Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11402
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 15 okt 2017, 16:02

rio_Ferdy88 je napisao/la:Najlakse po riu, ha ja :damn:

Al neka, ja barem znam i zbiti i prihvatiti salu na svoj racun, za razliku od nekih :zviz:
Istina, dosta ljudi se nađe uvrijeđnim, svaka ti čast. :tralala:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41150
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 15 okt 2017, 16:20

Aerials je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la:Najlakse po riu, ha ja :damn:

Al neka, ja barem znam i zbiti i prihvatiti salu na svoj racun, za razliku od nekih :zviz:
Istina, dosta ljudi se nađe uvrijeđnim, svaka ti čast. :tralala:
Mislis svaka ti dala :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11402
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 16 okt 2017, 00:09

rio_Ferdy88 je napisao/la:Mislis svaka ti dala :mrgreen:
Polako, de prvo jednu nađi. :mrgreen:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13431
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la QUARTERBACK » 16 okt 2017, 02:23

QUARTERBACK je napisao/la:E u pm i trebe i sve.. Jesu nenormalne boze sacuvaj i sakloni..

Kontao sam se s ovom djevojkom duzi period, al s prekidima nekako nesto smo se stalno kacili, izlazili smo nekoliko puta, i taj zadnji put kad smo izasli taman sve treba da bude kako treba krenem da je poljubim izmakne se kaze ne znam ne mogu da ti vjerujem (a bila neka scena oko slike neke moje s nekom djevojkom ova ubijedjena da mi je to djevojka bila a ja ila bog nije :mrgreen: ) ne znam sta da radim bla bla i ja ispizdim odem samo, zove poslije kaze izvini ovo ono znam sta hocu hocu tebe vako nako, kontam haj preci ce preko toga treba da se vidimo nismo mogli tih dana odmah opet nema veze.. elem kroz nekoliko dana opet je prevrne ne moze da mi vjeruje vako nako stalno joj se to vrti po glavi, ja ono vise i stava yebi mater pun mi je qrc bio zakacimo se i razyebemo tu sve.. to je bilo prije malo jace od mjesec.

prva scena - 10 dana poslije tog razyebavanja, zvoni mi telefon ujutro u 10, ko je asd kontam ja spavo yebem vec od do sto me probudio, ja gledam kad ona ja se javim ona suti i prekide.. napisem joj poruku ' ? ' kae izvini htjela drugaricu zvati a i ti si mi ovamo u pozivima pa slucajno.. i ja nista vise nisam pisao zavrsi se to

druga scena - na faksu je neki dan vidim, pogledam je bas direktno ono skrenu pogled, ja se okrenem kad govori kolega kae eto ti one tvoje, ja opet pogledam ona prisla na 2-3 metra od mene gleda u mene htjede nesto da kaze i samo se okrenu i ode.. haj reko boli me sta glumi sad

treca scena - veceras eo napisala mi 'hej, jel mozemo pricati' reko 'reci'.. proslo 10 minuta kaze 'Joj nista, zaboravi, ne znam sta mi bi.Pms me uhvatio ocito haha, nece se ponoviti
Izvini molim te''

et realan da budem ostavio bih joj seen, al moram priznati da mi je draga opet poslije svega i da mi je zao sto nista nije na kraju bilo pa sad ne znam sta da radim.
da se citiram, problem je i dalje aktivan.. :kafa: :mrgreen:
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24175
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: RE: Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 16 okt 2017, 07:21

QUARTERBACK je napisao/la: da se citiram, problem je i dalje aktivan.. :kafa: :mrgreen:
Djela sad zapelo :mrgreen:
Jel makar guknula golubica?



