Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 19 nov 2017, 11:51

Kakvog sam meleka sinoć upoznao. Radi u Raiffeisen-u na Ilidži. Zaljubio sam se :ljepota:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la theboss_RD07 » 19 nov 2017, 12:14

Federer17 je napisao/la:Dajte ba, svako normalan u normalnoj vezi, vec nakon pola godine, prica o nekoj malo daljoj (a nekada i ne bas tako dalekoj) buducnosti, dakle, o braku. Biti s nekim 2-3-5-10 godina i na kraju shvatiti da ta osoba ne zeli brak s tobom, za mene je van svake pameti. Vidis da vrda, izbjegava pricu o tome, o planiranju neke zajednicke buducnosti, ma stavi tacku na to taman da je jedini/a na dunjaluku.
Logicno da ce neko biti razocaran ako tek nakon 10 godina dobije ponudu za brak, a ocekivao ju je prije 5-6 godina. Ali to nije razlog da, kad dobijes ponudu, istu i odbijes.
Imam jednog prijatelja koji je isto 10 godina s curom bio u vezi, 7 godina nije bilo price o braku jer su se skolovali i jedno i drugo. Fakultet ovo ono. Ali znam da je naredne tri godine cura mu nabrajala za brak a on nije htio. Cekao, cekao, cekao i eto kad su napunili 10 godina veze zaprosio ju.
Ona je ipak prihvatila. Jest joj bilo krivo jer je ocekivala to sve puno ranije, ali je ipak ostala strpljiva i cekala da i on bude spreman.
Koji je smisao ulazit u brak ako jedna ili obje strane nisu spremne za to

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Kawhi » 19 nov 2017, 12:38

theboss_RD07 je napisao/la:
Federer17 je napisao/la:Dajte ba, svako normalan u normalnoj vezi, vec nakon pola godine, prica o nekoj malo daljoj (a nekada i ne bas tako dalekoj) buducnosti, dakle, o braku. Biti s nekim 2-3-5-10 godina i na kraju shvatiti da ta osoba ne zeli brak s tobom, za mene je van svake pameti. Vidis da vrda, izbjegava pricu o tome, o planiranju neke zajednicke buducnosti, ma stavi tacku na to taman da je jedini/a na dunjaluku.
Logicno da ce neko biti razocaran ako tek nakon 10 godina dobije ponudu za brak, a ocekivao ju je prije 5-6 godina. Ali to nije razlog da, kad dobijes ponudu, istu i odbijes.
Imam jednog prijatelja koji je isto 10 godina s curom bio u vezi, 7 godina nije bilo price o braku jer su se skolovali i jedno i drugo. Fakultet ovo ono. Ali znam da je naredne tri godine cura mu nabrajala za brak a on nije htio. Cekao, cekao, cekao i eto kad su napunili 10 godina veze zaprosio ju.
Ona je ipak prihvatila. Jest joj bilo krivo jer je ocekivala to sve puno ranije, ali je ipak ostala strpljiva i cekala da i on bude spreman.
Koji je smisao ulazit u brak ako jedna ili obje strane nisu spremne za to
Sex, barem kod ovih nista prije braka.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Monolog » 19 nov 2017, 12:47

Kawhi je napisao/la: Sex, barem kod ovih nista prije braka.
Čovjek bi rek'o da yebeš više nego Woods, Sheen i Chamberlain kombinovano. :lol:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Kawhi » 19 nov 2017, 12:50

Monolog je napisao/la:
Kawhi je napisao/la: Sex, barem kod ovih nista prije braka.
Čovjek bi rek'o da yebeš više nego Woods, Sheen i Chamberlain kombinovano. :lol:
slika
To zelis reci da ovo nije razlog zbog kojeg nespremni ljudi ulaze u brak? Nema to nikakve veze sa mnom, tobom ili nekim trecim.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Monolog » 19 nov 2017, 12:51

Kawhi je napisao/la:
To zelis reci da ovo nije razlog zbog kojeg nespremni ljudi ulaze u brak? Nema to nikakve veze sa mnom, tobom ili nekim trecim.
Prika, pričaš o seksu k'o da si ga doživio. Ništa više. :mrgreen:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Kawhi » 19 nov 2017, 12:54

Monolog je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:
To zelis reci da ovo nije razlog zbog kojeg nespremni ljudi ulaze u brak? Nema to nikakve veze sa mnom, tobom ili nekim trecim.
Prika, pričaš o seksu k'o da si ga doživio. Ništa više. :mrgreen:
Ja se jedini na ovoj temi ne hvalim da yebem. I Rio doduse. Posmatram sve s cisto naucne strane.

