Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9850
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Nail for Real » 20 avg 2017, 00:23

Kawhi je napisao/la:Riotitis se širi forumom. :tokralju:

@Naile, ti mene upozoravaš, a stalno se žališ ovdje. :rol:
Na sta se zalim :mrgreen: ? Ma sve je to pet bgt, sve je to zezanje sada, nema tu prave ljubavi :mrgreen: .
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la kobe24 » 20 avg 2017, 00:25

Nail for Real je napisao/la:.

Nemoj malom sve zivo da preporucujes, opasno narusavate moju teritoriju. Nema potrebe da vidite moje pravo lice. :kafa:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Kawhi » 20 avg 2017, 00:26

Nail for Real je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:Riotitis se širi forumom. :tokralju:

@Naile, ti mene upozoravaš, a stalno se žališ ovdje. :rol:
Na sta se zalim :mrgreen: ? Ma sve je to pet bgt, sve je to zezanje sada, nema tu prave ljubavi :mrgreen: .
Jesam li ja pogrešno pročitao ili je prvo umjesto zezanje pisalo gimnastika pa si promijenio jer zvuči čudno? :rol: Ako mi se učinilo trebao bih opet izmjeriti temperaturu. Nisam par sati. :mrgreen:
kobe24 je napisao/la:
Nail for Real je napisao/la:.

Nemoj malom sve zivo da preporucujes, opasno narusavate moju teritoriju. Nema potrebe da vidite moje pravo lice. :kafa:
Federer? :mrgreen:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 20 avg 2017, 00:29

Zove komšinica na kafu, ona sa nekom jaranicom i haj, povedem jarana sa sobom. Aj prvo bezveze da se provozamo i ufati me radar na Stupu, i zaboravio na njega i na kafi one uzeše podyebavati za to milion puta. Sačekam fino maloprije vrijeme kad im je zadnji bus i jaranu reko hajmo kući, neću njih voziti, kad komšinica kaže " poljubiću te samo me povuci kući ". Reko, da se gola skineš nema šanse. Govori kao jesi siguran, reko jesam, ustanem i preko vrata.

A s tom namjerom sam otišao jer sam znao da je zvala samo radi prevoza. :mrgreen:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la kobe24 » 20 avg 2017, 00:29

Kawhi je napisao/la: Federer? :mrgreen:
Ma ja, skonto sam da su otprilike dosli do crvene linije, nadam se da ce na tome stati. :kafa:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9850
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Nail for Real » 20 avg 2017, 00:31

kobe24 je napisao/la:
Nail for Real je napisao/la:.

Nemoj malom sve zivo da preporucujes, opasno narusavate moju teritoriju. Nema potrebe da vidite moje pravo lice. :kafa:
Ne brini se, daleko sam ja za te vase :mrgreen: .
Kawhi je napisao/la:
Nail for Real je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:Riotitis se širi forumom. :tokralju:

@Naile, ti mene upozoravaš, a stalno se žališ ovdje. :rol:
Na sta se zalim :mrgreen: ? Ma sve je to pet bgt, sve je to zezanje sada, nema tu prave ljubavi :mrgreen: .
Jesam li ja pogrešno pročitao ili je prvo umjesto zezanje pisalo gimnastika pa si promijenio jer zvuči čudno? :rol: Ako mi se učinilo trebao bih opet izmjeriti temperaturu. Nisam par sati. :mrgreen:
kobe24 je napisao/la:
Nail for Real je napisao/la:.

Nemoj malom sve zivo da preporucujes, opasno narusavate moju teritoriju. Nema potrebe da vidite moje pravo lice. :kafa:
Federer? :mrgreen:
Haha, ma jesam, haj rekoh da neko pogresno ne shvati :rol: .
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Kawhi » 20 avg 2017, 00:33

kobe24 je napisao/la:
Kawhi je napisao/la: Federer? :mrgreen:
Ma ja, skonto sam da su otprilike dosli do crvene linije, nadam se da ce na tome stati. :kafa:
Nikad ne bih rekao da si ti stariji. Koliko se svađaš po forumu rekao bih da si tinejdžer. Fedja je dobar, staložen momak. :kafa:
Derdiyok je napisao/la:Zove komšinica na kafu, ona sa nekom jaranicom i haj, povedem jarana sa sobom. Aj prvo bezveze da se provozamo i ufati me radar na Stupu, i zaboravio na njega i na kafi one uzeše podyebavati za to milion puta. Sačekam fino maloprije vrijeme kad im je zadnji bus i jaranu reko hajmo kući, neću njih voziti, kad komšinica kaže " poljubiću te samo me povuci kući ". Reko, da se gola skineš nema šanse. Govori kao jesi siguran, reko jesam, ustanem i preko vrata.

