Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Civa
Postovi: 2980
Pridružen/a: 25 maj 2012, 20:59
Lokacija: Moscow !
Kontakt:

Re: Ljubav, Sex & levat Rio

Post Postao/la Civa » 29 apr 2017, 11:46

phily je napisao/la:Imam samo jedno pitanje.. šta nije u redu sa današnji curam ili djevojkama ???
dok nisam bio u vezi nebi našao curu da ti se javi ma nema šanse, a kako sam našao sebi jednu , one su se meni počele javljati :lol: ...i to najčešće neke balavice :stop: ,
pa imali to igdje, toliko slobodnih momaka one se meni javljaju, haj da sam ja sad neki hjebac :mrgreen: nebi ja ništa rekao ali brate, nikako mi to nije jasno.... :hmmmmm: :hmmmmm:
Deaktiviraj taj fejsbuk akaunt, napravi novi samo sa muškom rajom i riješio si problem. Neće ti se javljati nijedna :kafa:
Tako blizu, a tako daleko.

Avatar
phily
Postovi: 4121
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: Ljubav, Sex & levat Rio

Post Postao/la phily » 29 apr 2017, 15:00

Civa je napisao/la:
phily je napisao/la:Imam samo jedno pitanje.. šta nije u redu sa današnji curam ili djevojkama ???
dok nisam bio u vezi nebi našao curu da ti se javi ma nema šanse, a kako sam našao sebi jednu , one su se meni počele javljati :lol: ...i to najčešće neke balavice :stop: ,
pa imali to igdje, toliko slobodnih momaka one se meni javljaju, haj da sam ja sad neki hjebac :mrgreen: nebi ja ništa rekao ali brate, nikako mi to nije jasno.... :hmmmmm: :hmmmmm:
Deaktiviraj taj fejsbuk akaunt, napravi novi samo sa muškom rajom i riješio si problem. Neće ti se javljati nijedna :kafa:

:lol: :lol:

to bi bilo najpametnije :mrgreen:
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Ljubav, Sex & levat Rio

Post Postao/la DANTES » 29 apr 2017, 15:24

phily je napisao/la:Imam samo jedno pitanje.. šta nije u redu sa današnji curam ili djevojkama ???
dok nisam bio u vezi nebi našao curu da ti se javi ma nema šanse, a kako sam našao sebi jednu , one su se meni počele javljati :lol: ...i to najčešće neke balavice :stop: ,
pa imali to igdje, toliko slobodnih momaka one se meni javljaju, haj da sam ja sad neki hjebac :mrgreen: nebi ja ništa rekao ali brate, nikako mi to nije jasno.... :hmmmmm: :hmmmmm:
zabranjeno voće, stara fora
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16553
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Ljubav, Sex & levat Rio

Post Postao/la gaston » 29 apr 2017, 15:29

phily je napisao/la:Imam samo jedno pitanje.. šta nije u redu sa današnji curam ili djevojkama ???
dok nisam bio u vezi nebi našao curu da ti se javi ma nema šanse, a kako sam našao sebi jednu , one su se meni počele javljati :lol: ...i to najčešće neke balavice :stop: ,
pa imali to igdje, toliko slobodnih momaka one se meni javljaju, haj da sam ja sad neki hjebac :mrgreen: nebi ja ništa rekao ali brate, nikako mi to nije jasno.... :hmmmmm: :hmmmmm:
Nisi jedini brate. :mrgreen:
Javljaju mi se uglavnom zauzete cure koje znaju da sam i ja zauzet. Jedna je cak bila i vjerena a slučajno je ispalo da sam ****'vo udatu zenu koja ima i malo dijete. (kasnije mi je tek rekla svega mi)
Desavalo mi se da mi se cure javljaju na instagramu jer im momak ima sifru na fb. :urnebes:

Bolesne stvari uglavnom, al' hajde, ne žalim se. :mrgreen:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
phily
Postovi: 4121
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: Ljubav, Sex & levat Rio

