KODI - media centar

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

beden
Postovi: 10
Pridružen/a: 15 apr 2015, 09:44

Re: KODI - media centar

Post Postao/la beden » 06 feb 2016, 23:01

Pegi10 je napisao/la:Skinuo sam ove iptv liste sto su postavljene i svaki mozda 5 sekundi mi prebacuje s kanala na kanal. Do cega bi to moglo biti?
slika

Klikni ovdje dok ti se pojavi broj 1
Dobro je imati novac i stvari koje se s njim mogu kupiti, no dobro je, također, povremeno provjeriti da niste izgubili stvari koje novac ne može kupiti!

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5723
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: KODI - media centar

Post Postao/la JohnCleese » 06 feb 2016, 23:30

Zasto ne mogu instalirati p2p sport, pojavljuje mi se error ?? :)
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Puma
Moderator
Postovi: 14275
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: KODI - media centar

Post Postao/la Puma » 06 feb 2016, 23:36

JohnCleese je napisao/la:Zasto ne mogu instalirati p2p sport, pojavljuje mi se error ?? :)
Same here.

Ima li kakav addon za serije osim onog Genesisa.
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
Mont0
Postovi: 2657
Pridružen/a: 16 dec 2008, 00:49
Lokacija: Delta Quadrant
Kontakt:

Re: KODI - media centar

Post Postao/la Mont0 » 06 feb 2016, 23:51

Genesis radi valjda..jos da mi je skontati kako do prevoda doci :D

Sad sam se opet malo igrao na kodiju, uglavnom radi sve sto se ne streama live, if ju nou vot aj min..kad pokusam bilo koji kanal pustiti da gledam steka samo tako..odem na torentru i pustim isti kanal nigdje veze, radi ko singerica..mozda sam neke postavke zeznuo, ko ce znati..
Support Velez, It's logical! ★

Avatar
AnkleBreaker
Postovi: 1291
Pridružen/a: 29 nov 2015, 15:35
Kontakt:

Re: KODI - media centar

Post Postao/la AnkleBreaker » 07 feb 2016, 00:03

Mont0 je napisao/la:Genesis radi valjda..jos da mi je skontati kako do prevoda doci :D
Jednostavno. U add-ons pronadjes subtitles i tu pod enable stavis titlovi.com, mozes jos dodati OpenSubtitles.org, podnapisi.net.
Kasnije ides u Settings -> Video -> Subtitles, zatim tu imas opciju languages to download subtitles for tu postavis bosanski, hrvatski i srpski.
Kad pustis film ili sta god imas opciju subtitles i tu izaberes sebi titl koji ti odgovara.
Take me home, United road,to a place that I belong, to Old Trafford, to see United, take me home, United road.
Sir Alex Ferguson (1986-2013)

Avatar
L'Avvocato
Postovi: 8309
Pridružen/a: 15 mar 2009, 13:39
Lokacija: Cuore Bianconero !!!
Kontakt:

Re: KODI - media centar

Post Postao/la L'Avvocato » 07 feb 2016, 00:05

Namjesti i central europe (windows) zbog kvakica i crtica.
★★★

"Uči(čitaj), u ime Gospodara tvoga koji stvara."(Al-Alaq)

Avatar
edRed
Postovi: 655
Pridružen/a: 17 mar 2015, 10:46
Kontakt:

Re: KODI - media centar

Post Postao/la edRed » 07 feb 2016, 00:11

beden je napisao/la:
Pegi10 je napisao/la:Skinuo sam ove iptv liste sto su postavljene i svaki mozda 5 sekundi mi prebacuje s kanala na kanal. Do cega bi to moglo biti?
slika

Klikni ovdje dok ti se pojavi broj 1
Kad se postavi 1, opet se refresha svako 5-6 sekundi samo taj isti kanal ( kao da radi ponovo učitavanje kanala nakon 5-6 sec)...

Avatar
THEC
Postovi: 4494
Pridružen/a: 25 avg 2011, 21:25
Kontakt:

Re: KODI - media centar

Post Postao/la THEC » 07 feb 2016, 01:04

ove liste su na jednom forumu postavljene prije mozda dvije sedmice, danas sam ih onako nabrzaka pregledao i eto neke su jos fercerale pa sam vam ih postavio ali realno je da bi to uskoro trebalo prestati raditi, i jednostavno ove liste sto se na netu i mogu naci kratko traju, najbolja opcija vam je kupovina preko pika, koliko znam likovi koji prodaju dadnu vam odredjen period, dan-dva da testirate i onda kupite, pa eto ko zeli nek se raspita malo, da li kanali ferceraju kako treba i koliko je to sigurno, ja licno nisam nikad kupovao ali od nekih likova koji jesu sam cuo da radi sve normalno, sto se tice filmova i serija imate pored Genesisa, 1channel i SALTS(stream all sou.rces), ovaj zadnji je odlican i ima veliku bazu, a kad smo kod prijevoda, eto gore vam je lik objasnio a i ja cu ponoviti

SYstem-Settings-Video-Subtitles-prefered language(ovako nesto), stavite koji hocete, ja licno Hrvatski stavim, a onda ispod dole nadjete opciju languages download for(opet nesto na ovaj fazon nmg se sjetiti tacno) i oznacite bosanski,hrvatski i srpski jezik

System-Settings-Addons-Install from repository-all repositeries-subtitles-(opensubtitles,podnapisi,titlovi.com) to instalirate i to je to
Pyro is not a crime !

