FORUMAŠ GODINE - 2017 - TobeYarabi

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Najbolji forumaš za ovu godinu je?

Anketa je završila: 21 dec 2017, 18:20.

Feldmarschall
107
33%
Donnie Darko
15
5%
Marsal
14
4%
TobeYarabi
137
42%
Monolog
7
2%
skoroalen
3
1%
Sarmelino
17
5%
miki_92
6
2%
MortemHz
15
5%
Clutch
5
2%
 
Ukupno glasova: 326

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54269
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FORUMAŠ GODINE - 2017 - ANKETA

Post Postao/la MortemHz » 17 dec 2017, 16:35

kobe24 je napisao/la:Jes' se @Mortem nalozio, k'o da ce mu milja leci na racun ako @Tobe dobije izbore. :lol:
Naravno, ako brat ovo uzme sutra moram svratiti do UniCredit banke. Nije bas toliko koliko si ti rekao ali je i ovo dosta solidan, pristojan iznos. :kafa:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FORUMAŠ GODINE - 2017 - ANKETA

Post Postao/la Penaltiky » 17 dec 2017, 16:37

MortemHz je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:Jes' se @Mortem nalozio, k'o da ce mu milja leci na racun ako @Tobe dobije izbore. :lol:
Naravno, ako brat ovo uzme sutra moram svratiti do UniCredit banke. Nije bas toliko koliko si ti rekao ali je i ovo dosta solidan, pristojan iznos. :kafa:
Mozda i BJ dobijes u banci.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FORUMAŠ GODINE - 2017 - ANKETA

Post Postao/la Kawhi » 17 dec 2017, 16:38

bodi123 je napisao/la:
dscile je napisao/la:@bodi123

Pa eto sad si potvrdio ono sto sam i napisao, nevezano za te nove profile. Glasa se za lika samo zato sto je navijac nekog kluba, nevezano za to da li je najbolji forumas, u izboru za najboljeg forumasa. Isto ko prosle godine kad su oni, ako se dobro sjecam, kladionicari forsirali nekog svog da pobijedi. Ali eto, moram reci da mi nije jasno koja je poenta forsirati nekog lika samo zato sto navijate za isti klub u glasanju koje ne donosi bukvalno nista osim neke virtuelne titule. Ajde da barem ko ovce u politici dobijete po cvaju za to, pa da imate neke koristi. Svejedno mi je ko ce pobijediti, ali nisam mogao precutati na ovo prenosenje politike na forum.
Ništa što nije vidjeno već ranije na ovim izborima. Da je ovo prvi puta da se glasa ovako pa bi možda i imalo smisla to što pričate. Pogledaj pod Boccacio kojem su samo Željovci tada donosili titule. Bezveze pjenite.
I zasto se svake godine ponavlja isto? Hoce li neko reci dosta mentaliteta stada kad vide da jednom ne valja to? Zasto meni svake godine dolazi pp za koga da glasam? :rol:

Niko ne pjeni osim vas. Ja ne znam da je za Felda bilo neko organizovano glasanje. Covjek gubio, glasali za njega ovi koji nisu vidjeli i poveo. Odjednom vi nasli jos 100 glasova. :urnebes:
Btw Boccacio i jeste bio forumas godine. Ko sto je feld sada. Samo sto ih niko ne zna jer ne pisu na svim temama. Ko sto sam ti napisao kad je pocelo. Ocigledno je da ce pobijediti onaj koga gurate vi. Sto ne gurate nekog normalnog? Ne bi vam niko nista rekao. :mrgreen:

Dok nije bilo ovako cak sam se i trudio i organizovao. Otkad sam vidio gdje ide samo zayebavam ovu grupicu koja se pojavi ko sto su to kladionicari bili prosle godine.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12006
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: RE: Re: FORUMAŠ GODINE - 2017 - ANKETA

