League of Legends

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Ko osvaja EU Masters 2020 Springsplit ?

Anketa je završila: 14 maj 2020, 20:49.

Fnatic Rising
0
Nema glasova.
Mousesports
1
50%
Schalke 04
1
50%
Vodafone Giants
0
Nema glasova.
GamersOrigin
0
Nema glasova.
Energypot Wizards
0
Nema glasova.
Neko drugi ?
0
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 2

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la theboss_RD07 » 10 apr 2017, 12:37

U mojoj diviziji je imao ocajan pickrate. Ali u tim rijetkim gejmovima kad bi ga vidio uvijek je bio mrtvi hard carry. Ja mislim da ga na topu nikad nisam uspio pobijedit prije ovog reworka.

Sad ne pratim ja toliko te win rateove i zajebancije. Vise pricam iz licnog iskustva sa nekim championom.

Avatar
Sveti
Postovi: 10166
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Sveti » 10 apr 2017, 12:46

theboss_RD07 je napisao/la:U mojoj diviziji je imao ocajan pickrate. Ali u tim rijetkim gejmovima kad bi ga vidio uvijek je bio mrtvi hard carry. Ja mislim da ga na topu nikad nisam uspio pobijedit prije ovog reworka.

Sad ne pratim ja toliko te win rateove i zajebancije. Vise pricam iz licnog iskustva sa nekim championom.
Fazon i jest u tome sto su ga igrali samo mrtvi one trickovi :mrgreen: sad su mu jos naspanovali zice a passiv nije konzistentan ko prije sad ovisi o bloodwellu da li je napunjen ili ne. U svakom slucaju ocajan champ za climb osim ako ne znas svaki njegov unit, a cak i tad ima boljih champova za igranje
naprijed rejal

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la theboss_RD07 » 10 apr 2017, 13:05

Upravo. Zbog toga i jest ova sedmica bila najbolja sto se tice igranja. Aatrox na free i ljudi jedva cekaju da ga pickaju, ne znajuci koja je sad kaarina za igru. GG ez :D

Avatar
Otelo
Postovi: 33338
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Otelo » 11 apr 2017, 12:03

Gledam sinoć finale Fortuna Champions Seriesa i ASUS Rog Elite picka Trynda mid, malo je reći da je ubio gamea. Ništa mu nisu mogli igrači Instincta (koji su kasnije okrenuli seriju i osvojili drugi naslov zaredom), te nakon toga otišli igrati prvo kolo grčke LoL lige i dobili Arsenal 2:0 u Bo3 meču, gdje također brane naslov.
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la theboss_RD07 » 11 apr 2017, 19:20

Full tank fizz :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:

Avatar
Sveti
Postovi: 10166
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Sveti » 13 apr 2017, 22:19

theboss_RD07 je napisao/la:Full tank fizz :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:
Ne znam full tank, jer ga nisam vidio jos od frozen gauntlet + sunfire cape ere, ali ovaj bruiser fizz nije normalan. Base dmg plus Aa, sa onom retardiranom ultom je nocna mora.
naprijed rejal

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la theboss_RD07 » 23 apr 2017, 23:38

slika
Fotošop :mrgreen:

Avatar
Otelo
Postovi: 33338
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Otelo » 24 apr 2017, 18:56

Miss Fortuna je odlična kao adc. W+q+e na jednoj meti, a w+q+r na više meta je fantastastično. Samo staneš negdje u backline, pustiš tenka da radi i svoje i uključiš R, odeš, jedeš, vratiš i imaš triple kill :D
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
Sveti
Postovi: 10166
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Sveti » 24 apr 2017, 19:39

Otelo je napisao/la:Miss Fortuna je odlična kao adc. W+q+e na jednoj meti, a w+q+r na više meta je fantastastično. Samo staneš negdje u backline, pustiš tenka da radi i svoje i uključiš R, odeš, jedeš, vratiš i imaš triple kill :D
Ona se igra radi ulte uglavnom, dok joj je ostatak kit-a prilicno izbalansiran.

Ako imas team sa dosta aoe cc-a, njena jedna ulta je gg :D

Ja sam igro jednom protiv gp-a na topu, amumua u dzungli, orianne na midu, annie supporta i mf adc. Ubili prohu u njima u laning phaseu ali svaki tf nas pojedu prije nego sto uspijemo iskoristit spelove :rol:
naprijed rejal

Avatar
Otelo
Postovi: 33338
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Otelo » 24 apr 2017, 19:59

Sveti je napisao/la:
Otelo je napisao/la:Miss Fortuna je odlična kao adc. W+q+e na jednoj meti, a w+q+r na više meta je fantastastično. Samo staneš negdje u backline, pustiš tenka da radi i svoje i uključiš R, odeš, jedeš, vratiš i imaš triple kill :D
Ona se igra radi ulte uglavnom, dok joj je ostatak kit-a prilicno izbalansiran.

Ako imas team sa dosta aoe cc-a, njena jedna ulta je gg :D

Ja sam igro jednom protiv gp-a na topu, amumua u dzungli, orianne na midu, annie supporta i mf adc. Ubili prohu u njima u laning phaseu ali svaki tf nas pojedu prije nego sto uspijemo iskoristit spelove :rol:
Ma gdje ces. Annie baci Tiberse, Orriana shockwave, MF otvori ulti i gg wp.
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
UnitedWA
Postovi: 1946
Pridružen/a: 03 sep 2013, 00:58
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la UnitedWA » 25 apr 2017, 12:29

Sveti je napisao/la:
Otelo je napisao/la:Miss Fortuna je odlična kao adc. W+q+e na jednoj meti, a w+q+r na više meta je fantastastično. Samo staneš negdje u backline, pustiš tenka da radi i svoje i uključiš R, odeš, jedeš, vratiš i imaš triple kill :D
Ona se igra radi ulte uglavnom, dok joj je ostatak kit-a prilicno izbalansiran.

