Forum - pristup mobitelom

Pametni uče na tuđim pogreškama, budale na svojim.
BatistutA19
Kontakt:

PostPostao/la BatistutA19 » 04 sep 2015, 15:03

Zasto na ovoj najnovijoj verziji na android aplikaciji v2.0...Zasto nemA FORUM k hocel i kad bit...to mi bas bezveze

admin
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la admin » 04 sep 2015, 15:04

i na staroj je samo link na forum u browseru.
jednostavno ukucaš forum.sportsport.ba u svoj browser i dobiješ istu stvar?

BitiSrcemVezan
Kontakt:

PostPostao/la BitiSrcemVezan » 04 sep 2015, 20:10

Puno je praktičnije i brže koristiti forum preko aplikacije, ja sam svoju izbrisao i sad ne mogu da skinem opet hebaji ga
1946

BatistutA19
Kontakt:

PostPostao/la BatistutA19 » 04 sep 2015, 20:39

admin WroteColoni na staroj je samo link na forum u browseru.
jednostavno ukucaš forum.sportsport.ba u svoj browser i dobiješ istu stvar?

Nije fora ukucat u browser zasto nema forum u onom MENI gdje imaju sve oblasti i hocel bit i zasto rezultata uzivo...Beezveze je ovo bez foruma onda mogu u browser ukucat sport ba i hajd....pa nek ubace forum u novu aplikaciju android ovu verziju 2.0 ovako ispada gora od stare verzije

BosnianKingdom
Kontakt:

PostPostao/la BosnianKingdom » 06 sep 2015, 11:55

De ubacite Forum u meniu aplikacije nije fazon da idem preko browsera znaš kako to ljude mrzi,zar je toliki problem napraviti ikonicu i prijelaz na link jbt a svima bi bilo tri put lakše.. Udjes na SS.ba pročitaš vijesti, i odmah frm,a ne udjem čitam,pa tek onda se prebacuj tamo,kucaj,ulazi,čekaj i tek onda
Sabrine mi moje!

BatistutA19
Kontakt:

PostPostao/la BatistutA19 » 07 sep 2015, 03:10

BosnianKingdom WroteColonDe ubacite Forum u meniu aplikacije nije fazon da idem preko browsera znaš kako to ljude mrzi,zar je toliki problem napraviti ikonicu i prijelaz na link jbt a svima bi bilo tri put lakše.. Udjes na SS.ba pročitaš vijesti, i odmah frm,a ne udjem čitam,pa tek onda se prebacuj tamo,kucaj,ulazi,čekaj i tek onda

Necu koristit aplikaciju dok ne ubace FORUM..TABELE.REZULTATE.LIVESCORE .sve ko i kad na browser udjem ...Ovako bezveze aplikacija ispada trebas sto puta ulazit izlazit iz aplikacijevu browser...Sto su ovdje kritike a niko ne odgovora...Mi sami sbi komplikujemo bezveze aplikacija

admin
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la admin » 07 sep 2015, 10:39

Biće ubačeno, ali treba vremena da se napravi.

ps. trenutno na mobitelu od opcija koje si nabrojao imaš samo link na forum.

BatistutA19
Kontakt:

PostPostao/la BatistutA19 » 08 sep 2015, 03:41

admin WroteColonBiće ubačeno, ali treba vremena da se napravi.

ps. trenutno na mobitelu od opcija koje si nabrojao imaš samo link na forum.

Sta ce bit ubaceno u aplikaciju jel i FORUM.TABELE REZULTATI LIVESCORE...jer bez ovog sto puta moras ucna browser i izac da vidis nesto ..Ak je radis uradi sve il browsser koristit i gotovo..Jer nema logike koristit aplikaciju ak nema isto sve ko i preko browsera

admin
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la admin » 08 sep 2015, 13:40

vidi nešto, nama je potpuno svejedno hoćete li korisititi aplikaciju ili browser. Ponašaš se isto kao da ćeš nam nešto naškoditi ako ne koristiš aplikaciju, ne razumijem taj stavi i ton.

da, biće ubačeno sve to što si nabrojao. Za to treba vremena i rada da se napravi, pa je logično izbaciti cjelinu koja je već gotova (vijesti), a onda je vremenom nadograđivati.

za forum će biti samo link koji otvara forum u browseru kao i do sada. Sumnjam da će ikada biti ugrađeno u aplikaciju, osim ako to kreatori ovog foruma ne omoguće besplatno.

