Forum

Pametni uče na tuđim pogreškama, budale na svojim.
arelinho
Član IO SS.ba lige
Kontakt:

PostPostao/la arelinho » 09 avg 2017, 11:28

admin WroteColonZbog konfiguracije mail servera (da riješimo problem što ne dobijete mail nakon što recimo promijenite šifru ili podatke unutar svog profila) morali smo isključiti mogućnost pretplaćivanja na određene forume/teme.

Recimo ako ja sada hoću da promjenim mail sa kojim mi je povezan ovaj akaunt je li moram čekati da mi se opet aktivira akaunt na forumu ili je dovoljno da potvrdim preko maila?

Derdiyok
Kontakt:

PostPostao/la Derdiyok » 09 avg 2017, 13:02

miki_92 WroteColonKod mene je taj problem samo na tapatalku

Poslano sa mog HUAWEI RIO-L01 koristeći Tapatalk

Meni je na tapatalku sve okej dok ovdje isti problem kako i ostali :D
My name is Maximus Decimus Meridius,Commander of the Armies of the North,General of the Felix Legions,servant to the true emperor,Marcus Aurelius.Father to a murdered son,husband to a murdered wife.And I will have my vengeance,in this life or the next.

dinoo
Kontakt:

PostPostao/la dinoo » 09 avg 2017, 13:29

jbm ti bošnju,ja uvijek kontam ja nešto pokvario :lol:

Sarajlijica1946
Kontakt:

PostPostao/la Sarajlijica1946 » 09 avg 2017, 13:41

dinoo WroteColonjbm ti bošnju,ja uvijek kontam ja nešto pokvario :lol:

Jes ga istukao da popravis. :mrgreen:
Kad je lijepo lako je, a kad je tesko gde su muda??????

dinoo
Kontakt:

PostPostao/la dinoo » 09 avg 2017, 14:36

Sarajlijica1946 WroteColon
dinoo WroteColonjbm ti bošnju,ja uvijek kontam ja nešto pokvario :lol:

Jes ga istukao da popravis. :mrgreen:

A faca ko na tvom avataru :rol:

filip13
Kontakt:

PostPostao/la filip13 » 09 avg 2017, 18:31

sad je ok kod mene,ne ureklo se

Ramsey16
Kontakt:

PostPostao/la Ramsey16 » 11 avg 2017, 14:31

Svako 5 minuta mi se odloguje, a nije to bilo slucaj do danas.

Evolve
Kontakt:

PostPostao/la Evolve » 11 sep 2017, 09:39

Pozdrav, od jucer mi stoji kod ikonice privatne poruke -1.
Nemam nikakvih novih poruka u inbox samo stoji ovaj broj -1 (minus jedan).
NK Široki Brijeg

High

PostPostao/la High » 11 sep 2017, 10:36

Evolve WroteColonPozdrav, od jucer mi stoji kod ikonice privatne poruke -1.

Možda ti je pun sandučić poruka. Obriši dvije-tri, da tu možeš pročitati.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Evolve
Kontakt:

PostPostao/la Evolve » 11 sep 2017, 11:12

High WroteColon
Evolve WroteColonPozdrav, od jucer mi stoji kod ikonice privatne poruke -1.

Možda ti je pun sandučić poruka. Obriši dvije-tri, da tu možeš pročitati.

Probao sam to već, nije do toga. Brisao sam primljene, poslane.
NK Široki Brijeg

admin
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la admin » 11 sep 2017, 12:27

bug. nemam način da to popravim do narednog updatea foruma.

Evolve
Kontakt:

PostPostao/la Evolve » 11 sep 2017, 14:34

admin WroteColonbug. nemam način da to popravim do narednog updatea foruma.