Post Postao/la phily » 29 apr 2017, 15:32

gaston je napisao/la:
phily je napisao/la:Imam samo jedno pitanje.. šta nije u redu sa današnji curam ili djevojkama ???
dok nisam bio u vezi nebi našao curu da ti se javi ma nema šanse, a kako sam našao sebi jednu , one su se meni počele javljati :lol: ...i to najčešće neke balavice :stop: ,
pa imali to igdje, toliko slobodnih momaka one se meni javljaju, haj da sam ja sad neki hjebac :mrgreen: nebi ja ništa rekao ali brate, nikako mi to nije jasno.... :hmmmmm: :hmmmmm:
Nisi jedini brate. :mrgreen:
Javljaju mi se uglavnom zauzete cure koje znaju da sam i ja zauzet. Jedna je cak bila i vjerena a slučajno je ispalo da sam ****'vo udatu zenu koja ima i malo dijete. (kasnije mi je tek rekla svega mi)
Desavalo mi se da mi se cure javljaju na instagramu jer im momak ima sifru na fb. :urnebes:

Bolesne stvari uglavnom, al' hajde, ne žalim se. :mrgreen:
istina :lol: :mrgreen:
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut

Avatar
JackTheStripper
Postovi: 2847
Pridružen/a: 18 okt 2013, 13:00
Lokacija: Kod kmeta na sijelu
Kontakt:

Re: Ljubav, Sex & levat Rio

Post Postao/la JackTheStripper » 29 apr 2017, 18:54

Tvrd je Bošnjak, voćka čudnovata,
ne slomi ga, al zube polomi.

Avatar
Amsterdam1312
Postovi: 2593
Pridružen/a: 20 jan 2016, 13:07
Kontakt:

Re: Ljubav, Sex & levat Rio

Post Postao/la Amsterdam1312 » 29 apr 2017, 19:03

Bezobrazni @gaston :)

Avatar
Marsal
Postovi: 22755
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav, Sex & levat Rio

Post Postao/la Marsal » 29 apr 2017, 20:52

Jbt danas kontam pa meni lakše nać' posao nego kak'o žensko. U zadnju godinu promijenio sam 2 posla, a u zadnje 3 godine 1 curu. Bokte mazo :urnebes:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Ljubav, Sex & levat Rio

Post Postao/la Kawhi » 29 apr 2017, 20:55

Marsal je napisao/la:Jbt danas kontam pa meni lakše nać' posao nego kak'o žensko. U zadnju godinu promijenio sam 2 posla, a u zadnje 3 godine 1 curu. Bokte mazo :urnebes:
Jedno ti El Bake omogućio, drugo je na tebi. :kafa:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: Ljubav, Sex & levat Rio

Post Postao/la Besic » 29 apr 2017, 20:56

Je li gadno imati sex u doggy pose i s djevojkom koja ima hemoroide?
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
Marsal
Postovi: 22755
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav, Sex & levat Rio

Post Postao/la Marsal » 29 apr 2017, 20:59

Kawhi je napisao/la: Jedno ti El Bake omogućio, drugo je na tebi. :kafa:
Zamalo da mi omogući i drugo. :mrgreen: Neki dan nabacuje mi se neka hanumica u taxiju, ja se ono pravim laf :cool: ko ko sam ti ja jbt. KAd poče pričat nešto sa taxistom, reče da je u SDA Forumu Mladih, da se preziva Kozlić (Zeničani znaju to prezime :mrgreen: ) odmah mi ohladi.

Doduše, budimo realni, nije ni nešto izgledala ali ipak imala je prolaznu dok je šutila. Jedino žensko koje nakon toliko vremena očito pokaže inters za mene i to iz SDA. Jbm te srećo :puke:

Ništa, nastavljamo dalje. :opaopa:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Ljubav, Sex & levat Rio

Post Postao/la Kawhi » 29 apr 2017, 21:01

Marsal je napisao/la:
Kawhi je napisao/la: Jedno ti El Bake omogućio, drugo je na tebi. :kafa:
Zamalo da mi omogući i drugo. :mrgreen: Neki dan nabacuje mi se neka hanumica u taxiju, ja se ono pravim laf :cool: ko ko sam ti ja jbt. KAd poče pričat nešto sa taxistom, reče da je u SDA Forumu Mladih, da se preziva Kozlić (Zeničani znaju to prezime :mrgreen: ) odmah mi ohladi.

