League of Legends

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Ko osvaja EU Masters 2020 Springsplit ?

Anketa je završila: 14 maj 2020, 20:49.

Fnatic Rising
0
Nema glasova.
Mousesports
1
50%
Schalke 04
1
50%
Vodafone Giants
0
Nema glasova.
GamersOrigin
0
Nema glasova.
Energypot Wizards
0
Nema glasova.
Neko drugi ?
0
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 2

NAJGORA_BAGRA
Postovi: 4150
Pridružen/a: 13 jan 2011, 01:47
Lokacija: http://www.fksloboda.ba/
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la NAJGORA_BAGRA » 09 maj 2017, 01:05

MAOKAI :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:

Postavi par plantova u bush i the end :mrgreen:

Avatar
Sveti
Postovi: 10164
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Sveti » 09 maj 2017, 07:27

Ma ja sam ahri banovao vazda i prije no sto sam je poceo igrat. Strasan tilt materijal je ovaj champ, **** joj ult spisak :rol:

Akali je generalno problem za imobilne heroje, a 1 na 1 te moze dobit samo u produzenim fajtovima radi spellvampa. Vjerovatno promasis w pa ne mozes onda da ju izberstas, a ima i onaj invisiblity na w pa uvijek ima prednost prvog basica

Maokaiev ult ne nesto najbroken u zadnje vrijeme
naprijed rejal

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la theboss_RD07 » 09 maj 2017, 14:43

Ne, vec jednostavno kupi dva amplifying tome-a i outdmga me :urnebes:
W ne promasim nikad, samo sto mi iskontrira ultu sa W, i tu ne mogu nista

Al po pravilu, jedan talon, pogotovo onaj sto ima 8 killova vise od tebe bi trebao da te izbrise s mape bez da pomisli na ultu. Ali eto

Avatar
Sveti
Postovi: 10164
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Sveti » 09 maj 2017, 14:56

theboss_RD07 je napisao/la:Ne, vec jednostavno kupi dva amplifying tome-a i outdmga me :urnebes:
W ne promasim nikad, samo sto mi iskontrira ultu sa W, i tu ne mogu nista

Al po pravilu, jedan talon, pogotovo onaj sto ima 8 killova vise od tebe bi trebao da te izbrise s mape bez da pomisli na ultu. Ali eto
Pa ima tu jos dosta faktora osim killova, npr. Farm, lvl itd

Imao sam dosta gejmova kada neki hypercarry ode behind jer je bezglavo trcao za killovima, i na kraju sa 10 killova vise bude outdamageovan jer je 2 lvla behind itd. Sve ima svoje


I sad ti rekoh, u tom matchupu je problem sto je ne mozes da izbrises odmah jer se kuja naheala od passiva i onda joj ne mozes ni pobjec kad ima 3 gapclosea
naprijed rejal

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la theboss_RD07 » 09 maj 2017, 16:06

ma nije ni do levela jer je jednostavno takav champion. Ja igrao talona na midu a oni imali tu budalu sto je instalockala Akali i na kraju otisla supporta igrat. Znaci nema boga dragog da bude veci lvl od mene
Al jednostavno nema sanse da je ubijem. 1 kill - dva poluitema i one shota me

Avatar
Otelo
Postovi: 33337
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Otelo » 16 jun 2017, 15:38

Ako nekom bude dosadno nek pogleda game 2 od Roccata i Fnatica koji je odigran jučer, odličan meč, a i game 3 je dobar. Pridestalker dijelio manje damage od supportova i bio očajan i onda dva baron steala.

Momak je inače s 13 godina upao u Challenger igrajuči Rengara i kažu da je najbolji Rengar igrač na svijetu.
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
delko
Postovi: 3524
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la delko » 05 jul 2017, 14:34

Otelo je napisao/la:Ako nekom bude dosadno nek pogleda game 2 od Roccata i Fnatica koji je odigran jučer, odličan meč, a i game 3 je dobar. Pridestalker dijelio manje damage od supportova i bio očajan i onda dva baron steala.