A s tom namjerom sam otišao jer sam znao da je zvala samo radi prevoza. :mrgreen:
Ovo nema veze s ovom temom. :mrgreen:
Nail for Real je napisao/la: Haha, ma jesam, haj rekoh da neko pogresno ne shvati :rol: .
Ja sam pogrešno shvatio. Onda se sjetim da si ti napisao pa sam bio zbunjen. :rol:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 20 avg 2017, 00:43

Kawhi je napisao/la: Ovo nema veze s ovom temom. :mrgreen:
Ti kad se ne bi upetljo :mrgreen:
Ima, ima, čitaj između redova :mrgreen:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9850
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Nail for Real » 20 avg 2017, 00:55

Ja @Federeru nasao najljepsu zenu na svijetu, al' se momciluko oduzio veceras :tokralju: .
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la kobe24 » 20 avg 2017, 00:59

Kawhi je napisao/la: Nikad ne bih rekao da si ti stariji. Koliko se svađaš po forumu rekao bih da si tinejdžer. Fedja je dobar, staložen momak. :kafa:
Jok, ja se nikad ne svadjam, sve je to klasicna (nerijetko dobronamjerna) forumska rasprava. Uvijek sam spreman prihvatiti ili uputiti izvinjenje, drugo je sto si ti pokupio @legendinu pricu. :P
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Osim13 » 20 avg 2017, 01:14

Derdiyok je napisao/la:Zove komšinica na kafu, ona sa nekom jaranicom i haj, povedem jarana sa sobom. Aj prvo bezveze da se provozamo i ufati me radar na Stupu, i zaboravio na njega i na kafi one uzeše podyebavati za to milion puta. Sačekam fino maloprije vrijeme kad im je zadnji bus i jaranu reko hajmo kući, neću njih voziti, kad komšinica kaže " poljubiću te samo me povuci kući ". Reko, da se gola skineš nema šanse. Govori kao jesi siguran, reko jesam, ustanem i preko vrata.

A s tom namjerom sam otišao jer sam znao da je zvala samo radi prevoza. :mrgreen:
Trebo si ti to kresnuti. I komsinicu i jaranicu.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Kawhi » 20 avg 2017, 02:29

Derdiyok je napisao/la:
Kawhi je napisao/la: Ovo nema veze s ovom temom. :mrgreen:
Ti kad se ne bi upetljo :mrgreen:
Ima, ima, čitaj između redova :mrgreen:
Svakom loncu poklopac sam uvijek bio. :mrgreen:

Ma nista izmedju redova. Zvala te na kafu jer joj se ne seta. Ti znao to, i dosao da je zayebes. Ocigledno te je vec na slican nacin iskoristila. :mrgreen: Sex ocigledno nije bio opcija. Ljubav jos manje. :mrgreen:

Podsjetio si me sad na nesto sto mi se desilo. Mene tako jednom nakon predavanja zvala na kafu kolegica s kojom inace nisam nesto dobar. Pozdravimo se kad se vidimo i to je to. Meni odmah sumnjivo bilo, dal hoce prevoz, ili se zaljubila u mene. Drugo sam odmah odbacio, a i prvo mi sumnjivo jer ne idemo istim putem kuci, al sam je za svaki slucaj na kafu odveo na mjesto koje nas opet ne stavlja na isti put. :mrgreen:

Nisam ni na pola kafe pio, ona nesto trpa po tasni, kad odjednom nema para, pa me ko moli (ko da imam izbora, necu se brukat) da ja platim kafu, pa ce ona sljedeci put. Jadnici se pila kafa i nije imala para pa se snasla. :mrgreen:

Naravno da nije bilo sljedeceg puta. :mrgreen:
kobe24 je napisao/la:
Kawhi je napisao/la: Nikad ne bih rekao da si ti stariji. Koliko se svađaš po forumu rekao bih da si tinejdžer. Fedja je dobar, staložen momak. :kafa:
Jok, ja se nikad ne svadjam, sve je to klasicna (nerijetko dobronamjerna) forumska rasprava. Uvijek sam spreman prihvatiti ili uputiti izvinjenje, drugo je sto si ti pokupio @legendinu pricu. :P
Legenda je najbolji covjek na forumu. Ako on kaze nesto, onda je tako. :kafa:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

FoSte95
Postovi: 12646
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la FoSte95 » 20 avg 2017, 08:26

Aerials je napisao/la:
Federer17 je napisao/la:
Aerials je napisao/la:Rio je moja srodna duša, al' pošto ostavlja seen na poruke ja sam primorana da tražim dalje.
Hoce da promijenis svoje stavove glede religije i dobro si dosla. :kafa:

@Donnie, ma nisu predrasude, vec realno stanje. Ja znam koliko hoces onih koji bi pored djevojke malo i po strani da bace oko. Niko ne kaze da su svi takvi, vec da ih ima poprilican broj. Vjerujem je slicna situacija i kod zena.
Moralnija sam ja kao ateista, nego mnoge koje su u vjeri. :(
ateista, i El Ninho na coveru, porasla si mi u očima do neslućenih visina :tokralju: :tokralju: :ljepota:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 20 avg 2017, 09:53

FoSte95 je napisao/la: ateista, i El Ninho na coveru, porasla si mi u očima do neslućenih visina :tokralju: :tokralju: :ljepota:
Nemoj bgt, zna se lako pasti tako kad si u visinama. :mrgreen:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Osim13 » 20 avg 2017, 09:55

:mrgreen: :mrgreen:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Civa
Postovi: 2980
Pridružen/a: 25 maj 2012, 20:59
Lokacija: Moscow !
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Civa » 20 avg 2017, 11:43

Bogme s kakvom sam Albankom bio u Crnoj Gori i kolko ima keša konto sam da li da postajem otac ili ne :lol:
Tako blizu, a tako daleko.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Osim13 » 20 avg 2017, 11:45

Civa je napisao/la:Bogme s kakvom sam Albankom bio u Crnoj Gori i kolko ima keša konto sam da li da postajem otac ili ne :lol:
Albanke su ziva vatra u krevetu.


Al su i ziva vatra u zivotu.

ZayebaTe su tako reci.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Civa
Postovi: 2980
Pridružen/a: 25 maj 2012, 20:59
Lokacija: Moscow !
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Civa » 20 avg 2017, 11:53

Osim13 je napisao/la:
Civa je napisao/la:Bogme s kakvom sam Albankom bio u Crnoj Gori i kolko ima keša konto sam da li da postajem otac ili ne :lol:
Albanke su ziva vatra u krevetu.


Al su i ziva vatra u zivotu.

ZayebaTe su tako reci.
Ma jesu vala hoće sve da je po njihovom, al' gombo se Bošnjo :D
Tako blizu, a tako daleko.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Osim13 » 20 avg 2017, 11:57

Civa je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:
Civa je napisao/la:Bogme s kakvom sam Albankom bio u Crnoj Gori i kolko ima keša konto sam da li da postajem otac ili ne :lol:
Albanke su ziva vatra u krevetu.


Al su i ziva vatra u zivotu.

ZayebaTe su tako reci.
Ma jesu vala hoće sve da je po njihovom, al' gombo se Bošnjo :D
Al dobro...cim to ima vagonalni otvor, zayebano je...samo su nijanse u pitanju.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la zizu1991 » 20 avg 2017, 13:25

Da ne postoji imprerativ sa evolutivne tačke gledišta u smislu seksualnog nagona koji ne znamo da kontrolišemo za razliku od njih, mnoge stvari bi bile radikalno drugačije kao što je i sama misao o nepostojanju te tačke radikalna.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Surreal, tabba77 i 29 gostiju.