FORUMAŠ GODINE - 2017 - TobeYarabi

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Najbolji forumaš za ovu godinu je?

Anketa je završila: 21 dec 2017, 18:20.

Feldmarschall
107
33%
Donnie Darko
15
5%
Marsal
14
4%
TobeYarabi
137
42%
Monolog
7
2%
skoroalen
3
1%
Sarmelino
17
5%
miki_92
6
2%
MortemHz
15
5%
Clutch
5
2%
 
Ukupno glasova: 326

Avatar
Kaunas
Postovi: 13324
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: RE: Re: FORUMAŠ GODINE - 2017 - ANKETA

Post Postao/la Kaunas » 17 dec 2017, 16:03

BoixosNois1899 je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:Gledaj sad, ahhahha sad bi novu anketu
a zgazio ga tobe ko fadil rasemu, ne zna odakle ga je sta udarilo :D

tobe pobjednik, veliki covjek, humanitarac, moj rođeni i gospodin!
Pa vi sa PLBiH ste ti koji ste tražili novu anketu. U čemu je problem sad?
Covjek ima 17 glasova vise i ti bi sad ponovno glasanje?
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
Federer17
Postovi: 7134
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: FORUMAŠ GODINE - 2017 - ANKETA

Post Postao/la Federer17 » 17 dec 2017, 16:07

MortemHz je napisao/la: Federeru, koliko imas razreda osnovne?
Dva i gotovo jedno polugodiste, ako se i to racuna.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54371
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RE: Re: FORUMAŠ GODINE - 2017 - ANKETA

Post Postao/la MortemHz » 17 dec 2017, 16:09

BoixosNois1899 je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:Gledaj sad, ahhahha sad bi novu anketu
a zgazio ga tobe ko fadil rasemu, ne zna odakle ga je sta udarilo :D

tobe pobjednik, veliki covjek, humanitarac, moj rođeni i gospodin!
Pa vi sa PLBiH ste ti koji ste tražili novu anketu. U čemu je problem sad?
Cemu laganje?
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: FORUMAŠ GODINE - 2017 - ANKETA

Post Postao/la dscile » 17 dec 2017, 16:10

Trebalo je ovo ukinuti cim je pocelo liciti na nasu politicku scenu gdje se ne glasa za najboljeg, nego za nekoga samo zato sto je navijac nekog kluba, nekome jaran i slicno. Isto kao i na kanti gdje iz nekog razloga pobjedjuje Virtual sa kojim se u vecini slucajeva ne slazem, ali sigurno nije kanta ovog foruma. Ali je opet fascinantno da postoje ljudi koji bi se zajebavali sa pravljenjem novih profila samo da bi glasali na nekom virtuelnom izboru koji nista ne donosi.

I naravno da je najpravedniji sistem gdje je neophodna vecina od 51% za pobjedu, odnosno drugi krug ukoliko se to ne desi u prvom. Ali ako neko ima vremena u zivotu da pravi profile sada, sta ce ga sprijeciti da pravi i tada ako se napravi nova anketa. Jedino mozda da se ukine pravo glasa profilima sa manje od 50 upisa ili slicno..

Avatar
Federer17
Postovi: 7134
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: FORUMAŠ GODINE - 2017 - ANKETA

Post Postao/la Federer17 » 17 dec 2017, 16:14

Napraviti novo glasanje, ne anketu, @Tobe i @Feld neka budu jedini izbor. Isto tako, onemoguciti profilima mladjim od jedne godine da mogu glasati. Tako je bio slucaj i prosle godine, ako se ne varam (moguce u dvoboju Virte i Higha).

Avatar
obiteljskicovjek
Postovi: 1684
Pridružen/a: 06 feb 2015, 18:57
Kontakt:

Re: FORUMAŠ GODINE - 2017 - ANKETA

Post Postao/la obiteljskicovjek » 17 dec 2017, 16:16

Tobe je bolji, jest da je brat.
Al i da nije glas ide njemu.

