League of Legends

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Ko osvaja EU Masters 2020 Springsplit ?

Anketa je završila: 14 maj 2020, 20:49.

Fnatic Rising
0
Nema glasova.
Mousesports
1
50%
Schalke 04
1
50%
Vodafone Giants
0
Nema glasova.
GamersOrigin
0
Nema glasova.
Energypot Wizards
0
Nema glasova.
Neko drugi ?
0
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 2

Avatar
MirsoNi
Postovi: 1378
Pridružen/a: 11 jul 2012, 22:04
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la MirsoNi » 17 dec 2017, 19:09

Može li nas se 5 skupiti za ove turnire što su uveli na lolu, da napravimo ekipu, sever EUNE. Moje primarne role su Support/Jungle pa eto.
Nick: mirsoni1987
Sometimes it's only madness that makes us what we are.

Avatar
dijabola
Postovi: 1088
Pridružen/a: 20 maj 2011, 23:07
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la dijabola » 22 dec 2017, 08:33

MirsoNi je napisao/la:Može li nas se 5 skupiti za ove turnire što su uveli na lolu, da napravimo ekipu, sever EUNE. Moje primarne role su Support/Jungle pa eto.
Nick: mirsoni1987
Dodaj mene, IGN Pythonist, da igramo malo normale pa vidimo, pogotovo ako support igraš kako nam ide. Imam buraza maina Top pa bi nam falilo još dvojicam bar. S tim da ja nemam toliko vremena kao neko ko ide na fax ili srednju školu. Moj role je Jhin :D Dodaj pa ćemo probat, doduše tek iduće sedmice ću moć opet igrat zbog puta nekog al eto. Btw plat 5 završio, buraz je bolji od mene al je završio gold 1 solo jer je igro samo flex s prijateljima (plat 3).
Kolumna: http://forum.sportsport.ba/viewtopic.php?f=35&t=6347

Avatar
Harika
Postovi: 5022
Pridružen/a: 15 mar 2013, 22:40
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Harika » 24 dec 2017, 20:25

kontam početi top line, šta preporučujute za početak? Koji champ, koji build, rune?
Arsenal FC, FK Željezničar, Damir Džumhur, Nikola "Niko" Kovač, Roger Federer

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4258
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la AjsKjub » 24 dec 2017, 22:53

Shen, Maokai, Ornn. Champion.gg i "[ime champa] mains" na redditu za dodatne info. o šampionu.
Unico amore sei!
❤️🖤

Avatar
Harika
Postovi: 5022
Pridružen/a: 15 mar 2013, 22:40
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Harika » 24 dec 2017, 23:11

AjsKjub je napisao/la:Shen, Maokai, Ornn. Champion.gg i "[ime champa] mains" na redditu za dodatne info. o šampionu.
Hvala, jel igrate vi ovde? Možemo nekad igrati, možemo normale jer sam slab da vas ne ujebem :D
Arsenal FC, FK Željezničar, Damir Džumhur, Nikola "Niko" Kovač, Roger Federer

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la theboss_RD07 » 25 dec 2017, 09:06

Pantheon ti je sto se tice laning phase easy af. Ali moras pozurit sto se tice winanja jer je u lateu kanta.

Inace tanky championi Maokai, Malphite, Garen su ti moja preporuka.

Uso u silver i sutradan popusio permu :urnebes: Igram na backup accu; 187 SMR. Nek doda ko zeli

Avatar
Harika
Postovi: 5022
Pridružen/a: 15 mar 2013, 22:40
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Harika » 25 dec 2017, 10:46

nek mi se neko javi u inbox ako želi da igramo, nije uredu od mene da dodajem jer sam amater :D
Arsenal FC, FK Željezničar, Damir Džumhur, Nikola "Niko" Kovač, Roger Federer

Avatar
Sveti
Postovi: 10166
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Sveti » 25 dec 2017, 11:14

theboss_RD07 je napisao/la:Pantheon ti je sto se tice laning phase easy af. Ali moras pozurit sto se tice winanja jer je u lateu kanta.

Inace tanky championi Maokai, Malphite, Garen su ti moja preporuka.

Uso u silver i sutradan popusio permu :urnebes: Igram na backup accu; 187 SMR. Nek doda ko zeli
Sto su te banovali? Flejm garant :rol:
naprijed rejal

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la theboss_RD07 » 25 dec 2017, 11:35

Sveti je napisao/la:
theboss_RD07 je napisao/la:Pantheon ti je sto se tice laning phase easy af. Ali moras pozurit sto se tice winanja jer je u lateu kanta.

Inace tanky championi Maokai, Malphite, Garen su ti moja preporuka.

Uso u silver i sutradan popusio permu :urnebes: Igram na backup accu; 187 SMR. Nek doda ko zeli
Sto su te banovali? Flejm garant :rol:
Ma ja koji qrac :rol:

Al nidje veze bgm, imao sam tih chat restrictova nisam ni sam mogao vjerovati sta pisem ljudima kad procitam logove. Na kraju prvo dobi 14 dana ban i sad perma a nidje veze, neke gluposti napisao. Npr kod zadnjeg gejma gdje sam permu dobio sam za citav gejm samo tri puta nesto napisao u chat. Doduse dva od ta tri puta su bila 'retard' i 'idiot' :urnebes:

Al eto sad sam uzeo od druga akaunt posto on vise ne igra. Slican je ko moj jbg, s tim da je ovaj u silveru od 4. sezone, a 7. sezonu unranked. Skoro iste champione imamo, jos sam ga i preimenovo tako da i ne primijetim razliku.