Ne znam kad si ti postao tako neozbiljan.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Federer17
Postovi: 7130
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Federer17 » 19 nov 2017, 13:05

theboss_RD07 je napisao/la: Logicno da ce neko biti razocaran ako tek nakon 10 godina dobije ponudu za brak, a ocekivao ju je prije 5-6 godina. Ali to nije razlog da, kad dobijes ponudu, istu i odbijes.
Imam jednog prijatelja koji je isto 10 godina s curom bio u vezi, 7 godina nije bilo price o braku jer su se skolovali i jedno i drugo. Fakultet ovo ono. Ali znam da je naredne tri godine cura mu nabrajala za brak a on nije htio. Cekao, cekao, cekao i eto kad su napunili 10 godina veze zaprosio ju.
Ona je ipak prihvatila. Jest joj bilo krivo jer je ocekivala to sve puno ranije, ali je ipak ostala strpljiva i cekala da i on bude spreman.
Koji je smisao ulazit u brak ako jedna ili obje strane nisu spremne za to
Ne znam, za mene su to neozbiljne osobe koje u vezu prvenstveno ulaze iz nekih drugih razloga. Izgleda da se osladi ovo o cemu Kawhi prica, pa im je lijepo imati nekoga ko je (gotovo) uvijek tu za takve stvari (nebitno o kome se radi, iako su cesci slucajevi s muskarcima, sigurno). Mozda se malo neprimjereno izrazavam, ali sigurno da ima i ovoga.

Meni je nevjerovatno da dvoje, poprilicno zrelih ljudi, koji su godinu u vezi vec ne pocnu pricati o zajednickoj buducnosti i planovima za istu. Ipak nisu u pitanju djeca iz srednje skole.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Sarmelino » 19 nov 2017, 13:23

brakovi su gej
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Galion
Postovi: 2771
Pridružen/a: 06 jun 2010, 15:50
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Galion » 19 nov 2017, 13:32

Federer17 je napisao/la:Meni je nevjerovatno da dvoje, poprilicno zrelih ljudi, koji su godinu u vezi vec ne pocnu pricati o zajednickoj buducnosti i planovima za istu. Ipak nisu u pitanju djeca iz srednje skole.
Prika brak je skup sport. Ja sam u vezi preko 2 i po godine i ne pomišljam nikako da stupim u brak, jedan rođak mi je u vezi 6 i po godina a brat mu 10 i po godina i pitaj Boga kad će i oni. Triba para :mrgreen:

Avatar
Pegi10
Postovi: 2829
Pridružen/a: 15 apr 2014, 20:10
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Pegi10 » 19 nov 2017, 13:54

Derdiyok je napisao/la:Kakvog sam meleka sinoć upoznao. Radi u Raiffeisen-u na Ilidži. Zaljubio sam se :ljepota:
Ustipak? :mrgreen:
Na temi Film i Kinematografija postoje samo Nerminovic i neznalice :kafa:
Dantes, Bog za kompjutere :kafa:
Quarterbeg, kloc za muziku :kafa:
Katastrofa šta se sve snima, previše se ljudima pustilo.

Avatar
Federer17
Postovi: 7130
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Federer17 » 19 nov 2017, 14:06

Galion je napisao/la: Prika brak je skup sport. Ja sam u vezi preko 2 i po godine i ne pomišljam nikako da stupim u brak, jedan rođak mi je u vezi 6 i po godina a brat mu 10 i po godina i pitaj Boga kad će i oni. Triba para :mrgreen:
Govoris to kao da su oni koji stupe u brak izuzetak, a jok ovi drugi. :mrgreen:

Ma nisam ja mislio na to da se veza odmah krunise brakom (iako ja akoBogda ne planiram to previse odugovlaciti, ako vec bude to-to nakon odredjenog perioda upoznavanja), vec jednostavno razmisljati i zajednicki pricati o tome. U ovim vezama koje su prethodno spomenute ni toga izgleda nije bilo.

Brak jeste skup sport ako se u glavi odmah ima stan od 70+ m2 u centru grada, dva auta od po 10+ milja, te jos neke gluposti koje bismo svi mi voljeli imati. Nesto sto je u BiH (u startu) gotovo nemoguce, osim ako nemas 'jaku' pozadinu u vidu roditelja. Zasto je problem odredjeno vrijeme zivjeti kao podstanar, zrtvovati neke uzitke koje bi covjek imao da je sam, sve zarad neke srece koja se moze jedino dozivjeti skupa sa voljenom osobom. Ako se naidje na nekog takvog (skromnog, strpljivog, nekog ko te bezrezervno voli), onda se sve ostalo lakse moze prebroditi. Svi mi muskarci imamo u planu raditi solidno/dobro placen posao, a danas su i rijetke djevojke koje to ne zele, tako da se sve moze ostvariti. Naravno, ne ide sve preko noci. :)

