Forum

Kako koristiti portal SportSport.ba i sve njegove dijelove?
The Game
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 jul 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la The Game » 26 avg 2009, 15:02

kksiroki je napisao/la:
admin je napisao/la:@kksiroki
The_Game je vjerovatno htio da kaže da primjetiš samo ono što se tebi obriše (što je i prirodno), a trebaš vjerovati da je svima isto.

bez potrebe nagađaš kako bi tvoj pitanje "što kk bosna ne igra za tursku ligu?" rezultiralo banom. to je, jednako kao i pitanje "što široki ne igra hrvatsku ligu", toliko glupo i besmisleno da ne zaslužuje neku reakciju.

na žalost, tačno je da su na forumu u masovnoj upotrebi raznorazne uvrede, ali, opet na žalost, toliko ih ima da se mora napraviti neka selekcija i kazniti samo ono što prelazi sve granice. jednostavno, kad bismo banovali sve one koji vrijeđaju ostala bi 3 čovjeka na forumu.

za kraj, moram ti skrenuti pažnju da u 90% slučajeva ne pišemo na javnom dijelu foruma da je neko banovan. daleko od toga da niko nije sankcionisan zato što je ostavljao uvrede na temi o širokom.
Prvo bi želio jedno pojašnjenje a to je šta znači na javnom dijelu foruma ? Drugo , kažeš ne možete banovati svakoga ok ali valjda možete upozoriti , sad ću ti ja povući jednu paralelu a molio bi te da mi ti kažeš da u tom slučaju neću biti banovan ukoliko upotrijebim neki od naziva, npr. Kobe koji je povlašten na ovom forumu (neznam zašto ali je) ima pravo zvati širokobriježane=širokobrđanima mogu li ja onda sarajlije zvati "bukvama"(jer što bi to sarajlija bio vrijedniji od širokobriježanina) ovo shvati kao najblažu usporedbu ili npr.kod neki lik kaže ovi latini (i nebude upozoren)šta bi mu ja trebao odgovoriti . Nitko me ne može razuvjeriti da se ovo konstantno dešava jer ja ss.ba posjećujem 3 puta dnevno i pročitam dobar dio postova . Evo 3-4 dana na košarci nema niti jedan ozbiljan post ne znam pita li se itko zašto ? Ja mislim da ja znam(vezano za podforum ŠB) iako nije sezona pa je to jedan od razloga ali bogami i jednoumlje je jedan veliki razlog , vrlo dobro svi znaju koji pišu na tom djelu foruma da se recimo na podforumu HKKŠiroki postovi brišu ko na traci i to samo zato što ako i za milimetar odstupaju od nekih pravila dok se na susjednom Bosninom može pročitati toliko uvreda (najviše na račun Širokog) i da nitko ne reagira dok se ne prevrši svaka mjera. Mislim da sam daleko najstariji od ovih mojih širokobriježana ali kako vidim (a to se vidi i po skoro svakom postavljenom postu ) svi (većina) ovi dečki su se jednostavno počeli ismijavati s tim da kad postave post unaprijed se ispričavaju svim navijačima Bosne da ih nebi uvrijedili jer svima se više popelo na neku stvar silno uvođenje reda na podforumu HKKŠiroki. Ja se opet nadam da će se ovaj moj osvrt shvatit kao normalna diskusija a ne nešto negativno.
To ti znaci da nekome javno kaze da je banovan, da vidimo i ja i ti i svi ostali clanovi, sto oni ne rade, vec samo spucaju ban, sto vecina banovanih skonta kad vidi da ne moze pisati.

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la admin » 26 avg 2009, 20:22

@kksiroki,

odličan primjer.
Kobe je već pauzirao na forumu zbog vrijeđanja i to baš na temi o širokom. nema nikakve potrebe da tebe posebno o tome obavještavamo, isto kao što nećemo nikoga obavještavati u slučaju da ti budeš banovan.

o tužnoj masi uvreda na svim temama sam već pisao i nema potrebe da ponavljam. najveća potvrda da je naš kriterij ujednačen je što primjedbe kao što je tvoja dobijamo od sviju podjednako, bez obzira za koji klub navijali.

