAVANJE podforuma spocita, on te banuje i tako misli da je 'smirio' situaciju.

Obracam se prvenstveno @adminu jer znam da je razuman covjek i da ce reagovati objektivno jer sam mu se i prije javljao i u vezi NBA i u vezi Realovog podforuma i uvijek je reagovao. Ukoliko covjek sam ne moze da moderira podforum, ja to razumijem, ali u tom slucaju mu pruzite pomoc i dodajte jos jednog ili dva moderatora, ali ne dopustajte da unistava svojom nesposobnoscu jedan od najkvalitetnijih podforuma koji se ovdje nalazi.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

admin
Site Admin
Postovi: 11993
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la admin » 24 maj 2016, 14:19

Slažem se da ni slučajno ne treba brisati teme.

Riješićemo to. Želio sam sačekati da se okonča prvenstvo pa da uđemo u rekonstrukciju ovog dijela foruma. Izgleda da ćemo malo požuriti.

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21278
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Epidaurus » 24 maj 2016, 14:24

Apsolutno se slazem sa @Clutchom u vezi NBA teme i moderatora @KK_Bosna. Prije mozda godinu dana, isti moderator me je na forumu direktno nazvao glupim (citiram:"Onda ti nema pomoci, jednostavno si glup") jer nam se misljenja nisu slagala. Taj post je naravno odmah obrisao jer je moderator i moze mu se. Zbog cega se je prvobitno nakacio na mene to samo Bog dragi zna i sa svojim hinjskim podbadanjima do dana danasnjeg nije prestao. Da se radi o obicnom forumasu ne bih imao nikakav problem ali smatram da sebi jedan moderator, kao neki autoritet na temi, nema pravo dopustati podbadanja i provokacije i samim time ohrabrivati ostale trollove da unistavaju jednu od najkvalitetnijih tema foruma.

Tema za NBA definitivno propada na ovaj nacin jer moderator sankcionise @Clutcha i mene zbog dobronamjernih kritika, nas koji smo dali veci doprinos razoju te teme nego vecina ovih "novokomponovanih" forumasa, a likove koji konstantno trollaju i svojim izjavama vrijedjaju inteligenciju drugih clanova foruma i stvaraju svadje na temi ne sankcionise ni na koji nacin. Ja shvatam da postoji milion razlicitih misljenja, ali ne shvatam kako mod moze dopustati jednom liku da konstantno truje forum. Ako sam dobro upucen (obzirom da tad nisam bio clan foruma), bivsi forumas @LenBias je dobio trajni ban zbog unistavanje svih mogucih tema na NBA podforumu, dakle za nesto slicno sto pojedini forumasi danas rade.

Smatram da na NBA poforumu ima dovoljno kvalitetnih i objektivnih clanova (prije svih mislim na @RioFerdy88, @BernardBarnjak, @filip13 a zasto ne i @Clutch i @DonnieDarko) koji zasluzuju status moderatora i koji su dovoljno aktivni da temu ociste od ovoga sto se na njoj u zadnje vrijeme desava.

Avatar
Centre forward
Postovi: 6093
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Centre forward » 24 maj 2016, 14:33

Treba jedan moderator na pdf Bundeslige. Postojeće garniture skoro da i nema,a nije da nema ekscesa koji izlaze iz okvira KOJE STE SAMI ODREDILI. Volio bih da @admin ovaj prijedlog uzme u razmatranje.
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Clutch » 24 maj 2016, 14:40

admin je napisao/la:Slažem se da ni slučajno ne treba brisati teme.

Riješićemo to. Želio sam sačekati da se okonča prvenstvo pa da uđemo u rekonstrukciju ovog dijela foruma. Izgleda da ćemo malo požuriti.
Hvala. :thumbup:

Nije toliko potrebna rekonstrukcija samog podforuma koliko ciscenje od trolova i raznih prozivanja, podbadanja, ismijavanja, komentarisanja drugih forumasa koja sada preovladavaju. Naravno da je sve to dio sporta i da treba postojati ali smatram da u tome mora biti prisutna neka granica i da primarna stvar ipak treba biti diskusija o kosarci i desavanjima u NBA. To je trenutno (i ne samo trenutno nego u posljednjih par mjeseci) skoro pa nemoguce s obzirom na stranice i stranice ovog gore nabrojanog. Tolerancija je otisla predaleko i zbog toga imamo ovo stanje kakvo je sada gdje se ne samo medjusobno forumasi, nego i istinske kosarkaske velicine omalovazavaju, nazivaju raznim uvredljivim imenima itd.

