League of Legends

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Ko osvaja EU Masters 2020 Springsplit ?

Anketa je završila: 14 maj 2020, 20:49.

Fnatic Rising
0
Nema glasova.
Mousesports
1
50%
Schalke 04
1
50%
Vodafone Giants
0
Nema glasova.
GamersOrigin
0
Nema glasova.
Energypot Wizards
0
Nema glasova.
Neko drugi ?
0
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 2

NAJGORA_BAGRA
Postovi: 4150
Pridružen/a: 13 jan 2011, 01:47
Lokacija: http://www.fksloboda.ba/
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la NAJGORA_BAGRA » 19 feb 2017, 11:56

Amsterdam1312 je napisao/la:Ja sam s Leone malo prešao na Nautilusa, nenormalan, strašan tank.
Maokai i on najjaci tenkovi. Jos da se Mundo u metu vrati, pa da sikirom medju oci gadjam.

Avatar
Ozymandias
Postovi: 1077
Pridružen/a: 12 okt 2013, 17:20
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Ozymandias » 19 feb 2017, 12:27

theboss_RD07 je napisao/la:Igram sad samo Jannu. Da mi je da dobijem tokene da joj uzmem lvl 7. Mogu samo reci da je supportanje u bronzi plivanje u vlastitim suzama :urnebes:
Sinoc igram s likom na blindu koji je izabrao ADC, da bi tokom loading screena skonto da mu se zapravo ne igra ADC pa je odlucio da int feeda.
gdje ces u bronzi igrat supporta, jos jannu :mrgreen: uzmes ako treba double adc dole i posamaras 1v5. uvjerio sam se i sam da moras 1v5 igrat u bronzi, jaran imao samo ezreala od adca kad sam ga dizao, bukvalno umirem od smijeha svaki game, ne toliko zbog gameplaya nego zbog chata :mrgreen: koji umjetnici.

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la theboss_RD07 » 19 feb 2017, 13:41

Ozymandias je napisao/la:
theboss_RD07 je napisao/la:Igram sad samo Jannu. Da mi je da dobijem tokene da joj uzmem lvl 7. Mogu samo reci da je supportanje u bronzi plivanje u vlastitim suzama :urnebes:
Sinoc igram s likom na blindu koji je izabrao ADC, da bi tokom loading screena skonto da mu se zapravo ne igra ADC pa je odlucio da int feeda.
gdje ces u bronzi igrat supporta, jos jannu :mrgreen: uzmes ako treba double adc dole i posamaras 1v5. uvjerio sam se i sam da moras 1v5 igrat u bronzi, jaran imao samo ezreala od adca kad sam ga dizao, bukvalno umirem od smijeha svaki game, ne toliko zbog gameplaya nego zbog chata :mrgreen: koji umjetnici.
Ma jannu mainam na supportu vec neko vrijeme, al stvarno kakvi bolidi dodju to je bogu plakat. Al ako nista makar sam blizu izlaska iz bronze.
Ne kazem ni ja da sam neka igracina, nisam da kazem materijal za Golda il slicno, ali brate ovo sta vidjam svaki dan u bronzi je komedija teska :urnebes:

Avatar
delko
Postovi: 3565
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la delko » 27 feb 2017, 16:23

theboss_RD07 je napisao/la:
Ozymandias je napisao/la:
theboss_RD07 je napisao/la:Igram sad samo Jannu. Da mi je da dobijem tokene da joj uzmem lvl 7. Mogu samo reci da je supportanje u bronzi plivanje u vlastitim suzama :urnebes:
Sinoc igram s likom na blindu koji je izabrao ADC, da bi tokom loading screena skonto da mu se zapravo ne igra ADC pa je odlucio da int feeda.
gdje ces u bronzi igrat supporta, jos jannu :mrgreen: uzmes ako treba double adc dole i posamaras 1v5. uvjerio sam se i sam da moras 1v5 igrat u bronzi, jaran imao samo ezreala od adca kad sam ga dizao, bukvalno umirem od smijeha svaki game, ne toliko zbog gameplaya nego zbog chata :mrgreen: koji umjetnici.
Ma jannu mainam na supportu vec neko vrijeme, al stvarno kakvi bolidi dodju to je bogu plakat. Al ako nista makar sam blizu izlaska iz bronze.
Ne kazem ni ja da sam neka igracina, nisam da kazem materijal za Golda il slicno, ali brate ovo sta vidjam svaki dan u bronzi je komedija teska :urnebes:
hehe isprobaj malo i druge champione/pozicije :) tesko ces se tako probiti kroz bronzu :) btw, istina je da ima svakakvih u low-elo zato bas ti probaj da kerijas game na nekoj drugoj poziciji :)
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la theboss_RD07 » 27 feb 2017, 19:58