Momak je inače s 13 godina upao u Challenger igrajuči Rengara i kažu da je najbolji Rengar igrač na svijetu.
Meč između C9-TSM, sva tri su bila odlicna :) vrijedi pogledati :)
Otelo, dokle si dogurao u rankedu ? :D
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
Otelo
Postovi: 33337
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Otelo » 05 jul 2017, 15:55

delko je napisao/la:
Otelo je napisao/la:Ako nekom bude dosadno nek pogleda game 2 od Roccata i Fnatica koji je odigran jučer, odličan meč, a i game 3 je dobar. Pridestalker dijelio manje damage od supportova i bio očajan i onda dva baron steala.

Momak je inače s 13 godina upao u Challenger igrajuči Rengara i kažu da je najbolji Rengar igrač na svijetu.
Meč između C9-TSM, sva tri su bila odlicna :) vrijedi pogledati :)
Otelo, dokle si dogurao u rankedu ? :D
Nisam taj gledao, nešto baš malo gledam NA LCS, više EU. Ali sad počinje Rift Rival, zanima me šta C9 i TSM mogu protiv G2-a i Fnatica.

Ma evo, smurfam na eastu jer me ne ide sa supportom na Westu :lol:
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Zed98
Postovi: 430
Pridružen/a: 11 apr 2016, 21:16
Lokacija: Čitluk, Herceg-Bosna
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Zed98 » 05 jul 2017, 16:00

Ja sam nekako izgubio volju nakon što sam izgubio promo za diamond 2 puta po 3-2. :(
Sad bzvz igram, onako iz gušta, neozbiljno...
U solo/duo sam plat 5, a u flexu stojim u g1-g2 čisto da mogu igrati s prijateljima koji su uglavnom silver scrubovi. :P :tralala:
Ako me tko hoće dodati, na eastu sam, CroatMM.

Avatar
Otelo
Postovi: 33337
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Otelo » 05 jul 2017, 16:26

Ma ja nemam volje za rankedom, nevjerovatno glupe callove ostatak tima pravi. Ne znaju za split push, 1-3-1, ne znaju za farm, top ne zna za TP, adc nikad nije čuo za QSS, a najjače mi je kad bacim redemption i oni se svi razbježe jer kontaju da protivnik baca nešto. Pa uleću 1 v 4, a ward im je nepoznat pojam, pogotovo control ward. Top bi radije svoju mater prodao, nego dao 75 golda za control ward...
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Zed98
Postovi: 430
Pridružen/a: 11 apr 2016, 21:16
Lokacija: Čitluk, Herceg-Bosna
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Zed98 » 05 jul 2017, 16:59

Ne znam zašto se živciraš, igraj svoju igru i to je to, statistički, u 50% slučajeva će tvoja ekipa biti bolja od njihove iako ti se tako ne čini.
Ja sam jedino ljut kad ja nešto syebem, u chatu se samo rugam ovim glupanima kad prave neke bzvz greške.

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la theboss_RD07 » 05 jul 2017, 18:23

Brate koja je to divizija :urnebes:

Avatar
delko
Postovi: 3524
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la delko » 05 jul 2017, 21:17

theboss_RD07 je napisao/la:Brate koja je to divizija :urnebes:
Otelo nam zapeo u S5 izgleda :D

P.S. dobar ovaj Rift Rivals, 2-2 za sada :) ipak uzdam se da ce evropa dobiti :D
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la theboss_RD07 » 06 jul 2017, 10:37

delko je napisao/la:
theboss_RD07 je napisao/la:Brate koja je to divizija :urnebes:
Otelo nam zapeo u S5 izgleda :D

P.S. dobar ovaj Rift Rivals, 2-2 za sada :) ipak uzdam se da ce evropa dobiti :D
Ma da bog da, brate. Ja sam zapeo u bronze 2 pa za neke stvari sto je nabrojao prvi put cujem ili vidim :mrgreen:

Avatar
Sveti
Postovi: 10164
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Sveti » 06 jul 2017, 11:10