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: FORUMAŠ GODINE - 2017 - ANKETA

Post Postao/la bodi123 » 17 dec 2017, 16:17

dscile je napisao/la:Trebalo je ovo ukinuti cim je pocelo liciti na nasu politicku scenu gdje se ne glasa za najboljeg, nego za nekoga samo zato sto je navijac nekog kluba, nekome jaran i slicno. Isto kao i na kanti gdje iz nekog razloga pobjedjuje Virtual sa kojim se u vecini slucajeva ne slazem, ali sigurno nije kanta ovog foruma. Ali je opet fascinantno da postoje ljudi koji bi se zajebavali sa pravljenjem novih profila samo da bi glasali na nekom virtuelnom izboru koji nista ne donosi.

I naravno da je najpravedniji sistem gdje je neophodna vecina od 51% za pobjedu, odnosno drugi krug ukoliko se to ne desi u prvom. Ali ako neko ima vremena u zivotu da pravi profile sada, sta ce ga sprijeciti da pravi i tada ako se napravi nova anketa. Jedino mozda da se ukine pravo glasa profilima sa manje od 50 upisa ili slicno..
Ne postoje ljudi koji bi pravili nove profile, nit novih profila uopšte ima trenutno na forumu, administracija je već odavno zavrnula pipe.

Dosta forumaša do danas sa pdf-a FK Sarajevo nije ni znalo za ovo glasanje, a evo šta se desilo kada su saznali.
Federer17 je napisao/la:Napraviti novo glasanje, ne anketu, @Tobe i @Feld neka budu jedini izbor. Isto tako, onemoguciti profilima mladjim od jedne godine da mogu glasati. Tako je bio slucaj i prosle godine, ako se ne varam (moguce u dvoboju Virte i Higha).
Bio je slučaj zato što su High i Virtual imali podjednak broj glasova nakon završetka ove ankete. Trenutno Tobe ima haman 20 glasova više, kakvo crno novo glasanje.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54371
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FORUMAŠ GODINE - 2017 - ANKETA

Post Postao/la MortemHz » 17 dec 2017, 16:20

bodi123 je napisao/la:
dscile je napisao/la:Trebalo je ovo ukinuti cim je pocelo liciti na nasu politicku scenu gdje se ne glasa za najboljeg, nego za nekoga samo zato sto je navijac nekog kluba, nekome jaran i slicno. Isto kao i na kanti gdje iz nekog razloga pobjedjuje Virtual sa kojim se u vecini slucajeva ne slazem, ali sigurno nije kanta ovog foruma. Ali je opet fascinantno da postoje ljudi koji bi se zajebavali sa pravljenjem novih profila samo da bi glasali na nekom virtuelnom izboru koji nista ne donosi.

I naravno da je najpravedniji sistem gdje je neophodna vecina od 51% za pobjedu, odnosno drugi krug ukoliko se to ne desi u prvom. Ali ako neko ima vremena u zivotu da pravi profile sada, sta ce ga sprijeciti da pravi i tada ako se napravi nova anketa. Jedino mozda da se ukine pravo glasa profilima sa manje od 50 upisa ili slicno..
Ne postoje ljudi koji bi pravili nove profile, nit novih profila uopšte ima trenutno na forumu, administracija je već odavno zavrnula pipe.

Dosta forumaša do danas sa pdf-a FK Sarajevo nije ni znalo za ovo glasanje, a evo šta se desilo kada su saznali.
Federer17 je napisao/la:Napraviti novo glasanje, ne anketu, @Tobe i @Feld neka budu jedini izbor. Isto tako, onemoguciti profilima mladjim od jedne godine da mogu glasati. Tako je bio slucaj i prosle godine, ako se ne varam (moguce u dvoboju Virte i Higha).
Bio je slučaj zato što su High i Virtual imali podjednak broj glasova nakon završetka ove ankete. Trenutno Tobe ima haman 20 glasova više, kakvo crno novo glasanje.
@federer
slika
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Federer17
Postovi: 7134
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: FORUMAŠ GODINE - 2017 - ANKETA

Post Postao/la Federer17 » 17 dec 2017, 16:21

@bodi - meni je totalno svejedno, ko god bude. Jedino je ocito da ovo nema veze s vezom i ozbiljnoscu, postalo prava sprdnja.