Avatar
kksiroki
Postovi: 1082
Pridružen/a: 27 sep 2008, 19:49
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la kksiroki » 26 avg 2009, 21:04

admin je napisao/la:@kksiroki,

odličan primjer.
Kobe je već pauzirao na forumu zbog vrijeđanja i to baš na temi o širokom. nema nikakve potrebe da tebe posebno o tome obavještavamo, isto kao što nećemo nikoga obavještavati u slučaju da ti budeš banovan.

o tužnoj masi uvreda na svim temama sam već pisao i nema potrebe da ponavljam. najveća potvrda da je naš kriterij ujednačen je što primjedbe kao što je tvoja dobijamo od sviju podjednako, bez obzira za koji klub navijali.
Ok nisi mi sve odgovorio ali nije bitno , ali evo jedan prijedlog koji je po meni pravedan,korektan,jednak za sve.... kažeš ne obavještavate nikoga tko je i zbog čega banovan ali ja mislim da bi 100 puta produktivnije i korektnije bilo da citrate određeni post zbog čega je netko banovan jer bi se tu vidjelo jesu li kriteriji onakvi kakvi trebaju biti (nije da vas želim kontrolirati ali ljudi na forumu neznaju ako je netko banovan 7 dana i misle da niste korektni što nekome nešto dopuštate) .Nadam se da nisam dosadan slobodno reci ako jesam ;) .Znaš zašto ovo predlažem ? pa zato što kad sam ja banovan (jednom) razlog je bio što sam arsa upozorio da ako nastavi vrijeđati Hrvate i širokobriježane da ću ga nazvati mislim kretenom i zamisli ars i dalje vrijeđa ja ga nazovem kretenom i gle meni ban , on je par dana nakon toga banovan ali jeb...te opet ja prije njega iako sam ga 5 postova prije upozoravao da ne vrijeđa a svi znaju kako taj ..... vrijeđa .
104-77 , da je malo nije malo , da je puno pa puno je , da je previše pa i nije previše .

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la admin » 26 avg 2009, 21:40

prijedlog se ne usvaja.

ne želim stalno piskarati po forumu i diskusije prekidati obavijestima o banovima, upozorenjima i sličnim demonstracijama sile... onda krenu rasprave o banovanju, umjesto o temi. pravila su jasno napisana, vrijede za sve. svako ko ih krši, prije ili kasnije biće sankcionisan. prvo uputstvo koje dajemo moderatorima je: "najbolji moderator je onaj koga niko ne primjeti."

sistem "oko za oko" koji si opisao na kraju svog posta mi je užasan i ne želim ga ni na koji način podržati ili omogućiti. uopšte me ne interesuje ko je prvi počeo, ko kome vraća, ko je u pravu i "opravdano nekog vrijeđa", isl. ako te neko vrijeđa, prijavi post i zaboravi na njega.

lično, mislim da se previše baviš kriterijima i "ugroženošću". trebao bi živjeti jednakost koju propagiraš, sigurno bi ti i na našem forumu bilo udobnije i bolje bi se zabavio.

Neutral
Postovi: 37821
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Neutral » 27 avg 2009, 09:07

kksiroki je napisao/la:
admin je napisao/la:@kksiroki,

odličan primjer.
Kobe je već pauzirao na forumu zbog vrijeđanja i to baš na temi o širokom. nema nikakve potrebe da tebe posebno o tome obavještavamo, isto kao što nećemo nikoga obavještavati u slučaju da ti budeš banovan.

o tužnoj masi uvreda na svim temama sam već pisao i nema potrebe da ponavljam. najveća potvrda da je naš kriterij ujednačen je što primjedbe kao što je tvoja dobijamo od sviju podjednako, bez obzira za koji klub navijali.
Ok nisi mi sve odgovorio ali nije bitno , ali evo jedan prijedlog koji je po meni pravedan,korektan,jednak za sve.... kažeš ne obavještavate nikoga tko je i zbog čega banovan ali ja mislim da bi 100 puta produktivnije i korektnije bilo da citrate određeni post zbog čega je netko banovan jer bi se tu vidjelo jesu li kriteriji onakvi kakvi trebaju biti (nije da vas želim kontrolirati ali ljudi na forumu neznaju ako je netko banovan 7 dana i misle da niste korektni što nekome nešto dopuštate) .Nadam se da nisam dosadan slobodno reci ako jesam ;) .Znaš zašto ovo predlažem ? pa zato što kad sam ja banovan (jednom) razlog je bio što sam arsa upozorio da ako nastavi vrijeđati Hrvate i širokobriježane da ću ga nazvati mislim kretenom i zamisli ars i dalje vrijeđa ja ga nazovem kretenom i gle meni ban , on je par dana nakon toga banovan ali jeb...te opet ja prije njega iako sam ga 5 postova prije upozoravao da ne vrijeđa a svi znaju kako taj ..... vrijeđa .

