Mobilni- gdje, kako, šta?

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

exampLe.
Postovi: 1703
Pridružen/a: 30 apr 2009, 11:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la exampLe. » 21 okt 2017, 08:10

Ja bi mogao izgurati i vise ali mi je osvjetljenje skoro uvijek na maksimumu.

S6 Edge inace ima rinaka bateriju, brzo se trosi i pregrijava se dosta.

Avatar
Murga
Postovi: 3116
Pridružen/a: 20 jul 2013, 16:29
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Murga » 21 okt 2017, 19:48

Ima nekih 10-ak dana kako koristim Oreo, nevjerovatno koliko je bolji za bateriju.
Tri dana nisam morao da je punim, dok nisam Oreo dobio svako vece punio.

:clap:
Ne obra se bostan, dok sljive ne popadaju...

exampLe.
Postovi: 1703
Pridružen/a: 30 apr 2009, 11:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la exampLe. » 21 okt 2017, 21:53

Murga je napisao/la:Ima nekih 10-ak dana kako koristim Oreo, nevjerovatno koliko je bolji za bateriju.
Tri dana nisam morao da je punim, dok nisam Oreo dobio svako vece punio.

:clap:
Jesi to skidao rom sa xda?

Avatar
anonimni
Postovi: 10136
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la anonimni » 21 okt 2017, 22:40

Nije, čini mi se da ima neki od Google uređaja :mrgreen:
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
Sage
Postovi: 5337
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Sage » 21 okt 2017, 23:11

Murga je napisao/la:Ima nekih 10-ak dana kako koristim Oreo, nevjerovatno koliko je bolji za bateriju.
Tri dana nisam morao da je punim, dok nisam Oreo dobio svako vece punio.

:clap:
koji mob imas?
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Avatar
Murga
Postovi: 3116
Pridružen/a: 20 jul 2013, 16:29
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Murga » 22 okt 2017, 02:19

exampLe. je napisao/la:
Murga je napisao/la:Ima nekih 10-ak dana kako koristim Oreo, nevjerovatno koliko je bolji za bateriju.
Tri dana nisam morao da je punim, dok nisam Oreo dobio svako vece punio.

:clap:
Jesi to skidao rom sa xda?
Nisam, dosao mi update.
Sage je napisao/la:
Murga je napisao/la:Ima nekih 10-ak dana kako koristim Oreo, nevjerovatno koliko je bolji za bateriju.
Tri dana nisam morao da je punim, dok nisam Oreo dobio svako vece punio.

:clap:
koji mob imas?
@anonimni u pravu si. Imam Nexus 5X I na mrezi sam od Google tokodje.
Mislim da sam na androidu 6 bio takodje zadovoljan sa baterijom, ali na 7 sam izgubio to.
Ne obra se bostan, dok sljive ne popadaju...

Avatar
anonimni
Postovi: 10136
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la anonimni » 22 okt 2017, 09:27

Sreca pa te bootloop nije zahvatio, mislio sam iskreno da imas 6P ali nisam bio siguran :D
Jesi se kontao prebaciti na Pixel 2, kako ti se cini, ima li ih kod vas gdje izlozenih pa da se fino vidi? :mrgreen:

Poslano sa mog Redmi 4X koristeći Tapatalk
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
Murga
Postovi: 3116
Pridružen/a: 20 jul 2013, 16:29
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Murga » 22 okt 2017, 16:52

Iskreno, nisam razmisljao o novom telefonu tj. da se prebacujem. Meni inace telefon traje malo duze, a kad imam drugih troskova, I ako radi dobro, ja sam zadovoljan :)
Nisam zavirivao nigdje da vidim ima li ga I kakav je. Sto, jel tebe interesuje? Ako te interesuje, mogu ga uslikati pored drugih nekih ako naletim na njega, samo ne znam kad bi to moglo biti :)
Ne obra se bostan, dok sljive ne popadaju...

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 22 okt 2017, 19:07

stvarno si nafakaš, posebno ako duže vrijeme imaš Nexus 5x, a znam da je neke čak i pri apdejtu na Oreo potrefio bootloop.

gledam po piku, LG G5 oko 500 kermi, ekstra telefon za te novce, al brate, ja se ne bih usudio uzeti bez zvanicne garancije, a pravo dobar telefon i jako podcjenjen.