@Mortem, idi spavaj.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FORUMAŠ GODINE - 2017 - ANKETA

Post Postao/la Osim13 » 17 dec 2017, 16:22

51% ili nista.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: FORUMAŠ GODINE - 2017 - ANKETA

Post Postao/la dscile » 17 dec 2017, 16:24

@bodi123

Pa eto sad si potvrdio ono sto sam i napisao, nevezano za te nove profile. Glasa se za lika samo zato sto je navijac nekog kluba, nevezano za to da li je najbolji forumas, u izboru za najboljeg forumasa. Isto ko prosle godine kad su oni, ako se dobro sjecam, kladionicari forsirali nekog svog da pobijedi. Ali eto, moram reci da mi nije jasno koja je poenta forsirati nekog lika samo zato sto navijate za isti klub u glasanju koje ne donosi bukvalno nista osim neke virtuelne titule. Ajde da barem ko ovce u politici dobijete po cvaju za to, pa da imate neke koristi. Svejedno mi je ko ce pobijediti, ali nisam mogao precutati na ovo prenosenje politike na forum.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54371
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FORUMAŠ GODINE - 2017 - ANKETA

Post Postao/la MortemHz » 17 dec 2017, 16:27

Necu ja moci mirno leci u krevet dok ti ne naucis neke osnovne zivotne stvari, cisto da se ne brukas pred ljudima.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
TobeYarabi
Postovi: 7176
Pridružen/a: 18 maj 2016, 17:48
Kontakt:

Re: FORUMAŠ GODINE - 2017 - ANKETA

Post Postao/la TobeYarabi » 17 dec 2017, 16:27

Jedno pitanje za ove obektivne: Imam li i ja pravo glasati i sa koliko profila? Hvala

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: FORUMAŠ GODINE - 2017 - ANKETA

Post Postao/la bodi123 » 17 dec 2017, 16:28

dscile je napisao/la:@bodi123

Pa eto sad si potvrdio ono sto sam i napisao, nevezano za te nove profile. Glasa se za lika samo zato sto je navijac nekog kluba, nevezano za to da li je najbolji forumas, u izboru za najboljeg forumasa. Isto ko prosle godine kad su oni, ako se dobro sjecam, kladionicari forsirali nekog svog da pobijedi. Ali eto, moram reci da mi nije jasno koja je poenta forsirati nekog lika samo zato sto navijate za isti klub u glasanju koje ne donosi bukvalno nista osim neke virtuelne titule. Ajde da barem ko ovce u politici dobijete po cvaju za to, pa da imate neke koristi. Svejedno mi je ko ce pobijediti, ali nisam mogao precutati na ovo prenosenje politike na forum.
Ništa što nije vidjeno već ranije na ovim izborima. Da je ovo prvi puta da se glasa ovako pa bi možda i imalo smisla to što pričate. Pogledaj pod Boccacio kojem su samo Željovci tada donosili titule. Bezveze pjenite.
Zadnja izmjena: bodi123, dana/u 17 dec 2017, 16:29, ukupno mijenjano 1 put.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: FORUMAŠ GODINE - 2017 - ANKETA

Post Postao/la kobe24 » 17 dec 2017, 16:28

Pa kakve veze ima ko ce dobiti glasanja i ponijeti ovu 'titulu'? :lol: Hoce li ga ko u to ime castiti bar jednom velikom u Zelji? :mrgreen:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Federer17
Postovi: 7134
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: FORUMAŠ GODINE - 2017 - ANKETA

Post Postao/la Federer17 » 17 dec 2017, 16:29

MortemHz je napisao/la:Necu ja moci mirno leci u krevet dok ti ne naucis neke osnovne zivotne stvari, cisto da se ne brukas pred ljudima.
Npr.?