@kksiroki

U potpunosti se slažem. Neki ovdje na forumu imaju podređen položaj dok drugi uživaju pisajući šta žele, kada im treba dati ban , post im bude samo obirsan i to je to, dok drugi dobivaju ban bez nekoga opravdanog razloga. Jednostavno nije sve ravnopravno. Svaka čast na postu i po meni nisi nimalo dosadan već si dosta realan. Svaka čast brate. Ovaj podređeni dio uglavnom su Širokobriježani i Zenićani. Samo pogledaj oko sebe malo, i čitaj malo detaljnije postove.

Avatar
ZELJO DO GROBA
Postovi: 2739
Pridružen/a: 16 jan 2009, 20:04
Lokacija: Antananarivo, Madagaskar
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la ZELJO DO GROBA » 27 avg 2009, 11:34

pa mislim da je to bezveze citirati post, sam se tema unistava...

bolje napraviti jednu temu u ovom podforumu gdje ce pisati moderatori ko je banovan i objasnjenje...i kad se ne budes mogo logovati, odes dole u ovaj podforum, procitas zbog cega si banovan i vozdra...
"Pobjednik nije uvijek dobar kao što ni gubitnik nije uvijek loš. U sportu postoji mnoštvo stvari koje nemaju veze s pobjeđivanjem i gubljenjem." - Pep Guardiola
Meho Kodro
Mes Que Un Club

Avatar
kksiroki
Postovi: 1082
Pridružen/a: 27 sep 2008, 19:49
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la kksiroki » 27 avg 2009, 15:54

admin je napisao/la:prijedlog se ne usvaja.

ne želim stalno piskarati po forumu i diskusije prekidati obavijestima o banovima, upozorenjima i sličnim demonstracijama sile... onda krenu rasprave o banovanju, umjesto o temi. pravila su jasno napisana, vrijede za sve. svako ko ih krši, prije ili kasnije biće sankcionisan. prvo uputstvo koje dajemo moderatorima je: "najbolji moderator je onaj koga niko ne primjeti."

sistem "oko za oko" koji si opisao na kraju svog posta mi je užasan i ne želim ga ni na koji način podržati ili omogućiti. uopšte me ne interesuje ko je prvi počeo, ko kome vraća, ko je u pravu i "opravdano nekog vrijeđa", isl. ako te neko vrijeđa, prijavi post i zaboravi na njega.

lično, mislim da se previše baviš kriterijima i "ugroženošću". trebao bi živjeti jednakost koju propagiraš, sigurno bi ti i na našem forumu bilo udobnije i bolje bi se zabavio.
Ma ti si upravu a već sam ti rekao zašto , jer je ovo ipak tvoj forum , a to da ću ja dopuštat da netko redom vrijeđa moje vrijednosti a usput ja nesmijem progovoriti ni riječi to već nije korektno da se traži od bilo koga . Iskreno da mi nije ugodno pisati ne bi ni pisao , niti koga vrijeđam niti izazivam (osim arsa jedanput) pišem koliko god mogu korektnije a to jeli se previše bavim "ugroženošću" , ja mislim da nisam , a sigurno ću uvijek ukazati što nije u normama (prema meni) normalnoga ponašanja ,a ako onda to bude pretjerano bavljenje "ugroženošću" e jeb... ga onda ja zbilja ništa neznam u životu . A to da bi ja trebao živjeti to što propagiram ja u stvari i živim ,koliko sam lijepih večeri proveo od Sarajeva do Banjaluke do Tuzle,Zvornika ...... i imam veliki broj prijatelja koji niti su Hrvati niti imaju nekih drugih povezica samnom osim toga sto smo dobri. ;)
104-77 , da je malo nije malo , da je puno pa puno je , da je previše pa i nije previše .

