Forum

Kako koristiti portal SportSport.ba i sve njegove dijelove?
Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14584
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: RE: Re: Forum

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 12 jul 2016, 21:41

akisarajevo92 je napisao/la:Vjerujem da bi mogucnost komentara na clanke pridonijela rastu kvaliteta tekstova pa i posjecenosti portala, ali to je moje misljenje

nisam rekao da zbog toga napustaju, nego ako moderatori daju sedmicne ili trajne banove zbog tako glupih stvari kao sto se meni desilo normalno da ce uzrokavati pad broja ljudi na forumu
Ali kako bi pridonijelo, znaci vijest vezana za Zelju recimo, komentarises na portalu, i to isto ponovis na forumu na Zeljinoj temi?



Sent from my E6653 using Tapatalk

admin
Site Admin
Postovi: 11993
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la admin » 13 jul 2016, 08:31

Moguce je i da uvedemo komentare.

Za sad nismo htjeli jer se uglavnom svode na medjunacionalna prepucavanja i uvrede, ali u posljednjih godinu-dvije vidljiv je napredak na forumu u tom pogledu, pa bismo se mogli nadati i da smo kao drustvo sazreli za korak naprijed.

Vidjecemo, za sad nije iskljuceno kao sto je do sad bilo.

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Gefufna » 13 jul 2016, 08:41

admin je napisao/la:Moguce je i da uvedemo komentare.

Za sad nismo htjeli jer se uglavnom svode na medjunacionalna prepucavanja i uvrede, ali u posljednjih godinu-dvije vidljiv je napredak na forumu u tom pogledu, pa bismo se mogli nadati i da smo kao drustvo sazreli za korak naprijed.

Vidjecemo, za sad nije iskljuceno kao sto je do sad bilo.
Sta smo ba sazreli? Da jesmo ne bi bili na forumu, tebi, kao i svakom forumskom vrhovnom vodji, je u cilju da ima sto vise nezrelih. :lol:

Zamisli ti da dodje lik na Juve temu i kaze Pogba ne vrijedi 150M i ja mu kazem u pravu si druze, vrijedi u vrh glave 80M... ili da na NBA temi neko nekome napise da je u pravu... 'dje je tu draz? :mrgreen:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

admin
Site Admin
Postovi: 11993
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la admin » 13 jul 2016, 13:15

sazreli kao društvo, ne kao pojedinci.
to bi značilo da se na komentarima na sportskim člancima možemo nadati više prepucavanja oko Pogbe i NBA, a manje oko vjere i nacije.

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Gefufna » 13 jul 2016, 13:20

I to sto kazes, jos niko ne potencira previse da je Pogba crn i musliman...ili da je Dion Waiters crn i musliman, osim sto je 99% forumasa reklo da je glup. :mrgreen:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31048
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Chinaglia » 18 jul 2016, 14:51

je li vama cilj da na podforumima Premijer Lige pisu iskljucivo navijaci tih klubova, ako jeste, napravili ste odlican posao, ako nije, ubili ste diskusiju s navijacima drugih klubova, jer otkako ste opste diskusije klubova koji imaju svoj podforum premjestili dole na generalni podforum, svaka diskusija je umrla, sada je nepostojeca

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Gefufna » 18 jul 2016, 15:25

Chinaglia je napisao/la:je li vama cilj da na podforumima Premijer Lige pisu iskljucivo navijaci tih klubova, ako jeste, napravili ste odlican posao, ako nije, ubili ste diskusiju s navijacima drugih klubova, jer otkako ste opste diskusije klubova koji imaju svoj podforum premjestili dole na generalni podforum, svaka diskusija je umrla, sada je nepostojeca
Sacekaj da prevedem ovo adminu...
Dakle, Chini vam kaze: "kme, kme, kme" :mrgreen:
Zanemarite njegov post :kafa:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

admin
Site Admin
Postovi: 11993
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la admin » 18 jul 2016, 15:44

cilj nam je da ti npr moderator Hilmo koji je navijač Sarajeva ne može moderirati i brisati postove po temi opšte diskusije o Sarajevu. Da bi se to postiglo, tema "FK Sarajevo - Opšte diskusije" morala se izdvojiti tamo gdje joj je prirodno i mjesto - među teme o ostalim klubovima o kojima svako može pisati.

