Igre - Kako, gdje, šta...?

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Koja izdavačka kuća ima najbolje igrice?

Electronic Arts
240
42%
Activision Blizzard
67
12%
Konami
168
29%
CapCom
12
2%
Take-Two
9
2%
Square Enix
12
2%
Sony
39
7%
Nintendo
27
5%
 
Ukupno glasova: 574

Avatar
miki_92
Postovi: 21593
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la miki_92 » 21 avg 2017, 16:58

Donnie Darko je napisao/la:.
:cool:

"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36499
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Donnie Darko » 21 avg 2017, 17:19

miki_92 je napisao/la:
Donnie Darko je napisao/la:.
:cool:

Meni se više sviđaju oni kratki layouti, pogotovo Suzuka :mrgreen: Dan noć manje više, al lijepo izgleda šta jest jest :D

Avatar
Tritolone
Postovi: 12315
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Tritolone » 21 avg 2017, 22:17



Ovo se ceka :ljepota:
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
StevieG8
Postovi: 13169
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la StevieG8 » 24 avg 2017, 14:23

Tritolone je napisao/la:


Ovo se ceka :ljepota:
Igrao sam sve Age of Empires igre i definitivno po meni najbolje strategije ikad napravljene, nažalost ovu novu sigurno necu moci pokrenuti.


Jel ima neko da se razumije u FIFA 14 modove da mi preporuci neki da malo osvjezim igru i poboljsam koliko je moguce? Ili da mi da neki link za nesto novije :D
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la High » 24 avg 2017, 22:45

Do kraja godine PS4 bit će 450 KM. Samo što ga ne ubace kao gratis, u onu kesu od kurbana. :mrgreen:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 24 avg 2017, 22:59

Isplati li se uzimati sad PS3? Do kad bi uopšte trebali izlaziti FIFA, PES i NBA za njeg? A i neki novi GTA, mada ni peticu nikad ne zaigrah :mrgreen:

Koliko vidjeh, ni predstojeći PES neću moći pokrenuti više na računaru, vozdra znaci. Fifu ne mogu od 14-ke još, k‘o i NBA...

Ili malo sačekati još tu četvorku da padne pa se za nju zavaliti, al‘ žao mi para za tog majku mu :mrgreen: Ili jednostavno nr raditi ništa :hmmmmm:
1946

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la High » 24 avg 2017, 23:49

BitiSrcemVezan je napisao/la:Isplati li se uzimati sad PS3? Do kad bi uopšte trebali izlaziti FIFA, PES i NBA za njeg? A i neki novi GTA, mada ni peticu nikad ne zaigrah :mrgreen:

Koliko vidjeh, ni predstojeći PES neću moći pokrenuti više na računaru, vozdra znaci. Fifu ne mogu od 14-ke još, k‘o i NBA...

Ili malo sačekati još tu četvorku da padne pa se za nju zavaliti, al‘ žao mi para za tog majku mu :mrgreen: Ili jednostavno nr raditi ništa :hmmmmm:
Zar ne rekoše da FIFA 18 i ove poslije nje neće biti za tricu? Sačekaj do decembra mjeseca i novogodišnjih ponuda, kad su sniženja, pa kupi PS4. Ako su sad po 500 KM, tad ih očekuj po 450 KM. Uostalom, imaš sijaset vrsta plaćanja, ako već nemaš keš, pa razmisli o ovim ratama:

https://technoshop.ba/uvjeti-kupnje/#placanje

https://technoshop.ba/proizvodi/racunar ... lack-3322/
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Quinlan » 25 avg 2017, 00:13

Ma ja se lomim ima pola godine, zao mi davati pare na igre, a kad je već uzmeš moraš i igre kupovat :rol:

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la High » 25 avg 2017, 00:15

Quinlan je napisao/la:Ma ja se lomim ima pola godine, zao mi davati pare na igre, a kad je već uzmeš moraš i igre kupovat :rol:
Adet je imati najnoviji GTA i najnoviju FIFA-u. Sve ostalo je talašika - posebice igre u kojima ima onaj mrtvi kraj, tj. prekucavanje. :mrgreen:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

ljalja
Postovi: 221
Pridružen/a: 23 feb 2016, 11:12
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la ljalja » 25 avg 2017, 01:03

BitiSrcemVezan je napisao/la:Isplati li se uzimati sad PS3? Do kad bi uopšte trebali izlaziti FIFA, PES i NBA za njeg? A i neki novi GTA, mada ni peticu nikad ne zaigrah :mrgreen:

Koliko vidjeh, ni predstojeći PES neću moći pokrenuti više na računaru, vozdra znaci. Fifu ne mogu od 14-ke još, k‘o i NBA...

Ili malo sačekati još tu četvorku da padne pa se za nju zavaliti, al‘ žao mi para za tog majku mu :mrgreen: Ili jednostavno nr raditi ništa :hmmmmm:
Druze najbolje ti je tu lovu sto imas za PS3 ostaviti i polako nadogradjivati PC a stare dijelove prodavati. Ne isplati se konzole uzimati cisto radi igrica. Mozes kupiti i PS4 ali nije isto.
Za Fifu i pes kupis dzojstik a ostalo na tastaturi i misu igras.

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 25 avg 2017, 11:22

High je napisao/la:
BitiSrcemVezan je napisao/la:Isplati li se uzimati sad PS3? Do kad bi uopšte trebali izlaziti FIFA, PES i NBA za njeg? A i neki novi GTA, mada ni peticu nikad ne zaigrah :mrgreen:

Koliko vidjeh, ni predstojeći PES neću moći pokrenuti više na računaru, vozdra znaci. Fifu ne mogu od 14-ke još, k‘o i NBA...