Neutral
Postovi: 37821
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Neutral » 27 avg 2009, 16:59

ZELJO DO GROBA je napisao/la:pa mislim da je to bezveze citirati post, sam se tema unistava...

bolje napraviti jednu temu u ovom podforumu gdje ce pisati moderatori ko je banovan i objasnjenje...i kad se ne budes mogo logovati, odes dole u ovaj podforum, procitas zbog cega si banovan i vozdra...

Ima jedan podforum gdje moderatori mogu vidjeti ko je i zašto banovan ;)

Avatar
ZELJO DO GROBA
Postovi: 2739
Pridružen/a: 16 jan 2009, 20:04
Lokacija: Antananarivo, Madagaskar
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la ZELJO DO GROBA » 27 avg 2009, 18:09

Rz88 je napisao/la:
ZELJO DO GROBA je napisao/la:pa mislim da je to bezveze citirati post, sam se tema unistava...

bolje napraviti jednu temu u ovom podforumu gdje ce pisati moderatori ko je banovan i objasnjenje...i kad se ne budes mogo logovati, odes dole u ovaj podforum, procitas zbog cega si banovan i vozdra...

Ima jedan podforum gdje moderatori mogu vidjeti ko je i zašto banovan ;)
a mislio sam da bude i to javni forum i da banovani clanovi mogu vidjeti...
"Pobjednik nije uvijek dobar kao što ni gubitnik nije uvijek loš. U sportu postoji mnoštvo stvari koje nemaju veze s pobjeđivanjem i gubljenjem." - Pep Guardiola
Meho Kodro
Mes Que Un Club

Avatar
insider
Moderator
Postovi: 5049
Pridružen/a: 27 mar 2008, 20:30
Lokacija: Tu negdje okolo.
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la insider » 27 avg 2009, 18:12

ZELJO DO GROBA je napisao/la:
Rz88 je napisao/la:
ZELJO DO GROBA je napisao/la:pa mislim da je to bezveze citirati post, sam se tema unistava...

bolje napraviti jednu temu u ovom podforumu gdje ce pisati moderatori ko je banovan i objasnjenje...i kad se ne budes mogo logovati, odes dole u ovaj podforum, procitas zbog cega si banovan i vozdra...

Ima jedan podforum gdje moderatori mogu vidjeti ko je i zašto banovan ;)
a mislio sam da bude i to javni forum i da banovani clanovi mogu vidjeti...
Kako će vidjeti kad su banovani? Onda nemaju pristup niti jednom dijelu foruma ;)
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?

Avatar
ZELJO DO GROBA
Postovi: 2739
Pridružen/a: 16 jan 2009, 20:04
Lokacija: Antananarivo, Madagaskar
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la ZELJO DO GROBA » 27 avg 2009, 18:16

pa iako nisi prijavljen mozes citati po bilo kom javnom dijelu foruma,
"Pobjednik nije uvijek dobar kao što ni gubitnik nije uvijek loš. U sportu postoji mnoštvo stvari koje nemaju veze s pobjeđivanjem i gubljenjem." - Pep Guardiola
Meho Kodro
Mes Que Un Club

Avatar
aseemic
Postovi: 201
Pridružen/a: 19 maj 2009, 13:42
Lokacija: Sahara
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la aseemic » 31 avg 2009, 22:42

Joj, sto na ovom forumu ima kompleksasa... svakim danom sve vise i vise.
Nije najveća budala onaj koji ne zna da čita, nego onaj koji misli da je sve ono što pročita istina.

