SPORTSPORT.BA: Komentari

Pametni uče na tuđim pogreškama, budale na svojim.
admin
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la admin » 01 dec 2017, 16:08

muhamedhulk WroteColonKod mene na laptopu kad idem na najnovije vijesti preskoci pola vijesti.
Npr. skrolam do kraja, sve ok vijesti. Onda sacekam da se ucita ostatak i odjednom vijest od jutros.
Ne kontam?

To je bug. Hvala na prijavi.

Gledaćemo da to brzo riješimo.

Donnie Darko
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Donnie Darko » 01 dec 2017, 16:17

slika

:mrgreen:

admin
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la admin » 01 dec 2017, 16:44

admin WroteColon
muhamedhulk WroteColonKod mene na laptopu kad idem na najnovije vijesti preskoci pola vijesti.
Npr. skrolam do kraja, sve ok vijesti. Onda sacekam da se ucita ostatak i odjednom vijest od jutros.
Ne kontam?

To je bug. Hvala na prijavi.

Gledaćemo da to brzo riješimo.

Popravljeno je ovo. Da li je OK sada?

ako primjetite nesto slicno, zahvalni smo da prijavite.

badblueboylivno
Kontakt:

PostPostao/la badblueboylivno » 01 dec 2017, 18:50

Moram komentirati:
Najbolje tome svjedoči ona na kojoj Maradona ljubi Pelea, čime se pokazuje veliko poštovanje nekadašnjem rivalu. U svoje vrijeme su bili poput Ronalda i Messija, ali nogomet je bio samo zabava takmičarskog karaktera, a nikako 'rat'.
:lol: :lol: :lol:
GNK i najbolji menadžer Balkana u skupinama eurokupova:
9-6-45 (1-1-22 u LP) 38:118, 19 poraza u gostima zaredom, 75% izgubljenih utakmica
11 puta u skupinama, 11 neprolazaka :tokralju:

Hayley <3

muhamedhulk
Kontakt:

PostPostao/la muhamedhulk » 01 dec 2017, 19:04

@admin
Cini se u redu. Ne vraca vijesti 'unazad' nego je uskladjeno vremenski..
Sarajevo šampion!
FC Bayern Rekordmeister!
Dallas Cowboys!

admin
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la admin » 01 dec 2017, 20:45

badblueboylivno WroteColonMoram komentirati:
Najbolje tome svjedoči ona na kojoj Maradona ljubi Pelea, čime se pokazuje veliko poštovanje nekadašnjem rivalu. U svoje vrijeme su bili poput Ronalda i Messija, ali nogomet je bio samo zabava takmičarskog karaktera, a nikako 'rat'.

slazem se da zasluzuje smajli, ali bih vas molio da eventualne komentare na sadrzaj clanaka ostavljate ispod clanaka.

A ova tema je namjenjena za diskusije o opstim funkcionalnostima i konceptu, pa ako hocete i sadrzaju portala (ali uopsteno, ne po pojedinacnim clancima).

badblueboylivno
Kontakt:

PostPostao/la badblueboylivno » 01 dec 2017, 22:24

admin WroteColon
badblueboylivno WroteColonMoram komentirati:

slazem se da zasluzuje smajli, ali bih vas molio da eventualne komentare na sadrzaj clanaka ostavljate ispod clanaka.

A ova tema je namjenjena za diskusije o opstim funkcionalnostima i konceptu, pa ako hocete i sadrzaju portala (ali uopsteno, ne po pojedinacnim clancima).

:thumbup:
GNK i najbolji menadžer Balkana u skupinama eurokupova:
9-6-45 (1-1-22 u LP) 38:118, 19 poraza u gostima zaredom, 75% izgubljenih utakmica
11 puta u skupinama, 11 neprolazaka :tokralju:

Hayley <3

DaVinci
Kontakt:

PostPostao/la DaVinci » 01 dec 2017, 23:08

Moram da kritikujem novi koncept stranice. Apsolutno je nefunkcionalan i skroz nepregledan. Prosli je bio svemirski brod za ovo. Razumijem da morate mjenjati dizajn svakih par godina ali svaki sljedeci treba biti bolji od proslog a ne slabiji ...

reeds
Kontakt:

PostPostao/la reeds » 01 dec 2017, 23:28

Da i ja da komentar na novi izgled. Nikako mi jos uvijek nije "legao" ovaj izgled sajta, ne znam zasto, ali nekako mi se cini kao da je sve nabacano. Pojavljuju se cesto dva, tri ista naslova (u odjeljku gdje pise novije kao i na starim vijestima). Sto se tice dijela za Forum, tu dajem iskreno VELIKI minus, jer za razliku od prije gdje je bilo najmanje 15+ naslova iz svake teme koje se komentira, i gdje je bilo mnogo preglednije i lakse se snaci, ovako sada se mora ulaziti na cijeli forum i tek onda vidjeti gdje je na kojoj temi pisano sta, to bi volio da se pod hitno popravi ili vrati na staro....
Eto to je ono sto mi je onako na prvu zapalo za oko, mada ima jos toga. Pohvale idu za to sto se uradio re-dizajn, ali bar moje misljenje je da ima vise losih stvari u odnosu na stari izgled sajta nego onih pozitivnih... ;)

