SPORTSPORT.BA: Komentari

Pametni uče na tuđim pogreškama, budale na svojim.
PavelNedved
Kontakt:

PostPostao/la PavelNedved » 23 jun 2014, 01:19

Džeko je zaslužio kritike, ali je kranje vrijeme da izađete u javnost i kažete raji što ne možete dobiti njegove izjave. Ima 25 hiljada razloga za to.

admin
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la admin » 23 jun 2014, 17:23

Ko sazna odgovor na ovo pitanje, neka javi i nama ostalima.

ZahaKING

PostPostao/la ZahaKING » 23 jun 2014, 21:13

admin WroteColonKo sazna odgovor na ovo pitanje, neka javi i nama ostalima.

Meni nije jasna 1 stvar. Bio je idol nacije, nagradu ste mu uručivali direktno vi s ovog portala :roll: šta se odjednom desilo. Davao je izjave, sve bilo ok i samo -rampa-.

Da nije zbog onog njegovog PR-a?
Bez dlake na jeziku dok su cure depilirane.
More lijepih rozih p..., ali fali im sitnica, to što ima samo jedna, pa je moga k.... vrijedna! :D

PavelNedved
Kontakt:

PostPostao/la PavelNedved » 23 jun 2014, 21:48

admin WroteColonKo sazna odgovor na ovo pitanje, neka javi i nama ostalima.

Kad se vrati dotični iz Brazila, popričaj s njim, normalno pod uslovom da ti nisi on.

admin
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la admin » 24 jun 2014, 14:31

Koji doticni? Dzeko?

Trazis da se napisu neki razlozi, a ti ih kao znas, ali ih krijes. Jel ih ti ne smijes napisati? Ili pojma nemas sta govoris, ali ti dobro zvuci?

Head

PostPostao/la Head » 24 jun 2014, 15:06

Mislim da potencira da je pod nickom admin neki od novinara koji je u Brazilu.
1946

PavelNedved
Kontakt:

PostPostao/la PavelNedved » 24 jun 2014, 20:39

admin WroteColonKoji doticni? Dzeko?

Trazis da se napisu neki razlozi, a ti ih kao znas, ali ih krijes. Jel ih ti ne smijes napisati? Ili pojma nemas sta govoris, ali ti dobro zvuci?

Što se ba praviš Englez?

Dobro znate da se koristili Džekino ime i prezime u vlastiti publicitet i to bez njegovog znanja.

Znaš ti vrlo dobro razloge, ali ja ih normalno neću otkriti jer ćete mi automatski obrisati post i banovati čim neko kaže ili napiše nešto što vam ne odgovara što je i u suštini i politika ovog portala.

admin
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la admin » 24 jun 2014, 21:08

PavelNedved WroteColon

Što se ba praviš Englez?

Dobro znate da se koristili Džekino ime i prezime u vlastiti publicitet i to bez njegovog znanja.

Znaš ti vrlo dobro razloge, ali ja ih normalno neću otkriti jer ćete mi automatski obrisati post i banovati čim neko kaže ili napiše nešto što vam ne odgovara što je i u suštini i politika ovog portala.

Hoćeš li ti da pojasniš to ili da ja dam objašnjenje onoga na šta pretpostavljam da ciljaš?

neću ti obrisati post, evo ni ovaj nisam obrisao.

aleksandar_veliki
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la aleksandar_veliki » 24 jun 2014, 22:37

PavelNedved WroteColon

Što se ba praviš Englez?

Mislis ime onog koji je birvaktile zajedno sa Spahom prijetio da nece doci na ceremoniji proglasenja najboljeg fudbalera ukoliko se neki clanci o kriminalcu Munibu Usanovicu ne skinu s portala. E, ako su njegovo ime i prezime koristili i neka su...
http://www.facebook.com/group.php?gid=132241043479331

Heller
Kontakt:

PostPostao/la Heller » 25 jun 2014, 18:53

Dobar vam onaj bit.ly, raja vas briše :mrgreen:

emir
Kontakt:

PostPostao/la emir » 26 jun 2014, 02:53

Kao što se može primjetiti, forum pratim, ali izbjegavam da pišem na njemu. Smatram da nema potrebe da ulazim u diskusije, ali ovdje želim odgovoriti.