Poslano sa mog SM-T211 koristeći Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la kobe24 » 16 okt 2017, 13:09

QUARTERBACK je napisao/la: da se citiram, problem je i dalje aktivan.. :kafa: :mrgreen:
Ma jaro, jasno je kao dan da je mala opasno odlijepila na tebe. Ne znam da li je busenitz odradio posao, ali je ocigledno da je pukla i da je sad sve do tebe. :mrgreen: Ako ti se stvarno svidja i ako se vidis s njom u nekoj ozbiljnoj vezi, onda ces se ponovo vrlo jednostavno zbliziti s njom. Na fin nacin joj kazes da nema osnove da ti ne vjeruje, da ces je brzo uvjeriti u suprotno i to ce upaliti. Normalno, nemoj da te tvoje rijeci budu samo na jeziku, vec se stvarno potrudi da pridobijes njeno povjerenje. S druge strane, ako je tebi s njom samo onako lijepo, ali ne planiras nista ozbiljnije, onda je najbolje da se udaljis od nje. Bezveze bi je zavlacio, a ovamo si svjestan da od toga nema nista, plus bi i sebe samog mucio.

U ovom prvom slucaju, ja bih na ovo njeno odgovorio npr. 'nema veze, svakako i ja evo deset dana planiram da te zovem da izadjemo i o svemu popricamo', a u drugom slucaju bih samo napisao 'nije problem :) '. :D
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13431
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la QUARTERBACK » 16 okt 2017, 14:43

kobe24 je napisao/la:
QUARTERBACK je napisao/la: da se citiram, problem je i dalje aktivan.. :kafa: :mrgreen:
Ma jaro, jasno je kao dan da je mala opasno odlijepila na tebe. Ne znam da li je busenitz odradio posao, ali je ocigledno da je pukla i da je sad sve do tebe. :mrgreen: Ako ti se stvarno svidja i ako se vidis s njom u nekoj ozbiljnoj vezi, onda ces se ponovo vrlo jednostavno zbliziti s njom. Na fin nacin joj kazes da nema osnove da ti ne vjeruje, da ces je brzo uvjeriti u suprotno i to ce upaliti. Normalno, nemoj da te tvoje rijeci budu samo na jeziku, vec se stvarno potrudi da pridobijes njeno povjerenje. S druge strane, ako je tebi s njom samo onako lijepo, ali ne planiras nista ozbiljnije, onda je najbolje da se udaljis od nje. Bezveze bi je zavlacio, a ovamo si svjestan da od toga nema nista, plus bi i sebe samog mucio.

U ovom prvom slucaju, ja bih na ovo njeno odgovorio npr. 'nema veze, svakako i ja evo deset dana planiram da te zovem da izadjemo i o svemu popricamo', a u drugom slucaju bih samo napisao 'nije problem :) '. :D

ma roki moj ne bi vjerovao koliko je teska ona, pricao sam ja to njoj mjesecima da nema razloga da mi ne vjeruje al dzaba to je nesto umislilo boze sacuvaj, kae mi prije ono ja mislim da ti meni ne dozivljavas dovoljno ozbiljno i da sam ti zabava dok ne dodje neka nova, ja govorim nije tako stalo je i meni kae et ja sam svjesna da je tebi stalo al opet mi nesto ne da da predjem toga da ne mislim tako

znaci psihicki slucaj za promatranja :mrgreen:
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la kobe24 » 16 okt 2017, 19:15

QUARTERBACK je napisao/la: ma roki moj ne bi vjerovao koliko je teska ona, pricao sam ja to njoj mjesecima da nema razloga da mi ne vjeruje al dzaba to je nesto umislilo boze sacuvaj, kae mi prije ono ja mislim da ti meni ne dozivljavas dovoljno ozbiljno i da sam ti zabava dok ne dodje neka nova, ja govorim nije tako stalo je i meni kae et ja sam svjesna da je tebi stalo al opet mi nesto ne da da predjem toga da ne mislim tako

znaci psihicki slucaj za promatranja :mrgreen:
:rol:

Klasicna zena, u 95% situacija ne znaju sta hoce. Opet je sve do tebe. Ako mislis da ces se kasnije kajati sto nisi jos jednom probao, onda pokusaj zadnji put. Popricate ko ljudi, izneses joj sve sto imas, kazes da je to zadnji pokusaj da napravite nesto vise i ako ponovo bude izrazavala sumnju na sve moguce, zavrsis to jednom za sva vremena. Bar bih ja tako uradio. :D
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Civa
Postovi: 2979
Pridružen/a: 25 maj 2012, 20:59
Lokacija: Moscow !
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Civa » 16 okt 2017, 20:16