Post Postao/la BoixosNois1899 » 17 dec 2017, 16:40

MortemHz je napisao/la:
BoixosNois1899 je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:Gledaj sad, ahhahha sad bi novu anketu
a zgazio ga tobe ko fadil rasemu, ne zna odakle ga je sta udarilo :D

tobe pobjednik, veliki covjek, humanitarac, moj rođeni i gospodin!
Pa vi sa PLBiH ste ti koji ste tražili novu anketu. U čemu je problem sad?
Cemu laganje?
Očito da imaš problema sa pamćenjem.
MortemHz je napisao/la:Hoce li ovdje biti finalna anketa, samo između Felda i Tobe-a?
Ovo je tvoj post prije nego je Tobe prešao u vodstvo. Sad kada ubjedljivo vodi promijenio si priču.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

vidisdamogu
Postovi: 5
Pridružen/a: 17 dec 2017, 16:37
Kontakt:

Re: FORUMAŠ GODINE - 2017 - ANKETA

Post Postao/la vidisdamogu » 17 dec 2017, 16:40

Bodi zasto lazes da je adminstracija zavrnula pipe? Mogu se registrovati kad hocu a ne da mi neki admin mora potvrditi.

Pogledaj kad sam registrovan.

Ajmo Feld. :bih:
Zadnja izmjena: vidisdamogu, dana/u 17 dec 2017, 16:41, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Federer17
Postovi: 7129
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: FORUMAŠ GODINE - 2017 - ANKETA

Post Postao/la Federer17 » 17 dec 2017, 16:41

Hoce li ti casovi, pa da idem uzeti knjigu u ruke? Haman da sam uzalud proveo 20 i kusur godina. :)

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19256
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: FORUMAŠ GODINE - 2017 - ANKETA

Post Postao/la bodi123 » 17 dec 2017, 16:42

MortemHz je napisao/la: Svaki je izbor bio takav samo sto je Tobe neozbiljniji od njih i sto obitava na drugacijim temama. Pogledajte prijasnje pobjednike i ko je njih birao, najbolji ne znaci pisati kao streber i biti ozbiljan 24/7, nema potrebe za tim. Boccacio je bio neki mix i njega je bila milina citati, bez obzira sto je navijac Željezničara, tada je i određen dio nasih glasalo upravo za njega jer je fenomenalan forumas.
Titula će svakako ići za FK Sarajevo, i to je jedino bitno, taman da je i Majkl izabran. Tobe je forumaš koji je vazda spreman na dobru zajebanciju, ima dobar smisao za humor i hiljadu puta me je nasmijao na PL prepucavanju i ne znam zašto ne bi mogao biti forumaš godine ako ga preko 100 ljudi podrži u tome. I za njega su glasali neki Tuzlaci, Zeničani, Banjalučani, Hercegovci pa čak i nekoliko onih anamo preko Miljacke. Slična stvar kao i sa Boccaciom, samo što je Boccacio pisao jedino na temi Željezničara.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54269
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FORUMAŠ GODINE - 2017 - ANKETA

Post Postao/la MortemHz » 17 dec 2017, 16:43

Moje pitanje - ''Hoce li ovdje biti finalna anketa, samo između Felda i Tobe-a?'' poslije toga sam napisao u slucaju podjednakih glasova jer je bilo dana kada su bili izjednaceni a tada je Feld vodio. To pitanje je dovelo do toga da ti mislis da PLBiH trazi novu anketu? Haj' ti legendo procitaj jos jednom sta sam ja napisao i sta si ti MISLIO da sam ja napisao, mozda ti onda bude jasnije malo? Ne treba puno pameti. Nema moje pamcenje veze sa tim nego tvoja inteligencija.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FORUMAŠ GODINE - 2017 - ANKETA

Post Postao/la Derdiyok » 17 dec 2017, 16:45

vidisdamogu je napisao/la:Bodi zasto lazes da je adminstracija zavrnula pipe? Mogu se registrovati kad hocu a ne da mi neki admin mora potvrditi.

Pogledaj kad sam registrovan.

Ajmo Feld. :bih:
E lud si haha :tokralju: :rol:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FORUMAŠ GODINE - 2017 - ANKETA

Post Postao/la Kawhi » 17 dec 2017, 16:45

vidisdamogu je napisao/la:Bodi zasto lazes da je adminstracija zavrnula pipe? Mogu se registrovati kad hocu a ne da mi neki admin mora potvrditi.

Pogledaj kad sam registrovan.

