Igre - Kako, gdje, šta...?

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Koja izdavačka kuća ima najbolje igrice?

Electronic Arts
240
42%
Activision Blizzard
67
12%
Konami
168
29%
CapCom
12
2%
Take-Two
9
2%
Square Enix
12
2%
Sony
39
7%
Nintendo
27
5%
 
Ukupno glasova: 574

19FKS46
Postovi: 714
Pridružen/a: 14 okt 2015, 11:33
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la 19FKS46 » 07 jul 2017, 11:17

Raja kako se kupuju online kodovi za PS4? Jel za svaku igricu posebno kod ili? Kako to vec ide? Nisam upucen u to, a hocu pokloniti jednom djecaku kao poklon.

Avatar
chelsea358
Postovi: 1088
Pridružen/a: 22 feb 2012, 14:52
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la chelsea358 » 08 jul 2017, 00:33

19FKS46 je napisao/la:Raja kako se kupuju online kodovi za PS4? Jel za svaku igricu posebno kod ili? Kako to vec ide? Nisam upucen u to, a hocu pokloniti jednom djecaku kao poklon.
Mozes kupiti kupon od 10 dolara,20 dolara i 50 ako mu je US account,ili u funtama ili kunama zavisi od akaunta.Ukucas kod koji dobijes i mozes kupit sta hoces.

Avatar
Illmatic09
Postovi: 1525
Pridružen/a: 11 feb 2014, 18:14
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Illmatic09 » 14 jul 2017, 19:28

Koji PW treba za skidanje igrica sa ove stranice? Neko je stavljao ovdje.

https://pcgames-download.com

Avatar
Sveti
Postovi: 10186
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Sveti » 14 jul 2017, 20:28

Ima na humble bundle sad za 6 eura moze da se kupi hrpa kamkomovih igara, resi 0, 1 hd, 6, zadnji dmc itd. Odlican deal
naprijed rejal

Avatar
miki_92
Postovi: 21597
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la miki_92 » 14 jul 2017, 20:34

Illmatic09 je napisao/la:Koji PW treba za skidanje igrica sa ove stranice? Neko je stavljao ovdje.

https://pcgames-download.com
pa pise na stranici od svake igre, gledaj malo bolje :mrgreen:

slika
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

jasmeeN
Postovi: 39
Pridružen/a: 01 okt 2013, 13:13
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la jasmeeN » 14 jul 2017, 20:39

Da li neko ima link za Nba 2k14 da je siguran? Hvala unaprijed. :)

Avatar
Illmatic09
Postovi: 1525
Pridružen/a: 11 feb 2014, 18:14
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Illmatic09 » 14 jul 2017, 20:51

:damn:

Eto vidiš nisam obračao pažnju i istraživao dovoljno. Hvala u svakom slučaju!

Avatar
reeds
Postovi: 1520
Pridružen/a: 25 sep 2012, 22:11
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la reeds » 21 jul 2017, 18:12

Treba mi info-pomoc ako je neko upucen :)

Vidim na Originu da je za ME Andromeda dao neki popus na deluxe i standard edition izdanja?

Znali neko do kada je ovo? Da li je full verzija ili neki demo ne razumijem bas najbolje...

I drugo pitanje je, da li je u igri inace ubacen onaj face patch koji je izasao ili bi se morao download-kupiti negdje posebno...

Hvala :D

Avatar
miki_92
Postovi: 21597
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la miki_92 » 21 jul 2017, 18:41

reeds je napisao/la:Treba mi info-pomoc ako je neko upucen :)

Vidim na Originu da je za ME Andromeda dao neki popus na deluxe i standard edition izdanja?

Znali neko do kada je ovo? Da li je full verzija ili neki demo ne razumijem bas najbolje...

I drugo pitanje je, da li je u igri inace ubacen onaj face patch koji je izasao ili bi se morao download-kupiti negdje posebno...