Kad se profa zali (ako sam dobro zapamtio sa nekih tema na Tenisu), sta onda reci za ostale... :P

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 19 nov 2017, 14:09

Pegi10 je napisao/la:
Derdiyok je napisao/la:Kakvog sam meleka sinoć upoznao. Radi u Raiffeisen-u na Ilidži. Zaljubio sam se :ljepota:
Ustipak? :mrgreen:
Ma jok, reko sam melek :kafa:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Pegi10
Postovi: 2829
Pridružen/a: 15 apr 2014, 20:10
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Pegi10 » 19 nov 2017, 14:12

Derdiyok je napisao/la:
Pegi10 je napisao/la:
Derdiyok je napisao/la:Kakvog sam meleka sinoć upoznao. Radi u Raiffeisen-u na Ilidži. Zaljubio sam se :ljepota:
Ustipak? :mrgreen:
Ma jok, reko sam melek :kafa:
Hoces reci da prva bankarka foruma nije melek :hmmmmm:
Na temi Film i Kinematografija postoje samo Nerminovic i neznalice :kafa:
Dantes, Bog za kompjutere :kafa:
Quarterbeg, kloc za muziku :kafa:
Katastrofa šta se sve snima, previše se ljudima pustilo.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41238
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 19 nov 2017, 14:17

Pegi10 je napisao/la: Hoces reci da prva bankarka foruma nije melek :hmmmmm:
More like šejtan :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 19 nov 2017, 14:23

Pegi10 je napisao/la: Hoces reci da prva bankarka foruma nije melek :hmmmmm:
Šejtan da, melek nema šaMse. :kafa:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Pegi10
Postovi: 2829
Pridružen/a: 15 apr 2014, 20:10
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Pegi10 » 19 nov 2017, 14:33

Sad ce opet doci kukati :mrgreen:
Na temi Film i Kinematografija postoje samo Nerminovic i neznalice :kafa:
Dantes, Bog za kompjutere :kafa:
Quarterbeg, kloc za muziku :kafa:
Katastrofa šta se sve snima, previše se ljudima pustilo.

Avatar
rasavoje
Postovi: 5128
Pridružen/a: 18 dec 2015, 23:23
Lokacija: made in PRC
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rasavoje » 19 nov 2017, 15:01

Cuj sejtan. :nedam:
♥ ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje!

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 19 nov 2017, 15:09

Pegi10 je napisao/la:Sad ce opet doci kukati :mrgreen:
Vidoviti Luyindula :zviz:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Galion
Postovi: 2771
Pridružen/a: 06 jun 2010, 15:50
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Galion » 19 nov 2017, 15:25

Federer17 je napisao/la:Ma nisam ja mislio na to da se veza odmah krunise brakom (iako ja akoBogda ne planiram to previse odugovlaciti, ako vec bude to-to nakon odredjenog perioda upoznavanja), vec jednostavno razmisljati i zajednicki pricati o tome.
Tu se slažem
Federer17 je napisao/la:Brak jeste skup sport ako se u glavi odmah ima stan od 70+ m2 u centru grada, dva auta od po 10+ milja, te jos neke gluposti koje bismo svi mi voljeli imati. Nesto sto je u BiH (u startu) gotovo nemoguce, osim ako nemas 'jaku' pozadinu u vidu roditelja.
A ovo bi trebao bit neki standard života, naravno kod nas :crazy: :bih:
Federer17 je napisao/la:Zasto je problem odredjeno vrijeme zivjeti kao podstanar, zrtvovati neke uzitke koje bi covjek imao da je sam, sve zarad neke srece koja se moze jedino dozivjeti skupa sa voljenom osobom. Ako se naidje na nekog takvog (skromnog, strpljivog, nekog ko te bezrezervno voli), onda se sve ostalo lakse moze prebroditi. Svi mi muskarci imamo u planu raditi solidno/dobro placen posao, a danas su i rijetke djevojke koje to ne zele, tako da se sve moze ostvariti. Naravno, ne ide sve preko noci. :)
Mentalna snaga nije ista kod svakoga :)
Federer17 je napisao/la:Kad se profa zali (ako sam dobro zapamtio sa nekih tema na Tenisu), sta onda reci za ostale... :P
Profa u školi da ne bi zabune bilo, pa nisu neke plaće u prosvjeti, jedino eto nije veliko radno vrijeme pa se podnese.

Prosječni mjesečni trošak obitelji sa 2 djece ako se neće patiti je oko 2000 maraka (režije, hrana i ostalo) https://www.jabuka.tv/bih-cetveroclanoj ... -2-100-km/
Nadodaj kredit i stvarno nije lako

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: aimar21 i 30 gostiju.