Raniju odvojenu forumsku aplikaciju smo mi finansirali za prvu godinu, ali nije bilo dovoljno interesa i projekat se nije pokazao isplativim.

BatistutA19
Kontakt:

PostPostao/la BatistutA19 » 08 sep 2015, 17:53

admin WroteColonvidi nešto, nama je potpuno svejedno hoćete li korisititi aplikaciju ili browser. Ponašaš se isto kao da ćeš nam nešto naškoditi ako ne koristiš aplikaciju, ne razumijem taj stavi i ton.

da, biće ubačeno sve to što si nabrojao. Za to treba vremena i rada da se napravi, pa je logično izbaciti cjelinu koja je već gotova (vijesti), a onda je vremenom nadograđivati.

za forum će biti samo link koji otvara forum u browseru kao i do sada. Sumnjam da će ikada biti ugrađeno u aplikaciju,
Raniju odvojenu forumsku aplikaciju smo mi finansirali za prvu godinu, ali nije bilo dovoljno interesa i projekat se nije pokazao isplativim.

Slazem se s tobom da treba dogradjivat al kazem sad za sad kako je trebas sto puta uc i izac zbog neceg sa aplikacije u browser..Kad da ucekujemo da ce se sve to ubacit forum tabele rezultati livescore...Nema ljutnje svak trazi bolje pa ovo jest tema kritike predlozi...

admin
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la admin » 09 sep 2015, 09:05

Malo mi je nejasna kritika za update, jer tabele I rezultate nisi imao ni u prosloj verziji, niti su dostupni kroz mobile browser. U stvari, jedino ih imamo na desktopu I tu se apsolutno nista nije promijenilo.

Forum takodjer uvijek isao kroz browser. Jedina razlika je sto je stara verziji imala dugme koje pali taj browser (jednako dugme mozes imati na svom telefonu I bez aplikacije), a opet si morao ici browser-aplikacija ako si zelio kombinovati forum I vijesjti.

Nekako mi izgleda kao da staru verziju aplikacije nisi ni koristio jer ne Znas sta je sadrzavala, a kritikujes update iz nekih drugih razloga?

E sad malo dobrih vijesti... Vjerovatno do kraj sedmice imacemo tabele I rezultate na m.sportsport.ba, a vrlo brzo nakon toga I na aplikaciji. Takodjer, u narednom updateu dodacemo I dugme za forum ako je nekome zaista korisno.

BatistutA19
Kontakt:

PostPostao/la BatistutA19 » 09 sep 2015, 16:57

admin WroteColonMalo mi je nejasna kritika za update, jer tabele I rezultate nisi imao ni u prosloj verziji, niti su dostupni kroz mobile browser. U stvari, jedino ih imamo na desktopu I tu se apsolutno nista nije promijenilo.

Forum takodjer uvijek isao kroz browser. Jedina razlika je sto je stara verziji imala dugme koje pali taj browser (jednako dugme mozes imati na svom telefonu I bez aplikacije), a opet si morao ici browser-aplikacija ako si zelio kombinovati forum I vijesjti.

Nekako mi izgleda kao da staru verziju aplikacije nisi ni koristio jer ne Znas sta je sadrzavala, a kritikujes update iz nekih drugih razloga?

E sad malo dobrih vijesti... Vjerovatno do kraj sedmice imacemo tabele I rezultate na m.sportsport.ba, a vrlo brzo nakon toga I na aplikaciji. Takodjer, u narednom updateu dodacemo I dugme za forum ako je nekome zaista korisno.

Slabo sam koristio staru alikaciju..koristio preko broeser i ustimam dekstop i onda imo sve to...Super i to sto ce te dogradit te stvari i ubacit sve to...Pa svak voli bolje i sto god se moze treba ubacit pogotovo sto raja trazi a ne da se pati.