Avatar
RiNo
Postovi: 5690
Pridružen/a: 09 jan 2009, 21:16
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la RiNo » 22 okt 2017, 20:21

Hajd valjda poboljsa i bateriju na S8, ovako mi jedva dan izdrzi
100% sportski i krajnje opušten potpis

exampLe.
Postovi: 1703
Pridružen/a: 30 apr 2009, 11:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la exampLe. » 22 okt 2017, 20:37

RiNo je napisao/la:Hajd valjda poboljsa i bateriju na S8, ovako mi jedva dan izdrzi
Koliko SoT-a izvuces?

Avatar
arelinho
Postovi: 16436
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la arelinho » 22 okt 2017, 20:44

QUARESMA 18<<< je napisao/la:stvarno si nafakaš, posebno ako duže vrijeme imaš Nexus 5x, a znam da je neke čak i pri apdejtu na Oreo potrefio bootloop.

gledam po piku, LG G5 oko 500 kermi, ekstra telefon za te novce, al brate, ja se ne bih usudio uzeti bez zvanicne garancije, a pravo dobar telefon i jako podcjenjen.
Ja uzeo na ljeto sebi G5 nov u radnji. Godina dana je garancije. Do sada što sam ga koristio mogu reći da sam prezadovoljan i da je baš dobar mobitel. Bila mi je dilema A5 ili G5 na kraju se odlučim za ovaj drugi. :)

Avatar
RiNo
Postovi: 5690
Pridružen/a: 09 jan 2009, 21:16
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la RiNo » 22 okt 2017, 20:49

exampLe. je napisao/la:
RiNo je napisao/la:Hajd valjda poboljsa i bateriju na S8, ovako mi jedva dan izdrzi
Koliko SoT-a izvuces?
Nisam obracao paznju na to, evo sad je na 58% a SOT 2 sata i 50 minuta
100% sportski i krajnje opušten potpis

Avatar
anonimni
Postovi: 10136
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: RE: Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la anonimni » 22 okt 2017, 20:56

Murga je napisao/la:Iskreno, nisam razmisljao o novom telefonu tj. da se prebacujem. Meni inace telefon traje malo duze, a kad imam drugih troskova, I ako radi dobro, ja sam zadovoljan :)
Nisam zavirivao nigdje da vidim ima li ga I kakav je. Sto, jel tebe interesuje? Ako te interesuje, mogu ga uslikati pored drugih nekih ako naletim na njega, samo ne znam kad bi to moglo biti :)
Mozda bi me i interesovao kad bi bio legalno dostupan kod nas i kad mu cijena ne bi bila prenabijena, prvi Pixel je i dalje 1200 KM sto je daleko van mog dometa za sad, ali svakako je mimo te cijene zanimljiv telefon, a kako je 5X vec dvije godine star mislio sam da ces sad na Pixel :)

Poslano sa mog Redmi 4X koristeći Tapatalk
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
Sage
Postovi: 5337
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Sage » 22 okt 2017, 21:01

Ja sam imao A5 2016 a zena Huawei P9 lite. I imao sam oko 1700km za nov mobitel. I konto sebi uzet S8. Medjutim, prodam nasa dva i kupim 2 A5 2017. Prezadovoljan sam! Od baterije do kamere, ekrana, velicine, memorije(32gb)... brat mi uzeo S8, kaze samo sebi problem uzeo, moram sad pazit ko na malo dijete.
Ne moze reci covjek da flagshipovi nisu dobri ali ne vidim se da dajem 1500-2000 za mob.
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Avatar
Murga
Postovi: 3116
Pridružen/a: 20 jul 2013, 16:29
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Murga » 22 okt 2017, 23:40

QUARESMA 18<<< je napisao/la:stvarno si nafakaš, posebno ako duže vrijeme imaš Nexus 5x, a znam da je neke čak i pri apdejtu na Oreo potrefio bootloop.

gledam po piku, LG G5 oko 500 kermi, ekstra telefon za te novce, al brate, ja se ne bih usudio uzeti bez zvanicne garancije, a pravo dobar telefon i jako podcjenjen.
Hvala Bogu nisam imao problema. Ovde raja isto najvise kupuje Apple I Samsung, ali mislim da je to najvise jer su najjaci sa marketingom, naravno nisu ni telefoni bezveze, ali za moje potrebe preskupi I ne trebaju mi.
Slazem se za garanciju, puno para brate da tek tako das na uredjaj koji sad-sad moze da ode u helac.

@anonimni ja ostajem sa ovim dokle me sluzi, ima drugih "vaznijih" izdataka hehe.
Nisam znao da je toliko skup taj telefon kod nas. Ili recimo da ih ima kao sto rece @Sage po 2000 KM :shock:
Ne obra se bostan, dok sljive ne popadaju...

