Igre - Kako, gdje, šta...?

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Koja izdavačka kuća ima najbolje igrice?

Electronic Arts
240
42%
Activision Blizzard
67
12%
Konami
168
29%
CapCom
12
2%
Take-Two
9
2%
Square Enix
12
2%
Sony
39
7%
Nintendo
27
5%
 
Ukupno glasova: 574

Avatar
delko
Postovi: 3524
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la delko » 05 okt 2017, 22:25

madridist je napisao/la:
majestic24 je napisao/la:Imam xbox 360 vec 5-6 godina. Odlucio sam da mijenjam ali nemogu da se odlucim izmedju xbox one ili PS4.

I da,koliko bi mogao dobiti para za svoj xbox sa 2 wi fi joysticka,ne idu one obicne baterije u njih. Te imam preko 20 igrica za njega
Ps4 apsolutno.
A otvori olx i provjeri cijene..
Ja se razmisljam za XBOX ONE S, zato sto PS4 Slim ne podrzava 4K filmove. A s obzirom da cu ga vecinom koristiti za filmove i Fifu, ne isplati mi se kupovati PS4 PRO a XBOX ONE S je najjeftiniji dobar 4K citac filmova :D
Vidjeh neku ponudu za XBOX S, 250 evra --- sa Fifom, doduse 1 Joystick :D
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la theboss_RD07 » 02 nov 2017, 11:53

Koliko sam se zajebavao na PES13 Become a legend dok nisam skinuo QPES patch.
Sad mi full zanimljivo, non stop rokam. Nisam mogao naci noviji od 2015/16 ali i ovako je ekstrica. Bundesliga ftw

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la RZ88Adnan » 02 nov 2017, 22:22

Počeo sam igrati CS:GO onako kad imam vremena i dobio sam rank Silver III, kakav je to rank dali sam makar solidan jer sam početnik?Ne znam kako ovi rankovi idu
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la jopaa7 » 02 nov 2017, 23:08

RZ88Adnan je napisao/la:Počeo sam igrati CS:GO onako kad imam vremena i dobio sam rank Silver III, kakav je to rank dali sam makar solidan jer sam početnik?Ne znam kako ovi rankovi idu
slika

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 04 nov 2017, 17:03

Vidi bagre, nisam ni znao za ovo. Krhnes 5 stoja na konzolu i još stoju i više za samu FIFUi sad mi još nešto traži da platim da bih mogao FUT online igrat, nakav ps plus :oops:

Pretpostavljam da je neka sica, al stvar je principa. Nije dosta 500 km!? :roll:
1946

Avatar
arelinho
Postovi: 16399
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la arelinho » 04 nov 2017, 17:05

BitiSrcemVezan je napisao/la:Vidi bagre, nisam ni znao za ovo. Krhnes 5 stoja na konzolu i još stoju i više za samu FIFUi sad mi još nešto traži da platim da bih mogao FUT online igrat, nakav ps plus :oops:

Pretpostavljam da je neka sica, al stvar je principa. Nije dosta 500 km!? :roll:
Moraš imati pretplatu za online igranje igara na ps4. Imaš pretplatu od 3 mjeseca i od godinu dana. Ova od tri mjeseca ti košta 52 KM dok ova od godinu dana 129 KM.

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 04 nov 2017, 17:59

arelinho je napisao/la:
BitiSrcemVezan je napisao/la:Vidi bagre, nisam ni znao za ovo. Krhnes 5 stoja na konzolu i još stoju i više za samu FIFUi sad mi još nešto traži da platim da bih mogao FUT online igrat, nakav ps plus :oops:

Pretpostavljam da je neka sica, al stvar je principa. Nije dosta 500 km!? :roll:
Moraš imati pretplatu za online igranje igara na ps4. Imaš pretplatu od 3 mjeseca i od godinu dana. Ova od tri mjeseca ti košta 52 KM dok ova od godinu dana 129 KM.
Ja bagre
1946