E sad, ako je forumašima velika razlika između toga hoćel tema stajati u jednom ili drugom podforumu, onda oni vjerovanto i nisu imali ništa korisno napisati, pa i nije neka šteta.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31048
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Chinaglia » 18 jul 2016, 16:58

dakle, ti zelis reci da ste ovo ucinili jer moderator s odredjenog podforuma ne moze moderisat' tu temu, jer bi mozda bio neobjektivan, radio po sopstvenom nahodjenju i slicno, a sto bi mozda prouzrokvalo negativne reakcije forumasa kojima bi se eventualno brisali postovi i slicno.. tako necemu ste trebali dati vremena da vidite kako ce to funkcionisat', pa ako ne bude valjalo, onda potrazit' drugog moderatora (bilo navijaca tog kluba, bilo nekoga sa kompletnog foruma), to je valjda neka logika, ko ne radi svoj posao dobro, onda i ne treba da ga radi.. a ne da izmjestate temu na drugo mjesto cime ce aktivnost biti manja, u to budite uvjereni

zasto bi neko pored citavih podforuma isao trazit' temu za opste diskusije "tamo negdje", kada je istu mogao pronaci na jednom mjestu, gdje se nalazi sve o tom klubu :roll: klasicno radjenje dva posla, a sto bi radio dva, kada mozes jedan

admin
Site Admin
Postovi: 11993
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la admin » 18 jul 2016, 21:55

Mozda bi radio dobro, ali mu drugi ne bi vjerovali. Pa bi ga svako malo optuzivali da ne radi dobro i savjesno svoj posao.

Inace, na tim temama se pisao post-dva sedmicno, isto je i sad sto bi znacilo da nismo na gubitku. I ti si to primjetio danas, a ima otprilike mjesec dana da smo teme prebacili... I razgovaramo o manjoj i vecoj aktivnosti :problem:

Avatar
IlFantasista
Postovi: 2055
Pridružen/a: 27 feb 2015, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la IlFantasista » 19 jul 2016, 19:02

Hajd malo sredite onu temu Chat, pet dana pričaju samo o vjeri, sapraše na ruke. Ispast će da tužakam, ali su fakat pretjerali.
Kun fejekun!

37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Federer17
Postovi: 7087
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Forum

Post Postao/la Federer17 » 20 jul 2016, 11:23

Ima li jos neko problem da mu gotovo svaki put kad otvori bilo sta na forumu bude smanjen prikaz (na otprilike 1/3 displeja), pa se mora svaki put zoom-irati? Valjda sam dobro objasnio, da ne moram screenshot-at. Ulazio sam na portal i nema tog problema. Mislim na pristup s mobitela, ne preko ss.ba aplikacije, nego ovako preko chrome-a.

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36498
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Donnie Darko » 20 jul 2016, 11:54

Federer17 je napisao/la:Ima li jos neko problem da mu gotovo svaki put kad otvori bilo sta na forumu bude smanjen prikaz (na otprilike 1/3 displeja), pa se mora svaki put zoom-irati? Valjda sam dobro objasnio, da ne moram screenshot-at. Ulazio sam na portal i nema tog problema. Mislim na pristup s mobitela, ne preko ss.ba aplikacije, nego ovako preko chrome-a.
Danas je i meni tako. Strasno je iritantno.

admin
Site Admin
Postovi: 11993
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la admin » 20 jul 2016, 12:09

Desava se zadnjih sat vremena, bice ubrzo sredjeno.

Izvinjavam se u ime cijele ekipe.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31048
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Chinaglia » 20 jul 2016, 13:16

je li samo meni "pokvarena" tema Film i kinematografija

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Monolog » 20 jul 2016, 13:20

Nije. Neki dan je još jedna tema bila u ovom fazonu. :crazy:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36498
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Donnie Darko » 20 jul 2016, 13:33

admin je napisao/la:Desava se zadnjih sat vremena, bice ubrzo sredjeno.

Izvinjavam se u ime cijele ekipe.
:thumbup:

Avatar
Federer17
Postovi: 7087
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Forum

Post Postao/la Federer17 » 20 jul 2016, 13:53

admin je napisao/la:Desava se zadnjih sat vremena, bice ubrzo sredjeno.

Izvinjavam se u ime cijele ekipe.
Hvala, sada je ok. :salut:

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24165
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Derdiyok » 20 jul 2016, 14:34

Tapatalk zakon za forum :thumbup:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Omark
Postovi: 2663
Pridružen/a: 15 jun 2015, 15:32
Lokacija: Dolina
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Omark » 20 jul 2016, 16:06

Zašto sam banovan na accu Rokoko87?

Odgovori

Natrag na “Help”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.