Hvala :D
full igra naravno, to je njihov Action sale, mozda 10ak dana traje, pojma nemam

svi updejti koji su izasli su u igri, dobijas najnoviju verziju sa svim prethodnim updejtima sto ukljucuje i face patch

updejti za igre su besplatni, placas ekspanzije, DLC-ove etc. :)
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
miki_92
Postovi: 21597
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la miki_92 » 27 jul 2017, 15:52

:beba:



nocna trka u Monaku

slika
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la High » 28 jul 2017, 15:30

Pade PS4 (nije PRO) na 500 KM.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
arelinho
Postovi: 16423
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la arelinho » 28 jul 2017, 15:31

High je napisao/la:Pade PS4 (nije PRO) na 500 KM.
Da sam sačekao još šest mjeseci pa da uzmem po toj cijeni. :mrgreen: :mrgreen:
Jesi ti zadovoljan sa svojom konzolom? :D

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54268
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la MortemHz » 28 jul 2017, 15:33

miki_92 je napisao/la::beba:



nocna trka u Monaku

slika
:tokralju:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la High » 28 jul 2017, 15:35

arelinho je napisao/la:
High je napisao/la:Pade PS4 (nije PRO) na 500 KM.
Da sam sačekao još šest mjeseci pa da uzmem po toj cijeni. :mrgreen: :mrgreen:
Jesi ti zadovoljan sa svojom konzolom? :D
Kakva sinhronizacija cijena - i Target i Domod i SD - po 500 KM.

Ne znam koliko mogu biti zadovoljan, jer je nisam upalio ni 10-ak puta, a kupio sam je prošlog mjeseca. Čekam zimu, kad završim s pisanjem. Kako tebe služi?
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
arelinho
Postovi: 16423
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la arelinho » 28 jul 2017, 15:40

High je napisao/la:
arelinho je napisao/la:
High je napisao/la:Pade PS4 (nije PRO) na 500 KM.
Da sam sačekao još šest mjeseci pa da uzmem po toj cijeni. :mrgreen: :mrgreen:
Jesi ti zadovoljan sa svojom konzolom? :D
Kakva sinhronizacija cijena - i Target i Domod i SD - po 500 KM.

Ne znam koliko mogu biti zadovoljan, jer je nisam upalio ni 10-ak puta, a kupio sam je prošlog mjeseca. Čekam zimu, kad završim s pisanjem. Kako tebe služi?
Ono kad sam uzeo igrao stalno i bilo sve ok. I onda je nisam upalio mjesec dana pa kada sam krenuo da upalim vidim da ne mogu spojiti joysticke sa konzolom. Mislio sam da je do joysticka i pošaljem ih u ovlašteni servis. Dok sam pričao sa njima iz Orašja govori mi momak da je ona sancta domenica preuzela taj ovlašteni servis i da su oni sada ovlašteni servis za BiH. On mi govori da pošaljem joystick pa će vidjeti šta je problem. Probao on tamo i na njihovim konzolama radio normalno pa me zove i govori da mu pošaljem konzolu i garanciju i tako ja uradim. Poslije dva dana me on zove i govori druže ne mogu ti ja ovo popravljati jer slabo dijelova ima ja ću tebi poslati novu konzolu sa novom garancijom. Meni vala to više i odgovara.
Tako da su mi dali novu konzolu sa kojom sa zadovoljan. Evo radi uredno i igram trenutne fife. Čekam septembar pa da mogu uzeti novu fifu i nba. :) :)

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la High » 28 jul 2017, 15:42

arelinho je napisao/la:
Ono kad sam uzeo igrao stalno i bilo sve ok. I onda je nisam upalio mjesec dana pa kada sam krenuo da upalim vidim da ne mogu spojiti joysticke sa konzolom. Mislio sam da je do joysticka i pošaljem ih u ovlašteni servis. Dok sam pričao sa njima iz Orašja govori mi momak da je ona sancta domenica preuzela taj ovlašteni servis i da su oni sada ovlašteni servis za BiH. On mi govori da pošaljem joystick pa će vidjeti šta je problem. Probao on tamo i na njihovim konzolama radio normalno pa me zove i govori da mu pošaljem konzolu i garanciju i tako ja uradim. Poslije dva dana me on zove i govori druže ne mogu ti ja ovo popravljati jer slabo dijelova ima ja ću tebi poslati novu konzolu sa novom garancijom. Meni vala to više i odgovara.
Tako da su mi dali novu konzolu sa kojom sa zadovoljan. Evo radi uredno i igram trenutne fife. Čekam septembar pa da mogu uzeti novu fifu i nba. :) :)
Meni je drago što je SD došla i kod nas. Imtec sam uvijek zaobilazio, kao i Target, mada sam, eto, i ja najviše Domodu vjerovao. Za Imtec i Target sam znao da kupuju polovne konzole i bio sam siguran da ih samo fino upakiraju i prodaju kao nove. Eto, sad je najsigurnija SD.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
arelinho
Postovi: 16423
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la arelinho » 28 jul 2017, 15:44