Avatar
Dzoni
Postovi: 11296
Pridružen/a: 23 feb 2012, 18:06
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Dzoni » 04 nov 2017, 20:28

BitiSrcemVezan je napisao/la:Vidi bagre, nisam ni znao za ovo. Krhnes 5 stoja na konzolu i još stoju i više za samu FIFUi sad mi još nešto traži da platim da bih mogao FUT online igrat, nakav ps plus :oops:

Pretpostavljam da je neka sica, al stvar je principa. Nije dosta 500 km!? :roll:
Ja nedavno htio kupit PS4,i odusto upravo iz tog razloga.
Za te pare kupio komp,pokrece sve najnovije (upravo skidam f1 2017) i ne moram dat 80-100 maraka za igricu.

Avatar
Otelo
Postovi: 33338
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Otelo » 04 nov 2017, 20:50

Ali spomenimo i da dobiješ svaki mjesec dvije ili tri besplatne igre ako imaš PS+ pretplatu. Nedavno su dijelili NBA 2K, ne znam tačno koji, ali je 16 ili 17-ka bila i ta igra ti ostane vezana za račun sve dok imaš pretplatu. Na kraju se čak i isplati, pogotovo na godišnjoj bazi jer dobiješ oko 40-50 igara za manje od par maraka i imaš uvijek nešto igraš
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14585
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 05 nov 2017, 00:10

RZ88Adnan je napisao/la:Počeo sam igrati CS:GO onako kad imam vremena i dobio sam rank Silver III, kakav je to rank dali sam makar solidan jer sam početnik?Ne znam kako ovi rankovi idu
reci slobodno da si njub, a ne pocetnik :P

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la RZ88Adnan » 05 nov 2017, 14:37

QUARESMA 18<<< je napisao/la:
RZ88Adnan je napisao/la:Počeo sam igrati CS:GO onako kad imam vremena i dobio sam rank Silver III, kakav je to rank dali sam makar solidan jer sam početnik?Ne znam kako ovi rankovi idu
reci slobodno da si njub, a ne pocetnik :P
Satraše me,kad sam slobodan i ako igram svaki dan makar po 1-2 partije onda sam ko i dobar čim ne igram jedan dan katastrofa :D
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4258
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la AjsKjub » 06 nov 2017, 12:49

Switch trenutno dominira.
Nova zelda, mario odiseja, splatoon 2, pa nadolazeći xenoblade a bit će i još ekstra naslova.

Nakon dugo vremena odigrah chrono trigger i earthbound. Vrh vrhova. Topla preporuka za sve rpg i retro ljubitelje.
Unico amore sei!
❤️🖤

Avatar
Tritolone
Postovi: 12315
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Tritolone » 06 nov 2017, 19:49

AjsKjub je napisao/la:Switch trenutno dominira.
Nova zelda, mario odiseja, splatoon 2, pa nadolazeći xenoblade a bit će i još ekstra naslova.

Nakon dugo vremena odigrah chrono trigger i earthbound. Vrh vrhova. Topla preporuka za sve rpg i retro ljubitelje.
Jel se isplati trenutno dati 400ak eura za Switch? Zelda mi izgleda kao da ima puno game time-a, a Mario i ne bas toliko.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
AA23
Postovi: 16015
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la AA23 » 07 nov 2017, 15:23

Evo Watch Dogs je besplatan do 13-tog.

https://freetrial.ubisoft.com/promotion ... -dogs-1/8/

Samo se registrujte i skinite, pa ako neko ima slabiji PC kada uzme novi da ima besplatno :mrgreen: (kao ja :cry:)

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4258
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la AjsKjub » 08 nov 2017, 14:42

Tritolone je napisao/la:
AjsKjub je napisao/la:Switch trenutno dominira.
Nova zelda, mario odiseja, splatoon 2, pa nadolazeći xenoblade a bit će i još ekstra naslova.