Avatar
legenda reala
Postovi: 33809
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la legenda reala » 23 okt 2017, 01:10

arelinho je napisao/la: Ja uzeo na ljeto sebi G5 nov u radnji. Godina dana je garancije. Do sada što sam ga koristio mogu reći da sam prezadovoljan i da je baš dobar mobitel. Bila mi je dilema A5 ili G5 na kraju se odlučim za ovaj drugi. :)
ja uzo A5 i meni je G4 bio bolji
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 23 okt 2017, 01:22

arelinho je napisao/la:
QUARESMA 18<<< je napisao/la:stvarno si nafakaš, posebno ako duže vrijeme imaš Nexus 5x, a znam da je neke čak i pri apdejtu na Oreo potrefio bootloop.

gledam po piku, LG G5 oko 500 kermi, ekstra telefon za te novce, al brate, ja se ne bih usudio uzeti bez zvanicne garancije, a pravo dobar telefon i jako podcjenjen.
Ja uzeo na ljeto sebi G5 nov u radnji. Godina dana je garancije. Do sada što sam ga koristio mogu reći da sam prezadovoljan i da je baš dobar mobitel. Bila mi je dilema A5 ili G5 na kraju se odlučim za ovaj drugi. :)
ma G5 je svakako bolji, nisi pogriješio, i ja kontam da klepim LG najvise radi kamere, njihova implementacija dodatne wide camere mi se najvise svidja, jer slikam dosta u wide angleu odnosno taj 16:9 ratio

Xperije isto tako imaju mislim širi taj aspect ratio od ostalih, neznatno širi, pa tako da slike 16:9 izgledaju šire nego kod konkurencije.
Murga je napisao/la:
QUARESMA 18<<< je napisao/la:stvarno si nafakaš, posebno ako duže vrijeme imaš Nexus 5x, a znam da je neke čak i pri apdejtu na Oreo potrefio bootloop.

gledam po piku, LG G5 oko 500 kermi, ekstra telefon za te novce, al brate, ja se ne bih usudio uzeti bez zvanicne garancije, a pravo dobar telefon i jako podcjenjen.
Hvala Bogu nisam imao problema. Ovde raja isto najvise kupuje Apple I Samsung, ali mislim da je to najvise jer su najjaci sa marketingom, naravno nisu ni telefoni bezveze, ali za moje potrebe preskupi I ne trebaju mi.
Slazem se za garanciju, puno para brate da tek tako das na uredjaj koji sad-sad moze da ode u helac.
raja kupuje najvise sto im se najvise namece, tj apple i samsung, a nexus telefoni nisu zastupljeni kod nas pa je zato tesko doci do njih, a i kad ih ima, onda dignu cijene u nebesa.

Avatar
Jaozinho22
Postovi: 1594
Pridružen/a: 15 jun 2015, 22:10
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Jaozinho22 » 24 okt 2017, 00:57

Eh ovako raja...imam problem s SONY XPERIOM Z1 compact, što se tiče samog mobitela za moje potrebe je vrh 2,2 quad core 2 gb rama,16 gb memorije,dobra baterija ali imam problem s kamerom... Kao što ste vjerovatno upoznati na njoj je kamera 20.7 mpx ali ona u zadnje vrijeme klincu ne valja, s prednjom je sve u redu i top je ali zadnja je horor, mutna ima neke 2-3 male crne tačkice na slikama itd... Interesuje me da li postoji neko rješenje i da li je iko imao sličan problem ?
Više titula nego pojedini klubovi lopti ! FKŽ !
Budite navijači FK Željezničara a ne navijači Misimović Senada !

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la madridist » 24 okt 2017, 08:33

Jaozinho22 je napisao/la:Eh ovako raja...imam problem s SONY XPERIOM Z1 compact, što se tiče samog mobitela za moje potrebe je vrh 2,2 quad core 2 gb rama,16 gb memorije,dobra baterija ali imam problem s kamerom... Kao što ste vjerovatno upoznati na njoj je kamera 20.7 mpx ali ona u zadnje vrijeme klincu ne valja, s prednjom je sve u redu i top je ali zadnja je horor, mutna ima neke 2-3 male crne tačkice na slikama itd... Interesuje me da li postoji neko rješenje i da li je iko imao sličan problem ?
Hard reset telefona.
Ako ne povrati kameru onda servis.
Nema tu mudrovanja.
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 42 gosta.