Ajmo Feld. :bih:
:urnebes: :rol:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19256
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: FORUMAŠ GODINE - 2017 - ANKETA

Post Postao/la bodi123 » 17 dec 2017, 16:46

Kawhi je napisao/la: Ocigledno je da ce pobijediti onaj koga gurate vi. Sto ne gurate nekog normalnog? Ne bi vam niko nista rekao. :mrgreen:
A ko si ti da etiketiraš ko je normalan a ko je nenormalan i koji su ti kriteriji za to?

Evo @Currya brata :tokralju: :mrgreen:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FORUMAŠ GODINE - 2017 - ANKETA

Post Postao/la Osim13 » 17 dec 2017, 16:47

vidisdamogu je napisao/la:Bodi zasto lazes da je adminstracija zavrnula pipe? Mogu se registrovati kad hocu a ne da mi neki admin mora potvrditi.

Pogledaj kad sam registrovan.

Ajmo Feld. :bih:
:tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

vidisdamogu
Postovi: 5
Pridružen/a: 17 dec 2017, 16:37
Kontakt:

Re: FORUMAŠ GODINE - 2017 - ANKETA

Post Postao/la vidisdamogu » 17 dec 2017, 16:49

Obecavam vam 10 hiljada laznih akaunta ako se ne ponovi anketa u kojoj ce ucestvovati samo Feld i Tobe.

Avatar
Federer17
Postovi: 7129
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: FORUMAŠ GODINE - 2017 - ANKETA

Post Postao/la Federer17 » 17 dec 2017, 16:50

Kawhi je napisao/la:
vidisdamogu je napisao/la:Bodi zasto lazes da je adminstracija zavrnula pipe? Mogu se registrovati kad hocu a ne da mi neki admin mora potvrditi.

Pogledaj kad sam registrovan.

Ajmo Feld. :bih:
:urnebes: :rol:
Jel ovo Tobe? :rol:

Mortem, ja cekam? Da odradimo prvi cas, pa da idem ucit.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FORUMAŠ GODINE - 2017 - ANKETA

Post Postao/la Sarmelino » 17 dec 2017, 16:50

Glasanje sa postovima je bilo bolje, ovo je greška. Poklopi vas lik lagano. Svakk ziv zna sa foru sa taptalkom.
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FORUMAŠ GODINE - 2017 - ANKETA

Post Postao/la Osim13 » 17 dec 2017, 16:51

I bi bilo bolje, ovako se nema kontrola nikakva.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54269
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FORUMAŠ GODINE - 2017 - ANKETA

Post Postao/la MortemHz » 17 dec 2017, 16:52

bodi123 je napisao/la:
Kawhi je napisao/la: Ocigledno je da ce pobijediti onaj koga gurate vi. Sto ne gurate nekog normalnog? Ne bi vam niko nista rekao. :mrgreen:
A ko si ti da etiketiraš ko je normalan a ko je nenormalan i koji su ti kriteriji za to?

Evo @Currya brata :tokralju: :mrgreen:
:tokralju: :urnebes:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12006
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FORUMAŠ GODINE - 2017 - ANKETA

Post Postao/la BoixosNois1899 » 17 dec 2017, 16:54

MortemHz je napisao/la:Moje pitanje - ''Hoce li ovdje biti finalna anketa, samo između Felda i Tobe-a?'' poslije toga sam napisao u slucaju podjednakih glasova jer je bilo dana kada su bili izjednaceni a tada je Feld vodio. To pitanje je dovelo do toga da ti mislis da PLBiH trazi novu anketu? Haj' ti legendo procitaj jos jednom sta sam ja napisao i sta si ti MISLIO da sam ja napisao, mozda ti onda bude jasnije malo? Ne treba puno pameti. Nema moje pamcenje veze sa tim nego tvoja inteligencija.
Moja inteligencija :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

vidisdamogu
Postovi: 5
Pridružen/a: 17 dec 2017, 16:37
Kontakt:

Re: FORUMAŠ GODINE - 2017 - ANKETA

Post Postao/la vidisdamogu » 17 dec 2017, 16:54

Sta kazu redukcija,adminstracija zatvorila pipe :tokralju: daj tog admina da ja njega zavrnem

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54269
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FORUMAŠ GODINE - 2017 - ANKETA

Post Postao/la MortemHz » 17 dec 2017, 16:55

Javi se u pp Feda kralju.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: soko i 30 gostiju.