Avatar
JoseMourinho
Postovi: 6248
Pridružen/a: 02 apr 2014, 00:36
Kontakt:

Re: RE: Re: KODI - media centar

Post Postao/la JoseMourinho » 07 feb 2016, 01:46

@THEC
I meni isto preko browsera znam cesto imat probleme pogotovo sa flash libkovima ovdje ko mlijeko :bow:
Puma je napisao/la:
JohnCleese je napisao/la:Zasto ne mogu instalirati p2p sport, pojavljuje mi se error ?? :)
Same here.

Ima li kakav addon za serije osim onog Genesisa.
Koji error skinite ono prvo sa svim tim dodacima instaliranim odmah i vidite radi li vam tako ;)

A za serije/filmove prije sam koristio genesis pa je prestao bio radit, zadnje sto sam probo i sto mi se bas svidjelo je quasar/pulsar, uglavnom pokušao 1080p serije i filmove i radilo ;)
https://seo-michael.co.uk/how-to-instal ... -for-xbmc/

Avatar
nedžad
Postovi: 1035
Pridružen/a: 27 jan 2011, 19:54
Kontakt:

Re: KODI - media centar

Post Postao/la nedžad » 07 feb 2016, 15:45

ovaj program kodi da li je samo za windows vistu ili moze i na windows xp
Uvjek može biti gore od goreg
i zato glavu gore
bori se za svoje
i uvjek budi čovjek

Avatar
AnkleBreaker
Postovi: 1291
Pridružen/a: 29 nov 2015, 15:35
Kontakt:

Re: RE: Re: KODI - media centar

Post Postao/la AnkleBreaker » 07 feb 2016, 15:50

nedžad je napisao/la:ovaj program kodi da li je samo za windows vistu ili moze i na windows xp
Na xp mislim da ne moze, za vistu nisam siguran.
Take me home, United road,to a place that I belong, to Old Trafford, to see United, take me home, United road.
Sir Alex Ferguson (1986-2013)

Avatar
THEC
Postovi: 4494
Pridružen/a: 25 avg 2011, 21:25
Kontakt:

Re: RE: Re: KODI - media centar

Post Postao/la THEC » 07 feb 2016, 15:55

AnkleBreaker je napisao/la:
nedžad je napisao/la:ovaj program kodi da li je samo za windows vistu ili moze i na windows xp
Na xp mislim da ne moze, za vistu nisam siguran.
na Xp moze verzija 12.3 cini mi se da je to zadnja verzija koja je izasla za Xp i tad se program zvao XBMC, ja sam na laptopu imao instaliranu tu verziju i mogu reci da ne fercera sve kako treba, imao sam problem sa prijevodima, nisam ih nikako mogao nastimati pa sam morao da skidam sa neta prijevode pa ih ubacujem tako u XBMC, no recimo Sportsdevil je radio normalno
Pyro is not a crime !

Puma
Moderator
Postovi: 14275
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: KODI - media centar

Post Postao/la Puma » 07 feb 2016, 23:53

Odradio sam ja to sve sto si napisao u prvom postu, i svi addoni rade odlicno ali ovaj p2p sport ne mogu instalirati jer izbaci dole u cosku Addon instaler error, check the log for more informations.
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
Mont0
Postovi: 2657
Pridružen/a: 16 dec 2008, 00:49
Lokacija: Delta Quadrant
Kontakt:

Re: KODI - media centar

Post Postao/la Mont0 » 08 feb 2016, 00:15

AnkleBreaker je napisao/la:
Mont0 je napisao/la:Genesis radi valjda..jos da mi je skontati kako do prevoda doci :D
Jednostavno. U add-ons pronadjes subtitles i tu pod enable stavis titlovi.com, mozes jos dodati OpenSubtitles.org, podnapisi.net.
Kasnije ides u Settings -> Video -> Subtitles, zatim tu imas opciju languages to download subtitles for tu postavis bosanski, hrvatski i srpski.
Kad pustis film ili sta god imas opciju subtitles i tu izaberes sebi titl koji ti odgovara.
Hvala majstore.

Samo, nisam nasao nigdje da upisem sajtove koji su navedeni ali je ipak nakon pokrenutog filma radilo normala..