Sve to utice na svakog ko zeli bilo sta normalno i konstruktivno napisati i zbog toga kvalitet diskusije i jeste toliko opao.
Zadnja izmjena: Clutch, dana/u 24 maj 2016, 14:43, ukupno mijenjano 1 put.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la KK_Bosna » 24 maj 2016, 14:42

@clutch i @epi, trebali ste odmah na ovom dijelu foruma iznijeli svoje misljenje o meni, a ne tamo gdje mu nije apsolutno mjesto. jos sam @epija upozorio da to ne cini i on ponovi to isto i jos kaze "znam da cu dobiti ban", dakle s namjerom se pravi pametan.

tema sa anketom je bila na pocetku ok i rekao sam da moze da stoji dok bude imala svrhu. nazalost, nakon 5,6 dana se pretvorila u pravi trollfest i glasanje o @clutchovom licnom misljenju. apelovao sam da se prestane sa sranjima za koja postoji "svastara" i da se promijeni anketno pitanje koje ne treba biti slaganje ili neslaganje sa @clutchovim misljenjem. @clutch se pravio bahat i tema nije vise imala smisla.

da je ostala, onda bi i @greivis ili peti-deseti mogao komotno otvoriti anketnu temu sa svojim misljenjima i sta bi se desilo? ne bih je imao pravo obrisati jer postoji tema sa @clutchovim misljenjem, ispalo bi onda da stitim @clutcha.

@epi, jeste, napisao sam to i odmah obrisao - ne "jer mi se moze", vec jer sam skontao da sam pretjerao. u afektu covjek svasta napise, ne sjecam se oko cega smo diskutovali, ali sam odmah skontao da sam pretjerao.

vase kritike nisu bile dobronamjerne, odmah da to rascistimo. zasto ostali koji su se pobunili nisu banovani? zato jer su se ponasali kulturno i dali svoje misljenje i prijedloge. jedni od tih prijedloga su i ovi tvoji oko novih moderatora i to sa istim ili slicnim imenima. mogli ste obojica tako isto napisati a ne odmah krenuti sa ad hominem i to na dijelu foruma na kojem se ne smije to raditi i to cak nakon upozorenja.

nemam ja nista licno protiv tebe jer nam se misljenja razlikuju. ne slazem se ja sa barem 70% ljudi na nba podforumu, pa normalno diskutujemo. tvoj problem je sto mislis da si pokupio svu pamet svijeta i da je svaka tvoja zlatna, a kada te se citira nakon neke fule ili izgovorenog nonsensa ("prednost u kosarci") - apsolutno "podivljas".

licno cu tebe predloziti za moderatora pa da vidis kako se boriti sa nasim vrlim forumasima. naravno, ako tu obavezu zelis da imas. mozda kada budes "sa ove strane" shvatis da ovo oduzima mnogo i vremena i zivaca i da moras u glavi imati "spisak" prijestupnika i sa svakim moras pronaci nacin da se "dogovoris" i da ga "smiris". najlakse je dijeliti ban za banom, ali sta se dobija time kad se svako moze registrovati po 500 puta?
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Clutch » 24 maj 2016, 14:47

:lol:

Ne vrijedi tebi ni replicirati.

Samo cu ponoviti da je bukvalno cijeli podforum temu sa anketama ocijenio kao odlicnom i da je minimalno 50 forumasa dnevno ucestvovalo u njoj. Ono sto je bio tvoj posao jeste da se pozabavis sa trolovima sto si dokazao da nisi u stanju. I sam @admin je potvrdio da rjesenje nije brisanje tema, tako da toliko o tome.
Zadnja izmjena: Clutch, dana/u 24 maj 2016, 14:48, ukupno mijenjano 1 put.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la KK_Bosna » 24 maj 2016, 14:48

Clutch je napisao/la::lol:

Ne vrijedi tebi ni replicirati.