SportSport.ba imao je Facebook fan stranicu Edina Džeke, tj. najpopularniju od mnogih. Služila je za promoviranje vijesti o džeki i repreprezentaciji na portalu SportSport.ba.

Inače, to je praksa svih portala, praksa koju lično ne volim jer promocije kroz Facebook uništavaju Internet tržište u BiH, ali to je neka druga tema... Primjera radi, Facebook fan stranica reprezentacije nije u vlasništvu reprezentacije BiH ili saveza, već služi za jednaku promociju (privatnog) portala reprezentacija-ba, fan stranica Marjan Mijajlović nije njegova več služi za promociju portala spo-rt.ba, ekskluziva ima more takvih stranica, svi portali također.

U vrijeme kad je Jasmin Ligata, novinar Oslobođenja postao PR Edina Džeke, kolegijalno smo mu ponudili naš kanal za promociju oficijelnog weba edindzeko.ba. Također, već tada sam mu pokušao objasniti da je vrijeme web stranica prošlo i da su mu potrebni kanali kroz socijalne mreže, te ga lično naučio kako se postavlja post na Facebook fan stranicu, kako se gledaju rezultati posjete kroz taj post, čak i razliku između Pagea i Profila koju iz komentara iznad vidim da još uvijek nije naučio.

Jasmina Ligatu smo dodali kao content creatora toga pagea, također i Edina Džeku (po mom mišljenju, on lično se nikada nije ni logirao, niti nešto na toj stranici ostavio). Za sve to, naravno nismo tražili nikakve novce, ili bilo kakvu protiuuslugu, jer portal SportSport.ba je vodeći sportski medij i svako ko iole shvata principe poslovanja, zna da je za vodeću kuću unutar neke kategorije dovoljan samo rast kategorije, a naš rast će iz toga slijediti.

Neshvatajući tada ljudske (ne)kvalitete novinara i PR-a u sukobu interesa, nisam očekivao da će vrlo brzo uslijediti problemi.

Uvidom u statistike i testovima kroz page koji smo mu ljubazno ustupili, Jasmin Ligata vrlo brzo je shvatio da je Facebook stranica daleko moćniji alat od web stranice. Iako za to apsolutno nemamo interesa, Ligata je shvatio da bi vrlo lako mogao izgubiti kanal komunikacije, te se, po mom ličnom ubjeđenju, prepao da bi mogao izgubiti posao koji mu definiše bivstvovatnje - PR Edina Džeke (posao za koji apslutno nemamo nikakvog interesa).

Jasmin Ligata nudio nam je novce da mu prodamo Facebook page. Sa Edinom Džekom lično nikada nisam komunicirao, niti sam to želio (smatram da je lakše održati objektivnost i nezavisnost medija, ukoliko vlasnik nema dodira sa igračima i njihovim menadžerima). Edin Džeko nije nam ponudio ništa, niti smo mu išta tražili. Ligatinu ponudu čuo sam preko posrednika i nisam prihvatio (mada nije bila izražena u brojkama, niti sam ih ja želio čuti) jer od bilo kojeg igrača ne želim uzeti ništa, prvenstveno zato što smatram da medij može zaraditi više ako ostane nezavisan.

Ja sam i dan danas u ubjeđenju da Džeko nije ni znao šta se dešava niti je imao nekog posebnog interesa za to, jer smatram da bi to bilo krajnje djetinjasto. I dan danas postoji niz Facebook stranica sa Džekinim imenom, smatram da bi bilo djetinjasto da ih zvijezda Manchester Cityja ganja po Facebooku i pokušava pristojiti. Iskreno sumnjam da se on time bavi. I sam se nisam želi previše baviti time, realno govoreći bilo mi je svejedno, jer se bavim daleko ozbiljnijim stvarima.