Pa jbg dosta zavisi. Malo sam poceo uspio sam par gejmova sa Talonom solo kerijat al nekad jednostavno ne moze sta god da uradis. I meni je licno problem taj late gejm koji me vjecito drzi u bronzi. Igram Talona na midu i pantheona na topu i tito sam u laning phaseu, s njima dvojicom bas nikad ne gubim lane. Mozda jednom u 10 gejmova u prosjeku. Ali malo me hebu odluke u late gejmu i et

Avatar
UnitedWA
Postovi: 1951
Pridružen/a: 03 sep 2013, 00:58
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la UnitedWA » 28 feb 2017, 01:46

theboss_RD07 je napisao/la:Pa jbg dosta zavisi. Malo sam poceo uspio sam par gejmova sa Talonom solo kerijat al nekad jednostavno ne moze sta god da uradis. I meni je licno problem taj late gejm koji me vjecito drzi u bronzi. Igram Talona na midu i pantheona na topu i tito sam u laning phaseu, s njima dvojicom bas nikad ne gubim lane. Mozda jednom u 10 gejmova u prosjeku. Ali malo me hebu odluke u late gejmu i et
Ili te yebe preloš scaling Pantelije poslije mid gejma? :mrgreen:

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la theboss_RD07 » 28 feb 2017, 02:31

Pa dobro ima i to odredjenu ulogu, nema govora :D Ali nije ni to to. Jednostavno se lose snalazim u trenucima kad 'ja odlucujem o nasoj sudbini'. Sto mi nije samo problem sa Pantheonom vec bilo kojim championom. Kad popravim taj segment siguran sam da necu imat problema sa penjanjem na rankedu

Avatar
UnitedWA
Postovi: 1951
Pridružen/a: 03 sep 2013, 00:58
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la UnitedWA » 28 feb 2017, 03:03

Počni igrati junglu malo, to će ti puno popraviti "shot calling" npr. kad napasti drejka/barona, koji lane i u kojem trenutku genkati, vršenje pritiska bez direktnog utjecaja u smislu killa/asistencije itd...
Ako nisi do sad igrao, ima laganih champova za junglu i početak. Naravno mislim na normale, dok se ne ušteliš. Osim toga, puno ćeš cakica skontati koje će ti pomoći kad budeš igrao lane, tipa ruta junglera, gdje kvalitetno wardati da se izbjegnu genkovi i tako.


Avatar
Sveti
Postovi: 10180
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Sveti » 01 mar 2017, 15:35

UnitedWA je napisao/la:Počni igrati junglu malo, to će ti puno popraviti "shot calling" npr. kad napasti drejka/barona, koji lane i u kojem trenutku genkati, vršenje pritiska bez direktnog utjecaja u smislu killa/asistencije itd...
Ako nisi do sad igrao, ima laganih champova za junglu i početak. Naravno mislim na normale, dok se ne ušteliš. Osim toga, puno ćeš cakica skontati koje će ti pomoći kad budeš igrao lane, tipa ruta junglera, gdje kvalitetno wardati da se izbjegnu genkovi i tako.
Ma koji kurcev normal da se i tamo bije sa autisticnim debilima i instalokerima kako to, samo ranked pa i ako izgubi gejmove nema veze jer kad se usteli to ce ici glat. Inace ako si neki mazohista onda igraj supp u tom tieru, ako ne, okani se toga. Ljudi ne kontaju i ne razumiju tvoju funkciju uopste kamoli da iskoriste utility. Samo dzungla i mid.

Inace yebase panteliji mater ovim nerfovima u 6.4
naprijed rejal

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la theboss_RD07 » 01 mar 2017, 16:33

Jesu me tacno sjebali sa cleaverom, totalno sam pogubio tok buildanja, nije vise isto. Sad kombinujem nesto sa cleaverom i youmuusom istovremeno ne bil mi early gejm sto vise licio na stari.