Sveti
Kontakt:

PostPostao/la Sveti » 02 dec 2017, 08:35

Kod mene na android aplikaciji na s8 samsungu uopce ne postoji mogucnost komentiranja ni citanja komentara kao ni mogucnost prijave na portal. Primijetio sam takodje da mi na forumu ne ucitava sliku avatara vec samo pise "avatar"
naprijed rejal

admin
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la admin » 02 dec 2017, 09:58

tako je, za sad na aplikacijama nema mogucnosti logiranja, a samim tim i komentarisanja. ni za Android ni za iOS. To će biti omogućeno u nekom od narednih updatea.

admin
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la admin » 02 dec 2017, 10:02

Hvala vam za sve komentare, kritike i sugestije.

Itekako nas zanima šta publika kaže i gdje smatrate da su nam propusti te ćemo sada početi sa radom na korekcijama u skladu sa sugestijama koje smo prihvatili. U narednim danima možete očekivati verziju 4.1. u kojoj će biti implementirane popravke onoga što je naišlo na najveće kritike. Promjene će se odnositi prvenstveno na desktop verziju.

halaliMi

PostPostao/la halaliMi » 02 dec 2017, 17:22

Novi dizajn portala je blago receno ocajan. Nista nije pregledno, informacije nagurane. Mislim da Vam je ovo prelos potez. Morat cete nesto mijenjati po ovom pitanju, moje licno misljenje

Sveti
Kontakt:

PostPostao/la Sveti » 03 dec 2017, 09:25

Mislim da pretjerujete. Nije ocajan vec treba privikavanje. Ipak sajt nije osvjezen vec je redizajniran kompletno
naprijed rejal

pasica
Kontakt:

PostPostao/la pasica » 03 dec 2017, 13:33

Grozan je dizajn kad je mobilna verzija u pitanju. Panel bez potrebe zauzima 20% ekrana, jos 30 uzima live. Ono sto ostane nije dovoljno ni da se udarna vijest prikaze, pola slike se vidi. Znaci kad otvoris stranicu, ne dobije ama bas nista kao udarno, nikakav efekat. Onda dok skrolas ispod “izdvojenog” (cemu takodje nije mjesto na vrhu mobilne stranice), tek mozes doci do nekog sadrzaja koji bi mogao biti zanimljiv.
Da nije ostala navika i da je ovo novi tek otvoreni portal, brzo bi zatvorio.
Dvorac u polju il' naziv zanata, više se voli grad od sindikata.
Mjesto gdje živiš, mjesto rođenja više se voli od zaposlenja.

AshburtonG
Kontakt:

PostPostao/la AshburtonG » 03 dec 2017, 15:17

Prije 15ak dana pokazujem djevojci ss.ba portal, i da se njen stari(vlasnik slicnog portala u hr) na isti treba ugledat sto se tice preglednosti i svega, i sad su dizajni skoro pa isti.

Nepregledno, nedovoljne granice izmedju razlicitih grupacija vijesti, imam osjecaj da citam novine one njemacke a3 formata, a ne portal u 21. vijeku.

hrn
Kontakt:

PostPostao/la hrn » 03 dec 2017, 17:06

Nigdje veze ovaj novi dizajn , nepregledno totalno
NEK SE PJEVA, NEKA ZVONE ZVONA ! 1946

gaston
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la gaston » 04 dec 2017, 14:12

Da li se na aplikaciji može vidjeti ko je autor teksta ili je do mene neki problem ?
Recimo, živo me zanima ko je autor ovog teksta jer bih volio da mi pojasni šta je ironija a šta sarkazam.

https://sportsport.ba/fudbal/city-ostavio-tracak-nade-unitedu/260671
Zadnja izmjena: gaston, dana/u 04 dec 2017, 14:27, ukupno mijenjano 1 put.
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikada ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!
YNWA !

Be Water My Friend :)

admin
Site Admin
Kontakt:

PostPostao/la admin » 04 dec 2017, 14:14

moci ce pri narednom updateu, za dan/dva.

Federer17
Kontakt:

PostPostao/la Federer17 » 04 dec 2017, 15:23

gaston WroteColonDa li se na aplikaciji može vidjeti ko je autor teksta ili je do mene neki problem ?
Recimo, živo me zanima ko je autor ovog teksta jer bih volio da mi pojasni šta je ironija a šta sarkazam.

https://sportsport.ba/fudbal/city-ostavio-tracak-nade-unitedu/260671

Hajd pogadjaj :mrgreen:
Izdrzati, to je temelj vrline.

Natrag na “Komentari, sugestije, kritike...”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.