Avatar
Harika
Postovi: 5022
Pridružen/a: 15 mar 2013, 22:40
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Harika » 25 dec 2017, 12:40

Sramota
Arsenal FC, FK Željezničar, Damir Džumhur, Nikola "Niko" Kovač, Roger Federer

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la theboss_RD07 » 25 dec 2017, 13:05

Vidio bi da tebi u promociji za silver igra Yasuo na ADC. Vik'o bi ti 'sramota' :urnebes:

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4258
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la AjsKjub » 25 dec 2017, 16:03



Samo za vas silveraše. :mrgreen: Ko zna igrat, climbat će. :mrgreen: :mrgreen:
Unico amore sei!
❤️🖤

Avatar
Harika
Postovi: 5022
Pridružen/a: 15 mar 2013, 22:40
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Harika » 25 dec 2017, 20:33

imao sam prvi gejm 5/5/20 sa maokaiem,problem mi farm, valjda što sam protiv teeme igro na topu
Arsenal FC, FK Željezničar, Damir Džumhur, Nikola "Niko" Kovač, Roger Federer

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4258
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la AjsKjub » 25 dec 2017, 21:15

Maokai outsustaina teemu u kasnom early gejmu i mid-late gejmu. A za teamfight je daleko bolji Maokai. Shvatiti ćeš za vrijeme climba da teemo postaje sve slabiji i slabiji pick u jačem ranku. Nešto poput Yi-a.

Ne igram previše Maokaia, ali mislim da sa spirit visage rushom možeš uzeti štakora u 1v1 (naravno, ako su oba igrača podjednakog skilla). Protiv poke matchupa startaj dorans shield. Ne daj da te zone-a ali nemoj ni sjediti pod turretom čekajući wave. Ne boj se koristiti abilitije za farmu (nije ti ovo dota, samo opali). :mrgreen: Još jedna preporuka (generalno važi za sve top lejnere) je kada imate šampiona sa dobrim teamfightom i dobrim waveclearom (maokai radi i 1. i 2. odlično) jeste da splitate side laneove i tp-ate kada fajt počne. Map pressure je, po mom mišljenju, jedan od ključnih faktora u pobjeđivanju. Ovo je pod moranjem kada igrate protiv jakih splitpushera npr. Jax, Trynd i sl.

Bilo bi dobro ako bi mogao linkati op.gg svog profila, pa da možemo malo razmotriti stanje.
http://eune.op.gg ako si west, http://euw.op.gg ako si east. Upiši svoj profil i šalji tu. Odlična stranica za analiziranje.
Unico amore sei!
❤️🖤

Avatar
Harika
Postovi: 5022
Pridružen/a: 15 mar 2013, 22:40
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Harika » 25 dec 2017, 21:23

Mah imao sam farm 140 samo za 40 minuta igre, al sam bukvalno dobio partiju sa teleportom behind i ultijem, uradio sam to 2-3 puta i jednostavno smo ih pregazili. Iako me teemo stalno pokao, nije on ništa imao bolji farm od mene, zaletim se na sivir, onda na teemu i oni su gotovi. Ostavi mi nick svoj u inbox.
Arsenal FC, FK Željezničar, Damir Džumhur, Nikola "Niko" Kovač, Roger Federer

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4258
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la AjsKjub » 25 dec 2017, 21:29

Može... ali ako si na sjevernoameričkom serveru. :mrgreen:
Unico amore sei!
❤️🖤

Avatar
Harika
Postovi: 5022
Pridružen/a: 15 mar 2013, 22:40
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Harika » 25 dec 2017, 21:33

fak :D
Arsenal FC, FK Željezničar, Damir Džumhur, Nikola "Niko" Kovač, Roger Federer

Avatar
Otelo
Postovi: 33338
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Otelo » 25 dec 2017, 21:34

Meni se laptop syebao, a ovaj zamjenski što sam dobio ne može da zavrti LoL. Moguće zato što sam stavio svoj HDD u drugi laptop, pa je malo sistem u šoku kad treba pokrenuti nešto zahtjevnije od Opere i BS.playera. Zbog glupog kvara ja moram vrištati pola godine kad će URF...
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la theboss_RD07 » 25 dec 2017, 22:01

Meni je URF toliko kancer mod da ga jednostavno ne mogu igrati. Sva raja sto igram s njima jedva ceka da to pocne, i dok traje ja moram sam rokat blinda il aram il sta vec.. :D Jednostavno me je lakse natjerat da ti dam username i pw, nego da igram URF :D

Steta je sto su mi banovali onaj akaunt imao sam poprilicno impresivnu statistiku u zadnjih 15-tak ranked gejmova koliko sam odigrao.
Samo ako mi neko moze preporuciti sta da radim na ovom drugom akauntu: Sezonu 6 je bio silver, ima sve rewardse i to.. Medjutim ovu 7 sezonu nije nijedan ranked na njemu odigran, zavrsio je unranked. E sad, da li da odradim placement prije pocetka osme sezone i onda opet kad pocne ili da cekam pocetak sezone pa da ih onda odradim. Pitam zbog onog placement-capa, maximum diviziju u koju me moze baciti.. Hoce li prosla unranked sezona uticati na to

Avatar
Harika
Postovi: 5022
Pridružen/a: 15 mar 2013, 22:40
Kontakt:

Re: League of Legends

Post Postao/la Harika » 27 dec 2017, 13:46

Imal ovde junglera na EUNE da bi igrali duo?
Arsenal FC, FK Željezničar, Damir Džumhur, Nikola "Niko" Kovač, Roger Federer

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: rio_Ferdy88 i 10 gostiju.