BatistutA19
Kontakt:

PostPostao/la BatistutA19 » 17 sep 2015, 16:52

Gdje taj forum.na aplikaciji sto ste rekli ubacit i ostalo live score tabele i rezultate...To ste rekli do kraja prosle sedmice a evo sad ce kraj i ove sedmice...RADIL SE NA TOME KAD BI MOGLO BIT UBACENO DA FUNKCIONIRA ????

admin
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la admin » 17 sep 2015, 16:57

Prije nego što si napisao komentar, tj. dan prije, objavljen je update (koji ti se automatski trebao instalirati) koji su sebi sadrži link na forum. Nalazi se u meniju, na vrhu.

Iz tona kojim komentarišeš, a i iz činjenica kojim raspolažeš, očigledno je da si zlonamjerna osoba koja uopšte ne koristi aplikaciju. Molio bih te da se suzdržiš daljih komentara.

BatistutA19
Kontakt:

PostPostao/la BatistutA19 » 18 sep 2015, 13:19

admin WroteColonPrije nego što si napisao komentar, tj. dan prije, objavljen je update (koji ti se automatski trebao instalirati) koji su sebi sadrži link na forum. Nalazi se u meniju, na vrhu.

Iz tona kojim komentarišeš, a i iz činjenica kojim raspolažeš, očigledno je da si zlonamjerna osoba koja uopšte ne koristi aplikaciju. Molio bih te da se suzdržiš daljih komentara.

Evo ovako prvo da te i poz i da kazem da nisam zlonamjerna osoba..Drugo koristim aplikaciju i nije mi se instaliralo automatski.Sad sam obriso i ponovo instaliro i nisam ni znao za forum i sad je extra za forum..UBUCUCE I VI KAD UBACITE NESTO NOVO OBJAVITE OVDJE JER SE AUTOMATSKI NE POJAVI SVAKOM....i pitanje Kad ce te ubacit ovo tabele i rezultate i livescore a forum je sad EXTRA sto ste nas poslusali i prihvatili sto se trazi...poz ti

admin
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la admin » 18 sep 2015, 13:31

Prvo, pogriješio si temu, tj. istu priču spamiraš na više strana, sumnjam da nisi primjetio?
Ovo je tema o m.sportsport.ba, a ne o android aplikaciji. Prava tema je ovdje: viewtopic.php?f=41&t=8235&start=40, vidim da si i na njoj aktivan.

Drugo, to da li će ti se automatski pojaviti ili ne, podešavaš sam na svom uređaju. Pa ako želiš da znaš šta se dešava, samo uključi. Mnogo jednostavnije nego da te ja zovem telefonom da ti javim.

Treće, svaki update uvijek bude objavljen i na portalu i na forumu, a trebao si dobiti i push notifikaciju ako imaš instaliranu aplikaciju kod sebe (u šta iskreno sumnjam).

A četvrto, ubacićemo čim napravimo.

BatistutA19
Kontakt:

PostPostao/la BatistutA19 » 18 sep 2015, 13:42

Imam instaliranu aplikaciju od prvog dana i slabo je koristio zbog foruma sto nije bilo.Sad sam obrisi i opet instaliro i extra je sad i jednostavno a ovdje sam odnedavno.Eo tek sad objavljeno na portalu za forum i stvarno nisam znao..Jos to ubacite i extra ce bit jer mi ljepse na mobu tpkat i citat ..Poz i nema ljutnje i kritije dobrinamjerne su uvjek dobrodosle

QUARESMA 18<<<
Kontakt:

PostPostao/la QUARESMA 18<<< » 01 okt 2015, 18:22

ne znam jel samo do mene kada hocu procitati neke starije vijesti, jednostavno nema nista, bude prazno?
siva pozadina

da ne brišem sad post i nanovo pišem, vidim da sam fulio temu

gledam preko desktopa, mozilla firefox
Remember, remember, the fifth of November, gunpowder treason and plot. I see no reason why the gunpowder treason should ever be forgot

admin
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la admin » 02 okt 2015, 16:26

Daj mi primjer stranice na kojoj ti se to dešava?

Toxicity
Kontakt:

PostPostao/la Toxicity » 03 okt 2015, 17:22

Nisam u tijeku. Je li postoji neki drugi nacin koristenja foruma osim preko tapatalka? Ona aplikacija forum ss.ba je bila dosta jednostavna za koristenje pa me zanima hoce li biti ista na onaj fazon..
"Give me what I want and I'll go away"

"See you in another life, brother."

Real Madrid

Natrag na “Komentari, sugestije, kritike...”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.