High je napisao/la:
arelinho je napisao/la:
Ono kad sam uzeo igrao stalno i bilo sve ok. I onda je nisam upalio mjesec dana pa kada sam krenuo da upalim vidim da ne mogu spojiti joysticke sa konzolom. Mislio sam da je do joysticka i pošaljem ih u ovlašteni servis. Dok sam pričao sa njima iz Orašja govori mi momak da je ona sancta domenica preuzela taj ovlašteni servis i da su oni sada ovlašteni servis za BiH. On mi govori da pošaljem joystick pa će vidjeti šta je problem. Probao on tamo i na njihovim konzolama radio normalno pa me zove i govori da mu pošaljem konzolu i garanciju i tako ja uradim. Poslije dva dana me on zove i govori druže ne mogu ti ja ovo popravljati jer slabo dijelova ima ja ću tebi poslati novu konzolu sa novom garancijom. Meni vala to više i odgovara.
Tako da su mi dali novu konzolu sa kojom sa zadovoljan. Evo radi uredno i igram trenutne fife. Čekam septembar pa da mogu uzeti novu fifu i nba. :) :)
Meni je drago što je SD došla i kod nas. Imtec sam uvijek zaobilazio, kao i Target, mada sam, eto, i ja najviše Domodu vjerovao. Za Imtec i Target sam znao da kupuju polovne konzole i bio sam siguran da ih samo fino upakiraju i prodaju kao nove. Eto, sad je najsigurnija SD.
Kako sam dobio informaciju valjda i Domod je uzimao/uzima konzole od SD pa da oni prodaju u svojim radnjama. Meni je Domod bio dobar jer sam mogao kod njih na rate uzeti, ali da ne ide preko kreditne kartice već preko firme. U većini ostalih radnji mora biti kreditna kartica. SD je ozbiljna firma i drago mi je što su došli kod nas. Kod njih ću uzeti te nove igre kada izađu.

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la High » 28 jul 2017, 15:49

arelinho je napisao/la:
Kako sam dobio informaciju valjda i Domod je uzimao/uzima konzole od SD pa da oni prodaju u svojim radnjama. Meni je Domod bio dobar jer sam mogao kod njih na rate uzeti, ali da ne ide preko kreditne kartice već preko firme. U većini ostalih radnji mora biti kreditna kartica. SD je ozbiljna firma i drago mi je što su došli kod nas. Kod njih ću uzeti te nove igre kada izađu.
Dobro je pa si dobio novu konzolu. :) Nego, reci mi dokad će igre za običnu četvorku pratiti igre za ovu PRO?
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
arelinho
Postovi: 16423
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la arelinho » 28 jul 2017, 15:53

High je napisao/la:
arelinho je napisao/la:
Kako sam dobio informaciju valjda i Domod je uzimao/uzima konzole od SD pa da oni prodaju u svojim radnjama. Meni je Domod bio dobar jer sam mogao kod njih na rate uzeti, ali da ne ide preko kreditne kartice već preko firme. U većini ostalih radnji mora biti kreditna kartica. SD je ozbiljna firma i drago mi je što su došli kod nas. Kod njih ću uzeti te nove igre kada izađu.
Dobro je pa si dobio novu konzolu. :) Nego, reci mi dokad će igre za običnu četvorku pratiti igre za ovu PRO?
Pa mislim da neće biti nikakve razlike bar 2-3 godine, a ako bude kakve razlike biće samo u vezi rezolucije kao što je i sada. Inače ps4 je konzola za 4K televizore i ono tada se vidi manja razlika. Očekujem da prate i u narednom periodu.
Kada izađe i ps5 očekujem da i tada bude podrška dobra za ps4 igre. Jer ps4 spada u novu tehnologiju pa je lakše održavati podršku i praviti igre za nju jer nema puno promjena. Iskreno mislim da možemo biti mirni pa sigurno još 4-5 godina što je dobar period.

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 02 avg 2017, 16:39

Trebale bi mi neke igre koje se na jednom pc-u mogu igrati u dvoje, ono standardno tastatura + dzojstik, a da to nisu PES, FIFA i NBA... ? :) Mogu biti i malo starije.

Pucačine, trke, bilo šta...
1946

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Pensioner26 i 35 gostiju.