Kakav levat ja znam ispasti ne mogu da vjerujem. Dok sam sa djevojkom na opuštenom levelu ono idem sve iz zezancije dobro mi i bude, jel mi se neka svidi problem nastaje.
Helem, svidjela se jedna mlađa kolegica meni i na pauzama od ovog početka ja nju malo ko pratim, a konkretnu akciju uradim prošle sedmice kad sam izašao na kafu sa njom, kolegom i drugaricom njenom. I eto super to sve, rekla mi na toj kafici da nije za neke veze baš imala 3-4 veze u životu od max 10 dana i to jer bi je drugarice nagovorile. Automatski mi se još vidi svidi, i u petak se onako samo sreli ćao za ćao al se nasmija slatko. Jutros na pauzi srećem je i stajemo ko da se pozdravimo i ja levat idem rukom prema njoj ko da je zagrlim, ona naštima obraz i ja je po ramenu potapša ko da mi je tetka kakva, sjeba se treba, a i ja sjeba samog sebe čitav dan :lol:

Na narednoj pauzi, ona na klupici sa drugaricama i ja odem do njih fol slikaju se i ja hajmo ti i ja da se uslikamo i sad ova drugarica do nje upada u kadar,a ove ostale govore Iman, Iman valjda fol da se skloni i uslikamo se hahu, valjda ima tih nekih priča među njima ko žensko.

Al, mislim da sam ga ovom jutoršnjom situacijom usrao poštenski kakav kreten ispado još sam u stanju šoka i amaterizma :oops:
Kontam sutra na ovoj jednoj pauzici ako se potrefimo da odemo na samo na kafu pa da vidimo šta nudi u igri 1 na 1 :hmmmmm:
Tako blizu, a tako daleko.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24175
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 16 okt 2017, 20:20

Civa je napisao/la: idem rukom prema njoj ko da je zagrlim, ona naštima obraz i ja je po ramenu potapša ko da mi je tetka kakva, sjeba se treba, a i ja sjeba samog sebe čitav dan :lol:
A yebi se :mrgreen: :lol: :lol:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Pegi10
Postovi: 2829
Pridružen/a: 15 apr 2014, 20:10
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Pegi10 » 16 okt 2017, 20:23

Civa je napisao/la: idem rukom prema njoj ko da je zagrlim, ona naštima obraz i ja je po ramenu potapša ko da mi je tetka kakva, sjeba se treba, a i ja sjeba samog sebe čitav dan :lol:
Halali brate :urnebes: :urnebes: :urnebes: :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Na temi Film i Kinematografija postoje samo Nerminovic i neznalice :kafa:
Dantes, Bog za kompjutere :kafa:
Quarterbeg, kloc za muziku :kafa:
Katastrofa šta se sve snima, previše se ljudima pustilo.

Civa
Postovi: 2979
Pridružen/a: 25 maj 2012, 20:59
Lokacija: Moscow !
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Civa » 16 okt 2017, 20:29

Ma rođaci nije mi svejedno bilo ni malo, udaro sam glavom u zid nakon te situacije i kad sam shvatio šta sam uradio..
Ujutro ću se ja njoj podturit da vidimo kako će ona na to iznenađenje odigrat :lol: :lol:
Al' Bgm izgledom i pričom me baš privukla i privlači. A po nekim mojim razmišljanjima i viđenjima mislim da sam imao visoke šanse za prolaz kod nje, al' sad vadit se kako znam i umijem :sick: :sick:
Tako blizu, a tako daleko.

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Evolution87 » 16 okt 2017, 20:36

Ahhaahahhaha al se ismijah, cuj potapsa po ramenu :rol:


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
Marsal
Postovi: 22610
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 16 okt 2017, 20:40

Lave to je u pitanju čisti nesporazum, dešava se. Svjestan si i ti toga, a ona je još svjesnija vjeruj mi.

Ti definitivno imaš prolaz kod nje, to je valjda i najvećem laiku ovdje jasno. Nemoj ganjat kafu po pauzama i između pauza jer se uvijek neko može privalit, nego je vjerovatno imaš na FB ili imaš broj. Zovi je prije fakulteta, sami vas dvoje. Taj dan ispipaj malo i situaciju na fakultetu jer će ona vjerovatno čim vidi drugarice sve im reć' i kazat će ti se dosta toga.