Ili malo sačekati još tu četvorku da padne pa se za nju zavaliti, al‘ žao mi para za tog majku mu :mrgreen: Ili jednostavno nr raditi ništa :hmmmmm:
Zar ne rekoše da FIFA 18 i ove poslije nje neće biti za tricu? Sačekaj do decembra mjeseca i novogodišnjih ponuda, kad su sniženja, pa kupi PS4. Ako su sad po 500 KM, tad ih očekuj po 450 KM. Uostalom, imaš sijaset vrsta plaćanja, ako već nemaš keš, pa razmisli o ovim ratama:

https://technoshop.ba/uvjeti-kupnje/#placanje

https://technoshop.ba/proizvodi/racunar ... lack-3322/
Pogledah evo za FIFU 18 maloprije, izlazi regularno za trojku. Ne nađoh ništa za dalje.

Hvala za ove linkove, ozbiljno kontam oko ovoga nešto iskombinovati, a haman sam od sinoć odustao od uzimanja trojke. Po stranici je navedeno kao da ih nema na stanju u sarajevskim poslovnicama, al' sumnjam da je tačno. Samo, uz dvije osnovne igre (GTA i FIFA) i dodatni džojstik - dodatno deranje :bale:
ljalja je napisao/la:
BitiSrcemVezan je napisao/la:Isplati li se uzimati sad PS3? Do kad bi uopšte trebali izlaziti FIFA, PES i NBA za njeg? A i neki novi GTA, mada ni peticu nikad ne zaigrah :mrgreen:

Koliko vidjeh, ni predstojeći PES neću moći pokrenuti više na računaru, vozdra znaci. Fifu ne mogu od 14-ke još, k‘o i NBA...

Ili malo sačekati još tu četvorku da padne pa se za nju zavaliti, al‘ žao mi para za tog majku mu :mrgreen: Ili jednostavno nr raditi ništa :hmmmmm:
Druze najbolje ti je tu lovu sto imas za PS3 ostaviti i polako nadogradjivati PC a stare dijelove prodavati. Ne isplati se konzole uzimati cisto radi igrica. Mozes kupiti i PS4 ali nije isto.
Za Fifu i pes kupis dzojstik a ostalo na tastaturi i misu igras.
A ne znam oko tog, pojma nemam ni šta bi me nit' kol'ko došlo. Sve što znam je da bi morao debelo zamijenti prije svega procesor, pa grafičku, a i ram debelo nadograditi.
1946

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la jopaa7 » 25 avg 2017, 11:24

BitiSrcemVezan je napisao/la:.
Napisi ovdje specikifacije pc-a, ako ne znas sve onda skini neki program pa stavi screenshot. Npr skini speccy

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 25 avg 2017, 11:31

jopaa7 je napisao/la:
BitiSrcemVezan je napisao/la:.
Napisi ovdje specikifacije pc-a, ako ne znas sve onda skini neki program pa stavi screenshot. Npr skini speccy
slika
Može l' vako? :mrgreen:
1946

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la jopaa7 » 25 avg 2017, 11:48

BitiSrcemVezan je napisao/la:
jopaa7 je napisao/la:
BitiSrcemVezan je napisao/la:.
Napisi ovdje specikifacije pc-a, ako ne znas sve onda skini neki program pa stavi screenshot. Npr skini speccy
slika
Može l' vako? :mrgreen:
I koliko si spreman izdvojiti na eventualnu nadogradnju/kupovinu novijeg pa da pogledamo ponesto :)
Kako sam skuzio vecinom za PES,NBA i tako to?

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 25 avg 2017, 12:28

jopaa7 je napisao/la: I koliko si spreman izdvojiti na eventualnu nadogradnju/kupovinu novijeg pa da pogledamo ponesto :)
Kako sam skuzio vecinom za PES,NBA i tako to?
Ne bi se u kešu baš mogao izvaliti više od cijene PS3, znači neke 2-3 stoje.

Ma ja, mada, kad bih već ulagao u njega, sredio bih ga da FIFA ide bez problema :kafa:
1946

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Quinlan » 25 avg 2017, 12:36

Treba ti sve osim kućišta, hdd-a i 4gb rama manje, opet ti treba 6-7 stoja u najboljem slučaju
I ja sam u identicnoj situaciji odavno, bara-bara imamo pc kojem je istekao rok trajanja :(

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la jopaa7 » 25 avg 2017, 12:57

Jbg tesko je to sve u tom budzetu ugurati, cak i nemoguce.
Kako quinlan kaze, tu bi trebala maticna i proc, graficka, vjerojatno i napajanje kakvo kvalitetnije, i ukupno 8 giga rama (mozda se iskoristi i ovih trenutnih 4 pa onda samo jos 4)ali i to sve je opet preko 400-500km sigurno. A da dajes kakav minimum i da se jedva sklopi pitanje jel bi opet igrao bez nekih vecih problema te nekakve naslove ili ove nove sto dolaze :problem:

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 25 avg 2017, 14:23

Ma ja, četvorka opet dođe najbolja opcija. A i PS je PS.
1946

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Quinlan » 25 avg 2017, 14:30

Ako i ja skontam se da uzmem ps4 možemo se i dogovarat za kupovinu igara, može izgleda jedna igra se kupit i igrat na dva ps4 bez problema moram još to istražiti ali ako je tako dobra je opcija jer pola para od igre ustedis :D

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la High » 25 avg 2017, 16:03

Nikad jeftinije, mada, koliko vidim, sve se više traži PRO verzija. Ima li kakvih najava za PS5?
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.