Smijesne slike - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Smijesne slike

Post Postao/la madridist » 13 okt 2017, 14:36

sta ti je drzavna sluzba u kombinaciji sa copy/paste-om :urnebes:
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41149
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Smijesne slike

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 13 okt 2017, 15:00

Kawhi je napisao/la:Možda je Latifa.
Latifa kao šefica samo potpisuje, refernt pravi ta rješenja :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Smijesne slike

Post Postao/la madridist » 13 okt 2017, 15:12

rio_Ferdy88 je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:Možda je Latifa.
Latifa kao šefica samo potpisuje, refernt pravi ta rješenja :mrgreen:
jos i gore kad je parafirala muscular honk :urnebes:
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
Alfa_Muzijak
Postovi: 744
Pridružen/a: 18 jul 2011, 19:49
Kontakt:

Re: Smijesne slike

Post Postao/la Alfa_Muzijak » 13 okt 2017, 16:36

giant cock big daddy :urnebes:
NEW YORK - PARIS - PECKHAM

BigDaddy
Postovi: 1229
Pridružen/a: 04 dec 2013, 11:15
Lokacija: Rio de Janeiro
Kontakt:

Re: Smijesne slike

Post Postao/la BigDaddy » 13 okt 2017, 16:53

Alfa_Muzijak je napisao/la:giant cock big daddy :urnebes:
:kafa:

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24175
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Smijesne slike

Post Postao/la Derdiyok » 13 okt 2017, 16:58

sonpenn je napisao/la:slika

:rol: :rol:
Udri Meho MEhaga i babo je tako :lol: :lol: :lol:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

UltrasZenica
Postovi: 479
Pridružen/a: 26 sep 2013, 22:09
Kontakt:

Re: Smijesne slike

Post Postao/la UltrasZenica » 13 okt 2017, 17:17

Zenzo je napisao/la:
I prvi, drugi i treci su debili na steroidima, zivotinje, ja ne znam sta je cilj ovako ogromnog tjela. Ne shvatam muskarce koji se loze na to i da to ganjaju. Nemam nista protiv teretane i zdravog zivota ali ovo doslovno kurcenje tjelom, neko pokzaivanje za red cega ? Ni zene se ne loze na ovakve vise.

Pogotovo ovi poljaci koji imaju neku mrznju između sebe a pogtovo na strance, to njihovo huligansko sranje, razbijanje i tuce.
Dobro, ode ti daleko :D ovo je samo sprdacina....

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24479
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Smijesne slike

Post Postao/la Goalgetter » 13 okt 2017, 20:47

Crni Ismete :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24175
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Smijesne slike

Post Postao/la Derdiyok » 13 okt 2017, 23:56

:D

slika

Poslano sa mog SM-T211 koristeći Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Smijesne slike

Post Postao/la Chinaglia » 13 okt 2017, 23:59

to me podsjeti :mrgreen:


Avatar
TobeYarabi
Postovi: 7176
Pridružen/a: 18 maj 2016, 17:48
Kontakt:

Re: Smijesne slike

Post Postao/la TobeYarabi » 14 okt 2017, 01:19

Chinaglia je napisao/la:to me podsjeti :mrgreen:

aaa sunce ti yebem :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:

HeraklitMracni
Postovi: 5333
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: Smijesne slike

Post Postao/la HeraklitMracni » 14 okt 2017, 01:29

slika
BIJELO POLJE - Lutvo Međedović, penzioner iz sela Loznice kod Bijelog Polja, ima ženu šest decenija mlađu. Njemu je sedamdeset sedam, a Semiji sedamnaest godina. Zajedno žive tri meseca, a venčaće se čim mlada postane punoletna. Zadovoljni su, lepo im je oboma i zasad uživaju u ljubavi. Kažu, veoma su aktivni, svake noći vode ljubav, a često se desi da i u zoru ponove.

Lutvo je živahan i veoma pričljiv čičica. Semija sramežljiva i, kako mladoj priliči, ćutljiva. Samo sluša šta izabranik njenog srca priča i povremeno klimne glavom. A Lutvo priča li, priča.

- Prvi put sam se oženio pre skoro šezdeset godina. Uzeo sam Hasibu iz Gacka, iz čuvene Fazlagića kule. Izrodimo mi četvoro đece, ali nam jedan sin i kćerka umru. Kad su došla ona ratna stradanja na ovim našim prostorima, moja Hasiba ispusti dušu. Tako ja ostanem sam - počinje priču vispreni Lutvo.

Radio je, kaže, u "Radniku" i zaradio penziju od 72 evra. Ne žali se mnogo, imao je para i sinu kuću da napravi, tu odmah pored stare. Sada ima petoro unučadi, a šesto je na putu. Svakog dana uživa gledajući ih. Ipak, nešto mu je falilo.

- Onako sam u kući bio sam kao zatvorenik. Kao da me je neko kaznio. Kako sam voleo žene, odlučim se za ženidbu. E, tad je došla muka. Nijesam želio neku stariju. Trebala mi je mlađa sa kojom mogu da radim one stvari zašta me je Bog dao, a ne da je samo gledam - šeretski kaže Lutvo.

Gledao je da izabere najbolje. U tome su mu pomagali i prijatelji. Tako je došla i Mujesira Fetić iz Godijeva, koja je jedva imala dvadeset godina. To, međutim, nije trajalo dugo. Samo tri meseca.

- Nijesam mogao dugo živjeti sa njom. Ona nosila mini suknju i neje željela ništa da radi. Ipak, da ne griješim dušu, bilo nam je
lijepo u postelji. Nije se žalila i uvek me je što se seksa tiče hvalila. Onda je ja vratim kući i ponovo ostanem sam - objašnjava
Lutvo.