Ovo za kvakice ne znam rijesiti :D uglavnom hvala svima..ceka se jos onaj kolega za te liste i to je to..
Support Velez, It's logical! ★

Avatar
HZ_ilidzaa
Postovi: 5830
Pridružen/a: 21 okt 2010, 19:57
Kontakt:

Re: KODI - media centar

Post Postao/la HZ_ilidzaa » 08 feb 2016, 00:21

Jesul se popravili sta ? Kako su yifi ugasili skroz loše je bilo , skoro nista nisi mogao gledati sve prazni linkovi.
Popcorn trenutno bolja opcija.

Avatar
AnkleBreaker
Postovi: 1291
Pridružen/a: 29 nov 2015, 15:35
Kontakt:

Re: KODI - media centar

Post Postao/la AnkleBreaker » 08 feb 2016, 01:12

Evo jedna solidna lista sa dosta kanala, vecina ih radi. Lista se sama update-uje.
Take me home, United road,to a place that I belong, to Old Trafford, to see United, take me home, United road.
Sir Alex Ferguson (1986-2013)

Avatar
JoseMourinho
Postovi: 6248
Pridružen/a: 02 apr 2014, 00:36
Kontakt:

Re: KODI - media centar

Post Postao/la JoseMourinho » 08 feb 2016, 01:24

Mont0 je napisao/la:
AnkleBreaker je napisao/la:
Mont0 je napisao/la:Genesis radi valjda..jos da mi je skontati kako do prevoda doci :D
Jednostavno. U add-ons pronadjes subtitles i tu pod enable stavis titlovi.com, mozes jos dodati OpenSubtitles.org, podnapisi.net.
Kasnije ides u Settings -> Video -> Subtitles, zatim tu imas opciju languages to download subtitles for tu postavis bosanski, hrvatski i srpski.
Kad pustis film ili sta god imas opciju subtitles i tu izaberes sebi titl koji ti odgovara.
Hvala majstore.

Samo, nisam nasao nigdje da upisem sajtove koji su navedeni ali je ipak nakon pokrenutog filma radilo normala..

Ovo za kvakice ne znam rijesiti :D uglavnom hvala svima..ceka se jos onaj kolega za te liste i to je to..
idi tamo u postavke negdje se odabere cini mi se central europe windows pa budu kvacice, pa ako tad ne moze font promjeni na neki poznati arial ili sl. moraju biti ;)

Avatar
Mont0
Postovi: 2657
Pridružen/a: 16 dec 2008, 00:49
Lokacija: Delta Quadrant
Kontakt:

Re: KODI - media centar

Post Postao/la Mont0 » 08 feb 2016, 01:28

Sta nama pocetnicima znaci taj link sta li je :D

Evo sad cu se igrati jos malo..tnx..

Jbo ovo, otkaz i razvod su, ako ovako nastavim neminovni..

Edit: I pitanje..ovih dan-dva sam nakrcio svakakvih addona, to 95 posto ne radi nista :mrgreen: kako da izbrisem?
Support Velez, It's logical! ★

Avatar
JoseMourinho
Postovi: 6248
Pridružen/a: 02 apr 2014, 00:36
Kontakt:

Re: KODI - media centar

Post Postao/la JoseMourinho » 08 feb 2016, 01:43

idi u settings, addons, my addons, i nadji addon desni klik pa configure i imas uninstall
uglavnom uz one sportske, ja bar sto sam probo video da valjaju su quasar, salts, genesis i 1channel, pa et probajte dok ih gore ne objasnim igrajte se ;)

uglavnom kako sam ja sebi radio inace, probam addonsa bruku nema sta ne probam, pa vidim sta mi odgovara, izbrisem kodi i onda nanova samo te instaliram koji mi se svidjaju :mrgreen:

a tu listu samo u pvr client ubacis tj. onaj njegov link
evo ti uputstvo
http://www.redeneobux.com/en/tutorial-c ... xbmc-kodi/

Avatar
THEC
Postovi: 4494
Pridružen/a: 25 avg 2011, 21:25
Kontakt:

Re: KODI - media centar

Post Postao/la THEC » 08 feb 2016, 01:50

Mont0 je napisao/la:Sta nama pocetnicima znaci taj link sta li je :D

Evo sad cu se igrati jos malo..tnx..

Jbo ovo, otkaz i razvod su, ako ovako nastavim neminovni..

Edit: I pitanje..ovih dan-dva sam nakrcio svakakvih addona, to 95 posto ne radi nista :mrgreen: kako da izbrisem?
desni klik na addon koji hoces da izbrises, onda idi na Add-in information i vidjeces opciju uninstall....da ne ides u system-addons ko sto ti je @jose preporucio, mislim moze i tako al ovo ti je brzi nacin
Pyro is not a crime !

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], numanumaye22, Rosicky i 22 gosta.