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FORUMAŠ GODINE - 2017 - ANKETA

Post Postao/la Penaltiky » 17 dec 2017, 16:30

TobeYarabi je napisao/la:Jedno pitanje za ove obektivne: Imam li i ja pravo glasati i sa koliko profila? Hvala
Glavni+3+2x za svakog ukućana
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: FORUMAŠ GODINE - 2017 - ANKETA

Post Postao/la dscile » 17 dec 2017, 16:31

bodi123 je napisao/la:
dscile je napisao/la:@bodi123

Pa eto sad si potvrdio ono sto sam i napisao, nevezano za te nove profile. Glasa se za lika samo zato sto je navijac nekog kluba, nevezano za to da li je najbolji forumas, u izboru za najboljeg forumasa. Isto ko prosle godine kad su oni, ako se dobro sjecam, kladionicari forsirali nekog svog da pobijedi. Ali eto, moram reci da mi nije jasno koja je poenta forsirati nekog lika samo zato sto navijate za isti klub u glasanju koje ne donosi bukvalno nista osim neke virtuelne titule. Ajde da barem ko ovce u politici dobijete po cvaju za to, pa da imate neke koristi. Svejedno mi je ko ce pobijediti, ali nisam mogao precutati na ovo prenosenje politike na forum.
Ništa što nije vidjeno već ranije na ovim izborima. Da je ovo prvi puta da se glasa ovako pa bi možda i imalo smisla to što pričate. Pogledaj pod Boccacio kojem su samo Željovci tada donosili titule. Bezveze pjenite.
Ma ne pjenim, boli me ona stvar ko ce pobijediti. Svakako nisam glasao ni za jednog od prva dva, niti bilo koga znam. Ali mi je fascinantno sve ovo oko forsiranja drugara, naviajca i ostalog. Tacno vidis da se radi o BiH forumu, mada to vazi za cijelu eks-Ju. Ovce glasaju za koga im se kaze, a ne za nekoga ko zasluzuje.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54371
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FORUMAŠ GODINE - 2017 - ANKETA

Post Postao/la MortemHz » 17 dec 2017, 16:31

bodi123 je napisao/la:
dscile je napisao/la:@bodi123

Pa eto sad si potvrdio ono sto sam i napisao, nevezano za te nove profile. Glasa se za lika samo zato sto je navijac nekog kluba, nevezano za to da li je najbolji forumas, u izboru za najboljeg forumasa. Isto ko prosle godine kad su oni, ako se dobro sjecam, kladionicari forsirali nekog svog da pobijedi. Ali eto, moram reci da mi nije jasno koja je poenta forsirati nekog lika samo zato sto navijate za isti klub u glasanju koje ne donosi bukvalno nista osim neke virtuelne titule. Ajde da barem ko ovce u politici dobijete po cvaju za to, pa da imate neke koristi. Svejedno mi je ko ce pobijediti, ali nisam mogao precutati na ovo prenosenje politike na forum.
Ništa što nije vidjeno već ranije na ovim izborima. Pogledaj pod Boccacio kojem su samo Željovci tada donosili titule. Bezveze pjenite.
Svaki je izbor bio takav samo sto je Tobe neozbiljniji od njih i sto obitava na drugacijim temama. Pogledajte prijasnje pobjednike i ko je njih birao, najbolji ne znaci pisati kao streber i biti ozbiljan 24/7, nema potrebe za tim. Boccacio je bio neki mix i njega je bila milina citati, bez obzira sto je navijac Željezničara, tada je i određen dio nasih glasalo upravo za njega jer je fenomenalan forumas.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: FORUMAŠ GODINE - 2017 - ANKETA

Post Postao/la kobe24 » 17 dec 2017, 16:33

Jes' se @Mortem nalozio, k'o da ce mu milja leci na racun ako @Tobe dobije izbore. :lol:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: ElimGarak, StevieG8 i 42 gosta.