Takvim budalaštinama može se baviti samo jedan iskompleksirani um koji vidi svoj uspjeh kroz sukob sa drugima. Postavljam pitanje: Ako je Edin Džeko prekrižio SportSport.ba zbog Facebooka (zar to ne zvuči smiješno?), zašto su prekriženi drugi mediji? Da li je moguće da je svako po nešto zgriješio do te mjere da Džeko na FIFA press konferenciji ne izađe i obrati se bilo kojem mediju? Nisu valjda svi željeli Džeki naplatiti Facebook page?

Moram sada na gate, zakasniću na avion za Sao Paolo. Nastavljam po povratku u Sarajevo.

emir
Kontakt:

PostPostao/la emir » 26 jun 2014, 02:58

Vraćam ovaj post jer ga je moderator obrisao greškom.

I ponovo ga obrisao...

slika

Neutral
Kontakt:

PostPostao/la Neutral » 26 jun 2014, 03:07

Zanimljivo, napokon da neko i nešto konkretno napiše.
2008 - 2016 (2009 - 10k, 2014 - 24k, 2016 - 30k)

Who cares ;)

Genghis

PostPostao/la Genghis » 26 jun 2014, 07:50

Ovo je fino, dva posta - "dvije istine", a na nama je da odlučimo koja je prava.
★ 32 SCUDETTI ★ VINTI SUL CAMPO ★

Juventus (32) ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
Sebastian Vettel (4) ¤ ¤ ¤ ¤
Jose Mourinho (7+4+1+2) + * # + ★ + + * + + * ★ * +

mandraX
Kontakt:

PostPostao/la mandraX » 26 jun 2014, 08:34

Genghis WroteColonOvo je fino, dva posta - "dvije istine", a na nama je da odlučimo koja je prava.

emir WroteColonNastavljam po povratku u Sarajevo.

Čekat' ćemo. :kafa:
Mes Que Un Club!

Jedna si jedina!

Otelo
Kontakt:

PostPostao/la Otelo » 26 jun 2014, 10:24

:kafa:
"Al najjaci su stare mi kaze necemo vam dati pare koje ne zelite i necemo vam uzeti igraca kojeg nam ne date" - Osim13 o Barceloni kad je zaprijetila da neće Coutinha.

aleksandar_veliki
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la aleksandar_veliki » 26 jun 2014, 14:51

emir WroteColonVraćam ovaj post jer ga je moderator obrisao greškom.

I ponovo ga obrisao...

slika

Meni najbolje, njemu je dojadilo, pa zatrazio svoj profil nazad. Ukrao SS fan page Dijamantu. Ideš Đurđa, umirem... :crazy: Predlazem da napravite novi fan page Edin Dzeko ili da pokusate vec kupiti postojeci kojih je face pun, pa nek opet salju faceu molbu da se izbrise ili mozda vise njih zajedno, bice im teze skontati na kojem vi lovu uzimate...
http://www.facebook.com/group.php?gid=132241043479331

rawcold
Kontakt:

PostPostao/la rawcold » 28 jun 2014, 15:51

Otelo WroteColon

:kafa:

hahahahahahhahahahhahahah :thumbup:
UH VAI MORRER

Unofficialpage
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Unofficialpage » 07 jul 2014, 18:12

Ako možete da kad objavljujete objave na facebooku da napišete koji sport. Barem, to. ;)
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

admin
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la admin » 08 jul 2014, 08:59

Nemam dodira sa time, ali mišljenja sam da onaj ko želi pratiti vijesti na Facebooku, za sve probleme može da se obrati Marku Zuckerbergu, a ne SportSportu. Ipak se radi o njegovoj stranici, a ne o našoj.

Natrag na “Komentari, sugestije, kritike...”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.