Zed98 je napisao/la:Ne znam zašto se živciraš, igraj svoju igru i to je to, statistički, u 50% slučajeva će tvoja ekipa biti bolja od njihove iako ti se tako ne čini.
Ja sam jedino ljut kad ja nešto syebem, u chatu se samo rugam ovim glupanima kad prave neke bzvz greške.
Lako je to reci. Ja se npr uopste ne tiltujem ako izgubim gejm na nomalan nacin, ljudi su generalno bolji, imaju bolji team fight itd. Mene iznervira kada izgubim gejm jer neki idiot bica uhvacen iznova, jer debilu koji igra sidelane bez teleporta kazem da ostane grupisan jer ljudi imaju dobar engage, izmaskrirat ce nas pod nasim turretom, jer autisticni retardi nakon dobijenog teanfighta ne uzimaju objektive, ne pushaju lejnove vec chejsaju 0-10 sonu kroz dzunglu radi 100 golda itd itd. Dakle sve nelogicne stvari me nenormalno iritiraju i zgadile su mi ovu igru. Zaista su rijetki gejmovi u kojima mozes napisati ggwp u all chat kad su uvijek ti idioti presudni faktor da li gubis ili dobijas
naprijed rejal

Avatar
delko
Postovi: 3524
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la delko » 06 jul 2017, 12:50

Sveti je napisao/la:
Zed98 je napisao/la:Ne znam zašto se živciraš, igraj svoju igru i to je to, statistički, u 50% slučajeva će tvoja ekipa biti bolja od njihove iako ti se tako ne čini.
Ja sam jedino ljut kad ja nešto syebem, u chatu se samo rugam ovim glupanima kad prave neke bzvz greške.
Lako je to reci. Ja se npr uopste ne tiltujem ako izgubim gejm na nomalan nacin, ljudi su generalno bolji, imaju bolji team fight itd. Mene iznervira kada izgubim gejm jer neki idiot bica uhvacen iznova, jer debilu koji igra sidelane bez teleporta kazem da ostane grupisan jer ljudi imaju dobar engage, izmaskrirat ce nas pod nasim turretom, jer autisticni retardi nakon dobijenog teanfighta ne uzimaju objektive, ne pushaju lejnove vec chejsaju 0-10 sonu kroz dzunglu radi 100 golda itd itd. Dakle sve nelogicne stvari me nenormalno iritiraju i zgadile su mi ovu igru. Zaista su rijetki gejmovi u kojima mozes napisati ggwp u all chat kad su uvijek ti idioti presudni faktor da li gubis ili dobijas
hahah e bas tako :) juce sam imao gejm nakon dugo vremena da je dobar lost :) znaci niko se nije odvajao, roamao ili slicno - prosto su ljudi imali bolji team combo :) ali to je bas rijetko :D Obicno neki Yasuo/Renekton roama po tudjoj jungli xD cak i kad ima full build :D
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
Otelo
Postovi: 33337
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Otelo » 06 jul 2017, 16:30

Ja danas ušao da bacim normal na eastu. Gubimo jer Teemo neće da ide mid, nego se gura na topu s Jayceom, ja ne mogu mid s Morganom jer imam supp masteries i nema smisla da buildam s istima ap i tako. No, držimo se. Prošla laning phasa, grupacija na midu, hajmo barona. Hajmo, teemo dolazi baca 3 auto attacka i odlazi, Tristana na topu farma, a Jayce split pushuje i ništa. Moramo se povući, a da ne spominjem kako sam ih pet minuta molio da uzmemo Heralda i zmaja. A onda naravno standarno, fukus na njihovog supporta, dok ja pogađam binding na Jinx i Warwick i Tristana neće da skoče na nju.
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
Otelo
Postovi: 33337
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Otelo » 06 jul 2017, 18:34

"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la theboss_RD07 » 06 jul 2017, 19:26

roka li ko ovaj zengaming

Avatar
Otelo
Postovi: 33337
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Otelo » 21 jul 2017, 20:39

NiP :rol: :rol: :rol:

Sutra SSG vs MVP, onda Fnatic vs UoL i na kraju CLG vs Echo Fox :tokralju:

Između TdF :opaopa:
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Felixians4, MrPink, TefalTava i 14 gostiju.