Doduše, budimo realni, nije ni nešto izgledala ali ipak imala je prolaznu dok je šutila. Jedino žensko koje nakon toliko vremena očito pokaže inters za mene i to iz SDA. Jbm te srećo :puke:

Ništa, nastavljamo dalje. :opaopa:
Bake ti pružio šansu i ti je ne iskoristiš. :nene:
Besic je napisao/la:Je li gadno imati sex u doggy pose i s djevojkom koja ima hemoroide?
Zavisi jesi li ass eater.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: Ljubav, Sex & levat Rio

Post Postao/la Besic » 29 apr 2017, 21:03

Kawhi je napisao/la: Zavisi jesi li ass eater.
Ne , ali ako je neko gadljiva osoba,ono :wtf:
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav, Sex & levat Rio

Post Postao/la Sarmelino » 29 apr 2017, 21:38

Besic je napisao/la:
Kawhi je napisao/la: Zavisi jesi li ass eater.
Ne , ali ako je neko gadljiva osoba,ono :wtf:
Prirodni lubrikant ako zatreba
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24187
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav, Sex & levat Rio

Post Postao/la Derdiyok » 13 maj 2017, 03:27

slika
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Ljubav, Sex & levat Rio

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 13 maj 2017, 22:02

dan 2314. i dalje s kojom pocnem flertovati pozovem na kafu, djevojka ima momka, pa dokle vise. a ove sto mi se nabacuju jednostavno mi se ne svidjaju.


hebo majku više. ni u kocki ni u ljubavi više sreće.

Avatar
JackTheStripper
Postovi: 2847
Pridružen/a: 18 okt 2013, 13:00
Lokacija: Kod kmeta na sijelu
Kontakt:

Re: Ljubav, Sex & levat Rio

Post Postao/la JackTheStripper » 15 maj 2017, 20:26

Yebem ti i svadbe i pitanja o tome sta ti radis i sta cekas. Vrsnjaci se ozenise, pa cak i mladji od mene. :puke:
Tvrd je Bošnjak, voćka čudnovata,
ne slomi ga, al zube polomi.

Avatar
Amsterdam1312
Postovi: 2593
Pridružen/a: 20 jan 2016, 13:07
Kontakt:

Re: Ljubav, Sex & levat Rio

Post Postao/la Amsterdam1312 » 15 maj 2017, 20:32

Moji vršnjaci ne samo da se žene nego guraju kolica po gradu neki čak i dupla. :mrgreen: Ja kuliram i plovim lagano :kafa:

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: Ljubav, Sex & levat Rio

Post Postao/la Besic » 15 maj 2017, 20:34

Amsterdam1312 je napisao/la:Moji vršnjaci ne samo da se žene nego guraju kolica po gradu neki čak i dupla. :mrgreen: Ja kuliram i plovim lagano :kafa:
:rol: :rol: jao kako ja bošnjama odyebem taj pritisak kad ćeš se ženit kao Allegri što radi s Juventusom , pomjeraju se ljudi s mjesta .

Koje si godište?
Moja generacija tek poneki se oženio ,a bebe rijetko kad viđam , skoro nikako.

Za žene druga priča , sve napumpano.
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
JackTheStripper
Postovi: 2847
Pridružen/a: 18 okt 2013, 13:00
Lokacija: Kod kmeta na sijelu
Kontakt:

Re: Ljubav, Sex & levat Rio

Post Postao/la JackTheStripper » 15 maj 2017, 20:36

Besic je napisao/la:
Amsterdam1312 je napisao/la:Moji vršnjaci ne samo da se žene nego guraju kolica po gradu neki čak i dupla. :mrgreen: Ja kuliram i plovim lagano :kafa:
:rol: :rol: jao kako ja bošnjama odyebem taj pritisak kad ćeš se ženit kao Allegri što radi s Juventusom , pomjeraju se ljudi s mjesta .

Koje si godište?
Moja generacija tek poneki se oženio ,a bebe rijetko kad viđam , skoro nikako.

Za žene druga priča , sve napumpano.

Mislim da je momciluk 91/92, tu negdje. Sve sam vise ubjeden da cu ostati sam ali hajde objasni ti to majci. :facepalm:
Tvrd je Bošnjak, voćka čudnovata,
ne slomi ga, al zube polomi.

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], ArtemisFowl i 49 gostiju.