Ok nema problema, ni nesmeta mi toliko.
NK Široki Brijeg

Chinaglia
Kontakt:

PostPostao/la Chinaglia » 11 sep 2017, 19:30

mozemol dobit anketu na temi FK Sloboda Tuzla

Karlo

PostPostao/la Karlo » 15 sep 2017, 21:57

Cenjeni [email protected],ja zaista ne znam koliko ste vi tacno upoznati sa radom i kvalitetom rada vaseg moderatorskog tima na ovom forumu,i obektivnosti u njihovom samom radu.Ovo govorim iz prostog razloga jer sam potpuno neopravdano ostecen od strane jednog vaseg moderatora. Naime pre 8 dana ,banovan sam od strane vase moderatora [email protected] na temi chat bez ikakvog osnova,bilo kakvog licnog vredjanja,ili slicnog prema forumskim clanovima ,samo zato sto lepo postavio fotografiju gospodina Vućića u sluzbenoj poseti BIH i uputio cettitku istom ,odnosno da se moja cirilica i nacin na koji je pisem,da se ta ista tretira kao provokacija za neke ,a u toj cirilici nema nikakvog sadrzaja sa pretnjom usmerenom ka nekome ,omalovazavanja ,psovanja licno itd...

Ali toboze po nekima to je provokacija i trolanje ,samo zato jer po njihovim shvatanjima ako se ne napise neko slovo odnosno,odnosno izostavi ,to nije ta cirilica kako je oni vide vec je provokacija,trolanje ,dok se recimo nekima nonsalantno tolerise postavljanje , video spotova,hrvatskog pevaca thomspna kao recimo pesma Anice kninska kraljice ,a zna se kako ide ostatak teksta pomenute pesme i gle cuda i to bas na na temi Ljubav i sex vweze s vezom i to se recimo po reakciji tretira kao nesto sasvim normalno,neporvocirajuci materijal ,kao nesto sto je OK,pri tome zaboravljajuci da na ovome forumu ima i pripadnika drugih nacija i veroispovesti,i da za neke pesme,konkretno ta pesma moze biti direktno vredjajuceg karaktera ili slicno,sto u osnovi njen sadrzaj i jeste,a da ne govorimo da je time skrenuto sa tematike tog podforuma. Ali zato se moja postavljena fotografija diplomatkse posete gospodina Vućića Bosni i Hercegovini sa lepom prijat.namerom na temi chat koja je predvidjnjena za pozitivne stvari ,zafrkancije ,po difoltu,odnosno moja cirilica tretiraju kao provokacija za neke na ovaj ili onaj nacin , a u kojoj nema ni verskog, ni nacionalnog, ni sovinistickog sadrzaja ili slicno tome,ali eeto ja sam po oceni vaseg moderatora i nekih njegovih na osnovu navedenog okarakterisan kao trol i samim time bannovan.Nisam mogao ni zamislit koliko je broj ovde potencijalnih latentnih,fasita :o :( uz duzno postovanje svim dobro namernim i postenim ljudima ,neopterecenim ljudima :salut: :D

:eh: Vidite nije vise stvar toga sto sam banovan ,cenjeni [email protected] stvar je dvostrukih arisina na ovom forumu,koji se odavno primenjuju.Ja razumem da je ovo privatni forumi da kreatori,vlasnici foruma kreiraju pravila ,ali kad vec postoje,hajmno biti posteni i parlamentarni, onda neka vrede jednako za sve po jednakim principima i vrednostima ,a ne da se primenjuju kao dvostruki arisni .Ja sam potpuno operiran od fasizma,sovinizma ili slicnog prema drugima ,ja imam veliki broj prijatelja bosnjacke nacionalnosti ,muslimanske veroispovesti ,kao i dobar deo pripadnika hrvatske nacije ,jako smo dobri pirjatelji ,druzimo se bez ikakvih problema ,nacional.opterecenja i slicnih gluposti ,,mi nismo optereceni verom ,nacijom ili slicnim ,kod mene se gleda jesi li covek ili ne ;) :!: sve ostalo je manje bitno ,tu ima i dalmatinkog jezika,naglaska kao i bosnjackog jezika od her.do krajiskog naglaska ,srpske ekavice... ali nikad niko o tome ne prica ;) niti smo optereceni time ..kako ko prica niko ko kome govori da je belo ,bjelo da je bili ,beli i slicno ... ;) :eh:

Nisam, imao nameru da nesto duze pisem,ali zaista nije moglo durgacije :) :) .Ja bih vas cenjeni [email protected] :D zaista zamolio kao najvecu instancu ovog foruma ,da poradite na resavanju problematike dvostrukih arsina,velikog subektiviteta koja se neretko primenjuje od strane nekih clanova vaseg moderator.tima.cas casnim i postenim, odnosno na neki nacin zloputorebe moder.funkcija od strane nekih,bilo radi licna poznanstva iz stvarnog zivota , prijateljstava ili slicno. Prijatno i svako dobro :D
Ancelotti said “it’s an honor for me to be a part of this great club next season.”
When I know of the club’s interest I didn ’t want consider any other offer

Ramsey16
Kontakt:

PostPostao/la Ramsey16 » 15 sep 2017, 23:08

Admine daj mi moderatora banovat cu ovog glupsona svaki dan

Karlo

PostPostao/la Karlo » 16 sep 2017, 12:07

cenjeni admine ,zamolio bih vas da sankcionistete forumasa [email protected] za predh. post kojim se vredja moja malenkost . :) .pozz :)
Ancelotti said “it’s an honor for me to be a part of this great club next season.”
When I know of the club’s interest I didn ’t want consider any other offer

admin
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la admin » 18 sep 2017, 11:32

Moderatori imaju instrukciju da osobe za koje subjektivno procjene da namjerno trolaju i provociraju uklone sa foruma.

ti recimo sa ovakvim postom pokazuješ da si tu samo da izazoveš neke reakcije i kvariš diskusije na forumu:

Karlo WroteColon
Ramsey16 WroteColonKo mu je rekao da je zanimljiv? Pa smara sad s ovim

:wtf: бре не могу да верујем колко је овде латентних националиста,да не казем фасита :o ,само зато сто неко писе своји језиком ,писмом срам вас бре било :puke: :puke: :puke:

Da zaista pišeš ćirilicom, znao bi da u tom pismu postoji znak "š" koji nema veze za znakom "s", pa nikad ne bi napisao da "неко писе". Tako bih te i ja cijenio kao osobu koja gaji svoju tradiciju, a ne kao glupsona koji misli da piše ekavicom a iz svakog posta mu se vidi da u životu nije prešao Drinu jer bi bar po sluhu znao prepoznati da u ekavici nema "hajmo", "subektivno", isl.

Izvinjavam se zbog monologovog propusta i ban produžavam na trajni.

mirzatele
Kontakt:

PostPostao/la mirzatele » 18 sep 2017, 12:05

:rol: :tokralju:

Donnie Darko
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Donnie Darko » 18 sep 2017, 12:30

E čuj subektivno i obektivno :tokralju:

Forum se riješio svog ubjedljivo najbeskorisnijeg i najiritantnijeg člana. Jedina svrha mu je bila sakupljati pažnju, i kad su ljudi naučili ignorisati njegovo spamanje, nepismenost i gomilu smajlija, morao se okrenuti lažnoj ćirilici i ekavici. Koliko očajan moraš biti.

bodi123
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la bodi123 » 18 sep 2017, 12:37

Ovo sa 's' i 'š' je najjače, kakav muflon jbt :rol:
Samo Saraj'vo, samo Koševo, grmi stadion, ti si šampion!

16 Grand Slam Titles (10 RG, 3 USO, 2 WB, 1 AO), 30 Masters 1000 Titles, 74 Career Titles, Olympic Gold Medal

#LaDecima

Natrag na “Komentari, sugestije, kritike...”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.