Neutral
Postovi: 37821
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Neutral » 01 sep 2009, 13:48

Volio bih znati zašto pojedinci brišu moje postove koji su u potpunosti objektivni i koji odgovaraju svim pravila ovoga foruma. Napisao sam jedan post, kojeg su pohvalili par forumaša, i moderator ko je god bio je jednostavno izbrisao taj post. Je l' se to neko trudi da uskračuje moje napore da bi na što bolji i produktivniji način poboljšo ovaj forum. Ako je tako , onda slobodno recite i odoh sa njega. Koliko sam samo dobio pohvala od raznih korisnika da pišem objektivno, da pišem kvalitetno i da je lijepo čitati moje postove koje zadrže mnogo informacija. Zaista se osjećam loše u ovim trenucima i mogu reći da sam razočaran u rad pojedinaca na ovome forumu.

Hvala za čitanje i pozdrav od vašeg dragoga člana foruma , Rz88

Avatar
Tata
Postovi: 237
Pridružen/a: 06 avg 2009, 13:26
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Tata » 04 sep 2009, 12:48

@ admin - posto sam ja ucestio sto se tice banovanja ne mogu se pozaliti na jednu stvar - kad sam banovan pise - Zabranjeno je vrijedjanje na forumu SportSpROt.ba :mrgreen:
Jedna duša, jedno tilo..di god išli, šta god bilo..kada umrem sav u bilo...na Poljud metnite mi tilo...

Neutral
Postovi: 37821
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Neutral » 04 sep 2009, 14:05

Ima jedna stvar koja me dugo iritira. Rijeć je o opciji "tvoji postovi". Kada klikneš tu izbaci ti sve teme na kojima si pisao, međutim, volio bih ako je ikako moguće da kada klikneš na tu opcije da se prikaže tvoj posljedni post, radi citiranja i tih stvari, a ne uvijek moram razmišljati gdje sam pisao i da li me neko citirao ili nije. Možda zaboravim na to i neki koji me citirao ostaje uvrijeđen što nije dobio neki odgovor. Mislim da bi to dosta pomoglo .

Mr Plummer
Postovi: 863
Pridružen/a: 10 mar 2008, 16:28
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Mr Plummer » 04 sep 2009, 14:15

Rz88 je napisao/la:Ima jedna stvar koja me dugo iritira. Rijeć je o opciji "tvoji postovi". Kada klikneš tu izbaci ti sve teme na kojima si pisao, međutim, volio bih ako je ikako moguće da kada klikneš na tu opcije da se prikaže tvoj posljedni post, radi citiranja i tih stvari, a ne uvijek moram razmišljati gdje sam pisao i da li me neko citirao ili nije. Možda zaboravim na to i neki koji me citirao ostaje uvrijeđen što nije dobio neki odgovor. Mislim da bi to dosta pomoglo .
kliknes na svoj nick, pisace ti postovi korisnika, kliknes to i prikaze ti sve postove poredani pocevsi od posljednjeg posta. I tu imas opciju "idi na post"
Ordem e progresso

Za prijavu posta administraciji, pritisni trokut!

Neutral
Postovi: 37821
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Neutral » 04 sep 2009, 14:19

Hvala na brzom odgovoru, znao sam za ovo, ali ono mi se činilo jednostavnije. Pa dobro, nećemo sada tražiti dlaku u jajetu. :mrgreen:

Avatar
Elddar
Postovi: 1885
Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Elddar » 04 sep 2009, 16:00

da se ja pitam (al ne pitam :mrgreen: ) ja bi stavio limit izmedju 2 poruke na 10 minuta, osim kad igra BiH, jer tad jednostavno te pukne inspiracija i samo bi tipkao :mrgreen:


toliko...
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9840
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Nail for Real » 04 sep 2009, 16:11

Tata je napisao/la:@ admin - posto sam ja ucestio sto se tice banovanja ne mogu se pozaliti na jednu stvar - kad sam banovan pise - Zabranjeno je vrijedjanje na forumu SportSpROt.ba :mrgreen:
Pazi mozda za to dobijes ban :mrgreen: :mrgreen:
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
antipolitikaa
Postovi: 342
Pridružen/a: 29 mar 2009, 12:55
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la antipolitikaa » 14 sep 2009, 22:55

Zasto ovaj sportsport ba uvijek steka i zapinje kad je npr neki live tex . prijenos?Moze li se to poboljsat imalo?
Zabranili ime sveto mi ga vratili,Zrinjski Zrinjski sve do groba mi smo Ultrasi !!!

Odgovori

Natrag na “Help”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.