Nakon dugo vremena odigrah chrono trigger i earthbound. Vrh vrhova. Topla preporuka za sve rpg i retro ljubitelje.
Jel se isplati trenutno dati 400ak eura za Switch? Zelda mi izgleda kao da ima puno game time-a, a Mario i ne bas toliko.
Mario ima cca 6-7 sati igre. Trenutno je bolje sačekati na igre, jer su za sad dosta limitirani. Neka me ispravi neko ako je više stručan, ali mislim da platforma nema dosta odličnih naslova (vjerovatno ima par hidden gemova). Ja čekam smash bros i novi fire emblem. Igro sam na kratko zeldu, i predobra je.

Ako imaš novac na raspolaganju -vrijedi. U suprotnom -ne. Joy-con je malo neudoban na prvu, ali navikne se.

Samo da te upozorim - ja sam osoba koja je kupila 3ds samo zbog fire emblem: fates-a. :mrgreen:
Unico amore sei!
❤️🖤

Avatar
Tritolone
Postovi: 12315
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Tritolone » 08 nov 2017, 15:36

AjsKjub je napisao/la: Mario ima cca 6-7 sati igre. Trenutno je bolje sačekati na igre, jer su za sad dosta limitirani. Neka me ispravi neko ako je više stručan, ali mislim da platforma nema dosta odličnih naslova (vjerovatno ima par hidden gemova). Ja čekam smash bros i novi fire emblem. Igro sam na kratko zeldu, i predobra je.

Ako imaš novac na raspolaganju -vrijedi. U suprotnom -ne. Joy-con je malo neudoban na prvu, ali navikne se.

Samo da te upozorim - ja sam osoba koja je kupila 3ds samo zbog fire emblem: fates-a. :mrgreen:
Nisam zelio nista citat za Maria, jednostavno si ne zelim spoilat :D ali vidim da ManVsGame vec par dana zaredom igra i skuplja neke mjesece(?) Zeldu sam nesto i gleda i samo zbog nje bi kupio Switch. Mislim da cu ipak pricekat black friday, valjda i kod nas u HRV bude popust, zadnji par godina je bio za razne pizdarije :D
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
treci
Postovi: 478
Pridružen/a: 13 nov 2011, 19:14
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la treci » 09 nov 2017, 02:23

da li postoji neka povoljna a ujedno i povjerljiva trgovina za online kupovinu neke od konzola u bih?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Avatar
AA23
Postovi: 16015
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la AA23 » 09 nov 2017, 22:56

treci je napisao/la:da li postoji neka povoljna a ujedno i povjerljiva trgovina za online kupovinu neke od konzola u bih?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
čuo sam da raja dosta hvali Didaktu, ona je za online prodaju

mada možeš naručiti i iz Imteca ili neke druge radnje ako smatraš da ti cijena odgovara

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14585
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 11 nov 2017, 01:02

RZ88Adnan je napisao/la:
QUARESMA 18<<< je napisao/la:
RZ88Adnan je napisao/la:Počeo sam igrati CS:GO onako kad imam vremena i dobio sam rank Silver III, kakav je to rank dali sam makar solidan jer sam početnik?Ne znam kako ovi rankovi idu
reci slobodno da si njub, a ne pocetnik :P
Satraše me,kad sam slobodan i ako igram svaki dan makar po 1-2 partije onda sam ko i dobar čim ne igram jedan dan katastrofa :D
ja ovako kad dugo ne igram, pa ponovo pocnem, u pocetku pravo dobro igram, nakon par dana kad se ustelim, postanem gori.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24176
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Derdiyok » 11 nov 2017, 14:06

Ja taj CS GO nikad još nisam probao. Vječito odan 1.6 samo sto mi se nedavno sjeb.ao mis sa kojim sam šibao 10 godina. Promjemim 4 misa u medjuvremenu, nije to to i batalim hamam skroz. Nekad udjem par rundi navece radi jedne milfare :rol:

Poslano sa mog SM-T211 koristeći Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Venom i 13 gostiju.