Ako imas team sa dosta aoe cc-a, njena jedna ulta je gg :D

Ja sam igro jednom protiv gp-a na topu, amumua u dzungli, orianne na midu, annie supporta i mf adc. Ubili prohu u njima u laning phaseu ali svaki tf nas pojedu prije nego sto uspijemo iskoristit spelove :rol:
Ma da, klasični aoe team komp koji možeš samo pametnim splitom srediti, te iskoristiti masivnu prednost u laning fazi.
Naravno ima još opcija, ali to je već pro level igre, sa masivnim disengage timom ili nekadašnja juggermaw meta :D

Avatar
Sveti
Postovi: 10166
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Sveti » 25 apr 2017, 14:08

UnitedWA je napisao/la:
Sveti je napisao/la:
Otelo je napisao/la:Miss Fortuna je odlična kao adc. W+q+e na jednoj meti, a w+q+r na više meta je fantastastično. Samo staneš negdje u backline, pustiš tenka da radi i svoje i uključiš R, odeš, jedeš, vratiš i imaš triple kill :D
Ona se igra radi ulte uglavnom, dok joj je ostatak kit-a prilicno izbalansiran.

Ako imas team sa dosta aoe cc-a, njena jedna ulta je gg :D

Ja sam igro jednom protiv gp-a na topu, amumua u dzungli, orianne na midu, annie supporta i mf adc. Ubili prohu u njima u laning phaseu ali svaki tf nas pojedu prije nego sto uspijemo iskoristit spelove :rol:
Ma da, klasični aoe team komp koji možeš samo pametnim splitom srediti, te iskoristiti masivnu prednost u laning fazi.
Naravno ima još opcija, ali to je već pro level igre, sa masivnim disengage timom ili nekadašnja juggermaw meta :D
Tesko je u gold elu ukomponovati split push sa ostatkom teama, ne samo protiv jakog tf compa nego generalno. Yebiga ne postuju ljudi manjak igraca i cesto engejdzaju 4 na 5 ili ih ljudi samo uhvati jakim engejdzom, i sa manjkom disengejdz championa koji se igraju, jer svi hoce da budu carryji, ih ljudi isprase.

Gp ult, orianna baca kuglu amumua, on ulijece sa q ulta, ulta orianna, flash r annie i na kraju se ova kurava nadoveze, ne stignes se ni flashat vec svi mrtvi :rol:
naprijed rejal

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la theboss_RD07 » 25 apr 2017, 19:26

theboss_RD07 je napisao/la:slika
Fotošop :mrgreen:
slika

Bronze gives, bronze takes it away... :(

Avatar
Sveti
Postovi: 10166
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Sveti » 25 apr 2017, 20:40

Kako mozete toliko normale igrat :rol:
naprijed rejal

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la theboss_RD07 » 25 apr 2017, 22:12

Sveti je napisao/la:Kako mozete toliko normale igrat :rol:
Da ti kazem kad sam zadnji put ranked odigro, sjebo bi se.
(Ne racunajuci twisted treeline ranked, to sam igro malo u zadnje vrijeme samo promociju da odradim, i necu vise nikad xD)

Previse rageam na rankedu, jbg ipak je to igra. Ovako na normalu igram opusteno i tacno se tu pokazujem bolje nego sto bi ikad na rankedu. Sta vise kad dodje troller, smijem se zajedno sa budalom :urnebes:

Avatar
Nitro
Postovi: 5265
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:52
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Nitro » 27 apr 2017, 13:13

Igranjem normal gameova nikad ništa nećete postići. Samo rokajte ranked, ne gledajte elo, gledajte da poboljšate sebe i svoju igru, igrajte veoma malo championa, i climb je zagarantovan.

Ja ponekad odigram normal, vjerujte mi, botovi su bolji od igrača koji dolaze na normal.
Going on up to a spirit in the sky...
It's where I'm gonna go when I die...
And when I die and they lay me to rest...
I'm gonna go on the piss with Georgie Best!!

Avatar
Sveti
Postovi: 10166
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Sveti » 27 apr 2017, 13:50

Nitro je napisao/la:Igranjem normal gameova nikad ništa nećete postići. Samo rokajte ranked, ne gledajte elo, gledajte da poboljšate sebe i svoju igru, igrajte veoma malo championa, i climb je zagarantovan.

Ja ponekad odigram normal, vjerujte mi, botovi su bolji od igrača koji dolaze na normal.
S ovim zadnjim se slazem upotpunosti :rol:

Ma igraj da se zabavis i to je to. Neisplativa je investicija ganjat veci rank radi sopstvene satisfakcije.
naprijed rejal

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la theboss_RD07 » 07 maj 2017, 23:32

slika
Nisam pentu uzeo od trece sezone :urnebes:

Avatar
Sveti
Postovi: 10166
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Sveti » 08 maj 2017, 19:35

A koliki je ova ahri cancer to je nemoguce :rol:
naprijed rejal

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la theboss_RD07 » 09 maj 2017, 00:27

Nju i Akali redovno banam ako sam mid na rankedu ili normal draftu.
Pogotovo Akali. Svi znamo kakav je talon sa svojim sleperom demedza,
Al znaci imam 9/1 sa Talonom, dodje Akali sa 1/2 i lagano me prozvace, proguta i povrati jedan na jedan :urnebes:

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.