Ovo ostalo da ne pricam

Avatar
UnitedWA
Postovi: 1951
Pridružen/a: 03 sep 2013, 00:58
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la UnitedWA » 01 mar 2017, 16:55

Sveti je napisao/la:
UnitedWA je napisao/la:Počni igrati junglu malo, to će ti puno popraviti "shot calling" npr. kad napasti drejka/barona, koji lane i u kojem trenutku genkati, vršenje pritiska bez direktnog utjecaja u smislu killa/asistencije itd...
Ako nisi do sad igrao, ima laganih champova za junglu i početak. Naravno mislim na normale, dok se ne ušteliš. Osim toga, puno ćeš cakica skontati koje će ti pomoći kad budeš igrao lane, tipa ruta junglera, gdje kvalitetno wardati da se izbjegnu genkovi i tako.
Ma koji kurcev normal da se i tamo bije sa autisticnim debilima i instalokerima kako to, samo ranked pa i ako izgubi gejmove nema veze jer kad se usteli to ce ici glat. Inace ako si neki mazohista onda igraj supp u tom tieru, ako ne, okani se toga. Ljudi ne kontaju i ne razumiju tvoju funkciju uopste kamoli da iskoriste utility. Samo dzungla i mid.

Inace yebase panteliji mater ovim nerfovima u 6.4
Ne gubi te gejmove samo sebi već i ostatku tima, a što? Jer ne zna igrati champa ni junglu. Plus spada mmr. Ni ja ne volim kad mi dođe neznalica u tim i napiše "hey first time champ X" a na rankedu.
Igraj normale, vježbaj i boli te k za ishod. Kakav instalock, ko još igra blind pick?

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la theboss_RD07 » 01 mar 2017, 18:59

svako ko vecinu vremena ima drugog posla pa igra iza ponoci il rano ujutro xd
S tim da do skoro nisi uopste imao izbora

Avatar
UnitedWA
Postovi: 1951
Pridružen/a: 03 sep 2013, 00:58
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la UnitedWA » 01 mar 2017, 21:11

theboss_RD07 je napisao/la:svako ko vecinu vremena ima drugog posla pa igra iza ponoci il rano ujutro xd
S tim da do skoro nisi uopste imao izbora
Vala ako ti 3-4 minute duži queue predstavlja toliku razliku, nemoj onda ni igrati :mrgreen:
3-4 minute duže, a imaš garantovan lane koji želiš plus banuju se kretenski op champovi najčešće.

Avatar
Otelo
Postovi: 33455
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Otelo » 01 mar 2017, 22:30

I ja sam main support. Yebe me farming, pa mi se ništa drugo ne sviđa. Al eto, krenuo u bronzi jedan sezonu, evo me u četvorci. Imam ja očajnih gejmova i sve to, ali šta ciniti kad adc-eju pingaš da nemaš mane i on uradi all in na Twitchu i Leoni i tebe krivi jer nisi uključio shield.

Ili, od drakea ide protivnički jungler, staje u žbun kod crvene bot strane i ti pingaš adc-eju da se smakne (ward je bio kod Drakea, a ne u žbunju) i on staje na range junglera i uključire recall i naravno 3 v 2 all. Allied has been slained.

Bilo je još scena, kad topu govoriš da protivnički jungler ide gore kraj barona i on te ignoriše, ide all in pred kulu, a naš jungler na radi blue buff. Jednsotavno, najveći problem bronze je to što se ne čita mapa i glupi all inovi. Zapravo, nepoznavanje protivnika. Ide na Leonu i Twicha all in, Leona ga stanuje, Twich se samo pojavi.
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la theboss_RD07 » 01 mar 2017, 23:42

UnitedWA je napisao/la:
theboss_RD07 je napisao/la:svako ko vecinu vremena ima drugog posla pa igra iza ponoci il rano ujutro xd
S tim da do skoro nisi uopste imao izbora
Vala ako ti 3-4 minute duži queue predstavlja toliku razliku, nemoj onda ni igrati :mrgreen:
3-4 minute duže, a imaš garantovan lane koji želiš plus banuju se kretenski op champovi najčešće.
Ma ne, mislio sam na to da EUNE do skoro nije uopste imao draft pick i to da je sad iskljucen od 00:00 do 12:00