Samo cu ponoviti da je bukvalno cijeli podforum temu sa anketama ocijenio kao odlicnom i da je minimalno 50 forumasa dnevno ucestvovalo u njoj. Ono sto je bio tvoj posao jeste da se pozabavis sa trolovima sto si dokazao da nisi u stanju. I sam @admin je rekao da rjesenje nije brisanje temi, tako da toliko o tome.
@greivis je glavni zagovornik vracanja teme sa anketom. da li ti to sta govori?
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21278
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Epidaurus » 24 maj 2016, 15:03

Na to oko prednsoti mi se vise ne da vracat, ako neko misli da sam mislio na bukvalnu prednost ok, nek misli. Znam dobro na sta sam mislio.

Ja sam rekao svoje prijedloge za moda. Bernard i Filip su meni prvi izbori. Nakon njih Rio, Donnie i Clutch. Ja smatram da nisam idealna osoba za moda jer sam previse kratkog fitilja i mislim da bi Grea nakon prve izrecene gluposti banovao. Po mom misljenju to bi poboljsalo kvalitet foruma i ako me ti odredis za moda, prihvatit cu odgovornost. Smatram da trebaju biti dva ili 3 moda iz "starije" generacije i 2 ili 3 iz mladje. Od starijih ste tu ti, @kad_kako i ja bih dodao jednog od dvojca Berner ili Filip, a od mladjih meni su najbolji kandidati Donnie, Clutch i Rio.

Ako treba banovati nekoga 20 puta, banovao bi ga. Mislim da na nasem forumu postoji i ban ip adrese, ako se ne varam Len je upravo takav ban popio. Draze mi je 5 puta da nas ostane 10-15 koji ce kvalitetno diskutovati i komentarisati nego da nas ima 30+ gdje ce pola ljudi dolazit da vrijedja pojedine igrace ili forumase.

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la KK_Bosna » 24 maj 2016, 15:08

Epidaurus je napisao/la:Znam dobro na sta sam mislio.
znam i ja dobro na sta si mislio, zato ti to i spominjem, ali ti to ne shvatas kao salu ocito... @adriana sam "prao na ruke" oko waitersa a.k.a. novog wadea, iako covjek nije na to mislio, ali je shvatio da se radi o sali i nije se naljutio...
Ja sam rekao svoje prijedloge za moda. Bernard i Filip su meni prvi izbori. Nakon njih Rio, Donnie i Clutch. Ja smatram da nisam idealna osoba za moda jer sam previse kratkog fitilja i mislim da bi Grea nakon prve izrecene gluposti banovao. Po mom misljenju to bi poboljsalo kvalitet foruma i ako me ti odredis za moda, prihvatit cu odgovornost. Smatram da trebaju biti dva ili 3 moda iz "starije" generacije i 2 ili 3 iz mladje. Od starijih ste tu ti, @kad_kako i ja bih dodao jednog od dvojca Berner ili Filip, a od mladjih meni su najbolji kandidati Donnie, Clutch i Rio.
ti si od tih svih prijedloga najredovniji na forumu, sto je veoma bitno, pogotovo u nocnim satima kada se trollovi hrane (oni su ko vampiri kad je u pitanju nba pdf) ;)
Ako treba banovati nekoga 20 puta, banovao bi ga. Mislim da na nasem forumu postoji i ban ip adrese, ako se ne varam Len je upravo takav ban popio. Draze mi je 5 puta da nas ostane 10-15 koji ce kvalitetno diskutovati i komentarisati nego da nas ima 30+ gdje ce pola ljudi dolazit da vrijedja pojedine igrace ili forumase.
pa tako ce izgleda od sada i biti...
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la IlCapitano » 24 maj 2016, 17:14

KK_Bosna je napisao/la:
Clutch je napisao/la::lol:

Ne vrijedi tebi ni replicirati.