Posle nekoliko meseci u njegovu kuću stigla je Mujesirina mlađa sestra Nejma (19). Lutvo tvrdi da nju nije ni prstom takao. Poštovao je kao svastiku. Ona mu je samo čistila kuću i pomagala oko stoke. Nije provela puno vremena kod njega. Otišla je, a Lutvo opet ostao sam. To ipak nije dugo trajalo.

- Bio je krajem prošle godine veliki snijeg kad sam zapucao za Godijevo kod mojih prijatelja Fetića. Nije me plašilo to što sam tastu Mulazu, koji je od mene mlađi dvije godine i ima sedmoro dece, već uzeo jednu kćerku, jer sam je poštovao i nijesam je tukao. Znao sam da imam pravo da prosim njegovu najmlađu kćerku Semiju.

Semija nikad nije išla u školu. Nijedan dan tamo nije provela. Ne zna ni da čita ni da piše. Kleštima se iz nje moraju čupati reči. Jedino što je rekla jeste da je srećna sa Lutvom.

- Čuva me i hrani. U krevetu nam je lijepo. Nije važno kolika je razlika u godinama, već kakav nam je život. Nema boljeg nigdje od mog Lutva - kazuje Semija dok pravo u oči gleda Lutva.

- I Mulaz se složio. Samo mi je rekao da je čuvam, jer je sama pristala da pođe za mene. Tast mi je rekao: "Niko je još takao prstom nije. Bolje da je dam za tebe starijeg, pa da je čuvaš i paziš, nego nekom mlađem, pa da ima problema." I tako, pružimo jedan drugom ruku i ja sa mojom životnom izabranicom pravac za Loznice - priseća se Lutvo.

Sada je, kaže, srećan. A i Sanija je zadovoljna. Ne žali se na njega i jedva čeka da budu sami.

- Još sam u velikoj snazi za seks. Ja i moja Semija normalno svake noći kad legnemo u toplu postelju i pribijemo se jedno uz drugo vodimo ljubav. Često se desi da to ponovimo u samo jutro kad se probudimo. Prije jutarnje kafe. Lijepo i meni i njoj. Šta da radimo, kad je priroda jača od godina. Kad bih ti rekao da ponekad imamo seks i po dva puta tokom noći, ne bi mi vjerovao. A istina je da se ne kunem u sve svoje najmilije. Može i Semija to da ti potvrdi - kaže Lutvo.

A Semija ga sluša i stidljivo krije pogled u grudima. Lutvo ne prestaje da je hvali. Kaže da ga dobro poštuje. Čuva i muze dve krave i dobra je domaćica. Zadovoljna je izborom jer, kako kaže, da je doveo neku gospođu iz grada, ne bi radila ove seoske poslove. Ovako, žive skromno, ali im to ne smeta. Prodaju malo varenike i, uz crkavicu od penzije, imaju za njih dvoje.

- Prepisaću Semiji penziju da je prima nakon moje smrti, i jedan dio kuće i imanja. Ostalo ostaje mom sinu. Pravedno je da tako bude. Ipak, ja se nadam da ću još dugo poživjeti. Zdrav sam k'o dren. Nikad ne idem kod ljekara i nemam nijedan problem sa zdravljem. Moj prađed Zećo je umro u 138. godini, dok su mi đeda strijeljali u 88, a otac živio punih 90 godina. Ja se nadam da ću premašiti stotku. I to sa mojom slatkom Semijom - kazuje na kraju Lutvo, dajući poljubac izabranici srca svoga, koju će čim postane punoletna i da oženi.

Lutvo kaže da su mu žene uvek bile mile. Nikada ih u njegovom životu nije falilo.

- Kad sam sa nekom bio, ona se kasnije zadovoljna sama javljala. Ponekad se nijesam mogao odbraniti. Sada je puno i onih koji sumnjičavo vjeruju u moje ljubavne mogućnosti. Misle da nijesam sposoban za one stvari. Ja im samo kažem neka dovedu svoju ženu, pa neka je nakon noći provedene sa mnom pitaju kako joj je bilo - završava Lutvo priču o svojim seksualnim uspesima.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Smijesne slike

Post Postao/la wobly92 » 14 okt 2017, 06:54

slika
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Smijesne slike

Post Postao/la Signore » 14 okt 2017, 09:44

Najveca sifra je taj Mulaz koji mu je dao dvije kceri da opci s njima, a u medjuvremenu je tu bila i treca koja je samo cistila po kuci. Smijao bih se budalama, al kad skontas da je to istina onda i nije bas smijesno.

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36499
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Smijesne slike

Post Postao/la Donnie Darko » 14 okt 2017, 09:49

To je bolesno i tuzno, ne smijesno.

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Smijesne slike

Post Postao/la theboss_RD07 » 14 okt 2017, 10:07

slika

gojzerica
Postovi: 5171
Pridružen/a: 12 avg 2012, 21:46
Lokacija: zadnje sjedište moga auta
Kontakt:

Re: Smijesne slike

Post Postao/la gojzerica » 14 okt 2017, 15:57

slika

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24175
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Smijesne slike

Post Postao/la Derdiyok » 14 okt 2017, 16:07

Chinaglia je napisao/la:to me podsjeti :mrgreen:
E ne mogu da vjerujem :urnebes: :urnebes:

A pazi ispod zayebancije :lol:

Višegrad - Moretown
Jajce - Little Egg
Zagreb - For Scratch
Priština - Big Pimple
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Smijesne slike

Post Postao/la Penaltiky » 14 okt 2017, 16:20

Tuzla-HereEvil
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24175
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Smijesne slike

Post Postao/la Derdiyok » 14 okt 2017, 16:33

17:59 pa dalje :mrgreen:

® GONGASHI POWERHOUSE ®

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: feniksptica i 7 gostiju.