Mada po opisanom ti imaš zicer. :salut:
Samo pamet u glavu.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Raonffa » 16 okt 2017, 20:44

A šta je ovo ljudi moji, pa svi u sličnim sranjima, svaka hoće-neće, a svaki od nas po jedno sranje napravio.

PS: U subotu navečer dogovoren izlaz sa društvom, biće i ova moja, planiram odraditi sve ono, doduše još ne skontah dal' u po frke da je uhvatim nasamo il da je otpratim do stana.

Mada, koliko me puta pitala jesam li nam skontao taj izlazak (isto k'o da ja jedini organizujem čitavu raju) mislim da njoj ne bi bilo mrsko da mi sami izađemo, samo što neće to da kaže, a vala neću ni ja, debilno mi je više zvat.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la legenda reala » 16 okt 2017, 20:45

kobe24 je napisao/la: :tralala:
Dobra ti ona drugarica mahni je :mrgreen: i prirodno je lijepa nema potrebe za noliko sminke
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13431
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la QUARTERBACK » 16 okt 2017, 20:49

kobe24 je napisao/la:
QUARTERBACK je napisao/la: ma roki moj ne bi vjerovao koliko je teska ona, pricao sam ja to njoj mjesecima da nema razloga da mi ne vjeruje al dzaba to je nesto umislilo boze sacuvaj, kae mi prije ono ja mislim da ti meni ne dozivljavas dovoljno ozbiljno i da sam ti zabava dok ne dodje neka nova, ja govorim nije tako stalo je i meni kae et ja sam svjesna da je tebi stalo al opet mi nesto ne da da predjem toga da ne mislim tako

znaci psihicki slucaj za promatranja :mrgreen:
:rol:

Klasicna zena, u 95% situacija ne znaju sta hoce. Opet je sve do tebe. Ako mislis da ces se kasnije kajati sto nisi jos jednom probao, onda pokusaj zadnji put. Popricate ko ljudi, izneses joj sve sto imas, kazes da je to zadnji pokusaj da napravite nesto vise i ako ponovo bude izrazavala sumnju na sve moguce, zavrsis to jednom za sva vremena. Bar bih ja tako uradio. :D
vec sam ja to uradio prije mjesec i opet se evo javila hahahah al zao mi je fakat, jedino sto sam kontao jekako joj mogu pomoci da je na foru poljubim iznenada pa da vidimo ili pukovnik ili pokojnik.. s ovom prica vise ne pali nikakva to je tuka :mrgreen:

@civa :tokralju: :tokralju: :urnebes: :lol:
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24175
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 16 okt 2017, 21:00

Civa je napisao/la: Ujutro ću se ja njoj podturit da vidimo kako će ona na to iznenađenje odigrat :lol: :lol:
Ko da ganjaš preko osiguranja da naplatiš šta :mrgreen: Nasmija me pošteno u oba posta :mrgreen: Sretno ti ujutru :salut:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Marsal
Postovi: 22610
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 16 okt 2017, 21:01

Kod mene nista vec jako dugo.

Rio trenutno djeluje ko Casanova pokraj mene.

Doduse jesam neki dan dobio seen. :)
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la kobe24 » 16 okt 2017, 21:02

legenda reala je napisao/la:
kobe24 je napisao/la: :tralala:
Dobra ti ona drugarica mahni je :mrgreen: i prirodno je lijepa nema potrebe za noliko sminke
Hahaha, ma nije moj tip, jos i popit hoce. :damn:
Dok smo se intenzivnije druzili, skretao sam joj paznju na tu sminku i vodila je racuna o tome. Sad se ponovo vratila na staro, al ko zene, nisu svjesne da su ruznije 10x ako to koriste u pretjeranim kolicinama. :mrgreen:

@quarteback, pa nista onda, pokusaj s tim. Bar nek ostane zatecena, majku joj naopaku. :lol:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, Amazon [Bot], Felixians4, Venom i 15 gostiju.