Avatar
Sveti
Postovi: 10180
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Sveti » 02 mar 2017, 10:59

UnitedWA je napisao/la:
Sveti je napisao/la:
UnitedWA je napisao/la:Počni igrati junglu malo, to će ti puno popraviti "shot calling" npr. kad napasti drejka/barona, koji lane i u kojem trenutku genkati, vršenje pritiska bez direktnog utjecaja u smislu killa/asistencije itd...
Ako nisi do sad igrao, ima laganih champova za junglu i početak. Naravno mislim na normale, dok se ne ušteliš. Osim toga, puno ćeš cakica skontati koje će ti pomoći kad budeš igrao lane, tipa ruta junglera, gdje kvalitetno wardati da se izbjegnu genkovi i tako.
Ma koji kurcev normal da se i tamo bije sa autisticnim debilima i instalokerima kako to, samo ranked pa i ako izgubi gejmove nema veze jer kad se usteli to ce ici glat. Inace ako si neki mazohista onda igraj supp u tom tieru, ako ne, okani se toga. Ljudi ne kontaju i ne razumiju tvoju funkciju uopste kamoli da iskoriste utility. Samo dzungla i mid.

Inace yebase panteliji mater ovim nerfovima u 6.4
Ne gubi te gejmove samo sebi već i ostatku tima, a što? Jer ne zna igrati champa ni junglu. Plus spada mmr. Ni ja ne volim kad mi dođe neznalica u tim i napiše "hey first time champ X" a na rankedu.
Igraj normale, vježbaj i boli te k za ishod. Kakav instalock, ko još igra blind pick?
Ovo boldano i jeste najveci problem normal gejma, nikog ne boli salgija za ishod, pa mozes ti i dobit lejn i pobijedit al kad protivnici zapnu u rankedu ti si opet donji. Da ne pricam o kolicini wonabi trollova, firstime pickova vayne, yasuo dzungli i sl. Uostalom, lik je u bronzi sta ga boli qrac za mmrom kad je vec nizak, ne igra u diamondu da mora o tim glupostima da razmislja. Samo ranked i samo u kost, igraj agresivno, allinaj kad imas priliku, testiraj domete.
naprijed rejal

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la theboss_RD07 » 02 mar 2017, 14:05

Pa nije bas ni da te boli k za mmrom s obzirom da mi jr on bio najveci problem u bronzi u kojoj dragi bog ne moze uvezat 3-4 pobjede na rankedu. Dok sam bio u b5 dvaput sam u jednom danu failao promo za b4, nakon cega sam jos dvaput ispadao u b5 i vracao u b4. Jer zbog niskog MMRa dobijem 17 ili 18LP za win a izgubim 18-19LP za loss. Tako da udjem u B4 i cim padnem na 0LP i odmah me sljedeci poraz baca u B5. Sad sam B2 valjda uskoro dotaknem taj silver

Avatar
UnitedWA
Postovi: 1951
Pridružen/a: 03 sep 2013, 00:58
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la UnitedWA » 02 mar 2017, 16:20

Nije baš da sviju boli jer sam ja npr. živac i nerviram se skoro jednako ko i u rankedu. Više sam mislio na to da igra, uči novog champa i nek nafida na kraju krajeva dok ga ne nauči kako treba. To raditi u rankedu je samoubistvo, jer ćeš 90% izgubiti lane i to u tom dometu da će protivnik iskerijati svoj tim.

Avatar
Sveti
Postovi: 10180
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Sveti » 03 mar 2017, 16:42

UnitedWA je napisao/la:Nije baš da sviju boli jer sam ja npr. živac i nerviram se skoro jednako ko i u rankedu. Više sam mislio na to da igra, uči novog champa i nek nafida na kraju krajeva dok ga ne nauči kako treba. To raditi u rankedu je samoubistvo, jer ćeš 90% izgubiti lane i to u tom dometu da će protivnik iskerijati svoj tim.
I ja isto :urnebes: meni se ruke na aramu tresu :mrgreen:
naprijed rejal

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: VivaLaStella i 29 gostiju.