Samo cu ponoviti da je bukvalno cijeli podforum temu sa anketama ocijenio kao odlicnom i da je minimalno 50 forumasa dnevno ucestvovalo u njoj. Ono sto je bio tvoj posao jeste da se pozabavis sa trolovima sto si dokazao da nisi u stanju. I sam @admin je rekao da rjesenje nije brisanje temi, tako da toliko o tome.
@greivis je glavni zagovornik vracanja teme sa anketom. da li ti to sta govori?
Zašto se onda Greivis ne banuje, i slični njemu? Guarin i LenBias su banovani zbog toga, ovaj se trpi otkaz znam za NBA podforum.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
JoseeMourinho
Postovi: 1636
Pridružen/a: 14 apr 2015, 03:55
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la JoseeMourinho » 24 maj 2016, 17:57

Al bas guarin je prozivo hardena svaku noć ako se dobro sjećam? Banovan je nakon kratkog vremena, ova sranja "balans" ekipe evo drugu godinu se dešavaju i niko ban nije dobio? Ne kontam kriterij?

Isto tako zapeli ste oko puštanja prednosti za epija a ja sam to prvi napisao da bi bocnuo sasovce, ali eto njega opraste sa tim iako je on malo previše srcano uzeo to moje novo pravilo :mrgreen:

Mislim ima dobrih zayebancija i volim ih pročitati, ali neka granica treba biti, ne treba ni sad pretjerat jer nije ovo sad skup analiticara nego ubijanje vremena po forumu, ali trenutno bar po meni te granice nema :D

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la KK_Bosna » 24 maj 2016, 18:21

IlCapitano je napisao/la:
KK_Bosna je napisao/la:
Clutch je napisao/la::lol:

Ne vrijedi tebi ni replicirati.

Samo cu ponoviti da je bukvalno cijeli podforum temu sa anketama ocijenio kao odlicnom i da je minimalno 50 forumasa dnevno ucestvovalo u njoj. Ono sto je bio tvoj posao jeste da se pozabavis sa trolovima sto si dokazao da nisi u stanju. I sam @admin je rekao da rjesenje nije brisanje temi, tako da toliko o tome.
@greivis je glavni zagovornik vracanja teme sa anketom. da li ti to sta govori?
Zašto se onda Greivis ne banuje, i slični njemu? Guarin i LenBias su banovani zbog toga, ovaj se trpi otkaz znam za NBA podforum.
zato sto se ne moze banovati kada napise "meni se svidja tema o anketi, vratite je", valjda?
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la IlCapitano » 24 maj 2016, 18:23

KK_Bosna je napisao/la:
IlCapitano je napisao/la:
KK_Bosna je napisao/la:
@greivis je glavni zagovornik vracanja teme sa anketom. da li ti to sta govori?
Zašto se onda Greivis ne banuje, i slični njemu? Guarin i LenBias su banovani zbog toga, ovaj se trpi otkaz znam za NBA podforum.
zato sto se ne moze banovati kada napise "meni se svidja tema o anketi, vratite je", valjda?
Nisu to jedine stvari koje piše, dobro znaš o čemu govorim.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Captain4 » 25 maj 2016, 13:39

Pohvala za cijelu ekipu koja čini pdf BH Tenis i Tenis odličnim predvođenim moderatorom Unofficialpage. Otkako je on moderator , uvođenjem BH TIPPINGA I TENNIS TIPPINGA ovaj pdf je za mene najbolji na cijelom forumu. Raja odlična , uživanje je čitati postove.
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la KK_Bosna » 25 maj 2016, 15:55

Captain4 je napisao/la:Pohvala za cijelu ekipu koja čini pdf BH Tenis i Tenis odličnim predvođenim moderatorom Unofficialpage. Otkako je on moderator , uvođenjem BH TIPPINGA I TENNIS TIPPINGA ovaj pdf je za mene najbolji na cijelom forumu. Raja odlična , uživanje je čitati postove.
hocete da vam posudimo nekoliko korisnika sa nba podforuma? :mrgreen:
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
PaskalHens
Postovi: 1842
Pridružen/a: 10 mar 2015, 20:56
Lokacija: Čekam sabah sa šejtanom.
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la PaskalHens » 26 maj 2016, 03:32

Izabrali ste ubjedljivo najgoreg forumaša za moderatora, al' hajde možda se smiri kao mod.
A što se tiče Greivisa taj ima sto posto protekciju od nekoga na ovom forumu, jer ubjedljivo najviše trola i ništa.
Viva la France, as they say in Rome.

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la messilla » 31 maj 2016, 15:57

Mogla bi se ova tema Cope prebaciti u aktuelne.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Odgovori

Natrag na “Help”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.